Książki / poradniki o seksie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-03, 15:02   #1
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726

Książki / poradniki o seksie


Ostatnio z moim chłopakiem stwierdziliśmy, że czujemy potrzebę douczenia się czegoś o seksie i seksualności, żeby lepiej rozumieć swoje potrzeby. Chcemy sobie na święta kupić jakąś książkę na ten temat. W internecie jest sporo opinii i książek, ale bardziej interesuje mnie zdanie wizażanek - znacie jakieś fajne poradniki, czytałyście coś, polecacie?

Przeszukałam forum, ale nie znalazłam wątku ogólnego na ten temat Były tylko wątki dotyczące indywidualnych przypadków bądź książek o tematyce erotycznej.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 16:40   #2
bejbe12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław/Kożuchów
Wiadomości: 29
Dot.: Książki / poradniki o seksie

Fajnie pisze Zbigniew Lew-Starowicz, zwłaszcza "Kocha, lubi, pragnie" o tym czego chce kobieta, czego mężczyzna, jak znaleźć i utrzymać związek. Generalnie to taka "instrukcja obsługi" jeśli chodzi o związek

Kolejna to "Chemia między nami" Alexander Brian i Larry Young książka trochę z innej beczki z zakresu biologii i chemii (jeden z autorów jest naukowcem w tym zakresie z tego co pamiętam) tłumaczy jak związki chemiczne łączą się z seksem, miłością czy tęsknotą.Temat bardzo szeroki od homo- czy trans seksualności, po masturbację, fetyszyzm, fantazje seksualne, zdradę. Autorzy starają się odpowiedzieć na pytania: Jak to się dzieje, że mężczyzna wyznaje miłość swojej żonie, a uprawia seks z inną kobietą? Dlaczego pozostajemy w związku nawet po zakończeniu romansu z kimś innym? Co skłania matki do opieki nad swoimi dziećmi? Co to w ogóle oznacza, że ktoś ma płeć męską albo żeńską?
Obie książki czyta się bardzo szybko i przyjemnie
bejbe12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 02:19   #3
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Książki / poradniki o seksie

Mnie się bardzo spodobała książka Lwa- Starowicza " o mężczyznach". A "kocha,lubi,pragnie" nie czytałam
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-15 03:19:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.