AllSaints - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-06, 17:30   #1
Roots
Raczkowanie
 
Avatar Roots
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 46

AllSaints


Chcialam Was spytac czy lubicie sklep AllSaints?
Ta ich nonszalancka estetyka, ciekawe często oversizowe kroje, miękkie dzianiny, nie oglądanie się na aktualne trendy w modzie.
Ja ich uwielbiam i moja kolekcja ich ciuchow rośnie, zwlaszcza kocham ich sukienki.
Moze ktos dolączy

Wiele popularnych sieciowek ma swoje watki, czemu by nie wymieniac sie pogladami, promocjami, swoimi kolekcjami AllSaints
Roots jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 19:05   #2
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: AllSaints

Cytat:
Napisane przez Roots Pokaż wiadomość
Chcialam Was spytac czy lubicie sklep AllSaints?
Ta ich nonszalancka estetyka, ciekawe często oversizowe kroje, miękkie dzianiny, nie oglądanie się na aktualne trendy w modzie.
Ja ich uwielbiam i moja kolekcja ich ciuchow rośnie, zwlaszcza kocham ich sukienki.
Moze ktos dolączy

Wiele popularnych sieciowek ma swoje watki, czemu by nie wymieniac sie pogladami, promocjami, swoimi kolekcjami AllSaints
Baaardzo lubię Allsaints. Byłam parę razy w ich sklepie i oczy wychodziły mi z orbit, napatrzeć się nie mogłam. Niestety ich ciuchy są masakrycznie drogie, więc w sumie cieszę się że nie mają sklepu w Polsce, bo cierpiałabym podwójnie

Udało mi się za to dwukrotnie kupić ich ubrania w second handzie - legginsy i sukienkę
http://www.allsaints.com/women/dress...08&category=22 - mam prawie identyczną, tylko że z lepszego materiału, właściwie to jestem zdziwiona, że ta jest w połowie z poliestru
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2015-09-06 o 19:09
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 20:04   #3
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: AllSaints

uwielbiam ich jeansy. zamawiam zawsze za posrednictwem sklepu internetowego - i z czystym sercem moge ich polecic.
trzymaja fason, przede wszystkim kolor czarny spiera sie rownomiernie bez ohydnych , bialych zaciekow, czego nie znosze i co zawsze mnie draznilo w innych jeansach
kusi mnie skora ale boje sie ze nie trafie z rozmiarem
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 11:09   #4
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: AllSaints

Swego czasu kupowałam dużo w All Saints, to znaczy tak z 4-5 lat temu. Kolekcje bardziej mi się podobały, było więcej ciekawych rzeczy według mnie, tzn. takich asymetrycznych swetrów, sukienek, topów. W ostatnich kolekcjach nic mi się nie podoba + ceny strasznie poszły do góry i materiały się skiepściły, tzn. zamiast wełny, jedwabiu jest dużo poliestru i akrylu. Skóry mają fajne - miałam ich kurtkę kiedyś, ale sprzedałam w końcu, bo fason mi nie pasował.

Poniżej wkleiłam moje najulubieńsze rzeczy, które mam ze starszych kolekcji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Irrochka.JPG (15,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Angelica.jpg (40,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nep.jpg (22,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Kaftan.jpeg (66,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kasper.jpg (16,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WDK348-629-1.jpg (43,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Roksana.jpg (8,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Italus.jpeg (25,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg $T2eC16RHJIcFHN8RkCLIBS(brfW-kw~~60_57.JPG (36,0 KB, 17 załadowań)
__________________
If it feels like you need more, honey
Take a walk outside in the yard
https://www.youtube.com/watch?v=ZXInrCUlZKs
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 17:48   #5
Roots
Raczkowanie
 
Avatar Roots
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 46
Dot.: AllSaints

Zgadzam się że podniesli ceny, dlatego ostatnio czesto poluję na ich ciuchy na e-bayu. Co do materialów to wciąż bez problemu mozna kupic welniane swetry lub jedwabne sukienki ale trzeba sprawdzac sklad

Wkleję kilka z moich ulubionych ubran ktore mam od nich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg All Saints Zoe Yunao.jpg (46,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg $_57.JPG (48,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allsaint marquis.jpg (146,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8c0f3330f5d48d34da6c36ad7b8ea9c5.jpg (58,9 KB, 13 załadowań)
Roots jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 20:04   #6
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: AllSaints

na allsaints.com -30% z okazji Cyber Day
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 19:33   #7
MalpkaFikiMIKI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: AllSaints

Hej Ja też wielbię ciuchy i buty z all saints! Mam już spora kolekcje ) wszystkie poza bikini Agnes (nabyte w tym sezonie) kupiłam używane ale mimo tego, ze nosze je niemal non stop, dzięki super materiałom są w dobrym stanie i wyglądają bosko ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0512.JPG (32,9 KB, 13 załadowań)
MalpkaFikiMIKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 14:27   #8
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: AllSaints

Cytat:
Napisane przez MalpkaFikiMIKI Pokaż wiadomość
Hej Ja też wielbię ciuchy i buty z all saints! Mam już spora kolekcje ) wszystkie poza bikini Agnes (nabyte w tym sezonie) kupiłam używane ale mimo tego, ze nosze je niemal non stop, dzięki super materiałom są w dobrym stanie i wyglądają bosko ))

Ja na razie przystopowalam
Ale mam pare swetrow i dzinsy
Musze tez przyznac ze maja fantastyczna obsluge klienta on- line .robilam zwrot bo sie pomylili, zwrocili praktycznie tego samego co przyszlo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 12:27   #9
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: AllSaints

w Vitkacu pojawila sie marka Allsaints.
Niestety mimo tego dalej oplaca sie zamawiac z UK bo Vitkac narzuca spora przebitke
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 17:09   #10
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: AllSaints

Stosunek ceny do jakosci wg mnie jest marny, miałam kilka rzeczy i niestety reklamowałam prawie wszystko, także jak sprzedają z marzą to na bank się nie opłaca. Mój partner z kolei uwielbia All Saints, w koszulkach lubią się przekręcać szwy, ale bez dramatu.

Edytowane przez katsummer
Czas edycji: 2017-11-12 o 17:12
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 18:50   #11
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: AllSaints

Cytat:
Napisane przez katsummer Pokaż wiadomość
Stosunek ceny do jakosci wg mnie jest marny, miałam kilka rzeczy i niestety reklamowałam prawie wszystko, także jak sprzedają z marzą to na bank się nie opłaca. Mój partner z kolei uwielbia All Saints, w koszulkach lubią się przekręcać szwy, ale bez dramatu.
u mnie wszystko sprawdza sie genialnie, niczego nie reklamowalam , najlepsze sa dzinsy, czern jest czernia dlugooo..
uwielbiam ta marke, obsluga klienta tez sprawna, pomylili mi kiedys rzeczy w zamowieniu, pieniadze oddali tego samego dnia co przyszla do nich paczka.
( chociaz na 1 miejscu sa rzeczy Isabel Marant - nie do zdarcia ale swetry lubia sie kurczyc w praniu:/)
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2017-11-12 o 18:51
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 18:47   #12
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: AllSaints

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie wszystko sprawdza sie genialnie, niczego nie reklamowalam , najlepsze sa dzinsy, czern jest czernia dlugooo..
uwielbiam ta marke, obsluga klienta tez sprawna, pomylili mi kiedys rzeczy w zamowieniu, pieniadze oddali tego samego dnia co przyszla do nich paczka.
( chociaz na 1 miejscu sa rzeczy Isabel Marant - nie do zdarcia ale swetry lubia sie kurczyc w praniu:/)
Może to kwestia, kiedy i gdzie były kupowane. Ciuchy sprzed paru lat są ok, ale te zakupione w ciągu ostatnich dwóch strasznie się szmacą.

Tutaj we większości sklepów jest bardzo dobra obsługa klienta, bo jest kosmiczna konkurencja na rynku, wiadomo że klient zagraniczny to też klient i jest ten sam standard. W Polsce trochę inny klimat jest, jestem tutaj prawie 13 lat i sie odzwyczaiłam od nadąsania i robienia łaski. Nie lubię chodzić w PL na zakupy, aczkolwiek oczywiście bywa pozytywnie.
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 19:19   #13
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: AllSaints

Cytat:
Napisane przez katsummer Pokaż wiadomość
Może to kwestia, kiedy i gdzie były kupowane. Ciuchy sprzed paru lat są ok, ale te zakupione w ciągu ostatnich dwóch strasznie się szmacą.

Tutaj we większości sklepów jest bardzo dobra obsługa klienta, bo jest kosmiczna konkurencja na rynku, wiadomo że klient zagraniczny to też klient i jest ten sam standard. W Polsce trochę inny klimat jest, jestem tutaj prawie 13 lat i sie odzwyczaiłam od nadąsania i robienia łaski. Nie lubię chodzić w PL na zakupy, aczkolwiek oczywiście bywa pozytywnie.
hmm, ja kupuje ciuchy w Allsaints na bieząco i sa ok, troche mnie tylkp wkurza ze dzinsy maja bardzo duzo elastanu, kiedys faktycznie bylo inaczej
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 11:56   #14
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: AllSaints

Cytat:
Napisane przez MalpkaFikiMIKI Pokaż wiadomość
Hej Ja też wielbię ciuchy i buty z all saints! Mam już spora kolekcje ) wszystkie poza bikini Agnes (nabyte w tym sezonie) kupiłam używane ale mimo tego, ze nosze je niemal non stop, dzięki super materiałom są w dobrym stanie i wyglądają bosko ))
Buty i kurtki skórzane są super. Zakup na lata. Torebki - klasyczne wzory. Nie miałam żadnej niestety. W przecenie można dorwać za kilkaset złotych. Przymierzam się do jakiegoś klasycznego worka. Nie rzucają się w oczy, bez blach, udziwnień. Nie są fashionerskie, do luźnego stylu w sam raz. U mnie skończyło się na skórzanym żakiecie - po 9 latach wygląda już tak sobie.

Sukienki delikatne, poliester, wiskoza - moim zdaniem szkoda kasy. Zdarzają się czasem jedwabie, ale są zbyt delikatne.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 12:05   #15
neposek
Raczkowanie
 
Avatar neposek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 38
Dot.: AllSaints

Moja szafa długo składała się głównie z ciuchów AllSaints i po latach doszłam do wniosku, że ramonski, buty i torby to faktycznie zakupy na lata, ale koszulki czy dżinsy to już nie. Bawełna na pewno lepszej jakości jest w COS czy Arket. Porównuję jakość, a nie wzornictwo, bo wiadomo, że COS to minimalizm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neposek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 09:39   #16
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: AllSaints

a ja wlasnie dzinsy polecam - mam jedne szare , z modelu juz nie produkowanego i sa ciagle cale i zdatne do uzytku
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-16 10:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.