Problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-09, 19:30   #1
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Unhappy

Problem


Zacznę od tego,że nie uprawiamy z Tż-etem jeszcze seksu,narazie poznajemy swoje ciała.On jest doświadczony seksualnie,ja nie.
No i mój problem wygląda następujaco,kiedy Tż-et zaczyna mnie pieścić w okolicach łechtaczki,zaczynam się podniecać,niekiedy bardziej,niekiedy mniej[nie wiem od czego to zależy,bo zawsze robi to w ten sam sposób,zatacza takie 'kręgi']
Następnie schodzi w okolice pochwy i tu zaczyna się przygoda.Kiedy byłam mała i chorowałam mama zawsze aplikowała mi czopki w odbyt,bo twierdziła,że to wątroby nie niszczy,a i na pewno mi pomoże.Zawsze się tego strasznie bałam,spinałam mięśnie,a Ona to robiła nieoczekiwanie i bardzo mnie to bolało.Teraz kiedy mój Tż-et próbuje mnie dotykać,to mechanicznie 'odskakuje' twierdząc,że mnie to boli,chociaż to jest pochwa,a nie odbyt,przypomina mi sę tamten ból,nie wiem co mam zrobić żeby o tym nie myśleć i po prostu poddać się temu co robi.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 20:12   #2
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Problem

powiedz mu, ze masz zle skojarzenia, popros zeby pomogl Ci sie przemoc, powoli i ostroznie
faktycznie, jak masz taki odruch, to na poczatku bedziesz sie musiala zmusic do zniesienia dotyku, ale jak bedzie delikatny i cierpliwy to nauczysz sie mu ufac i bedzie ok
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 20:28   #3
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Problem

zdecydowanie powoli stopniowe oswajanie się jest jak najbardziej wskazane. życzę cierpliwości
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 22:39   #4
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Problem

na pewno powinnaś mu o tym powiedzieć bo on moze pomyslec ze robi cos nie tak i wogole moze sie z tym zle czuc. a tak to mysle ze on spokojnie pokona twoj lek i zrobi tak ze stanie sie to dla Ciebie przyjemnoscia i mu zaufasz powodzenia
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 23:04   #5
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Problem

Malymi kroczkami a dojdziecie do celu.
Na początku powiedz Tżtowi o swoich obawach,żeby przypadkiem sobie nie pomyślał,że coś robi nie tak i sie zniechęci...
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 23:24   #6
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: Problem

Bariere psychiczna jest ciezko pokonac, ale tez mialam podobna sytuacje, z jednym z moich bylych wogole nie doszlo do stosunku mimo wielu prob, gdyz bylam tak spieta, ze nie "wpuscilam" go do srodka, juz nawet palec wywolywal we mnie zaciskanie miesni. Ale z obecnym tztem bylo lepiej. Tez byly problemy na poczatku, ale wiedzialm na 100% ze tego chce, a gra wstepna byla baaardzo dluga, wogole najpierw mialam kilka razy "sesje orgazmiczne" z pieszczotami palcem i jezykiem okolic pochwy, to pomoglo sie wyluzowac. A zeby nie bylo stresu ze sie nie uda uzywalismy zelu na poczatku. Mysle ze jak bedziesz bardzo rozgrzana pieszczotami lechtaczki i wtedy Twoj partner wsadzi palec bez uprzedzenia to zobaczysz ze to nie taki straszne. Zycze powodzenia!!
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 07:32   #7
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Problem

Dziękuje dziewczyny za odzew.
Mój Tż-et wie o problemie,tyle że jak ja mówię,że mnie boli,to On już traci ochotę,bo nie chce robić mi krzywdy i na tym się kończy ,ja niby chce żeby spróbował jeszcze raz,ale wiem,że odsunę jego rękę,bo to jest tak jak łaskotki[wiem,że głupie porównanie,ale trafne] kiedy Was ktoś łaskocze,to podoba Wam się to,ale jednak rękami blokujecie drugą osobe,żeby tego nie robiła.
Było wino,był nastrój,było podniecenie,chyba faktycznie jedynie dużo cierpliwości jest lekarstwem.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.