Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Mania bardzo lubi czar czterech i dwóch kółek i szuka przyjaciółek.
Mania podpowie, Mania doradzi, Mania nigdy was nie zdradzi! ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-05-20, 13:33   #4501
karllii
Raczkowanie

Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

No i kapa dziewczyny, oblalam. Stres niesamowity, w aucie gorąco, ręce pocily mi się strasznie. Plac ok, zawracanie itp ok. W sumie już kończyła jazdę i przyszło parkowanie... Miałam zaparkować prostopadle między dwoma autami, były dwa miejsca wolne, miałam sobie wybrać, wybrałam te bliżej prawej, i przy wyjeżdżeniu zahaczylabym auto. Szkoda, trudno, trafił mi się w miarę miły egzaminator, omówił wszystko mi potem,powiedział co mogłam zrobić... Najlepsze jest to za jak zaparkowalam to auto za mną wyjechało z miejsca parkingowego, i mogłam wyjechać tak że wjechalabym na jego miejsce prosto i dopiero wykrycila.. Ja na to uwagi nawet nie zwróciłam, nawet nigdy tak nie robiłam na jazdach, nie przyszło mi to do głowy.
Także pierwszy egzamin za mną planuje w tygodniu podejść jeszcze raz, może akurat..
karllii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 22:06   #4502
Pani Lennon
Rozeznanie

Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
No i kapa dziewczyny, oblalam. Stres niesamowity, w aucie gorąco, ręce pocily mi się strasznie. Plac ok, zawracanie itp ok. W sumie już kończyła jazdę i przyszło parkowanie... Miałam zaparkować prostopadle między dwoma autami, były dwa miejsca wolne, miałam sobie wybrać, wybrałam te bliżej prawej, i przy wyjeżdżeniu zahaczylabym auto. Szkoda, trudno, trafił mi się w miarę miły egzaminator, omówił wszystko mi potem,powiedział co mogłam zrobić... Najlepsze jest to za jak zaparkowalam to auto za mną wyjechało z miejsca parkingowego, i mogłam wyjechać tak że wjechalabym na jego miejsce prosto i dopiero wykrycila.. Ja na to uwagi nawet nie zwróciłam, nawet nigdy tak nie robiłam na jazdach, nie przyszło mi to do głowy.
Także pierwszy egzamin za mną planuje w tygodniu podejść jeszcze raz, może akurat..
Nie masz co się przejmować. Stres i tyle. Nie ma to nic wspólnego z umiejętnościami. Mi się świetnie jeździło i przed i po egzaminie a zdałam za 6 razem Aż każdy się dziwił. Stres i tyle. Grunt to się nie poddać Po tylu latach nadal uważam, że w życiu się niczym tak nie stresowałam jak egzaminem.
Pani Lennon jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
egzamin, kategoria b, prawo jazdy, samochód, stres

Nowe wątki na forum Auto Marianna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości