L-Kreatyna?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-21, 16:59   #1
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88

L-Kreatyna??


Witajcie!!!Mam pytanie: słyszałam dzisiaj od kolegi o takim środku jak L-Kreatyna mówił on że zna 2 osoby które po nim schudły i to dużo tak się akurat składa że jedna z tych osób która schudła po owym produkcie jest mi znana i faktycznie mogę potwierdzić- chłopak był dość pulchny a teraz przesadził wręcz bo wygląda jak patyk!!! Więc tak myślę że skoro innym pomogło to i mnie może pomoże.Podobno skutkuje jeszcze lepiej z chromem używa się go przez 2 miesiące a jeśli to prawda to rezultat świetny...Jestem w trakcie odchudzania, właściwie zaczęłam ale ja muszę schudnąć szybciej bo już w maju mam praktyki i chciała bym kupić sobie jakiś ciuch żeby nie wyglądać jak balon a i dobrze się czuć. Czy ktoś zna ten środek jeśli tak to proszę o opinię na jego temat z góry dziękuję pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z kilogramami a wiem jakie to ciężkie....
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 17:10   #2
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: L-Kreatyna??

A moze chodzi o L-karnityne? Jesli tak to pomoga, przy jednoczesnym cwiczeniu i dietowaniu, czyli tak naprawde nie wiadomo czy dziala... No ale jesli juz to na te osoby, ktore maja jej niedobor, poza tym na te ktore maja naprawde cos do zrzucenia
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 20:02   #3
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: L-Kreatyna??

Polecam WYSZUKIWARKE. Prosze wpisac l-karnityna, a wyskoczy masa wątków.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-05-31 o 16:26
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 20:49   #4
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: L-Kreatyna??

Nati02 WIEM ZE W WYSZUKIWARCE ALE LICZYŁAM NA SPRAWDZONE OCENY WIĘC JEŚLI NIE CHCESZ MI POMÓC TO LEPIEJ W OGÓLE SIĘ NIE WYPOWIADAJ BO TAKA RADA JEST MI ZBĘDNA I OKAZUJE ŻE ZŁOŚLIWOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC BO WYCZUŁAM SARKAZM A SŁYSZAŁAM OD PARU WIZAŻANEK ŻE Z TWOICH RAD ZA CZĘSTO NIE MOŻNA KORZYSTAĆ!!!
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 20:54   #5
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: L-Kreatyna??

Po pierwsze proszę nie pisać wielkimi lietrami - tu nie krzyczymy, chyba że chcesz zostać odebrana jako agresywna.

Po drugie osobistą opinię na temat użytkownika proszę zachować dla siebie - jest tutaj całkowicie zbędna.

Po trzecie o l-karnitynie naprawdę była masa wątków. Nie dziw się reakcji.

__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 20:54   #6
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: L-Kreatyna??

tzn ja słyszałam że nazwa to L-Kreatyna ale mogę się mylić chodzi mi o ten na zrzucenie kilosów
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 20:56   #7
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: L-Kreatyna??

Nie istnieje coś takiego jak l-kreatyna, jest albo l-karnityna albo kreatyna. Tobie zapewne chodzi o tą pierwszą.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 21:43   #8
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: L-Kreatyna??

przeglądając wątki dotyczące stosowania l-karnityny odnosi się wrażenie, że jest porównywalna ilośc jej zwolenniczek, co przeciwniczek moim skromnym zdaniem jeślich na prawdę chcesz schudnoąć, zmieniłaś sposób żywienia, a także regularnie ćwiczysz (szczególnie wszelkie ćwiczenia kardio) śmiało możesz kipić sobie karnitynkę będziesz miała większą motywację do ćwiczeń hehe bo skoro wyda się troszkę kasy to nie wypada to zmarnować i sie obijać. jeśli natomiast nie ruszasz sie w żaden sposób, nie możesz liczyć na super efekty. ja obecnie testuję thermo fat burner, który zawiera między innymi l-karnitynę i jak narazie jestem zadowolona.
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 00:21   #9
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: L-Kreatyna??

Ćwiczę i staram się zmienić dietę ale chodzi mi głównie o to zeby troszkę przyspieszyć ten proces , i w końcu sama już nie wiem jak to się nazywa no... zgłupiałam
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 00:30   #10
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: L-Kreatyna??

Cytat:
Napisane przez suzana
Po pierwsze proszę nie pisać wielkimi lietrami - tu nie krzyczymy, chyba że chcesz zostać odebrana jako agresywna.

Po drugie osobistą opinię na temat użytkownika proszę zachować dla siebie - jest tutaj całkowicie zbędna.

Po trzecie o l-karnitynie naprawdę była masa wątków. Nie dziw się reakcji.

Hmmm.... a mnie się wydaje że ktoś tu niewyraźnie czyta, bo nie wyraźiłam swojej opinii ,a jedynie moje odczucie po przeczytaniu odpowiedzi od wizazanki, która nie pomogła a przecież tu odpowiadamy na pytania to chyba nic złego, ze ktoś chce się dowiedzieć.Poza tym mam internet od niedawna i nie śledziłam wątków o kreatynie zresztą wcześniej mało mnie to interesowało , więc proszę się nie oburzać tylko traktować wszystkie wizażanki sprawiedliwie, bo tamta odpowiedz była mi naprawde zbędna bo pamiętam, że mam wyszukiwarkę widocznie chciałam zapytać tych, którzy sprawdzili ten produkt. A wielkie litery były spowodowanie usterką klawisza CAPS LOCK i te pretensje w moim kierunku są niesłuszne może najpierw wypadało by zapytać, bo obrzucić kogoś winą nie znając powodów jest łatwo... to tyle
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 09:52   #11
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: L-Kreatyna??

Cytat:
Napisane przez Ewelynka88
Nati02 WIEM ZE W WYSZUKIWARCE ALE LICZYŁAM NA SPRAWDZONE OCENY WIĘC JEŚLI NIE CHCESZ MI POMÓC TO LEPIEJ W OGÓLE SIĘ NIE WYPOWIADAJ BO TAKA RADA JEST MI ZBĘDNA I OKAZUJE ŻE ZŁOŚLIWOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC BO WYCZUŁAM SARKAZM A SŁYSZAŁAM OD PARU WIZAŻANEK ŻE Z TWOICH RAD ZA CZĘSTO NIE MOŻNA KORZYSTAĆ!!!
Sarkazm? Byc moze. Bardzo drażni mnie nie korzystanie z wyszukiwarki, która powinna być przyjacielem każdego.
Zakladanie nowego wątku na temat, który był juz powielany n-razy jest zbędne. L-karnityna jest znana na tym forum, zatem dobrze rozwinięta.
Ceny? Wchodząc na dowolny sklep internetowy np. Olimpu można sprawdzić ceny.

Odnośnie Twojej wypowiedzi na temat moich rad- Ci, ktorzy nie znają wyszukiwarki nie mogą za bardzo na mnie liczyć. Dalej nie mam zamiaru sie wypowiadać. Nie do mnie to nalezy.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 10:34   #12
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: L-Kreatyna??

Cytat:
Napisane przez Ewelynka88
Hmmm.... a mnie się wydaje że ktoś tu niewyraźnie czyta, bo nie wyraźiłam swojej opinii ,a jedynie moje odczucie po przeczytaniu odpowiedzi od wizazanki, która nie pomogła a przecież tu odpowiadamy na pytania to chyba nic złego, ze ktoś chce się dowiedzieć.Poza tym mam internet od niedawna i nie śledziłam wątków o kreatynie zresztą wcześniej mało mnie to interesowało , więc proszę się nie oburzać tylko traktować wszystkie wizażanki sprawiedliwie, bo tamta odpowiedz była mi naprawde zbędna bo pamiętam, że mam wyszukiwarkę widocznie chciałam zapytać tych, którzy sprawdzili ten produkt. A wielkie litery były spowodowanie usterką klawisza CAPS LOCK i te pretensje w moim kierunku są niesłuszne może najpierw wypadało by zapytać, bo obrzucić kogoś winą nie znając powodów jest łatwo... to tyle
Jasne, to nic złego założyć kolejny watek o tym samym tytule(ups, nie licząc pomylenia nazwy, ale idea była chyba słuszna).
Po to jest wyszukiwarka, żeby z niej korzystac, w innych wątkach(tych starych, których nie chcialo Ci sie szukac, bo kiedyś Cię to nie interesowalo) też raczej wypowiadały sie osoby, które sprawdzily produkt, inaczej nie miałoby to sensu.
A i tak mimochodem, jakoś szybko Ci się ten zepsuty klawisz naprawil.

I żeby nie byc gołoslowną wkleję parę wątków o karnitynie, ktore znalazłam dzieki wyszukiwarce, w czasie krótszym niż jedna minuta(strasznie trudne):
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=l-karnityna
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=l-karnityna
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=l-karnityna
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=l-karnityna
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=karnityna
Pozdrawiam.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:13   #13
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: L-Kreatyna??

podpisuję się pod Nati i Kasieńką !
Nie trzeba śledzić wątków, można nawet wygrzebać sprzed 15 miesięcy i tylko poczytać!
Wszystkie wizażanki są traktowane sprawiedliwie, tym które nie umieją sobie poszukać tylko czekają na gotowce jest zwracana uwaga, tyle...
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 16:49   #14
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: L-Kreatyna??

Cytat:
Napisane przez Ewelynka88
Hmmm.... a mnie się wydaje że ktoś tu niewyraźnie czyta, bo nie wyraźiłam swojej opinii ,a jedynie moje odczucie po przeczytaniu odpowiedzi od wizazanki, która nie pomogła a przecież tu odpowiadamy na pytania to chyba nic złego, ze ktoś chce się dowiedzieć.Poza tym mam internet od niedawna i nie śledziłam wątków o kreatynie zresztą wcześniej mało mnie to interesowało , więc proszę się nie oburzać tylko traktować wszystkie wizażanki sprawiedliwie, bo tamta odpowiedz była mi naprawde zbędna bo pamiętam, że mam wyszukiwarkę widocznie chciałam zapytać tych, którzy sprawdzili ten produkt. A wielkie litery były spowodowanie usterką klawisza CAPS LOCK i te pretensje w moim kierunku są niesłuszne może najpierw wypadało by zapytać, bo obrzucić kogoś winą nie znając powodów jest łatwo... to tyle
to nie obrzucenie winą a wskazówka jak korzystać z regulaminu obowiązującego na forum

owszem caps lock czasem się blokuje, ale wykrzykniki też świadczą o krzyku.

i najważniejsze -- to nie jest miejsce do oczerniania ludzi, to co ktoś o kimś powiedział powinno pozostawić się dla siebie. Pisanie takich rzeczy jest bardzo "nie fair".
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 11:04   #15
Normalnie_Nienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 273
Dot.: L-Kreatyna??

A ja słyszałam że kreatyna zwiększa również możliwość mózgu, ponieważ zapewnia mu dopływ energii.
__________________
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. Więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .

Normalnie_Nienormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.