Marzec- Odchudzamy się :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 08:00   #1
Strawberry_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12

Marzec- Odchudzamy się :)


Drogie wizażystki !
Mamy już Marzec, za 2 miesiące Maj a potem wakacje
Moim marzeniem jest pokazanie się na basenie w bikini .
Niestety- Z moją figurą jest to nie możliwe.
Dlatego chciałabym zrzucić jak najwięcej przez te 2 mieszki.
I teraz pytanie do was. Czy znacie, lub testowałyście jakieś diety, które są NAPRAWDĘ skuteczne i nie ma po nich efektu jo-jo ? .
Wiem, że z waszą pomocą dam radę . A może ktoś jeszcze się przyłączy do Przed-wakacyjnego odchudzania ?
__________________
W A K A C J E !


___________________

You <3.

2O.O1.2O1O
Strawberry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:18   #2
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Witam Ja się mogę przyłączyć Ja stosuje Diete Dr. Dukana. Ona troche trwa ale to zależy ile masz do zrzucenia kg ...
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:31   #3
marzenioholiczka
Raczkowanie
 
Avatar marzenioholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 292
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Hej ja też bardzo chętnie się przyłącze! Stosowałam już różne diety ale wszystkie z takim samym efektem końcowym... Żadna dieta odchudzająca nigdy nie będzie na tyle dobra bo gdy już wrócisz do starych nawyków wszystko wróci...:/ Chyba że... właśnie Twoją dietą będzie zmiana tych złych nawyków żywieniowych Ja tak postępuję od miesiąca i nie dość że jestem już 5 kg lżejsza to nie odmawiam sobie niczego, nie jestem tylko na malutkim jogurciku ale jedyną rzeczą którą zamieniłam to wielki talerz na mały, zwykłą czekoladę na gorzką, słodkie napoje z kartoników na świeże przez samą siebie wyciśnięte z owoców, do tego regularne posiłki co 2-4 godz i troszke wiecej ruchu, choćby minimalny 30 min spacerek raz dziennie I na prawde czuje się 100 razy lepiej niż na jakiejkolwiek diecie przy ktorej musiałam sobie wszystkiego odmawiać a gdy osiągnęłam wymarzoną wagę... rzucałam sie na te zakazane produkty i z tesknoty nie miałam opamiętania i efekty było widać błyskawicznie;/ Tak więc trzymam kciuki
marzenioholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:07   #4
niunka22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 216
GG do niunka22
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Hej dziewczyny
Ja jestem na diecie od 1 marca...nie wiem jak robia to inne dziewczyny że moga wytrzymac bez zadnych pokus... Ja tak nie umiem...ale walcze dalej i nie poddaje sie może kiedys w koncu sie uda.. Powodzenia
__________________
Start 12.01.2011r.
176cm

waga początkowa - 87kg
waga aktualna - 85,4kg

cel I - 80kg
cel II - 75kg
cel III - 70kg
cel ostateczny - 60kg
niunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:49   #5
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410047
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:50   #6
j_ulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Hej
Ja też chętnie się przyłączę. Muszę poprawić swoje nawyki żywieniowe, chciałabym też schudnąć, nabrać energii na wiosnę i w ogóle poprawić kondycję. Od 4 dni jestem na diecie śródziemnomorskiej, jem dużo warzyw, owoców, mało mięsa. Ziemniaki, ryż i makaron nie wchodzą w grę. Ale najgorzej jest ze słodyczami Piję dużo wody (dla mnie 1,5l dziennie to jest dużo) oraz piję herbatę pu-erh - nie wiem czy coś pomoże ale napewno nie zaszkodzi.

Strawberry najlepsza dieta to MŻ - mało żryj - ale to wszyscy wiedzą tylko ciężko jej przestrzegać Ja stosowałam kiedyś dietę kopenhaską ale nie polecam, człowiek się męczy - jedzenie jest niedobre. Efekty są ale krótkotrwałe. w 14 dni schudłam około 4kg ale większość to była woda zatrzymana w organizmie, a już po 2 tyg od zakończenia diety ważyłam tyle samo co przed, a może nawet więcej.
Jeżeli chodzi o dietę śródziemnomorską to wydaje mi się że może być dobra. Nie stosuje przepisów podanych w diecie - ciężko jest codziennie gotować posiłek od podstaw jak się pracuję 10h na budowie (jestem projektantem) - dlatego modyfikuję przepisy które znam. Dodaję do każdej potrawy dużo cebuli, czosnku, ziół. Jedzenie naprawdę jest smaczne i nie trzeba dużo solić przez używanie innych przypraw
Powinno się jeść 5 posiłków dziennie - mi wychodzą 4 dziennie - nie mam dużo czasu w pracy na jedzenie.
Dwa razy w tyg. chodzę na aerobik, jak będzie cieplej to do pracy będę chodzić na piechotę ale narazie zamarzam na dworze
Chciałabym schudnąć około 5-6kg. Mam nadzieję że się uda Mam 168m, ważę 58kg albo i więcej nie wiem, dawno się nie ważyłam (nie mam wagi - ale wstyd)

marzenioholiczka - tak trzymać to jest najlepsza dieta świata

Trzymam kciuki za wszystkich!
j_ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:56   #7
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

No to i ja się dołącze ponieważ startuje od dzisiaj
Kolejny raz mówię sobie "od dzisiaj" . Już mnie to denerwuje. Dlaczego moje "od dzisiaj" nie może trwac dłużej niż kilka dni. Za oknem coraz cieplej, słoneczniej. Za jakiś czas wakacje i wyjazd nad morze. Przecież muszę, muszę ważyc wtedy mniej bo jak ja wyjde w tym stroju?! Gdzie moja motywacja? Moje zaparcie sprzed roku? Jej wtedy jak zjadłam nadprogramowy plaster szynki miałam wyrzuty sumienia. A teraz co? Bezkarnie wpierniczam co się da. Jestem taka zła na siebie. Mówię sobie więc "od dzisiaj" kolejny raz ale teraz zrobie wszystko aby to trwało dłużej i przyniosło efekty. A zważę się dopiero po @

MÓJ PLAN TO DIETA 1001 KALORII
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 11:49   #8
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

dziewczyny my zaczalysmy 15 lutego ale oczywiscie mozecie dolaczyc, jestesmy na dukanie -chyba najsensowniejszej diecie o ktorej slyszalam - nie glodzimy sie jemy smacznie a waga leci w dol
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17622639
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:03   #9
Strawberry_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Widzę, że jest nas coraz więcej .
Moja kuzynka stosowała dietę South Beach i w ciągu 2 tygodni schudła ok 5 kg. Tylko, że ona nie stosowała się w 1OO % do jej przepisów. Dodatkowo- co mnie zszokowało, gdy przyszły Święta mówiła, że jadła (cytuję ) ' jak świnia' I nie przybyło jej nawet 1 kg.
Wadami tej diety, jest na pewno to, że trzeba wykluczyć wszystko co słodkie . Więc jest to dla ludzi o mocnej motywacji
Ale chyba się skuszę i zacznę stosować
Do wakacji jeszcze trochę czasu a co mi szkodzi ? ..
Ktoś się przyłącza ? Dietę zaczynam od jutra
__________________
W A K A C J E !


___________________

You <3.

2O.O1.2O1O
Strawberry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 14:30   #10
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Ja tez chciałam zacząć diete South Beach ale tam na poczatku nie mozna pić kawy przez 2 tygodnie to po dziekowałam. Nie dała rady bym bez kawy Dlatego wole diete Dr. dukana
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:25   #11
biedronka407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Witam Kobitki

Ja stosuje od 1 marca diete Straznicy Wagi , jest to naprawde sensowan dieta i choc stosuje ja dopiero 4 dzien to juz o dziwo schodzlam 1 kg a wcale sie nie glodze i jem wszystko , tylko z ograniczeniami Jesli byscie chcialy dowiedziec sie wiecej zapraszem na nasze forum

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=330034
biedronka407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 18:22   #12
marzenioholiczka
Raczkowanie
 
Avatar marzenioholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 292
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

cieszę się że aż tyle osób się tutaj zgłosiło bo wiadomo że razem raźniej Ja kiedyś też byłam na South Beach i w ciągu 6 miesięcy schudłam 20 kg, dieta o tyle dobra że gdy potem wróciłam do starych nawyków to przybrałam jedynie 5 kg w ciągu 4 miesięcy tak więc byłam i tak 15 na minusie ale dla mnie takie hustawki są okropne bo dlaczego nie można raz a dobrze?? dlatego lepiej chyba zmienić nawyki niż katować się jakimiś dietami ktore może i są dobre ale predzej czy później tej diety będziemy mieli dosyć....


j_ulka witam Panią Budowlaniec Chyba będziemy "znajomymi" które łączą dwa interesy Wspólna dieta i branża
marzenioholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:24   #13
ilka130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Hej!
Jestem nowa ale się przyłączę.
Ja też chcę schudnąć do wakacji no i wzięłam się za siebie tydzień temu. Wyeliminowałam słodycze, ostatni posiłek jem o 18, wolno przeżuwam każdy kęs... no i piję czerwoną herbatę Pu- Erh. Jeszcze nie wiem czy cokolwiek pomoże no ale na to liczę Po tym tygodniu czuję się o wiele lepiej, no i narazie schudłam 0,5 kg! Mam nadzieję że do wakacji uzbiera się przynajmniej -10kg zobaczymy. Czasami też ćwiczę, no ale nie często bo raczej wolę w szkole na W-F. Najlepiej by było chodzić na basen no ale na razie się wstydzę więc zaczekam cierpliwie na efekty... NO I POWODZENIA WSZYSTKIM ODCHUDZAJĄCYM SIĘ!!!
ilka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:40   #14
malineczkaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar malineczkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: moje miasteczko:)
Wiadomości: 16
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

to i ja się przyłącze nie raz próbowałam się odchudzić ale jakoś mi to nie wychodziło a potem tyłam jeszcze więcej... od jakiegoś czasu chodzę na siłownie,teraz wykupiłam karnet na basen więc też będę tam zaglądać przynajmniej raz w tygodniu.od 1 marca zaczęłam A6W i codziennie 15 min na hula-hop, skakanka, jakieś ćwiczenia na nogi i nie jem słodyczy mam nadzieje,ze do wakacji uda mi się zrzucić 10-15kg

Życzę wszystkim powodzenia w osiąganiu naszego celu
malineczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:51   #15
madzik2703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

witam plazowiczki!

Stosowalam diete south beach juz kilka razy ale jakos nigdy nie udaje mi sie przezwyciezyc na dobre pokusom... w lutym przez 2 tyg z drobnymi pokusami schudlam 3 kg... ale jak dla mnie to i tak dobry wynik byl.
Teraz od nowa zaczynam I faze.... mam do zrzucenia jeszcze jakies 6 kg... mam nadzieje ze mi sie wkoncu uda
zycze powodzenia wszystkim! W kupie siła
madzik2703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:02   #16
blackcoffee
Raczkowanie
 
Avatar blackcoffee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 498
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Hej!

Postanowiłam dołączyć do Waszego wątku, ponieważ porządną dietę rozpoczęłam właśnie 1 marca. Aktualna waga - 67 kg przy wzroście 161 cm. Nie jest to rewelacja, ale bywało już więcej Figurę mam mocno kobiecą z wyraźnie zaznaczoną talią. Czuję się atrakcyjna, podobam się, ale dwa lata temu w wakacje schudłam 10 kg i ważyłam już 62 kg - czułam się przy tej wadze wspaniale! ( a jak wyglądalam.. ) Przez długi czas utrzymywałam się na poziomie 64 kg, ale ostatnio trochę mi się przytyło... Wakacje nadchodzą, więc postanowiłam wrócić do formy!

Moje postanowienia:
- codziennie min. 60 minut ruchu
- dieta 1000 - 1200 kcal. - muszę przyzwyczaić mój organizm do zmniejszenia liczby dostarczanych mu kcal.


Dzisiaj ćwiczyłam już 60 minut, zaraz po przebudzeniu - 650 brzuszków, ćwiczenia z hantlami na ramiona, tamilee webb na pośladki, rozciąganie i zestaw ćwiczeń "tanecznych" z ostatniego shape'a.

Dopiero później było śniadanie - maślanka z połową banana i 25 fitelli żurawinowej + otręby śliwkowe. Do tego szklanka soku wyciśniętego z pomarańczy i cytryny.
Drugie śniadanie - papryka czerwona pokrojona w słupki maczana w sosie jogurtowym tzatziki pycha!

miłego dnia!
__________________
Inwestuję w siebie!
blackcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:27   #17
marzenioholiczka
Raczkowanie
 
Avatar marzenioholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 292
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Hej kochane koleżanki ja jakoś na razie bez większych pokus Całe szczęście że zaczęłam odchudzanie od Środy Popielcowej bo jako postanowienie Wielkopostne wzięłam sobie ograniczenie słodyczy I to motywuje jeszcze bardziej bo nie dość że dieta to jeszcze druga motywacja to postanowienie Staram się ogólnie zmienić nawyki, nie ograniczam się w jakiś przedziałach kalorycznych, bo mój chłopak by chyba zwariował gdybym przed zjedzeniem jakiegoś posiłku brała ołówek, kalkulator i wszystko liczyła Po prostu znam umiar, jem powoli i gdy tylko dojde do połowy swojej porcji pytam czy aby na pewno muszę te drugą połowę zjeść I jak narazie ta dieta wydaje mi się najbardziej "normalna"

Życzę wszystkim miłego weekendu i przede wszystkim przetrwania go bo wiem ze swojego doświadczenia że weekendy są w tym wszystkim najtrudniejsze
marzenioholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 12:28   #18
tusia50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Jest na to pewna rada.Jest na to sposób aby szybko schudnąć i nie tracąc sił ani wigoru i bez nadmiernego wysiłku. Wszysko zależy od spożywanych posiłków.Jest to indywidualna sprawa kazdego z osobna, każdy inaczej reaguje na suplementy diety.Jak jestes zainteresowana/ny to napisz na murzynek50@.wp.pl
tusia50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 18:57   #19
blackcoffee
Raczkowanie
 
Avatar blackcoffee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 498
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

I jak Wam minął dzień? U mnie na koncie ok.1000 kcal i 75 minut ćwiczeń ( w tym 1000 brzuszków!
__________________
Inwestuję w siebie!
blackcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 19:35   #20
nicci
Raczkowanie
 
Avatar nicci
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 489
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

.

Edytowane przez nicci
Czas edycji: 2013-06-30 o 18:47 Powód: .
nicci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 21:55   #21
Strawberry_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Ja jednak dietę South Beatch zaczynam od Poniedziałku
Sporządzę dokładny plan i jedziemy z koksem
Do wakacji muszę osiągnąć moją wymarzoną sylwetkę !
__________________
W A K A C J E !


___________________

You <3.

2O.O1.2O1O
Strawberry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:03   #22
Martucha 1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

hej !!!!!! ja tez barrrrrdzo chcialabym schudnac biore slub za m-c i moglabym zrzucic co nieco w kadym razie pisze, bo mam pomysl jesli chodzi o diete....mianowicie diete dr Dukana, nie wiem czy slyszalas...mam kolezanke, ktora mi o niej mowila...bo ostatnio zajrzalam na nk i zobaczylam fotki kumpeli, ktorej nie widzialam juz jakis czas i zauwazylam, ze dziewczyna zrzucila z siebie polowe..to bylo niewiarygodne...a najlepsze jest to ze ona twierdzi, ze nie nie cwiczyla tylko stosowala te diete w 100% a jesli chodzi o tabletki wspomagajace to tez zadnych nie brala i jesli to zobrazuje sytuacje bardziej to powiem tylko, ze dziewczyna z rozmiaru 58 spadla na........42 :O wiec ja jestem ZA i zaczynam diete juz teraz bo jak mowi moja kolezanka-nigdy nie zaczynaj diety od poniedzialku, zacznij ja teraz
Martucha 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 14:14   #23
saszulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Właśnie przeczytałam o diecie na zamówienie, zastanawiałam się czy jej nie nabyć... Ja z reguły jem dwa, trzy posiłki dziennie, duże ilości i kwestia jedzenia 5x dziennie trochę mnie przeraża, wydaje mi się że przez takie jedzenie "co chwilę" można tylko jeszcze bardziej przytyć...
saszulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 08:39   #24
tusia50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Cytat:
Napisane przez Strawberry_ Pokaż wiadomość
Drogie wizażystki !
Mamy już Marzec, za 2 miesiące Maj a potem wakacje
Moim marzeniem jest pokazanie się na basenie w bikini .
Niestety- Z moją figurą jest to nie możliwe.
Dlatego chciałabym zrzucić jak najwięcej przez te 2 mieszki.
I teraz pytanie do was. Czy znacie, lub testowałyście jakieś diety, które są NAPRAWDĘ skuteczne i nie ma po nich efektu jo-jo ? .
Wiem, że z waszą pomocą dam radę . A może ktoś jeszcze się przyłączy do Przed-wakacyjnego odchudzania ?
Nie mam wymarzonej diety CUD ale mogę Ci pomóc stracić parę kilo(od 5 - 10) i utrzymać te wagę.Dzięki suplementom diety i odżywianiu komórkowym będziesz tracić na wadze a nie na zdrowiu. Jeżeli jesteś zainteresowana to napisz na murzynek50@wp.pl
tusia50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 10:01   #25
j_ulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Hej
Jak tam silna wola? Ja już 8 dzień zmieniam swoje nawyki, na razie całkiem nieźle. Oczywiście nic pewnie nie schudłam ale czuje się lżej a to tylko zwiększa moją motywację. Nie podjadam na wieczór, choć raz zjadłam trochę chipsów (znajomi przyszli )

Nie poddawajcie się dziewczynki
j_ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:16   #26
saszulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Ja też 8 dzień, zero słodyczy, chipsów, minimum jedzenia - narazie 1,5kg mniej....
saszulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 21:01   #27
Martucha 1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Cytat:
Napisane przez saszulek Pokaż wiadomość
Ja też 8 dzień, zero słodyczy, chipsów, minimum jedzenia - narazie 1,5kg mniej....

wlasnie przeczytalam artykul o doktorze mularczyku w najnowszym newsweeku, i tam napisane bylo, ze niejedzenie nie przyniesie zbyt szybkich efektow, bo generalnie to niejedzenie polega na tym, ze ucinamy kalorie ze swojego zycia az stracimy te zbedne kilogramy, a jak juz osiagniemy jakis efekt to wracamy do dawnych kalorii, albo przynajmniej troche nizszych, a dr mularczyk stwierdzil ze najlepsza dieta na swiecie jest ta, ktora wyznacza jakies konkretne nawyki zywieniowe, z ktorych bedziemy mogli korzystac cale zycie, tam jest powiedziane, ze srednio 1kg naszego tluszczyku, ktory mozemy zrzucic to 7tys kalorii...wiec policzcie sobie ile kalorii musialybysmy uciac ze swojego menu :P

dlatego jak uparty osiol bede bronic diety dr dukana wlasnie dzis ja zaczelam na sniadanko zjadlam szynke z kurczaka, gotowane jajka i bialy twarozek z ogorkiem najadlam sie na caly dzien a na kolacje zjadlam pieczona rybke w sosie koperkowym na bazie jogurtu naturalnego
Martucha 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 10:30   #28
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Witam Ja jestem zadowolona z swojej diety ubyło mi 4 kg już A jak tam u was ?
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 23:34   #29
Falula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 47
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

Cześć Dziewczyny
Też się dołączę Moim celem jak na razie jest 56kg. Nie stosuje żadnej konkretnej diety, po prostu zmieniłam nawyki żywieniowe i póki co trzymam się nieźle
Falula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 23:52   #30
Martucha 1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Marzec- Odchudzamy się :)

u mnie po dwóch dniach diety waga zaczyna się wahac już co mnie cieszy nawet oby tak dalej byle w dół
Martucha 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.