Kosmetologia po pedagogice? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-02, 16:32   #1
Sceptycznaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 123

Kosmetologia po pedagogice?


Witam,
zacznę od tego, że jestem na 3 roku studiów licencjackich kierunek Pedagogika, specjalizacja resocjaizacja. Kierunek ten jednak okazał się pomyłką. Zawsze interesowałam się kosmetologią. Poszłam na ten kierunek ze względu na mamę, która mówila,że po kosmetologi nie ma przyszłości. Z dnia na dzień coraz bardziej żałuję, że jej posłuchałam.

Chciałam się zapytać czy kończac licencjat z kierunku pedagogika, mogę iśc na magisterkę na kosmetologie?
Sceptycznaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 17:22   #2
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Kierunek który okazał się pomyłką

Cytat:
Napisane przez Sceptycznaaa Pokaż wiadomość
Witam,
zacznę od tego, że jestem na 3 roku studiów licencjackich kierunek Pedagogika, specjalizacja resocjaizacja. Kierunek ten jednak okazał się pomyłką. Zawsze interesowałam się kosmetologią. Poszłam na ten kierunek ze względu na mamę, która mówila,że po kosmetologi nie ma przyszłości. Z dnia na dzień coraz bardziej żałuję, że jej posłuchałam.

Chciałam się zapytać czy kończac licencjat z kierunku pedagogika, mogę iśc na magisterkę na kosmetologie?
Szczerze wątpię. Popytaj na uczelni, która Cię interesuje, ale na studia magisterskie idzie się chociaż po pokrewnym licencjacie.. No i na studiach magisterskich z kosmetologii pewnie będzie pomocna wiedza, którą wykładano w trakcie studiów licencjackich. Jestem na kosmetologii i mam u siebie dziewczynę, która przyszła normalnie na pierwszy rok, równocześnie pisząc licencjat z pedagogiki.
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 18:10   #3
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Kierunek który okazał się pomyłką

a nie możesz isc na studia 1 stopnia? Magisterke potem z kosmetologii możesz zrobic zaocznie, bo ile moze siedziec w domu i studiowac dziennie...
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 00:52   #4
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Kierunek który okazał się pomyłką

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię. Popytaj na uczelni, która Cię interesuje, ale na studia magisterskie idzie się chociaż po pokrewnym licencjacie..
Nie zawsze jest wymóg pokrewieństwa kierunków. Na którejś z łódzkich uczelni można studiować mgr z matematyki po licencjacie z polonistyki, więc jak się znajdzie odpowiednią uczelnię to się da.

Oczywiście zostaje kwestia podołania z materiałem, ale technicznie rzecz biorąc autorka ma szanse na połączenie dwóch wymienionych przez nią kierunków.

Zatem jedna rada: autorko, poczytaj regulamin rekrutacji.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-03 01:52:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.