Wakacyjne kursy językowe za granicą dla osób powyżej 18 roku życia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 09:57   #1
cornflake girl
Raczkowanie
 
Avatar cornflake girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 58

Wakacyjne kursy językowe za granicą dla osób powyżej 18 roku życia


Nie wiem czy to miejsce jest odpowiednie na ten wątek, ale wyjazdów, o które mi chodzi raczej nie można zaliczyć do obozów, a i transport załatwia się na własną rękę, więc spróbuję rozpocząć dyskusję tutaj
Jestem obecnie na IV roku studiów i zastanawiam się nad wyjazdem w czasie wakacji na 2-tygodniowy kurs angielskiego za granicę, w celu podszlifowania mówienia w tymże języku, bo nie do końca jestem zadowolona ze swoich umiejętności w tym zakresie ;P No i przy okazji mogłabym połączyć przyjemne z pożytecznym. Zastanawiam się nad kursem organizowanym przez Sprachcaffe-w Exmouth, Brighton lub na Malcie. W każdym przypadku trzeba zorganizować sobie transport na własną rękę, ale za pośrednictwem szkoły oprócz kursu można wykupić tez noclegi w akademiku lub u rodziny.
Pytanie-czy któraś z Was planuje wybrać się na taki kurs (ja myślę o drugiej połowie sierpnia/wrześniu)? Albo może któraś już była i może podzielić się z opinią na temat szkół i miast?
cornflake girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 11:48   #2
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Wakacyjne kursy językowe za granicą dla osób powyżej 18 roku życia

może ktoś wybiera się w te wakacje? ja lecę do Exmouth na 3tygodniowy kurs. mieszkać będę u rodziny
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.