co dla przyjaciółki na ślub - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 19:31   #1
annra12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 109

co dla przyjaciółki na ślub


zastanawiam się nad czymś z AGD, składamy się w kilka osób więc wyjdzie ok. 1200-1500 zł. Przyjaciólka niedawno się przeprowadziła do nowego mieszkania, sprzętów praktycznie nie ma żadnych więc chcemy jej zrobić fajną niespodziankę
annra12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 19:41   #2
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: co dla przyjaciółki na ślub

Cytat:
Napisane przez annra12 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad czymś z AGD, składamy się w kilka osób więc wyjdzie ok. 1200-1500 zł. Przyjaciólka niedawno się przeprowadziła do nowego mieszkania, sprzętów praktycznie nie ma żadnych więc chcemy jej zrobić fajną niespodziankę
Może ekspres do kawy? ok 1500 powinien by już spory wybór.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 13:58   #3
annra12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 109
Dot.: co dla przyjaciółki na ślub

a jakiś możesz polecić, wstępnie zbadałam sprawę i w sumie powiedziała, że każdy sprzęt jej się przyda. Na razie nie mieszkają w tym mieszkaniu bo jest w trakcie urządzania. Czy pralka to przesada?
annra12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 14:10   #4
ostatnia_sprawiedliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 15
Dot.: co dla przyjaciółki na ślub

Ekspres do kawy to dobry pomysł. Sama mogę polecić firmę DeLonghi. Solidne rzeczy mają, a i znajdzie się coś w tej cenie. Oczywiście trzeba się dowiedzieć czy inna grupka nie planuje podobnego zakupu
ostatnia_sprawiedliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:21   #5
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: co dla przyjaciółki na ślub

Myślę, że sprzęty jak pralka raczej powinno się samemu kupować, nie wiadomo gdzie na ona stać, jak wymiary powinna mieć itd., chyba, że młodzi określą jaki to ma być dokładnie sprzęt. Z drugiej strony- choć uważam, że prezent powinien być pożyteczny to ja nie chciałabym dostać pralki(lodówki/kuchni itp), którą i tak musiałabym sobie kupić... Ekspres ciśnieniowy nie każdy ma i nie każdy może sobie na niego pozwolić i według mnie jest lepszym prezentem ślubnym. Ale to już ty sama powinnaś wiedzieć, jaki prezent byłby odpowiedniejszy. Mam mały ekspres DeLonghi od roku, sprawuje się ok, ale na tych większych niestety się nie znam.
A w ogóle to może lepiej po prostu dać pieniądze i jakiś symboliczny prezent, młodzi wtedy sami sobie kupią co chcą
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 12:30   #6
ostatnia_sprawiedliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 15
Dot.: co dla przyjaciółki na ślub

Pieniądze to każdy daje, a później zamiast na przyjemności są wydawane na dom i jedzenie. Niech coś mają z tego ślubu i pamiętają od kogo to na dłużej niż do wydania kasy.
ostatnia_sprawiedliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 13:12   #7
marlena_to_marlenka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: co dla przyjaciółki na ślub

Ja ma wesele przyjaciółki na początku lipca i dość podobna sytuacja, bo nowe mieszkanie, krucho z kasą braki praktycznie we wszystkim. Pogadałam z nią i kupiłam jej zestaw ręczników Greno, dla niej dla męża i dzidziusia. Do tego jeszcze trochę kasy do koperty.
marlena_to_marlenka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 14:41   #8
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: co dla przyjaciółki na ślub

Myślę, że najlepiej pieniądze niech każdy sobie kupi to co uważa za bardziej potrzebne. Ja zawsze wychodziłam z takiego założenia. Też zaniedługo idę z tż na ślub i stwierdziliśmy, że nie kupujemy żadnych pierdoł jak ręczniki pościel tylko dajemy więcej do koperty do tego kwiaty chyba, że będą woleli dobre wino, albo kupony lotka ;p
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 18:02   #9
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: co dla przyjaciółki na ślub

Kasa moim zdaniem to pomysł średni. Moja siostra ode mnie dostała okrągłą sumkę ale na konkretną rzecz (zmywarka). Najlepiej pogadać z koleżanką i zapytać co by chciała, a może ma listę prezentów jakie chcą dostać?
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-23 19:02:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.