3 dziecko ?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 10:13   #31
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: 3 dziecko ?!

Moj brat ma 22lata ja 21 drugi 19 a siostra 18.
Mojej mamie lekko nigdy nie bylo wychowywala nas sama (tata wiecznie pracowal wiec praktycznie nie bylo go w domu). Podziwiam moja mame. Moj najstarszy brat w wieku 4lat byl juz uwazany za baaardzo doroslego chlopaka, ktory musial sie sam ubierac jesc i sam sobie organizowac czas no a przy okazji i nam. Mama miala przerabane ale uwazam, ze byla osoba bardzo zorganizowana i ta organizacja takze na nas wplynela bardzo pozytywnie bo zawsze wiedzielismy co mamy robic po kolei wiec jako dzieci bylismy wyjatkowo grzeczne. Mama nie musiala na nas krzyczec. Wszystko robilismy szybko sprawie jak w wojsku, nie bylo ociagania sie mama nie ogladala serialow poswiecala nam bardzo duzo czasu. My jako rodzenstwo mieslimy poczucie wspolnoty, druzyny a rodzicow traktowalismy bardziej jak ludzi ktorzy nam gotuja, sprzataja, prasuja, pozniej robia kanapki do szkoly itd. ale pamietam ze nie mieli oni dla nas czasu na rozmowe. Mama byla wiecznie zaganiana, taty prawie nie bylo. Ale jestem osoba bardzo bardzo szczesliwa ze mam troje rodzenstwa i niewyobrazam sobie byc naprzyklad sama jak palec. To musialoby byc straszne. Dlatego sama planuje trojke dzieci chociaz wiem, ze to nie jest latwe zadanie, ale chce aby moj dom byl wesoly. Chcialabym aby miedzy nimi byla niewielka roznica wieku, aby mogly sie wspolnie bawic i razem poznawac swiat bo z doswiadczenia wiem, ze takie domowe przedszkole to dla dziecka wspaniale przezycie.
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:55   #32
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: 3 dziecko ?!

Matko!! Dziewczyny!!
JA po 30tce zaczelam rodzic dzieci, teraz mam corke 4 lata, prawie 3 lata i synka 1,5 roku. Ani lekko ani ciezko, chyba najtrudniej bylo gdy sie urodzil synek, wtedy kombinacja wieku i potrzeb dzieci byla najtrudniejsza do ogarniecia.

A teraz mam luzy juz druga godzine sie bawia w pokoju, a ja moge spokojnie bol glowy na kanapie odlezec

Mnie sie marzy czwarte, ale i troche zycie aktywne pociaga, dzieci coraz wieksze i moze sie okazac, ze gdy praca mi sie rozkreci a dzieci beda samodzielne, nie zdecyduje sie na kolejne dziecko..
Zobaczymy.

Trojka to nic, ja pisuje na wielodzietnych, dziewczyny maja i po 8-9 dzieci i sa to swietne rodziny. Moja trojka wydaje mi sie totalnie lajtowa.
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:51   #33
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: 3 dziecko ?!

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość
Matko!! Dziewczyny!!
JA po 30tce zaczelam rodzic dzieci, teraz mam corke 4 lata, prawie 3 lata i synka 1,5 roku. Ani lekko ani ciezko, chyba najtrudniej bylo gdy sie urodzil synek, wtedy kombinacja wieku i potrzeb dzieci byla najtrudniejsza do ogarniecia.

A teraz mam luzy juz druga godzine sie bawia w pokoju, a ja moge spokojnie bol glowy na kanapie odlezec

Mnie sie marzy czwarte, ale i troche zycie aktywne pociaga, dzieci coraz wieksze i moze sie okazac, ze gdy praca mi sie rozkreci a dzieci beda samodzielne, nie zdecyduje sie na kolejne dziecko..
Zobaczymy.

Trojka to nic, ja pisuje na wielodzietnych, dziewczyny maja i po 8-9 dzieci i sa to swietne rodziny. Moja trojka wydaje mi sie totalnie lajtowa.
moja trojca tez lajtowateraz czekamy na czwartego lajcika
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:57   #34
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: 3 dziecko ?!

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
moja trojca tez lajtowateraz czekamy na czwartego lajcika

zazdroszcze ale glowa mowi NIE TERAZ potrzebuje odpoczac, troche popracowac, dac im swojego czasu, bo jednak opieka nad niemoleciem ogranicza moce przerobowe i dostepnosc mamy dla reszty dzieci
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:37   #35
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: 3 dziecko ?!

Nawet nie pamietałam, że pisałam na tym wątku .
I wczoraj jak go przeczytałam i znalazłam swoją wypowiedż to się usmiałam.
Mam 33 lata i jestem własnie w 3ciej ciąży, mam juz córczke 4,5 lat, synka 2,5 , i teraz mam termin na marzec. I chce DZIEWCZYNKE.
Bo synek to na drugie powinien miec ŁOBUZ.
Jakos się nie czuje przeciążona obowiązkami, może gdybym pracowała zawodowo byłoby inaczej, ale nie pracuje i nie mogę narzekać. Mam czas na wszystko, mam nadzieje że jak się urodzi dzidzia bede mogła napisac to samo.
__________________
Liliana - 11 lat
Michał - 9 lat
Julian - 6 lata
humbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 07:13   #36
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: 3 dziecko ?!

Cytat:
Napisane przez humbak Pokaż wiadomość
Nawet nie pamietałam, że pisałam na tym wątku .
I wczoraj jak go przeczytałam i znalazłam swoją wypowiedż to się usmiałam.
Mam 33 lata i jestem własnie w 3ciej ciąży, mam juz córczke 4,5 lat, synka 2,5 , i teraz mam termin na marzec. I chce DZIEWCZYNKE.
Bo synek to na drugie powinien miec ŁOBUZ.
Jakos się nie czuje przeciążona obowiązkami, może gdybym pracowała zawodowo byłoby inaczej, ale nie pracuje i nie mogę narzekać. Mam czas na wszystko, mam nadzieje że jak się urodzi dzidzia bede mogła napisac to samo.
Witaj ponownie humbak jednak życie zaskakuje nas miło wrócić do wypowiedzi sprzed jakiegoś czasu ... a przede wszystkim gratuluję!!! Dziecko to szczęście. Podziwiam mamy z tak małą różnicą między brzdącami. Moje córy już od założenia wątku trochę podrosły, ale mimo to nie jestem w stanie się zdecydować. Wręcz przeciwnie czym większa różnica tym gorzej! Ostatnio dobra koleżanka była w ciąży po raz 3-ci, niestety poroniła, a kilka dni temu druga też koleżanka zaszła w 3-cią ciążę .... ponoć im 3 maluszka brakowało, choć jak rozmawiałm ze 3 lata temu to nie chcieli więcej Ja tu głośno mówiłam, że chce 3-cie, a w koło zachodzą w ciąże te,co co jak żaba błota się zarzekały, że nie .... a u nas cisza choć mówię mojej mamie o dobrej nowinie u koleżanki, a ta do mnie - tylko Ty nie zachodź! cóż nie ten wiek, żeby się mamy słuchać... ale fakt trochę mam planów na najbliższy czas, więc może nie czas.
Pozdrawiam wszystkie mamy
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 09:29   #37
Enigmama
Raczkowanie
 
Avatar Enigmama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 497
Dot.: 3 dziecko ?!

świetny wątek.
mamy dwie córcie 2,5 letnią i 5 letnia. Marze o synusiu. Ale narazie nie ma mowy ze względów finansowych. sa dni w których odechciewa mi się trzeciego dziecka gdy spojrze na to c omi zostaje po oplaceniu rachunków, ale jestem na tyle młoda ze mam nadzieje zdąże z trzecim dzieciątkiem przed 30
kocham dzieci to całe moje życie, wiem ze ludzie dziwnie patrzą na ludzi z 3 dzieci, ale znam kilka takich rodzin bardzo młodych z 3 dzieci i stwierdzam ze to najfajniesze rodziny spośród innych , choc łatwo im nie jest
Enigmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.