Plotkowy dla dietetyczek :) III - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-31, 22:06   #5011
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Padłam Nie ma to jak szybka skapa Kochana
Lepiej późno niż wcale OMG co ta nauka z człowieka robi

Agolku

Aguś super z tym okresem Ja nadal tabletki łykam

Superchic(k
) 20 zł to żaden wydatek przynajmniej dla mnie I jak miałabym z kimś fajnym iść i się dobrze bawić to dałabym tyle W końcu dobra zabawa jest bezcenna I chociaż ogólnie nie jadam takich rzeczy to pewnie na coś tam bym się skusiła... a napewno wybawiłabym się za wszystkie czasy i nie ważne co by na stole się znajdowało
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 22:30   #5012
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

odwdzieczylam sie siostrze za wymycie glowy - przeklułam jej chrzastke w domu :d pierwsze koty za ploty
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 22:52   #5013
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

echh...

dobranoc kochane Trzymajcie za mnie kciuki proszę jutro od 12 bo mam straszny egzam i bardzo się boję...
ja trzymam kciuki za wszystkie zdające

buziaki
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 23:01   #5014
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Milciu, oczywiście, że lepiej późno niż wcale
Asiek i jak to siostra przeżyła ?
Jabłuszko jak zawsze Zobaczysz, że będzie dobrze ! Wpadnij po egzamie, żeby poinformować jak Ci poszło !

Chyba zbieram się do łózka...
Słodkich snów Aniołki
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 23:04   #5015
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
przeklułam jej chrzastke w domu :d pierwsze koty za ploty
Sadystka

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
echh...

dobranoc kochane Trzymajcie za mnie kciuki proszę jutro od 12 bo mam straszny egzam


Ja się jeszcze poucze Nauki nigdy za wiele
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 23:10   #5016
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

siostra przeżyła - już ją nawet boleć przestało zawsze to 60 zł w kieszeni
zbieram sie powoli do spania, jeszcze tylko pepk przemyje solą fizjologiczna
dobranoc
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 23:21   #5017
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
siostra przeżyła - już ją nawet boleć przestało zawsze to 60 zł w kieszeni
zbieram sie powoli do spania, jeszcze tylko pepk przemyje solą fizjologiczna
dobranoc
Jak siostra przeżyje to może się wybiore do Ciebie z moim pępkiem Też chce zaoszczędzić
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 23:30   #5018
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Ale jestem pilna przetłumaczyłam dziś wszystko co mi zostało do tłumaczenia (a to wszystko dlatego ze siostra mi kompa zajęła a ja zaległam a naszym starociem-laptopem w którym działa tylko word więc nie miałam pola do popisu żeby się czym innym zająć )

aaa, i nie zjadłam dziś ani jednego pączka, ani nawet nie widziałam osoby jedzącej pączka, bo siedziałam z siostrą w domu cały dzień i nie chciało nam się nawet zejść do piekarni

Milkuś, Jabłuszko - trzymam mocno kciuki jutro
Agolku - o matko ale Was urządzili mam nadzieję ze jakoś się dogadacie w tej sprawie....
Aguś - gratuluję naturalnego okresu
Aśku - mnie też siostra chrząstkę przekłuwała a ja za to bym nikomu nie przekłuła, chyba bym zemdlała
Superchick - ja bym na Twoim miejscu poszła na półmetek. Sama tak zrobiłam z resztą. U mnie na półmetku w liceum były głównie dania których których ja nie jem (głównie ze względu na mięso) i nawet przez myśl mi nie przeszło żebym miała nie pójść bo wyrzucę kasę w błoto... tak samo na studniówce z resztą. Nie robiłam afery bo to mój problem. A bawiłam się super za każdym razem i to było najważniejsze i jak już Milkuś wspomniała bezcenne


pobuszuję jeszcze troszkę i idę spać

słodkich snów Laseczki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 23:44   #5019
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ale jestem pilna przetłumaczyłam dziś wszystko co mi zostało do tłumaczenia (a to wszystko dlatego ze siostra mi kompa zajęła a ja zaległam a naszym starociem-laptopem w którym działa tylko word więc nie miałam pola do popisu żeby się czym innym zająć )

Milkuś, Jabłuszko - trzymam mocno kciuki jutro

pobuszuję jeszcze troszkę i idę spać

słodkich snów Laseczki

Jestem z Ciebie dumna Co Ty byś bez tej siostry zrobiła

Dzięki za kciuki, to już się nie uczę, Twoje kciuki wystarczą

Ja uciekam lulu, zegarek nastawiony na 6 - mam ambitne plany dalszego dokształcania się Nie wiem czy wyjdzie


Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 07:31   #5020
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Śpiochy od 6 siedze i się uczę Aż mi się już mózg roluje
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:02   #5021
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Kochane poczytam Was później.

Jestem załamana, przybita. Wszystko straciło dla mnie sens.

Wczoraj poszłam z koleżanką po oprawki do optyka (jako osoba towarzysząca). Spoko, optyk fajny itepe i nagle wypala:"Sylwia chodź Ci oczka zbadamy, bo źrenice masz coś za duże". Zdziwiłam się, bo źrenice takie mam zawsze. I co? Pólgodzinna wizyta zamieniła się w 3 godzinne badanie.
Krótka piłka: mam uraz neurologiczny, prawdopodobnie zmiana nowotworowa, problemyz błędnikiem i mięśniami ocznymi. Leczeona wada oczy grozi mi zezem rozbieżnym. Powiedział, że moje oczy działaja tak: prawe tak, lewe prawie wcale.


Proszę i nie mowcie mi, ze wszystko będzie dobrze.
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 08:08   #5022
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Kochane poczytam Was później.

Jestem załamana, przybita. Wszystko straciło dla mnie sens.

Wczoraj poszłam z koleżanką po oprawki do optyka (jako osoba towarzysząca). Spoko, optyk fajny itepe i nagle wypala:"Sylwia chodź Ci oczka zbadamy, bo źrenice masz coś za duże". Zdziwiłam się, bo źrenice takie mam zawsze. I co? Pólgodzinna wizyta zamieniła się w 3 godzinne badanie.
Krótka piłka: mam uraz neurologiczny, prawdopodobnie zmiana nowotworowa, problemy z błędnikiem i mięśniami ocznymi. Leczona wada oczy grozi mi zezem rozbieżnym. Powiedział, że moje oczy działaja tak: prawe tak, lewe prawie wcale.


Proszę i nie mowcie mi, ze wszystko będzie dobrze.
Oj Nefruś strasznie mi przykro Dobrze, że wybrałaś się do tego optyka, więc na pewno jest duższa szansa, że dzięki wcześniejszemu leczeniu jednak mimo wszystko będzie dobrze Na czym dokładnie będzie polegało leczenie? Tej zmiany nowotworowej nie można być chyba pewnym po pół godzinnym badaniu? Na pewno żeby to potwierdzić konieczne są dlasze dokładne badania? Nie miałaś wcześniej/ ostatnio żadnych problemów z oczami?
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:26   #5023
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Milko - ta zmiana nowotworowa nie ejst pewna. Będe miała robione badania dalsze. Problemy z oczami? Nie było. Nosiłam okulary i tyle. Badanie z dna oka, pozniej takie dziwne urządzenie , czytanie itp. słuch tez badał. I podobno jakąs zyłę mam tak napuchnięta, że ła . Ogólnie to przybita jestem.
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:37   #5024
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Milko - ta zmiana nowotworowa nie ejst pewna. Będe miała robione badania dalsze. Problemy z oczami? Nie było. Nosiłam okulary i tyle. Badanie z dna oka, pozniej takie dziwne urządzenie , czytanie itp. słuch tez badał. I podobno jakąs zyłę mam tak napuchnięta, że ła . Ogólnie to przybita jestem.
starsznie mi przykro kochana....Nie zakladajmy jednak od razu najgorszego..Wiadomo,ze jak czlowiek zdnerwowany to wymysla najgprsze scenariusze ale poczekajmy na konkretne wyniki.

ja juz wstalam i lece do pracy, Wyobrazcie sobie,ze dzis ma byc pogoda gorsza niz wczoraj jak ja sie ciesze,ze mam auto, inaczej bym za cholere z domu nie wyszla. Huragany,deszcze,silne opady sniegu maja byc a temp odczuwalna -7!

byle do wieczora..

milego dnia laleczki
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:43   #5025
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Milko - ta zmiana nowotworowa nie ejst pewna. Będe miała robione badania dalsze. Problemy z oczami? Nie było. Nosiłam okulary i tyle. Badanie z dna oka, pozniej takie dziwne urządzenie , czytanie itp. słuch tez badał. I podobno jakąs zyłę mam tak napuchnięta, że ła . Ogólnie to przybita jestem.

Czyli standardowe badanie oka Też mi zawsze tak badają jak oprawki zmieniam. A kiedy wcześniej badałaś oczy? I na to lewe oko faktycznie prawie wcale nie widzisz? Koniecznie zrób dalsze badania, im szybciej tym lepiej, bo nie ma co zwlekać. Może dla pewności zrób jeszcze w innym salonie. I nie ma co się załamywać, bo póki co nic jeszcze nie jest przesądzone
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:50   #5026
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Milkuś
tzn ja widze na to oko normalnie tylko chodzi o to, ze on mi tłumaczył jakoś tak, że ja patrze praywm okiem własciwie a lewe nie wyckorzystuje czegoś tam.
Milkuś nie było to zwykłe badanie, bo trwało ono.. hm.. 2 h? Na jakiejś dziwnej maszynie mi to robił :sciana:
To jest specjalista, znajomy.
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 09:06   #5027
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

dziewczyny nie udzielałam sie kilka dni bo net szwankuje.Albo jest albo go nie ma ,albo laduje albo nie...Poczytałam Was troche i napisze pare słow ;P

nefre: Strasznie wspolczuje... Ale nie zalamuj sie. Kiedy bedziesz wiedziała cos konkretniej? Pisz wszystko ! Jestem z Toba ;*

agolek: Wspolczuje pogody...chociaz u mnie nie lepiej.Same wiatry i huragany...ech ;/

madame_apple: Obiecuje mocno trzymac kciuki ;*

Superchic(k): Kochana ja bym na Twoim miejscu jednak poszła na polmetek. Przeciez chyba nie choddzi glownie o jedzenie no nie? Przeciez chyba chcesz sie dobrze bawic z przyjaciolmi w ten dzien.Pozniej bys zalowała ze nie poszlas.A nikt Ci nie kaze zjesc calej pizzy.A na ciasteczko zawsze mozesz sobie pozwolic Ja tez mialam polmetek i tez mam problemy ale ani nawet mysl do glowy mi nie przeszla ze moge nie pojsc. Bawilam sie swietnie ,zjadlam 3 ciasteczka udowadniajac ze jestem normalna I jakos zyje dalej bez zbednego kilograma czy wyrzutu sumienia Mam nadzieje ze jednak sie zdecydujesz. Z okresem to idz do gina. Ja okresu nie mam od 21 lipca i bylam u ginekologa i zrobil mi tylk USG. Naprawde nie ma sie czeg bac.

agness51:Gratuluje dstania miesiaczki ! Moze mi tez sie uda wkoncu...


A u mnie tyle sie wydarzyl ze nawet nie zaze napisac. O paznkciach powiem tylko tyle ze poszlam robic (mialam isc na skorki bo mam obecnie zele.Cena gratisowa bo to mama kolezanki^^.)W czasie dorgi gonil mnie bokser ! Myslalam ze umre ! Ucieklam do jakiegos domu i dobra pani mi pomogla.Okazalo sie ze ten pies byl przybleda i przyjechali po niego weterynarze i zabrali gdzies. Juz nigdy sie tam sama nie wybiore. Bylam o krok od katastrofy. Nie poszlam na paznokcie tylko wrocilam do domu.

Tlusty czwartek minal nawet ok. Zjadlam paczka. Moze to niewiele jak dla normalnej osoby,ale zawsze cos

Dzis obudzilam sie znowu z silnymi skurczami w lydce. Chyba mnie rozerwie ten bol nastepnym razem...Zaraz mykam do kosmetyczki na brwi i na zakupy.

milego dzionka
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 09:09   #5028
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cześć Dziewczynki
Ja w sumie jestem tu od niedawna, ale z drugiej strony już troszkę czasu, bo ok.5 m-cy (jednak czas szybko leci).
Powiem Wam, że w sumie w tym wątku plotkowym się nie udzielam, ale dziś mam taki dobry humor, bo uświadomiłam sobie, że potrafię panować nad własnymi słabościami np. słodyczami, a pomógł mi w tm wizaż, a wizaż to Wizażanki czyli - Wy. Wczoraj nie skusiłam się na żadną słodkość, a atakaowano mnie z każdej strony pączkami. Poza tym nauczyłam się komponować posiłki i poznałam nowe dietetyczne przepisy.
Dziś piątek - początek weekendu i jest super Pozdrawiam!

PS. Ale nachwaliłam
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 09:25   #5029
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Jak siostra przeżyje to może się wybiore do Ciebie z moim pępkiem Też chce zaoszczędzić
pępka bym sie raczej nie podjeła chrząstkę mozna zrobić bez szczypieć a pepka nie - zreszta wieksze jest ryzyko zakażenia jak ktos bez papierow robi

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Kochane poczytam Was później.

Jestem załamana, przybita. Wszystko straciło dla mnie sens.

Wczoraj poszłam z koleżanką po oprawki do optyka (jako osoba towarzysząca). Spoko, optyk fajny itepe i nagle wypala:"Sylwia chodź Ci oczka zbadamy, bo źrenice masz coś za duże". Zdziwiłam się, bo źrenice takie mam zawsze. I co? Pólgodzinna wizyta zamieniła się w 3 godzinne badanie.
Krótka piłka: mam uraz neurologiczny, prawdopodobnie zmiana nowotworowa, problemyz błędnikiem i mięśniami ocznymi. Leczeona wada oczy grozi mi zezem rozbieżnym. Powiedział, że moje oczy działaja tak: prawe tak, lewe prawie wcale.


Proszę i nie mowcie mi, ze wszystko będzie dobrze.
ale zawsze może sie okazać że to sie da operować moja siostra pare lat temu miała opperacje na oczy i teraz lepiej widzi

musze zanieść buty do szewca i umowilam sie dzisiaj z jedną Wizazanką

miłego dnia
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 09:30   #5030
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Wątek osiągnął 5000 postów.
Zapraszam do kontynuacji: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6458559

Pozdrawiam,
A.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.