sukienka, buty, kwiaty - i co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 12:13   #1
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76

sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?


Witam!
Mam do Was prośbę. Wybrałam (choć jeszcze nie kupiłam i nie jest to ostatecza decyzja) taką sukienką, buty oraz kwiaty. Cz wg was pasuje to do siebie? Jaka fryzurę, makijaż i biżuterię byście proponowały? (mam długie, prawie do pasa, ciemne włosy) Będę wdzięczna za wszelkie rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8d19dea7ad.jpg (48,4 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 747f6b092e.jpg (29,5 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fc99bfabc3.jpg (55,8 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sensation-988-b6-blue.jpg (59,3 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg robertson279.jpg (42,9 KB, 154 załadowań)
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:56   #2
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:38   #3
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Nie wiem, mnie jakoś te buty nie paują do tej sukni, suknia jest dość zwracająca uwagę przez ten dół falbaniasty, po prostu duzo się na niej dzieje, i do tego te buty - ze względy na kolor i styl też zwracające uwagę. Wydaje mi sie, że trochę tego się robi razem za dużo. Bukiet i buty to polączenie jak najbardziej super. Ale do tej sukni wybieralabym jakiś bardziej stonowane dodatki. A najelpiej to bym dobrala do tego bukietu i butów inną suknię, osobiście wdyaje mi się, że ten dół nie jest za fajny.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:47   #4
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:11   #5
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

hmm... Moje nózki można zobaczyć - w szafie mam jedna króciutka sukienkę, którą prezentuję na sobie - i ocenić Sukienkę wybrałam właśnie ze wzgledu na buty - żeby na początku nie rzucały sie aż tak bardzo w oczy (żeby starsze ciocia nie obgadywały w kościele, a potem żeby pokazać je w całej okazałości. Sukienka ma tren zapinany na suwak, który planowałam założyć do kościoła. Na weselu będę raczej w długiej sukience, dopiero na oczepiny lub po nich zrobię krótką. Uważam, że te butki pod szeroka sukienką, której nie da się skrócić podczas wesela "zginą' i nie bedzie ich widać wcale. Wciąz się zastanawiam czy zdecyduje się na ten kolor czy pozostanę przy białym. ja bardzo bym chciała tak nieco inaczej wyglądać, ale jak przedstawiam pomysł moim koleżankom w moim wieku to się krzywią niestety.

Edytowane przez anulka09
Czas edycji: 2011-02-18 o 15:13
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:21   #6
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:39   #7
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

No cóż. super chudziną to ja niestety nie jestem. Zeby zobaczyć mnie w całej okazałości trzeba kliknąc w mój nick >pokaz profil uzytkownika > potem wejśc z zakładke Staty i tam będzie > pokaż szafę.

Co do sukienki to jest możliwych mnóstwo opcji:
- długi przód i tren
- długi przód i długi tył (czyli cała równa do ziemi)
- krótki przód i tył standardowy do ziemi
- krótki tył oraz tren

Co do koleżanek to one są raczej w moim wieku tak 20-27 lat. Myślałam, że one przyjmą taki pomysł z wiekszą aprobatą niż np moja mama Dobrze, że chociaz jedna z nich mocno mnie wspiera w tym pomyśle.

Dzięki za rady i czekam na więcej
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 15:45   #8
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Cytat:
Napisane przez 201804160904 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A czy autorka wątku nie pokazała butów właśnie z odkrytymi palcami?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:47   #9
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Cytat:
Napisane przez anulka09 Pokaż wiadomość
No cóż. super chudziną to ja niestety nie jestem. Zeby zobaczyć mnie w całej okazałości trzeba kliknąc w mój nick >pokaz profil uzytkownika > potem wejśc z zakładke Staty i tam będzie > pokaż szafę.

Co do sukienki to jest możliwych mnóstwo opcji:
- długi przód i tren
- długi przód i długi tył (czyli cała równa do ziemi)
- krótki przód i tył standardowy do ziemi
- krótki tył oraz tren

Co do koleżanek to one są raczej w moim wieku tak 20-27 lat. Myślałam, że one przyjmą taki pomysł z wiekszą aprobatą niż np moja mama Dobrze, że chociaz jedna z nich mocno mnie wspiera w tym pomyśle.

Dzięki za rady i czekam na więcej
Ja jestem osobiście bardzo za kolorowymi butami i uważam, że powinnaś trzymać się tego pomysłu, tylko jakoś dół tej sukienki mnie przeraża . Wydaje mi się, że jak sukienka po odpięciu będzie tak krotka jak ta, którą masz na zdjęciu w szafie, to nie będzie to najlepiej wyglądało. Do ciebie pasowalaby chyba dlugość minimum do kolan, lub lepiej trochę za kolanko.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:12   #10
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Cytat:
Napisane przez anulka09 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam do Was prośbę. Wybrałam (choć jeszcze nie kupiłam i nie jest to ostatecza decyzja) taką sukienką, buty oraz kwiaty. Cz wg was pasuje to do siebie? Jaka fryzurę, makijaż i biżuterię byście proponowały? (mam długie, prawie do pasa, ciemne włosy) Będę wdzięczna za wszelkie rady.

Sukienka całkiem nie w moim guście, dół mi się nie podoba w ogóle, natomiast pozostałe połączenie kolorów- ekstra wymieniła bym tylko sukienkę
Popatrzyłam do 'szafy' i uważam ze powinnaś mieć taka długość, by zakryć uda, niestety....

Cytat:
Napisane przez 201804160904 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A niby gdzie?
Przecież model, który przedstawiła koleżanka to dokładnie peep toe
I moim zdaniem tradycyjne babcie, ciocie, przełkną co najwyżej kolor ecru, nic poza tym.
Jak ktoś nie chcę 'zlewać się z masą na nk' to musi się nastawić na krzywe patrzenie i na to, że nie z każdej strony napłynie poparcie takiego pomysłu, tylko ze trzeba będzie trochę 'iść pod prąd' i chyba po to właśnie zakłada się np kolorowe buty, nie? By się wyróżnić, a wyróżnienie zazwyczaj wzbudza zdziwienie społeczeństwa, zwłaszcza u nas w Polandzie.
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:29   #11
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Tylko jak zakryć moje uda i jednocześnie pokazać buciki? Już nie wiem.
A może jakieś propozycje sukienek. Ja mierzyłam także sukienki z szerokim dołem i w takich mi dobrze podobno, ale wtedy buty zginą zupełnie. Nawet jak założe noge na noge to ich nie widać
Wolałabym zakryć palce w butach, ale niestety nie moge znaleźć żadnych takich w tym kolorze, które by mi pasowały - więc pewnie zdecyduje się na troszke odkryte - tak czy siak i tak część gości będzie zaskoczona.
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 16:43   #12
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Możesz mieć długość do kolan, za kolana, do pół łydki, nad kostki....
Nic nie jest albo czarne albo białe nie musisz mieć długości mini lub maksi po drodze jest wiele innych
A i bez przesady zę spod długiej sukni nie widać butów... wychodzą podczas chodzenia, siedzenia itp, no chyba że masz za długą suknię, ale wtedy powodzenia życzę podczas zabawy
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:11   #13
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Własnie o tym mówilam wcześniej - ja tez w tej kombinacji wymieniłabym właśnie sukienkę. Jesli chcesz mieć długość niestandardową, to moim zdaniem buty nie moga być całe pełne, tylko wlaśnie takie peep toe jakie pokazalaś. Do krotkiej sukienki cale pelne buty w mocnym kolorze będą wyglądały moim zdaniem za ciężko. Jesli chesz wyglądać inaczej i pokazać butki, może warto pomysleć o sukience np. w takim fasonie? To tylko lużna propozycja, pierwsza lpesza, jaka wpadla mi w rękę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3600_7.jpg (17,6 KB, 54 załadowań)
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 20:13   #14
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość
Własnie o tym mówilam wcześniej - ja tez w tej kombinacji wymieniłabym właśnie sukienkę. Jesli chcesz mieć długość niestandardową, to moim zdaniem buty nie moga być całe pełne, tylko wlaśnie takie peep toe jakie pokazalaś. Do krotkiej sukienki cale pelne buty w mocnym kolorze będą wyglądały moim zdaniem za ciężko. Jesli chesz wyglądać inaczej i pokazać butki, może warto pomysleć o sukience np. w takim fasonie? To tylko lużna propozycja, pierwsza lpesza, jaka wpadla mi w rękę.

popieram
do tego sukienka w załączniku bardzo ładna może troszkę bym gorset przerobiła
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 22:22   #15
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

A wg mnie to jest myślenie trochę nie w tą stronę. Dobierać sukienkę do butów?!!! Już Ci wcześniej pisałam, że buty są śliczne i bukiet też, ale myślę, że jednak bardziej będzie zdobić Cię suknia. Myślę, że buty będziesz mogła pokazać np. na poprawinach dobierając do nich odpowiednią sukienkę, a na ślubie niech będzie królować suknia.
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 00:45   #16
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:21   #17
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Z ta poprzednią sukienką to nie do końca tak, że dobieram ją do butów. Ona bardzo mi sie podobała już jakiś czas temu (znajoma miała taką) i pomyslałam, że w niej ładnie eksponowały by sie buty - ale przez większość czasu byłabym w długiej sukience, takiej standardowej - krótką chcialam zrobic na oczepiny lub po.
Ale po Waszych radach szukam dalej. Taka długość sukienki, którą proponuje bea_dalia nie przemawia do mnie, mama wrażenie, że mnie skróci a ja do wysokich nie należę niestety. Mam kilka zdjęć sukienek, tym razem już na mnie. Co o nich sądzice?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00070.jpg (108,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00076.jpg (97,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00080.jpg (101,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00083.jpg (107,4 KB, 51 załadowań)
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:31   #18
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Cytat:
Napisane przez anulka09 Pokaż wiadomość
Z ta poprzednią sukienką to nie do końca tak, że dobieram ją do butów. Ona bardzo mi sie podobała już jakiś czas temu (znajoma miała taką) i pomyslałam, że w niej ładnie eksponowały by sie buty - ale przez większość czasu byłabym w długiej sukience, takiej standardowej - krótką chcialam zrobic na oczepiny lub po.
Ale po Waszych radach szukam dalej. Taka długość sukienki, którą proponuje bea_dalia nie przemawia do mnie, mama wrażenie, że mnie skróci a ja do wysokich nie należę niestety. Mam kilka zdjęć sukienek, tym razem już na mnie. Co o nich sądzice?
jak na moj gust wszystkie są zdecydowanie za bardzo zdobne, giniesz w nich trochę, ale jeśli lubisz tak zdobne suknie... fason 1 wydaje mi sie ladnie podkreślać Twoją figurę, trzecia też wydaje się niezła.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:53   #19
aleida
Rozeznanie
 
Avatar aleida
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 597
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Cytat:
Napisane przez anulka09 Pokaż wiadomość
Z ta poprzednią sukienką to nie do końca tak, że dobieram ją do butów. Ona bardzo mi sie podobała już jakiś czas temu (znajoma miała taką) i pomyslałam, że w niej ładnie eksponowały by sie buty - ale przez większość czasu byłabym w długiej sukience, takiej standardowej - krótką chcialam zrobic na oczepiny lub po.
Ale po Waszych radach szukam dalej. Taka długość sukienki, którą proponuje bea_dalia nie przemawia do mnie, mama wrażenie, że mnie skróci a ja do wysokich nie należę niestety. Mam kilka zdjęć sukienek, tym razem już na mnie. Co o nich sądzice?

Z wszystkich, które pokazałaś to moim zdaniem najlepiej wyglądasz w pierwszej chociaż szczerze mówiąc wcale mnie nie przekonuje i coś zdecydowanie nie podoba mi się w tym dole. Wydaje mi się że giniesz w tych sukniach. Może powinnaś spróbować innego kroju, może coś bliżej ciała i nie mam tu na myśli opinającej sukni, krój A ale nie tak szeroki. W ostatniej sukni to już o wiele za dużo tego szczęścia i zupełnie mi się nie podoba. Przesadzona.
Z tego co widać, chociaż do połowy masz bardzo ładną sylwetkę próbowałaś mierzyć suknie które rozchodzą się od bioder na boki albo nawet opinają biodra? Bo te modele są księżniczkowate i już w biodrach są bardzo szerokie.
__________________
Wizaż wywołał u mnie zakupoholizm

nic nie jest ważne tak jak zdrowie, nic...
aleida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 12:32   #20
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Kobieto- ładny biust , zgrabna talia, supr pomysł na dodatki. Nie psuj tego suknią bezą niepasującą ani do Ciebie ani do dodatków.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:13   #21
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Cytat:
Napisane przez anulka09 Pokaż wiadomość
Z ta poprzednią sukienką to nie do końca tak, że dobieram ją do butów. Ona bardzo mi sie podobała już jakiś czas temu (znajoma miała taką) i pomyslałam, że w niej ładnie eksponowały by sie buty - ale przez większość czasu byłabym w długiej sukience, takiej standardowej - krótką chcialam zrobic na oczepiny lub po.
Ale po Waszych radach szukam dalej. Taka długość sukienki, którą proponuje bea_dalia nie przemawia do mnie, mama wrażenie, że mnie skróci a ja do wysokich nie należę niestety. Mam kilka zdjęć sukienek, tym razem już na mnie. Co o nich sądzice?

Ło matko i córko! Wszystkie: zdecydowanie ZA BOGATE
Nie ładnie wyglądają za dużo jest wszystkiego, w każdym modelu: koronka, ozdoby, drapowania, jak dla mnie gruba przesada
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:56   #22
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

anulka09

Ja bym na Twoim miejscy nadal szukala sukienki. jak dla mnie masz za ładną buzię na to, żeby się utopić w tycg koronkach, ozdobach, gufrowania, aplikacjach.

Jak bym mogla, to bym zakazała szycia takich sukienek, a wszystkie, ktore już istnieją publicznie spaliła .
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:05   #23
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Dokładnie. Moim zdaniem sama linia sukni nie jest dla Ciebie zła, chociaż ja sam nie jestem jej fanką, ale skoro uwielbiasz tzw . księzniczki to poszłabym w stosunkowo krótką, trochę węższą i na maksa prostą jeśli chodzi o ozdoby suknię. Może poprostu tiul na dole i szarfa w Twoim kolorze? W kazdym razie odpuść te cuda, szkoda urody i dobrego pomysłu z dodatkami.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:22   #24
glam thingo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Zgadzam się z dziewczynami, ten fason nie jest najszczęśliwszym wyborem, za duża część figury w nich ginie i te wszystkie ozdoby odciągają uwagę od Ciebie samej.
glam thingo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:21   #25
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Cytat:
Napisane przez anulka09 Pokaż wiadomość
Z ta poprzednią sukienką to nie do końca tak, że dobieram ją do butów. Ona bardzo mi sie podobała już jakiś czas temu (znajoma miała taką) i pomyslałam, że w niej ładnie eksponowały by sie buty - ale przez większość czasu byłabym w długiej sukience, takiej standardowej - krótką chcialam zrobic na oczepiny lub po.
Ale po Waszych radach szukam dalej. Taka długość sukienki, którą proponuje bea_dalia nie przemawia do mnie, mama wrażenie, że mnie skróci a ja do wysokich nie należę niestety. Mam kilka zdjęć sukienek, tym razem już na mnie. Co o nich sądzice?
Każda z nich jest okropna wyglądają tandetnie i jak z bazaru czy festynu. Koniecznie idź do innego salonu. Jedynie co mogę stwierdzić to ładniej Ci jest w dekolcie "serduszko" niż półokrągłym.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:52   #26
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Dziękuję za wszelkie sugestie.
Pozostaje mi tylko szukać dalej. Tylko, że teraz to już nie wiem w jakim iść kierunku. To nie jest tak jak napisała kfaska, że uwielbiam krój księżniczki. Po prostu po kilkunastu przymiarkach stwierdzona, że w takim kroju mi najlepiej. Mam niestety szerokie biodra i jak już dziewczyny pisały "masywne" uda, których nie widać w sukienkach tego typu. Wstawiłam zdjecie sukienki, moim zdaniem skromniejszej, w pierwszym poście, ale tez odradzałyście i teraz mam mętlik w głowie i już zupełnie nie wiem w którą stronę iść w moich poszukiwaniach.
A może macie jakieś propozycje dla mnie i wkleicie jakieś zdjęcia. Będę wdzięczna.
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 08:16   #27
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

W tym kierunku bym szła na przykład, tyle że bez trenu. mogą być do tego dodatki w Twoim kolorze.

http://www.slubnesuknie.pl/a,3,45_JR002.html
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 08:59   #28
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Jeśli się 'uwzięłaś' na księżniczkę, to może poszukaj jakiejś klasycznej, bardziej prostej, albo np góra zdobiona, dół już nie.
To, co my Ci pokażemy, to będzie to co nam się w miarę podoba, więc lepiej byś poszukała swojej własnej księżniczki
W załączniku daje kilka przykładów
Ja osobiście mierzyłam też taką, która miała gorset cały w koralikach, dół gładki, bardzo ładnie wyglądała, ale nie mogę teraz znaleźć zdjęcia
nie pamiętam też jaka to była firma...
Co jeszcze mogę dodać od siebie, to ja bym polecała dół zrobić z bardziej zwiewnego materiału np szyfon, muślin- ładniej to wygląda niż sztywny tiul, jednak to już by trzeba było chyba z krawcową pogadać, bo może być ciężko znaleźć taką konkretną w salonie

PS: do gorsetu na wzór sukni z drugiego zdjęcia, szarfa w talii mogła by być w kolorze Twoich bucików
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.




Edytowane przez arnama
Czas edycji: 2011-02-24 o 09:02
arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 17:52   #29
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Kilka kolejnych propozycji... Czy któraś się nadaje? mam wśród nich swój typ, ale chciałabym poznać jeszcze Wasze zdanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00087.jpg (90,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00094.jpg (74,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00097.jpg (87,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00099.jpg (86,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00104.jpg (91,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00109.jpg (108,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00110.jpg (93,4 KB, 29 załadowań)
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:03   #30
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: sukienka, buty, kwiaty - i co dalej?

Nie mogę w to uwierzyć, bo lubię ozdobne suknie, ale Twoje propozycje są beznadziejne i tym samym podoba mi się tylko ostatnia
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.