pokaz fireshow na weselu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 12:18   #1
goplaneczka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 72

pokaz fireshow na weselu


Wiecie- zastanawiam się nam wynajęciem kogoś od fireshow na wesele. Sama kręcę pojkami (ale w dniu weselu wolałabym sukni nie podpalić) i strasznie lubię te klimaty
myślę, że 10-15minutowy występ byłby świetną atrakcją około północy- tuż przed wniesieniem tortu.
obejrzyjcie filmiki na youtubie i poradzcie, co myślicie?
sama do tej pory występowałam tylko na festynach itp, moi znajomi też jeszcze wesela nie urozmaicali, ale myślę, ze to może być fajne
goplaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 16:33   #2
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: pokaz fireshow na weselu

pomysł mi się podoba
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 16:46   #3
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: pokaz fireshow na weselu

słyszałam już o takim pomyśle mi się osobiście bardzo podoba.
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 03:45   #4
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: pokaz fireshow na weselu

Zauwazylam ze jest teraz moda ze mlodzi przebijaja sie z pomyslami jak urozmaicic swoje wesele zapraszaja magikow , robia pokazy barmanow , tanca ... itp ... zaniedlugo zaczna jeszcze zwierzeta wypozyczac i wesole miasteczka Moim zdaniem to zbedny wydatek ... Ludzie chyba zapominaja o co w tym dniu tak naprawde chodzi
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:27   #5
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: pokaz fireshow na weselu

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Zauwazylam ze jest teraz moda ze mlodzi przebijaja sie z pomyslami jak urozmaicic swoje wesele zapraszaja magikow , robia pokazy barmanow , tanca ... itp ... zaniedlugo zaczna jeszcze zwierzeta wypozyczac i wesole miasteczka Moim zdaniem to zbedny wydatek ... Ludzie chyba zapominaja o co w tym dniu tak naprawde chodzi
Zgadzam się

Nie róbmy z wesel cyrków, to zwykle wychodzi śmiesznie i żałośnie, tak na siłę.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:07   #6
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: pokaz fireshow na weselu

Mi to pasuje tylko i wyłącznie na festyny!!
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:41   #7
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: pokaz fireshow na weselu

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Zauwazylam ze jest teraz moda ze mlodzi przebijaja sie z pomyslami jak urozmaicic swoje wesele zapraszaja magikow , robia pokazy barmanow , tanca ... itp ... zaniedlugo zaczna jeszcze zwierzeta wypozyczac i wesole miasteczka Moim zdaniem to zbedny wydatek ... Ludzie chyba zapominaja o co w tym dniu tak naprawde chodzi
Zgadzam się. Do mnie takie "weselne atrakcje" nie przemawiają i nie chciałabym żadnych pokazów na własnym weselu. Ale co kto lubi...
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:28   #8
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: pokaz fireshow na weselu

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Zauwazylam ze jest teraz moda ze mlodzi przebijaja sie z pomyslami jak urozmaicic swoje wesele zapraszaja magikow , robia pokazy barmanow , tanca ... itp ... zaniedlugo zaczna jeszcze zwierzeta wypozyczac i wesole miasteczka Moim zdaniem to zbedny wydatek ... Ludzie chyba zapominaja o co w tym dniu tak naprawde chodzi
tutaj nie chodzi chyba u urozmaicenie tylko o to, że dziwczyna sama też ma z tą atrakcją coś wspólnego i dlatego0 to chce (napisała przecież, że sama keci czymś tam)
Skoro jak ktoś jeździ na motorze to normalne, że ma jakiś tam zlot motorów na ślubie, a ja tą sytuację rozumiem tak samo nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam

a jeśli chodzi o jakieś atrakcje to czemu nie?? jeśli kogoś stać to to jest właśnie jedna z takich okazji na których można sobie pozwolić
no i ślub to jedno, a wesele to drugie ślub jest przeżyciem duchowym, a wesele właśnie dla ciała ja to tak rozumiem.
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 09:35   #9
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: pokaz fireshow na weselu

A ja zgadzam się z dziewczynami wyzej. Wesele to ma być wesele, i to para młoda ma być przede wszystkim atrakcją. A nie jakieś wydziwianie.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 10:30   #10
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: pokaz fireshow na weselu

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
tutaj nie chodzi chyba u urozmaicenie tylko o to, że dziwczyna sama też ma z tą atrakcją coś wspólnego i dlatego0 to chce (napisała przecież, że sama keci czymś tam)
Skoro jak ktoś jeździ na motorze to normalne, że ma jakiś tam zlot motorów na ślubie, a ja tą sytuację rozumiem tak samo nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam

a jeśli chodzi o jakieś atrakcje to czemu nie?? jeśli kogoś stać to to jest właśnie jedna z takich okazji na których można sobie pozwolić
no i ślub to jedno, a wesele to drugie ślub jest przeżyciem duchowym, a wesele właśnie dla ciała ja to tak rozumiem.
dokładnie
ja tego typu atrakcjom (także magicy/tańce brzucha itp) na weselu jestem przeciwna o ile są tylko po to, żeby zrobić wrażenie na gościach= żeby mieć lepsze wesele niż "córka ciotki Krysi". Ale jeżeli ktoś ma coś wspólnego z fireshow/jazdą na motorze itp i chce się podzielić swoją pasją to nie widzę w tym nic złego. To byłaby frajda gdyby to sama PMka się przebrała/na poprawinach zrobiła takie show
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 11:43   #11
rejected_darling
Raczkowanie
 
Avatar rejected_darling
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: bytom / kraków
Wiadomości: 360
Dot.: pokaz fireshow na weselu

Witajcie kobietki
Jak to ja, muszę zacząć od "w Polsce patrzy się na to dziwnie, a przecież..." U nas wesele jest raczej ucztą z potańcówką + zabawy w tle. Natomiast np.w Wielkiej Brytanii część taneczna przyjęcia trwa zwykle tylko kilka godzin, resztę czasu goście spędzają na posiłku lub rozmawiając przy bufecie/barze, więc bardzo czesto oprócz zespołu zatrudnia się własnie magików, tancerzy, rozmaitych sztukmistrzów, żeby przyjęcie urozmaicić (moja szwagierka np. ściągnęła sobie dudziarza).
Zwykle sa to krótkie występy do 20 minut, więc nie sądzę, żeby miało to przyćmić ważność Państwa Młodych w ich szczególnym dniu, chociaz jest to oczywiście kwestia podejścia - czy robimy fajerwerki i atrakcję wieczoru, czy "kochani, przygotowalismy dla was małą niespodziankę, mamy nadzieję, że spodoba wam się tak samo jak nam". Każdemu wg potrzeb i gustu

Osobiście nie angażowałabym tancerzy czy żonglerów ogniem, generalnie czegokolwiek, co wymaga robienia małego show w trakcie przyjęcia, ale już np. magik zabawiający gości przy stołach krótkimi sztuczkami karcianymi może być dobra opcją na uprzyjemnienie wieczoru osobom, które np. ze względów zdrowotnych nie mogą tańczyć, albo na rozruszanie drętwiejszej części rodziny

Skoro jednak autorka sama jest artystką ognia, to wydaje mi się, że poproszenie przyjaciół o krótki pokaz jest jak najbardziej na miejscu Podobnie, jak np. para tancerzy zapewne zrobiłaby mały pokaz na użytek swoich gości
rejected_darling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 20:21   #12
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: pokaz fireshow na weselu

Nam taki pokaz zalatwil swiadek (moj brat) , byla to calkowita niespodzianka kolo 22. Zostalismy wywolani z sali do ogrodka gdzie przygotowano wszystkim miejsca. Uwazam ze byl to bardzo fajny przerywnik i przemila niespodzianka. Nie przewidywalismy zadnych atrakcji dla gosci ale wiem ze byli bardzo zadowoleni.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:12   #13
Dziiubaa
Raczkowanie
 
Avatar Dziiubaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 141
Dot.: pokaz fireshow na weselu

Cytat:
Napisane przez goplaneczka Pokaż wiadomość
Wiecie- zastanawiam się nam wynajęciem kogoś od fireshow na wesele. Sama kręcę pojkami (ale w dniu weselu wolałabym sukni nie podpalić) i strasznie lubię te klimaty
myślę, że 10-15minutowy występ byłby świetną atrakcją około północy- tuż przed wniesieniem tortu.
obejrzyjcie filmiki na youtubie i poradzcie, co myślicie?
sama do tej pory występowałam tylko na festynach itp, moi znajomi też jeszcze wesela nie urozmaicali, ale myślę, ze to może być fajne

To dość modny sposób na show weselnych także jak tylko Tobie się podoba i są na to warunki w bliskiej odległości od lokalu to myślę, że nie ma nad czym się zastanawiać
__________________
W zawiązku od 19 sierpnia 2006
Zaręczeni od 4 października 2008
Ślub 15 września 2012
Dziiubaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 06:55   #14
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: pokaz fireshow na weselu

2 lata temu byłam na weselu w czasie którego był taki pokaz. podobało mi się ale nie tak żebym chciała na swoim weselu mieć. obejrzało ten pokaz ok 50% gości, głownie młodych. trwał ok 20 minut.
jeśli myślisz o zrobieniu czegośc takiego to może lepiej znaleźć coś co zaangażuje większą ilośći gości
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.