Farba do włosów FarmaVita - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 22:06   #1
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25

Farba do włosów FarmaVita


Czy ktoś używał farby do włosów FarmaVita?
Szczególnie interesują mnie opinie i zdjęcia włosków farbowane odcieniem 5.20 jasny irysowy brąz tej farby...(próbka koloru w załączniku)
przymierzam się do zakupu ,ale tak się boję całkiem w ciemno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fv5,20.JPG (14,0 KB, 65 załadowań)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 18:18   #2
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

nikt mi nie jest w stanie doradzić i pomóc...?????
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:07   #3
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

nie znam tej farby.. ale jestem ciekawa bardzo, bo cena jest interesująca i może jednak wrócę do profesjonalnych farb.. tylko nie mam pojęcia nawet czy to dobra firma.. ten kolorek który pokazujesz to taki fajny fiolet.. az zaluje ze nie byloby mi dobrze w czyms takim ale maja w ofercie ciekawy czekoladowy braz tez z poziomu 5 i kilka zlotych odcieni.. moze ktos uzywal i moze napisac jakas opinie?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 18:57   #4
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

podciągam,
czy ktoś używał???
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 23:04   #5
ivory kowalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

hmm fajne mają na palecie popiele... no i cena ok bo za 100 ml na allegro wraz z przesyłką wychodzi ok 25zł. Ciekawe tylko jak z jakością tej farby.
ivory kowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 22:52   #6
miki12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
podciągam,
czy ktoś używał???
witam, jeśli jest pani nadal zainteresowana farbami i produktami z Farmavity to polecam je nie które są naprawde bardzo dobre, jesli panią interesują te kosmetyki to plecam. jak by pani chciała coś kupić to posiadam cały asortyment tej firmy, równiez posiadam firmy tj. : Landoll, Silky,Toujours, kontakt nr gg: 4110192 lub e-mail: miki1827@buziaczek.pl
miki12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 12:16   #7
ewwek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

Ja właśnie zakupiłam sobie tą farbę w hurtowni (kolor 9.44) i czytając instrukcję troche sie pogubiłam. W instrukcji pisze że powinnam zmieszać farbę z wodą utlenioną w kremie Life Cream Developer. To znaczy ze do tej farby musze dokupic jakiś developer jeszcze?? Nigdy nie farbowałam włosów farbami fryzjerskimi wiec nie za bardzo wiem co i z czym mieszać :/ moze mi ktoś objaśnić o co chodzi z tym developerem?? byłabym wdzięczna. Dołączam instrukcje do tej farby.

SPOSÓB UŻYCIA: W plastikowej miseczce dokładnie rozmieszać 50ml farby z 75ml wody utlenionej w kremie (LIFE Cream Developer -3%, 6%, 9%, 12%; proporcja 1:1,5). W przypadku kolorów super rozjaśniających rozrobić 50ml farby i 100ml LIFE Cream Developer 12%. (1:2). W celu uzyskania mocniejszego koloru i lepszego pokrycia w trudnych przypadkach można rozrobić farbę z Cream Developer w proporcji 1:1. Stężenie procentowe LIFE Cream Developer należy dobierać wg potrzeb: - farbowanie na odcienie ciemniejsze i ton w ton - stężenie 3%, - rozjaśnianie o jeden ton, farbowanie siwych włosów - stężenie 6%, - rozjaśnianie o 2-3 tony - stężenie 9%, rozjaśnianie o 3-4 tony - stężenie 12%. W przypadku rozjaśniania o więcej niż 4 tony zalecamy użyć serii super rozjaśniającej. Pierwsze farbowanie: rozprowadzić przygotowaną mieszankę na długości i końcach włosów i pozostawić na 10 minut. Następnie rozrobić taką samą mieszankę i nanieść na włosy u nasady i pozostawić na 30 minut. Farbowanie odrostów: rozrobioną farbę nanieść starannie na odrosty i pozostawić na 30 minut. Po upływie tego czasu masując z dodatkiem niewielkiej ilości ciepłej wody, rozprowadzić farbę na długości i końcach włosów. Pozostawić na 10 minut. podane czasy ulegną skróceniu w przypadku stosowania produktu na włosach rozjaśnianych lub po trwałej. Po upływie czasu działania delikatnie i starannie umyć włosy szamponem do włosów farbowanych. Korektory pozwalają na rozjaśnianie otrzymanego efektu o jeden ton. Poj. 100ml
ewwek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 10:36   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

Cytat:
Napisane przez ewwek89 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zakupiłam sobie tą farbę w hurtowni (kolor 9.44) i czytając instrukcję troche sie pogubiłam. W instrukcji pisze że powinnam zmieszać farbę z wodą utlenioną w kremie Life Cream Developer. To znaczy ze do tej farby musze dokupic jakiś developer jeszcze?? Nigdy nie farbowałam włosów farbami fryzjerskimi wiec nie za bardzo wiem co i z czym mieszać :/ moze mi ktoś objaśnić o co chodzi z tym developerem?? byłabym wdzięczna. Dołączam instrukcje do tej farby.

SPOSÓB UŻYCIA: W plastikowej miseczce dokładnie rozmieszać 50ml farby z 75ml wody utlenionej w kremie (LIFE Cream Developer -3%, 6%, 9%, 12%; proporcja 1:1,5). W przypadku kolorów super rozjaśniających rozrobić 50ml farby i 100ml LIFE Cream Developer 12%. (1:2). W celu uzyskania mocniejszego koloru i lepszego pokrycia w trudnych przypadkach można rozrobić farbę z Cream Developer w proporcji 1:1. Stężenie procentowe LIFE Cream Developer należy dobierać wg potrzeb: - farbowanie na odcienie ciemniejsze i ton w ton - stężenie 3%, - rozjaśnianie o jeden ton, farbowanie siwych włosów - stężenie 6%, - rozjaśnianie o 2-3 tony - stężenie 9%, rozjaśnianie o 3-4 tony - stężenie 12%. W przypadku rozjaśniania o więcej niż 4 tony zalecamy użyć serii super rozjaśniającej. Pierwsze farbowanie: rozprowadzić przygotowaną mieszankę na długości i końcach włosów i pozostawić na 10 minut. Następnie rozrobić taką samą mieszankę i nanieść na włosy u nasady i pozostawić na 30 minut. Farbowanie odrostów: rozrobioną farbę nanieść starannie na odrosty i pozostawić na 30 minut. Po upływie tego czasu masując z dodatkiem niewielkiej ilości ciepłej wody, rozprowadzić farbę na długości i końcach włosów. Pozostawić na 10 minut. podane czasy ulegną skróceniu w przypadku stosowania produktu na włosach rozjaśnianych lub po trwałej. Po upływie czasu działania delikatnie i starannie umyć włosy szamponem do włosów farbowanych. Korektory pozwalają na rozjaśnianie otrzymanego efektu o jeden ton. Poj. 100ml
.........
do farby zawsze kupuje się tak zwany aktywator-czyli generalnie wodę utlenioną w odpowiednim stężeniu...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:34   #9
koffaina58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

Witam,
Poniżej zamieszczam zdjęcie jak wygląda pasemko ufarbowane kolorem 902 (Platinium Blonde Super Light) FarmaVita - Life Color Plus Professional.
Czerwonymi strzałkami jest zaznaczona farbowana część od odrostu na długości ok 5 cm. Dobrze, że nie nałożyłam farby na całe włosy, bo dopiero bym miała niespodzianke
Powinien być to bardzo jasny platynowy blond, a jak widać ledwo co się odróżnia od moich włosów.
Odrost 1 cm - kolor złapał na jasny rudawy i nie odróżnia się od reszty włosów .Może woda 12% coś by tu zdziałała, ale szkoda niszczyć włoski...
Chciałam wypróbować tą farbę, bo mają fajne kolory w palecie. Kolory ciemne typu czarny, brąz, szatyn zawsze wyjdą, ale blondy nie są ich mocną strona. Lepiej troszke dołożyć i kupić jakąś inna lepsza farbke. Teraz będę stosować Majirel to pokaże efekty.
OGÓŁEM:
Czas trzymania farby: 55 min.
Farba była łączona z wodą: 9%.
Cena jest przystępna, ja zapłaciłam 18 zł /100ml w Wa-wie.
Zapach: nie drażniący
Nie polecam... zerowa skutecznośc farbowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0026.jpg (30,5 KB, 142 załadowań)
koffaina58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:46   #10
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

Cytat:
Napisane przez koffaina58 Pokaż wiadomość
Witam,
Poniżej zamieszczam zdjęcie jak wygląda pasemko ufarbowane kolorem 902 (Platinium Blonde Super Light) FarmaVita - Life Color Plus Professional.
Czerwonymi strzałkami jest zaznaczona farbowana część od odrostu na długości ok 5 cm. Dobrze, że nie nałożyłam farby na całe włosy, bo dopiero bym miała niespodzianke
Powinien być to bardzo jasny platynowy blond, a jak widać ledwo co się odróżnia od moich włosów.
Odrost 1 cm - kolor złapał na jasny rudawy i nie odróżnia się od reszty włosów .Może woda 12% coś by tu zdziałała, ale szkoda niszczyć włoski...
Chciałam wypróbować tą farbę, bo mają fajne kolory w palecie. Kolory ciemne typu czarny, brąz, szatyn zawsze wyjdą, ale blondy nie są ich mocną strona. Lepiej troszke dołożyć i kupić jakąś inna lepsza farbke. Teraz będę stosować Majirel to pokaże efekty.
OGÓŁEM:
Czas trzymania farby: 55 min.
Farba była łączona z wodą: 9%.
Cena jest przystępna, ja zapłaciłam 18 zł /100ml w Wa-wie.
Zapach: nie drażniący
Nie polecam... zerowa skutecznośc farbowania
........
za niski poziom farby,można było tez pobełtać 9tkę z 12stką pół na pół,generalnie 9tki z FV.sa dosyć''ciemne''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:21   #11
klaudusss23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Farba do włosów FarmaVita

Ja ogólnie polecam tą farbę robię nią taki beżowy blond ale mieszam dwa odcienie 10.02 i 10.01 i dodaje do tego aktywator firmy ducastel 9% i kolor jest świetny. Oczywiście zależy jaki kto ma swój kolor włosów mój to taki ciemny mysi blond.
klaudusss23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.