Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 10:00   #1
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1

Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie


hej dziewczyny,

Witam was wszystkie serdecznie i bardzo proszę o rady i sugestie Otóż moim (i podejrzewam, że nie tylko moim) przeogromnym problemem jest wypadanie włosów Próbowałam już różnych specyfików, aby zahamować ten proces i wzmocnić włosy (wliczając Jantar, wcierkę z Joanny, eliksir z Green Pharmacy, różnego rodzaju szampony i suplementy diety, o których mnóstwo informacji krąży w blogosferze), ale niestety włosy nadal wypadają. Czy macie może jakieś sprawdzone sposoby na ten problem? Czego wy używacie? Może udało wam się pokonać ten problem. Zachęcam do dzielenia się informacjami
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 12:05   #2
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Tabletki skrzyp polny ale trzeba regularnie brać i przez długi okres czasu. A szampon to może z Pilomax?
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 13:00   #3
amru
Raczkowanie
 
Avatar amru
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 180
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Wypadanie włosów może być spowodowane niedoborami albo może to być łysienie androgenowe - wtedy włosy wypadają na górze głowy, nie chcą odrastać i leczenie jest długie i mozolne
Ja się męczyłam z wypadaniem włosów rok. Używałam wcierek, olejów, wszystkiego i nic nie pomagało. Kupiłam szczotkę Tangle Teezer, zaprzestałam wiązania włosów, ciągle są rozpuszczone, używam nieobciążających kosmetyków, dałam im spokój z maskami, wcierkami... Jedynie szampon + odżywka, czesanie i tyle. No i dieta - kupa warzyw, kasze, mięso czerwone albo drób, owoce. Zero suplementów diety bo i tak nie działają, szkoda kasy No i cierpliwość. Ale zmiana diety i łagodne traktowanie włosów powinno pomóc. Dodatkowo możesz spróbować szamponów, które nie mają mocnych detergentów (typu płyn do higieny intymnej z rossmana za 3 zł! )
__________________
wymieniam w marcu
amru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 19:54   #4
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Jeśli chodzi o skrzyp polny - niestety nie pomógł. Szamponu z PIlomaxa jeszcze nie miałam, ale wypróbuję.

Co do diety, to wszystkie wymienione produkty są w niej zawarte. A co do innych rad, postaram się je zastosować. Dziękuję za podpowiedzi
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 07:54   #5
k_mieszkaniowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

ten płyn do higieny intymnej mnie zaskoczył. Czy ktoś to stosuje?
k_mieszkaniowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 15:53   #6
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Słyszałam o nim same pozytywne opinie, poza tym bardzo dużo osób chwali go na blogach. Ja się chyba skuszę
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 16:14   #7
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Witam! Ja też mam problem z wypadającymi włoskami, choć myślałam że już minął... Stosuję preparat Nature Min (do 6 sztuk dziennie), Mleczko Pszczele i Pyłek Pszczeli, wcieram też we włosy sok z aloesu. Ostrzegam przed pokrzywą (fotouczulająca) i drożdżami (mogą zostać źle strawione i w efekcie szkodzić).

Amru- suplementy działają, tylko trzeba brać odpowiednie (naturalne) i w odpowiedniej ilości (jeśli uważasz, że 1 dziennie to sukces, mylisz się zdecydowanie).
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 18:47   #8
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Miałam straszny problem z wypadaniem... śmiało mogę powiedzieć, ze wypadla mi niemalże 1/3 wlosow...
probowalam wielu rzeczy i niewiele pomoglo...

moge polecić plyn, który przepisal mi dermatolog...
alpicort e ... u mnie sie sprawdzil, wypadanie sie zatrzymalo i włosy zaczęły dorastać... co prawda nie jest jak wcześniej, ale jest znacznie lepiej =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 11:10   #9
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Gusia222 Poszukam troche więcej informacji na temat tego płynu, zaciekawiłaś mnie

jesli chodzi o suplementy diety na efekt trzeba czekac najkrocej 2 miesiace lub tez dluzej, wiec trzeba sobie zdawac sprawe z tego, ze nie wszystko dziala tak szybko jakbysmy tego chcialy

Edytowane przez Anusia490
Czas edycji: 2014-06-25 o 11:17
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:01   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
Mnie pomógł ten preparat. Suplementy brane przez pół roku jakoś nie podziałały. Wcierki z rzodkwią też nie. Tylko śmierdziałam.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 16:33   #11
krasnajacaryca
Przyczajenie
 
Avatar krasnajacaryca
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Mam identyczny problem włosy są cienkie a po każdym myciu przeżywam mini zawał jak zobaczę ile mi ich wypadło... powodem kondycji moich włosów są ponoć problemy z tarczycą.
Ostatnio słyszałam dużo pozytywnych opinii (od włosomaniaczek, które przetestowały wszystko) na temat sprayu Durcay na wizażu podana jest cena 130 zł a dziś w aptece widziałam go za 200 więc szukam dalej w przystępniejszej cenie. Może ktoś stosował?
(https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...te.html&next=1)
krasnajacaryca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 16:49   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Cytat:
Napisane przez krasnajacaryca Pokaż wiadomość
Mam identyczny problem włosy są cienkie a po każdym myciu przeżywam mini zawał jak zobaczę ile mi ich wypadło... powodem kondycji moich włosów są ponoć problemy z tarczycą.
Ostatnio słyszałam dużo pozytywnych opinii (od włosomaniaczek, które przetestowały wszystko) na temat sprayu Durcay na wizażu podana jest cena 130 zł a dziś w aptece widziałam go za 200 więc szukam dalej w przystępniejszej cenie. Może ktoś stosował?
(https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...te.html&next=1)
Żadna z recenzentek nie wpisała w profilu ani słowa o swoich włosach. Jakoś nie do końca dowierzam takim recenzjom. A specyfik drogi.
Spróbuj tej kuracji, do której dałam link powyżej. Niecałe 13 zł.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 17:47   #13
krasnajacaryca
Przyczajenie
 
Avatar krasnajacaryca
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

No to prawda, na wizażu recenzji mało... jeszcze przemyślę. A stosował ktoś może placente? Słyszałam że również bardzo fajny produkt, który super wpływa na porost włosów Najgorsze są te ceny: szkoda wydawać tyle kasy jak nie mamy pewności że zadziała... Będę musiała przetestować ten Loton Provit
krasnajacaryca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 06:35   #14
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Bardzo dziękuję za sugestię Wczoraj byłam na mieście i byłam we wszystkich możliwych sklepach i drogeriach, ale niestety nie znalazłam tego specyfiku Będę jednak szukać dalej.
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 13:19   #15
calawskowronkach
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 57
Smile Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Sprawdz sobie poziom hormonów tarczycy, ja miałam ten sam problem okazało się, że mam niedoczynność, kiedy wyrównałam poziom hormonów wszystko wróciło do normy.
calawskowronkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 08:08   #16
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Mi dermatolog poleciła wcieranie Alpicort wcieram dopiero tydzień ale już widzę, że podczas mycia leci trochę mniej włosów
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:24   #17
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Jak wzmocnić włosy i powstrzymać wypadanie

Ja zauważyłam, że od kiedy zrezygnowałam całkowicie z mięsa i jego pochodnych (poza nabiałem), a zaczęłam jeść więcej warzyw/kasz/warzyw strączkowych to kondycja moich włosów znacznie się poprawiła. Co prawda wciąż wypadają, ale chyba jest trochę lepiej. Suplementy typu Skrzypowita (albo Humavit) działały tymczasowo - potem wszystko wracało do smutnej normy, poza tym rozwalałam sobie nimi żołądek. Podobno też drożdże nie są za dobre, ale nie wiem, nie próbowałam i na razie nie mam tego w planach. Co do tarczycy - podpisuję się pod tym rękami i nogami - moja mama miała ten problem, prawdopodobnie i ja mam, czas się przebadać.
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 16:24:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.