Czerwona plama na ramieniu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 15:50   #1
mclena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 128

Czerwona plama na ramieniu...


Witam, od paru lat (ok 4) zmagam się z taką dziwną przypadłością... nigdy wczesniej tego nie miałam. Otóż na moim ramieniu w okresie letnim lub przy wzmożonej aktywności fizycznej pojawia się wielka czerwona plama. W lecie potrafi sie utrzymać cały dzień. zazwyczaj jednak znika kiedy posiedze troche w domu. Co to może być? I jak sie tego pozbyć? W lecie zakładam koszulkę na ramiączkach to od razu wszystko widać. W latach wczesniejszych było gorzej bo byłam blada i mocniej było widać, teraz chodze na solarium i jest mniej widoczna, ale wciąż. załączam zdjęcie tego paskudztwa... od czego to może być? od temperatury? od słońca? dodam, ze robi mi się to tylko w tym jednym miejscu i już mnie to zaczyna poważnie wkurzać... chciałam pójść z tym do dermatologa, ale jak przyszłam do przychodni i usłyszałam: wolne terminy mamy na połowę października... to wymiękłam...

mclena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 16:00   #2
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czerwona plama na ramieniu...

Mi to wygląda na uczulenie.
Cos w rodzaju pokrzywki. Też kiedys mialam cos takiego. Wykryto u mnie alergie, pozniej astme. W okresie pylenia czyli juz jakos od maja najgorzej na wakacjach to sie nasilało. Proponuje isc do dermatologa,bo mogę sie mylic z ta alergia. Mi pomogl Zyrtec itp. Pozniej przez astme mialam specjalistyczne leczenie,ale ciebie to raczej nie dotyczy wiec nie ma co o tym mowic
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.