Odchudzanie od 1 czerwca!!!!:) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 22:22   #271
justa1803
Raczkowanie
 
Avatar justa1803
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 99
Dot.: Odchudzanie od 1 czerwca!!!!:)

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie trzymam się zasad Ale waga stoi w miejscu i to najważniejsze. Od wczoraj bardziej się pilnuję i zaczęłam ćwiczyć troszkę. Przez te upały to się w ogóle mi nie chciało ani ćwiczyć ani jeść. Jadłam co wpadło pod rękę. Ale od wczoraj poprawa

Te upały sprawiały,że się nic jeść nie chciało albo jadło jakieś małe rzeczy,czytaj ciastko (przynajmniej u mnie) itp :P 3mam kciuki za ciebie A ty 3maj za mnie

btw. może nie drążmy tego tematu,skoro komuś odpowiada taka dieta,a nie inna to jego sprawa,skupmy się lepiej na tym,aby pisać co u nas w sprawie wagi,co jemy.Co do tonu wypowiedzi zgadzam się z tamlin111-czasem lepiej napisać bardziej miło,to, co się uważa za słuszne może podzielimy się jakimiś przepisami? Ja dziewczyny nie wiem np co fajnego można jeść na obiad,jem piersi,dopiero 2 dzień moja dieta,no ale obrzydną mi na pewno za jakiś czas :P Jak znacie coś fajnego,lekkiego na obiad to z góry dziękuje za porade
__________________
Życie to nie ilość oddechów, ale zbiór chwil które zapierają dech (:

justa1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:48   #272
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Odchudzanie od 1 czerwca!!!!:)

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
W sumie masz rację Umiesz wszystko ładnie napisać i chce się czytać Twoje wypowiedzi i na pewno dotrą do większej ilości odbiorców niż chamskie naskakiwania co niektórych.
iloneczka ma dużą cierpliwość, podziwiam naprawdę.
Mi wystarczy, że dwa dni czytam forum Dietetyka i już mam dość tej ogarniającej je głupoty i pomysłów typu "jem jeden posiłek dziennie", "jem tylko białko", "jem tylko jagody".
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 09:42   #273
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Odchudzanie od 1 czerwca!!!!:)

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
iloneczka ma dużą cierpliwość, podziwiam naprawdę.
Mi wystarczy, że dwa dni czytam forum Dietetyka i już mam dość tej ogarniającej je głupoty i pomysłów typu "jem jeden posiłek dziennie", "jem tylko białko", "jem tylko jagody".
To po co to czytasz

Justa na obiadek może rybka, warzywka na patelnię, kalafiorek gotowany, fasolka plus pulpeciki z piersi na przykład...
Ja uwielbiam piersi pokrojone w kostkę z dużą ilościa przyprawy gyros plus pieczarki i papryka, a i jeszcze cebulka. Wszystko podsmażasz. Mniam
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 21:27   #274
justa1803
Raczkowanie
 
Avatar justa1803
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 99
Dot.: Odchudzanie od 1 czerwca!!!!:)

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
To po co to czytasz

Justa na obiadek może rybka, warzywka na patelnię, kalafiorek gotowany, fasolka plus pulpeciki z piersi na przykład...
Ja uwielbiam piersi pokrojone w kostkę z dużą ilościa przyprawy gyros plus pieczarki i papryka, a i jeszcze cebulka. Wszystko podsmażasz. Mniam
Dziękuje kochana Ta pierś z przyprawą gyros i pieczarkami brzmi pysznie trzeba spróbować Warzywa na patelnie też lubię Jutro chyba wypróbuje twoje danie
__________________
Życie to nie ilość oddechów, ale zbiór chwil które zapierają dech (:

justa1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:14   #275
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Odchudzanie od 1 czerwca!!!!:)

Ja uwielbiam I nawet mój doprasza się o piersi z warzywami i gyrosem Smacznego życzę
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.