Opiszmy swoich TŻ ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 16:53   #1
czuelina
Raczkowanie
 
Avatar czuelina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 188
Wink

Opiszmy swoich TŻ ;)


Chodzi mi o wygląd jak i o charakter

Ja zawsze marzyłam o wsyokim latynosie, czarne włosy i czarne oczy, ciemna karnacja itp a la Ricky Martin za młodu a mam słodkiego niebieskookiego, z jasną cerą, ciemnymi blond włosami misiaka 185cm wzorstu, jakieś 90 kg wagi, sportowiec ;-) zazdrośnik strrrrrrrraszny, ale odpowiedzialny, ciągle uśmiechnięty, strasznie pocieszny, towarzyski, zaborczy i hmmm łatwo się denerwuje zwłaszcza na boisku nie zamieniłabym na żadnego innego
Ahhh chciałam księcia co by mi pisał piękne wierszyki a mój ukochany jest niepoprawnym ścisłowcem i nijak mu wychodzi sklecenie choćby dwuwersowego rymu za to darmowe korki z matmy są
pozdrawiam :P
czuelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:09   #2
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Opiszmy swoich TŻ ;)

ja nie wiem ile mój ma wzrostu i ile waży. Grunt że jest wyższy ode mnie Zawsze podobali mi się bruneci, a on jest szatynem o niebieskich oczach. Uwielbiam jak ma zarost (niestety często goli się do pracy).
Co do charakteru to oczywiście jest kochany, taki do rany przyłóż. Jego logika myślenia wprawia mnie często w osłupienie bo wiem że ma rację a sama nigdy bym na to nie wpadła. Do tego wytrzymuje ze mną a to największy plus. Jest też pracowity,odpowiedzialny, szczery i dojrzały. Jest wędkarzem, to akurat trochę minus, bo za wodą nie przepadam, i za mało romantyczny, ale mimo to jest nam ze sobą wspaniale.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.