Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 16:58   #4831
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila że od piątku w GK będzie:

[SIZE=1]ZAPRASZAMY 28 LUTEGO


na wspaniałą, niepowtarzalną przedsprzedaż kolekcji limitowanych, które planowo pojawią 1 marca 2015.

Będzie więc Pani miała jedyną okazję zapoznania się z kolekcjami przed datą premiery.

Powiedzcie mi czy zapoznanie równa się możliwości kupna ?
Chyba od soboty, a nie piatku. A czytałas w ogóle Ishi tego maila, czy tylko wkeiłas? pisze wyraźnie przecież - czyt pogrubibione

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Aaaaa laski, jestem zakochana w Perfect Topping! Corii - ozłocę Cię za polecenie go! jestem rozświetlaczową maniaczką a dawno nic mi nie dało takiego glow!
Do usług
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 17:19   #4832
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
11 marca otwarcie stoiska MAC w Douglasie w Blue City; podobno mają być jakieś atrakcje, ale nikt nie wie, jakie
ooo fajnie, fajnie.

ja sie dzis dowiedzialam, ze NastyGal bylo dostepne online.. przegapiłam
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 19:18   #4833
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chyba od soboty, a nie piatku. A czytałas w ogóle Ishi tego maila, czy tylko wkeiłas? pisze wyraźnie przecież - czyt pogrubibione

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------



Do usług

przyznaje- czytałam ale bez zrozumienia na usprawiedliwienie dodam ze leciałam do dentysty. Rozumicie ten stres
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 19:22   #4834
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
przyznaje- czytałam ale bez zrozumienia na usprawiedliwienie dodam ze leciałam do dentysty. Rozumicie ten stres
Ty mi się nie usprawiedliwiaj stresem, bo też byłam u zebologa, a dotyczac sie doczytałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 20:11   #4835
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Przebieram nóżkami w związku z Pencilled In
Ale serio, mogliby też wreszcie pouzupełniać zapas kredek ze stałej, których nie ma na stronie od tygodni - jeśli nie miesięcy.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:45   #4836
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Hej dziewczyny, na stronce MACa jest już dostępna nowa odsłona bazy Prep+Prime 50. Chyba się skuszę , bo zapowiada się obiecująco
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 14:02   #4837
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Mam pytanie - może nie do końca kosmetyk, ale może któraś z Was wie. Czy płyn do mycia pędzli MAC zmieniał skład jakoś oficjalnie? Skończyłam jedną butelkę, która była złotem w płynie - zmywało absolutnie wszytko i ze wszystkiego, zaczęłam drugą - pędzle po szminkach muszę myć na trzy razy, po innych mokrych produktach też nie schodzi natychmiast ślad.

Płyn kupiony w salonie MAC, więc na pewno nie podróba, ale o co chodzi? Czy też zauważyłyście zmiany?
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 14:04   #4838
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Mam pytanie - może nie do końca kosmetyk, ale może któraś z Was wie. Czy płyn do mycia pędzli MAC zmieniał skład jakoś oficjalnie? Skończyłam jedną butelkę, która była złotem w płynie - zmywało absolutnie wszytko i ze wszystkiego, zaczęłam drugą - pędzle po szminkach muszę myć na trzy razy, po innych mokrych produktach też nie schodzi natychmiast ślad.

Płyn kupiony w salonie MAC, więc na pewno nie podróba, ale o co chodzi? Czy też zauważyłyście zmiany?
Mam już któras z kolei butelkę i nei zauważyłam zmiany, u mnie od pierwszej butli nie domywał ze szminek i podkładów od razu i tak zostało. Musze sie namęczyć i prac je dodatkowo w czym innym.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 14:39   #4839
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam już któras z kolei butelkę i nei zauważyłam zmiany, u mnie od pierwszej butli nie domywał ze szminek i podkładów od razu i tak zostało. Musze sie namęczyć i prac je dodatkowo w czym innym.
U mnie tak samo, płyn mi się sprawdza najlepiej do pędzli do cieni i ewentualnie różu, wszystkie pędzle po kremowych produktach piorę w szamponie, bo to najskuteczniejsze.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 17:05   #4840
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

W Stanach już Cinderella jest, miałam nadzieję, że i u nas, możecie mi podpowiedzieć co to właściwie jest ten Beauty Powder z tej kolekcji? To typowy rozświetlacz?
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 07:56   #4841
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

nie wiem czy było, nie śledze watku na bieżąco,

11 marca MAC wchodzi do douglasa w Blue City
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 09:57   #4842
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
W Stanach już Cinderella jest, miałam nadzieję, że i u nas, możecie mi podpowiedzieć co to właściwie jest ten Beauty Powder z tej kolekcji? To typowy rozświetlacz?
Czasem to rozświetlacze, czasem róże, czasem bardziej pudry wykończeniowe... pewnie też, zależnie od inwencji twórczej, różnie można stosować Też się na niego czaję, ten z Cinderelli wydaje się być typowym rozświetlaczem.
Nic mi się ostatnio nie podoba, bo wszystkich porównuję do byłej skończonej miłości, czyli Too Chic Może ten mnie uwiedzie

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ty mi się nie usprawiedliwiaj stresem, bo też byłam u zebologa, a dotyczac sie doczytałam
Corii, cytuję, co mi wpadło pierwsze w oko Pytałaś wcześniej o Instagram, czy mam. Mam, ale tylko do obserwowania i inspiracji, sama nic tam nie wrzucam. Z neta korzystam w biegu właściwie tylko z telefonu i staram się też ograniczać, bo jestem uzależniona
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:46   #4843
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

obejrzałam swatche Too Chic i ten z Cinderelli ma w sobie dużo drobinek, więc wątpie czy będzie tak fajny, niestety, wolę taflę bez tak widocznych drobinek.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 14:50   #4844
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Chyba sie bede czaic na palete z Cindirella. Potrzebuja czegos praktycznego, na co dzien. UD Basics por prawie 2 latach mi sie znudzil + i tak zaraz sie skoncza niektore cienie. Cieniowe expertki - ta paleta spelni moje warunki????
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 15:01   #4845
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Chyba sie bede czaic na palete z Cindirella. Potrzebuja czegos praktycznego, na co dzien. UD Basics por prawie 2 latach mi sie znudzil + i tak zaraz sie skoncza niektore cienie. Cieniowe expertki - ta paleta spelni moje warunki????
jeśli nie masz tych cieni w kolekcji - myślę, że zrobiona jest nienajgorzej, na pewno dzienniaki. Żadnego cienia Lustre co też dobrze wróży. Gdyby nie fakt, że 5 z sześciu mam to pewnie też bym ja brała
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 18:24   #4846
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Myślicie ze sprzedadza jutro 'spod lady' jakas kredeczke?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 18:48   #4847
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Byłam dzisiaj w GK i jutro prawdopodobnie będzie można tylko obejrzeć kosmetyki a nie kupić, bo macówki nie dostały czegoś tam (nie pamiętam czego..) i sprzedaż ruszy od poniedziałku. Ale z Cinderelli prawie wszystko jest już zaklepane
Pani pokazała mi nowości i gdybym miała więcej kasy to bym wyszła z jakimś cieniowanym różem....bosko się prezentowały

Ale finalnie wylazłam z bazą CC i mineralnym korektorem.
Potestuje korektor bo mam złe przeczucia, strasznie włazi w zmarszczki i je podkreśla - czego w salonie nie widziałam i efekt bardzo mi się podobał
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 18:54   #4848
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Myślicie ze sprzedadza jutro 'spod lady' jakas kredeczke?
Myslisz o Pencilled In? Pewnie zalezy od sprzedawcy
Pencilled In wchodzi do stalej kolekcji wiec na pewno nie bedzie problemow z dostepnoscia.

P.s. I viva Miley ma byc dostepna przez rok.

Edytowane przez Izabellina
Czas edycji: 2015-02-27 o 18:55 Powód: dopisek
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 19:12   #4849
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A czy ktoś wie kiedy ruszy Cinderella online?
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 19:15   #4850
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w GK i jutro prawdopodobnie będzie można tylko obejrzeć kosmetyki a nie kupić, bo macówki nie dostały czegoś tam (nie pamiętam czego..) i sprzedaż ruszy od poniedziałku. Ale z Cinderelli prawie wszystko jest już zaklepane
Pani pokazała mi nowości i gdybym miała więcej kasy to bym wyszła z jakimś cieniowanym różem....bosko się prezentowały

Ale finalnie wylazłam z bazą CC i mineralnym korektorem.
Potestuje korektor bo mam złe przeczucia, strasznie włazi w zmarszczki i je podkreśla - czego w salonie nie widziałam i efekt bardzo mi się podobał
dokumentów sprzedaży nie dostali :/ a one zza wody bardzo dużej idą i dopóki nie dojdą to nie ma szans na sprzedaż :/ i ruszy pewnie dopiero jak dostaną, jak nie dostaną to i w poniedziałek nie ruszy :/

wypróbuj korektor lekko przypudrowany. Mi nie włazi w zmarchy jak go lekko pudrem potraktuję.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 19:21   #4851
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Myslisz o Pencilled In? Pewnie zalezy od sprzedawcy
Pencilled In wchodzi do stalej kolekcji wiec na pewno nie bedzie problemow z dostepnoscia.

P.s. I viva Miley ma byc dostepna przez rok.
o to zdaze kupic i Miley i kredki.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 19:23   #4852
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dokumentów sprzedaży nie dostali :/ a one zza wody bardzo dużej idą i dopóki nie dojdą to nie ma szans na sprzedaż :/ i ruszy pewnie dopiero jak dostaną, jak nie dostaną to i w poniedziałek nie ruszy :/

wypróbuj korektor lekko przypudrowany. Mi nie włazi w zmarchy jak go lekko pudrem potraktuję.

dzięki Kasia, każda rada cenna
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:24   #4853
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Byłam, pomacałam i się srogo rozczarowałam obiema kolekcjami,a le jednoczesnie ucieszyłam, bo portfel odetchnie nieco
Z Cinderelli tylko paletka warta zachodu, oczywiście nie wtedy, jak 3/4 cieni posiadamy na stanie. Ale jesli nie mamy ani jednego to warto.
Beauty Powdery - moje rozczarowanie kolekcji - twarde - prawie zero pigmentacji maja jedyne drobinki - ten ciemniejszy agreswyne migrujace i osypujące sie drobini. Jasniejszym mozna cała twarz jak Meteorytami przypudrować. Bo na rozswietlacz to on nijak niewidoczny.
Szminki Cinderelli za jasne dla mnie. Ale Royall Ball ladna - jak ktoś bladzioch.
Błyszczyki fajne - jeden z drobinkami niebieskimi, drugi rozowymi.
Ale mnie zbędne.
Pigmenty, fluidline pominę, bo mi nie pasują.
Toledo - najbardziej napigmentowana paletka cieni to zielona. Ale zrezygnowałam z niej, bo powielanie by to było kolorów podobnych w mojej kolekcji. No i 2 cienie z paletki mam ze stalej.
Niebieska paletka nie podobała mi się. Pigmentacja taka sobie.
Za to na rózową dalej mam parcie.
Kredki kolorowe do oczu - mnie nie porwały. Limonkowa testowałam, ale nie porwała mnie.
Szczoteczki w tuszach tez nie moje. Strasznie duzo nabieraja tej mascary
Szminki sobie odpusciłam, mam za duzo czerwieni.
Róze - bardzo twarde i srednio-mało napigmentowane. Moze to byc plus, bo krzywdy sobie nie zrobimy nimi. Ale trzeba kilka razy pedzlem w te i we wte aby był widocnzy na poliku. Mnie osobiscie Ripe Peach sie spodobał tylko.
Z Pencilled konturówki boskie. Sporo kolorów jest takich, których mi brakowało. Na pewno kupie 3 z nich.
Podsumowujac kupie na pewno paletkę Toledo rożowo-fioletową i może róz Ripe Peach. A z pencilled 3 kredki i to tyle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:44   #4854
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam, pomacałam i się srogo rozczarowałam obiema kolekcjami,a le jednoczesnie ucieszyłam, bo portfel odetchnie nieco
Z Cinderelli tylko paletka warta zachodu, oczywiście nie wtedy, jak 3/4 cieni posiadamy na stanie. Ale jesli nie mamy ani jednego to warto.
Beauty Powdery - moje rozczarowanie kolekcji - twarde - prawie zero pigmentacji maja jedyne drobinki - ten ciemniejszy agreswyne migrujace i osypujące sie drobini. Jasniejszym mozna cała twarz jak Meteorytami przypudrować. Bo na rozswietlacz to on nijak niewidoczny.
Szminki Cinderelli za jasne dla mnie. Ale Royall Ball ladna - jak ktoś bladzioch.
Błyszczyki fajne - jeden z drobinkami niebieskimi, drugi rozowymi.
Ale mnie zbędne.
Pigmenty, fluidline pominę, bo mi nie pasują.
Toledo - najbardziej napigmentowana paletka cieni to zielona. Ale zrezygnowałam z niej, bo powielanie by to było kolorów podobnych w mojej kolekcji. No i 2 cienie z paletki mam ze stalej.
Niebieska paletka nie podobała mi się. Pigmentacja taka sobie.
Za to na rózową dalej mam parcie.
Kredki kolorowe do oczu - mnie nie porwały. Limonkowa testowałam, ale nie porwała mnie.
Szczoteczki w tuszach tez nie moje. Strasznie duzo nabieraja tej mascary
Szminki sobie odpusciłam, mam za duzo czerwieni.
Róze - bardzo twarde i srednio-mało napigmentowane. Moze to byc plus, bo krzywdy sobie nie zrobimy nimi. Ale trzeba kilka razy pedzlem w te i we wte aby był widocnzy na poliku. Mnie osobiscie Ripe Peach sie spodobał tylko.
Z Pencilled konturówki boskie. Sporo kolorów jest takich, których mi brakowało. Na pewno kupie 3 z nich.
Podsumowujac kupie na pewno paletkę Toledo rożowo-fioletową i może róz Ripe Peach. A z pencilled 3 kredki i to tyle.
w sumie mnie nie zaskoczylaś
Ja z Toledo i Cinderelli bardzo ostrożnie. Zielona paleta mnie kusi, i kredki nie odpuszczę bo lubię takie limonki. Szminki czerwone też mam w nadmiarze, zastanawiałam się nad Oxblood - macałaś?
Z Kopciuszka to w sumie tylko pigmaki i glitter
Z pencilled też mam trzy na liście
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:00   #4855
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
w sumie mnie nie zaskoczylaś
Ja z Toledo i Cinderelli bardzo ostrożnie. Zielona paleta mnie kusi, i kredki nie odpuszczę bo lubię takie limonki. Szminki czerwone też mam w nadmiarze, zastanawiałam się nad Oxblood - macałaś?
Z Kopciuszka to w sumie tylko pigmaki i glitter
Z pencilled też mam trzy na liście
Szczerze, to liczyłam na Beauty Powdery z Kopciuszka, ale cóz - nie zadowoliły mnie

Nie macałam Oxblood, bo odechciało mi sie szminek, jak sobie przypomniałam ile ich mam i w jakim tempie zużywam Poza tym jest dosyć podobna do Kinda Sexy, a w tej mi jest wyjątkowo źle.
Moze jak pójde odebrac paletkę rozową z Toledo, to sie nia maźne z ciekawości czy bardzo podobna do KS.
Ciekawe czy sie nam pokrywają konturówki z Pencilled Ja chciałam Edge to Edge, Candy Yum-Yum i Nightingale.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:00   #4856
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam, pomacałam i się srogo rozczarowałam obiema kolekcjami,a le jednoczesnie ucieszyłam, bo portfel odetchnie nieco
Z Cinderelli tylko paletka warta zachodu, oczywiście nie wtedy, jak 3/4 cieni posiadamy na stanie. Ale jesli nie mamy ani jednego to warto.
Beauty Powdery - moje rozczarowanie kolekcji - twarde - prawie zero pigmentacji maja jedyne drobinki - ten ciemniejszy agreswyne migrujace i osypujące sie drobini. Jasniejszym mozna cała twarz jak Meteorytami przypudrować. Bo na rozswietlacz to on nijak niewidoczny.
Szminki Cinderelli za jasne dla mnie. Ale Royall Ball ladna - jak ktoś bladzioch.
Błyszczyki fajne - jeden z drobinkami niebieskimi, drugi rozowymi.
Ale mnie zbędne.
Pigmenty, fluidline pominę, bo mi nie pasują.
Toledo - najbardziej napigmentowana paletka cieni to zielona. Ale zrezygnowałam z niej, bo powielanie by to było kolorów podobnych w mojej kolekcji. No i 2 cienie z paletki mam ze stalej.
Niebieska paletka nie podobała mi się. Pigmentacja taka sobie.
Za to na rózową dalej mam parcie.
Kredki kolorowe do oczu - mnie nie porwały. Limonkowa testowałam, ale nie porwała mnie.
Szczoteczki w tuszach tez nie moje. Strasznie duzo nabieraja tej mascary
Szminki sobie odpusciłam, mam za duzo czerwieni.
Róze - bardzo twarde i srednio-mało napigmentowane. Moze to byc plus, bo krzywdy sobie nie zrobimy nimi. Ale trzeba kilka razy pedzlem w te i we wte aby był widocnzy na poliku. Mnie osobiscie Ripe Peach sie spodobał tylko.
Z Pencilled konturówki boskie. Sporo kolorów jest takich, których mi brakowało. Na pewno kupie 3 z nich.
Podsumowujac kupie na pewno paletkę Toledo rożowo-fioletową i może róz Ripe Peach. A z pencilled 3 kredki i to tyle.
no i dobra mi sie podobają strasznie opakowania z Kopciuszka, ale zawartość już mniej. Ja ostatnio kupiłam Pink Plaid i konturówke Hipp 'n Happy, ale jeszcze waham sie nad wymienieniem jej na tą jasno rożowa z Pencilled in, musze tylko obejrzec
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:16   #4857
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szczerze, to liczyłam na Beauty Powdery z Kopciuszka, ale cóz - nie zadowoliły mnie

Nie macałam Oxblood, bo odechciało mi sie szminek, jak sobie przypomniałam ile ich mam i w jakim tempie zużywam Poza tym jest dosyć podobna do Kinda Sexy, a w tej mi jest wyjątkowo źle.
Moze jak pójde odebrac paletkę rozową z Toledo, to sie nia maźne z ciekawości czy bardzo podobna do KS.
Ciekawe czy sie nam pokrywają konturówki z Pencilled Ja chciałam Edge to Edge, Candy Yum-Yum i Nightingale.
Ani trochę
ja chce Talking Point, Chick Trick i Rosy Rim chociaż niewykluczone, że capnę więcej przy bliższym poznaniu. ostatnio zwariowałam na punkcie konturówek MaCa
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:29   #4858
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ani trochę
ja chce Talking Point, Chick Trick i Rosy Rim chociaż niewykluczone, że capnę więcej przy bliższym poznaniu. ostatnio zwariowałam na punkcie konturówek MaCa
He he no Ale na zywo moze Ci sie troche zmeinic Generalnie jeszcze jedna najciemniejsza mi sie podobała, ale Nightmooth podobna do niej wiec chyba odpuszczę. Pewno ze bym i z 4-5 capneła, bo naprawde fajne kolory, ale to z czasem, bo jak w stalej beda to mi sie nie spieszy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 16:35   #4859
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ja się czaję na Heroine, Edge to Edge, Chick Trick i Nightingale
Po krótkim namyśle, chciałabym też Fruit Cocktail. Tylko nie mam żadnej pomadki w pasującym odcieniu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2015-02-28 o 16:38
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 16:42   #4860
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ja na razie celuję tylko w Edge to Edge, ale może jeszcze któraś wpadnie mi w oko.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.