Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-05, 20:48   #511
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ja polecam cocomoda, wassyl.pl oraz gundolls.com
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 21:15   #512
Larav
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków :D
Wiadomości: 253
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez avava Pokaż wiadomość
ja polecam cocomoda, wassyl.pl oraz gundolls.com
hmm wassyl kiedyś zamawiałam i powiem Wam jakość mnie przeraziła Szkoda złotówki, żeby po jednym praniu sukienka do wyrzucenia

Ja dalej polecam zwykłe butiki online jak lostanza.pl czy varlesca.pl czy marsalabutik. Ale trzeba sprawdzać ceny, na każdej stronie tak na prawde inna, trzeba poszukać i sprawdzić bo można zaoszczędzić nawet 30zł
__________________


Kocham Cię, ale Cię zabiję. A potem siebie.
Będziemy już zawsze razem Chcesz?
..

kc.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-05 o 21:38
Larav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 11:46   #513
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

A co sądzicie o Vubu?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 12:21   #514
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Vubu?
Ja nie polecam - jakość mocno średnia, wykończenie ubrań na "odw*l się". Sukienka przyszła mi ze źle skrojonym dołem (po jednej stronie nie była ścięta na okrągło, tylko schodziła się do szwu w trójkąt...). Nie zwracałam, bo była ostatnia, a ja i tak musiałam ją oddać krawcowej do skrócenia, ale jak krawcowa zobaczyła to "cudo", to się załamała, jak można coś takiego sprzedawać.
Kontakt ze sklepem jest bardzo słaby. Odpisują po bardzo dlugim czasie. Jak robiłam zwrot, nie mogłam się doprosić o potwierdzenie otrzymania mojej paczki czy też wykonania przelewu ze zwrotem.
Z ostatniego zamowienia (z którego jedną rzecz zwracałam) mam sweter - ten lejący na przodzie, który mają w wielu kolorach. Zmechacił się po kilku założeniach i 2 praniach, a piorę zawsze na delikatnym programie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 12:36   #515
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez martaakow
Ja nie polecam - jakość mocno średnia, wykończenie ubrań na "odw*l się". Sukienka przyszła mi ze źle skrojonym dołem (po jednej stronie nie była ścięta na okrągło, tylko schodziła się do szwu w trójkąt...). Nie zwracałam, bo była ostatnia, a ja i tak musiałam ją oddać krawcowej do skrócenia, ale jak krawcowa zobaczyła to "cudo", to się załamała, jak można coś takiego sprzedawać.
Kontakt ze sklepem jest bardzo słaby. Odpisują po bardzo dlugim czasie. Jak robiłam zwrot, nie mogłam się doprosić o potwierdzenie otrzymania mojej paczki czy też wykonania przelewu ze zwrotem.
Z ostatniego zamowienia (z którego jedną rzecz zwracałam) mam sweter - ten lejący na przodzie, który mają w wielu kolorach. Zmechacił się po kilku założeniach i 2 praniach, a piorę zawsze na delikatnym programie.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Zaczęłam przeglądać wątek od początku i dotarłam do opinii na temat tego sklepu. Niestety nie zachęcają. Szukam sukienki na wesele, ale Vubu sobie w takim razie odpuszczę, mimo niskich cen.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 18:39   #516
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Szukam wciaz sukienek wieczorowych lub wizytowych i spodni fajnych .Na necie ebutik cocomoda wassyl , odpada coś znacie jeszcze ?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 13:08   #517
Ylona6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Kupowałyście coś może na xxx ? Upatrzyłam sobie kieckę z myślą o komunii na początku maja, ale boję się że nie dojdzie, jeśli będą wysyłać tak "szybko" jak niektóre sklepy... A gdyby trzeba było wymieniać na inny rozmiar to się boję Poradzicie ?

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-19 o 16:51
Ylona6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 13:05   #518
izzale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Czasem zamawiam przez neta ale ostatnio nic mi sie nie podoba... szukam jakiegoś nowego sklepu... niby tyle jest tego wszystkiego w sieci, a ciężkona coś fajnego trafić
izzale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 23:11   #519
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

a selfieroom?
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 21:59   #520
Ylona6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja ostatnio zamawiałam sukienkę na mosqito teraz czekam na kuriera, bardzo jestem ciekawa czy trafie z rozmiarem
Ylona6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 13:29   #521
MagdalenaKow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja polecam polski sklep www.marbellawear.pl
MagdalenaKow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-27, 18:10   #522
zawadapaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja totalnie polecam zakupy online i mam na to prosty sposób- po prostu jak mam upatrzoną jakąś firmę, wiem, że jest super, to wchodzę w necie na jej stronę i coś sobie zamawiam. Ostatnio się zakochałam w firmie xxx- mają super piżamy i dla mężczyzn i dla kobiet i dla dzieciaków, ładne wzory, nawet spoko jakość materiału. Już kilku moim kumpelkom kupiłam w prezencie i bardzo się wszystkim podobają

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-27 o 19:44
zawadapaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 16:04   #523
jankakopana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

xxx – myślę, że coś Ci się tam spodoba. Mają różne marki i czasem zdarzają się fajne rabaty. Ja kupiłam tam sukienkę wieczorową. Mąż był naprawdę zachwycony ;p

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-28 o 18:15
jankakopana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-01, 14:01   #524
Finarfina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Hej dziewczyny

Mam pytanie, znalazlam buty na tej stronie http://www.dzieci-chwasty.pl/ i nie mam pojęcia czy ta strona jest wiarygodna. Buty są dużo droższe niż na innych stronach niestety na innych stronach sa wyprzedane całkowicie aby na tej stronce widze moj rozmiar. Strona jest dość dziwna - czy ma ktoś jakaś wiedze na ten temat ?
Finarfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 02:36   #525
Marionette89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja mogę polecić sukienkowo.com są tam bardzo ładne sukienki.
A tutaj: liveheroes.com są genialne bluzy, koszulki itd.
Ogólnie staram się unikać zakupów przez internet, bo zazwyczaj kiedy coś kupię, to okazuje się potem, że rozmiar nie pasuje.

Edytowane przez Marionette89
Czas edycji: 2017-05-07 o 02:46
Marionette89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 14:11   #526
rosieek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Exclamation opinie - butybfcmpl i ekstadik

Hej!

Czy ktoś z Was zamawiał kiedyś buty ze strony: butybfcmol.com lub ekstadik.com ? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć opinii... Może ktoś z Was jest w stanie wypowiedzieć się, czy warto składać zamówienia, jaki jest ich czas realizacji?
rosieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 13:11   #527
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczyny czy kupowałyście z tej strony https://www.floryday.com/pl/ sukienki,które oglądałam są mega,prawie co druga kiecka podoba mi się,jestem ciekawa czy rzeczywiście są takie same jak na zdjęciach,jesli któraś z was kupowała to prosiłabym o opinie
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 12:31   #528
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

najczęściej zamawiam ciuchy na mosquito i na vubu, ogólnie bez zarzutu, raz tylko z vubu miałam problem ze zwrotem, ale wszystko się wyjaśniło. a jak szukam czegoś na większą okazję, to wchodzę na louloustore, ceny momentami zaporowe, ale mają outlet i wtedy można poszaleć
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 14:04   #529
Tolka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

noooo ceny rzeczywiście kosmiczne ale mówisz, ze warto?
Tolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 14:29   #530
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kupowałyście z tej strony https://www.floryday.com/pl/ sukienki,które oglądałam są mega,prawie co druga kiecka podoba mi się,jestem ciekawa czy rzeczywiście są takie same jak na zdjęciach,jesli któraś z was kupowała to prosiłabym o opinie
Rzeczywiście sukienki i inne rzeczy fajne takie inne choć troszkę drogawe. Niestety nie kupowałam tam, ale co przykuło moją uwagę to dziwne opisy ubrań np. solidny dekolt co to znaczy? albo solidny nieformalny?? Jednakże kuszą mnie niektóre ciuchy i kto wie może coś zamówię
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 09:23   #531
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście sukienki i inne rzeczy fajne takie inne choć troszkę drogawe. Niestety nie kupowałam tam, ale co przykuło moją uwagę to dziwne opisy ubrań np. solidny dekolt co to znaczy? albo solidny nieformalny?? Jednakże kuszą mnie niektóre ciuchy i kto wie może coś zamówię
Zamówiłam sobie tą sukienkę https://www.floryday.com/pl/Polieste...?pos=also_like niestety poliester,ale będę mogła ją nosić też w chłodniejsze dni ,obiecuję że dam znać jak tylko przyjdzie,czy warto
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 11:28   #532
AnnKkka
Przyczajenie
 
Avatar AnnKkka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 19
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

: warto. wiadomo, że to nie są ciuchy na każdą kieszeń i czasem trzeba sobie na nie uzbierać kasę, ale są super jakościowo, no i ma się pewność, że co druga laska na ulicy nie będzie miała takiej samej kiecki :P
AnnKkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 13:53   #533
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Właśnie znalazłam na allegro 2 sukienki ze sklepu Floryday i to dużo tańsze bo w sklepie sukienka kosztuje 150 zł a na allegro ta sama po 50zł
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 13:42   #534
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja uwielbiam sklep z sukienkami modbis.pl, w którym można znaleźć polskie ciuszki. A już ta sukienka ze zdjęcia skradła mi serce i będę chciała ją zamówić na wesele, na które idę w lipcu. Ten łańcuszek sprawia, że ze stosunkowo prostego ciuszka robi się efektowna kreacja.

marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 11:20   #535
madziulaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Bardzo pomocny wątek. Zaznaczam.
madziulaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 10:06   #536
Kasia254
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Już kupiłam kilka ciuchów z tego sklepu: xxx i muszę powiedzieć, że są rewelacyjne. Co ciekawe nie jest to jakaś sieciówka, tylko sklep z rękodziełem. Można też kupić tam zabawki dla dzieci, biżuterię, ozdoby. Najbardziej podoba mi się unikalny wygląd no i sama satysfakcja z chodzenia w ręcznie robionych ciuchach Dajcie znać, czy wam też się podobają.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-05-27 o 22:55
Kasia254 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 12:34   #537
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam na allegro 2 sukienki ze sklepu Floryday i to dużo tańsze bo w sklepie sukienka kosztuje 150 zł a na allegro ta sama po 50zł
Kurcze to masakra,na dodatek dalej czekam ,ciekawe czy wogóle dotrze,zaczynam się denerwować
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 20:13   #538
Klida93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja uwielbiam sklep Mosquito, zamawiam u nich naprawdę dużo rzeczy i za każdym razem jestem mega zadowolona Mogę polecić z czystym sumieniem
Klida93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 15:16   #539
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

No to długo czekasz. Przynajmniej wiemy, że lepiej sobie ten sklep odpuścić.

Z Mosquito raz zamawiałam i nie byłam zadowolona bo sukienka ni zgadzała się fasonem i rozmiarem, choć jak przeglądam ich stronę to mnie mają wiele fajnych ciuchów a za tydzień będą nowości i myślę, żeby spróbować jeszcze raz coś zamówić.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 10:51   #540
karokarolajna
Przyczajenie
 
Avatar karokarolajna
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

kobietki a co ze sklepem multu.pl? on jest nowy z tego co słyszałam i zastanawiam się czy zamawiać. są tam buty za 19 zł, 29 zł i 39 zł. brać czy nie brać? całkiem ładnie wyglądają niektóre.
karokarolajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.