Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 16:35   #1021
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Matko dziewczyny Wy tu takie rzeczy piszecie że dla mnie to jest czyta magia.. Czytam i nie kumam.. Szukam po forach porady i nigdzie nie znajduję odpowiedzi na moje pytania.. Pomóżcie.. Teraz mam takie włosy +/- http://3.bp.blogspot.com/-CBOTvo_RZX...0/IMG_1973.JPG a marzą mi się https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...21603010_n.jpg. Jak je osiągnąć bez dekoloryzacji? W ogóle da się?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 18:00   #1022
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Matko dziewczyny Wy tu takie rzeczy piszecie że dla mnie to jest czyta magia.. Czytam i nie kumam.. Szukam po forach porady i nigdzie nie znajduję odpowiedzi na moje pytania.. Pomóżcie.. Teraz mam takie włosy +/- http://3.bp.blogspot.com/-CBOTvo_RZX...0/IMG_1973.JPG a marzą mi się https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...21603010_n.jpg. Jak je osiągnąć bez dekoloryzacji? W ogóle da się?
Jeśli Twoje włosy są farbowane, to musisz ściągnąć ten sztuczny barwnik. Dekoloryzację (czyli ściąganie wyłącznie sztucznego barwnika) zazwyczaj stosuje się wtedy, gdy niewiele razy farbowaliśmy włosy na ciemny kolor, w przeciwnym wypadku efekt może nie być zadowalający. Dekoloryzacja nie jest tak inwazyjnym zabiegiem jak rozjaśnianie, preparaty do dekoloryzacji działają na innej zasadzie niż rozjaśniacz, za to po zabiegu (można ich wykonać kilka w ciągu dnia) włosy mogą wrócić do stanu poprzedniego, dlatego należy wybrać farbę jaśniejszą niż ta z kolorem, który chcemy uzyskać. Ale na ten temat dokładniejsze informacje znajdziesz w wątku dotyczącym dekoloryzacji.

Można też zastosować kąpiel rozjaśniającą, która zdejmie nieco kolor z włosów, przy czym rozjaśniacz ściąga każdy kolor, nie tylko ten sztuczny. W wątku o dekoloryzacji jest dużo ciekawych porad, także odnośnie kąpieli rozjaśniającej

Bo farba farby nie rozjaśni chyba, że jest to farba superrozjaśniająca (ale często wtedy trzeba kilku farbowań), a czerwienie takie nie są.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 16:27   #1023
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

weegirl robiłam je szamponem lorealem castingiem.. Nie nastawiałam się na dekoloryzacje bo stwierdziłam że jak stosowałam tylko krem koloryzujący to nie muszę.. Na pewno muszę?
Myślałam o tym http://www.fryzomania.pl/loreal-maji...ct_description 6.66 kolor.. z tego co sie wczytałam to oxydant 9 rozjaśni mi włosy o 3 tony.. może wyjdzie mi zbliżony wtedy do tego mojego? Jak myślisz?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2012-10-23 o 16:42
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 14:27   #1024
lulii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
domowe farbowanie majirel. pomóżcie w doborze koloru ;)

Dziewczyny pomóżcie . Postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie. Postawiłam na włosy. Już od ponad 3 lat mam włosy farbowane na jasno farbami loreal inoa. Ostatnio przeczytałam bardzo negatywny artykuł o tej właśnie farbie wiec tym razem chce wypróbować farby Majirel. Mój naturalny kolor to średni brąz taki jak widać na odrostach na załączonym zdjęciu. Chce do niego wrócić lub jeszcze bardziej przyciemnić włosy. Mam dość odrostów i na jakiś czas chce mieć spokój z farbowaniem by odbudować włoski. Interesuje mnie zimny ciemny brąz taki jak na załączonym zdjęciu. Kiedy jednak oglądam palete zupełnie głupieje. Nie wiem który numer wybrać by kolorek był taki jak u dziewczyny na zdjęciu (żeby nie był za jasny ani za ciemny). Może któraś z was też farbowała włosy tą farbą i poleca któryś odcień?? Jak uzyskać kolor jak na zdjęciu 2?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (80,2 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adriana-lima-3.jpg (38,7 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majirel marrons.jpg (51,0 KB, 192 załadowań)
lulii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 14:45   #1025
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: domowe farbowanie majirel. pomóżcie w doborze koloru ;)

lepiej wybrać troszkę ciemniejszy od naturalnego,
bo może wyjść "bury" kolor.
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 14:57   #1026
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: domowe farbowanie majirel. pomóżcie w doborze koloru ;)

Cytat:
Napisane przez lulii Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie . Postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie. Postawiłam na włosy. Już od ponad 3 lat mam włosy farbowane na jasno farbami loreal inoa. Ostatnio przeczytałam bardzo negatywny artykuł o tej właśnie farbie wiec tym razem chce wypróbować farby Majirel. Mój naturalny kolor to średni brąz taki jak widać na odrostach na załączonym zdjęciu. Chce do niego wrócić lub jeszcze bardziej przyciemnić włosy. Mam dość odrostów i na jakiś czas chce mieć spokój z farbowaniem by odbudować włoski. Interesuje mnie zimny ciemny brąz taki jak na załączonym zdjęciu. Kiedy jednak oglądam palete zupełnie głupieje. Nie wiem który numer wybrać by kolorek był taki jak u dziewczyny na zdjęciu (żeby nie był za jasny ani za ciemny). Może któraś z was też farbowała włosy tą farbą i poleca któryś odcień?? Jak uzyskać kolor jak na zdjęciu 2?
Wg mnie powinnaś wziąć 5.12 z 6% i byłoby ok, bo teraz masz dość ciepłe/rudawe włosy a: 5.12= 5 -> będzie taki ciemny jak chcesz, .12 - dwa chłodne refleksy, które "zjedzą" ciepły odcień Twojego aktualnego koloru.
Do NASTĘPNEGO FARBOWANIA użyłabym na Twoim miejscu 6.23 - żeby odcień był "żywszy", no chyba, że tonacja typowo chłodna będzie Ci odpowiadać.
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-10-27 o 15:00
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:36   #1027
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

WIZAŻOWE EKSPERTKI PROSZONE O POMOC
niedawno zwracałam się do Was z prośbą o radę odnośnie powrotu do naturalnych włosków rozjaśnianych od dawien dawna.radziłam się blond bunny ale niestety efekt nie wyszedł taki jakiego oczekiwałam.miałam farbować 8 z natury z 3% oksy na całych włoskach.niestety odrost złapał mocniej i dosyć znacznie się wyróżnia.i w sumie nie wiem co poszło nie tak-czy to kwestia źle położonej farby czy kwestia oksy.bo może na odrost należało położyć 6%? jak dziewczynki uważacie?

poza tym ta 8 wyszła mi strasznie ciemna w której źle się czułam...na szczęscie po tyg trochę się wypłukała.chciałabym teraz zrobić 9 naturą ale nie wiem z jaką wodą może 9% odrosty a 6 resztę?

z góry dziękuję za pomoc
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 11:00   #1028
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

jak miło,że taki był duży odzew odnośnie pomocnej rady

nie ma to jak pomocna wirtualna dłoń
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 23:04   #1029
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość
WIZAŻOWE EKSPERTKI PROSZONE O POMOC
niedawno zwracałam się do Was z prośbą o radę odnośnie powrotu do naturalnych włosków rozjaśnianych od dawien dawna.radziłam się blond bunny ale niestety efekt nie wyszedł taki jakiego oczekiwałam.miałam farbować 8 z natury z 3% oksy na całych włoskach.niestety odrost złapał mocniej i dosyć znacznie się wyróżnia.i w sumie nie wiem co poszło nie tak-czy to kwestia źle położonej farby czy kwestia oksy.bo może na odrost należało położyć 6%? jak dziewczynki uważacie?

poza tym ta 8 wyszła mi strasznie ciemna w której źle się czułam...na szczęscie po tyg trochę się wypłukała.chciałabym teraz zrobić 9 naturą ale nie wiem z jaką wodą może 9% odrosty a 6 resztę?

z góry dziękuję za pomoc
Jasne, że tak - im wyższy oksydant tym jaśniejszy kolor uzyskujesz. Na 9% na pewno wyszłoby jak zwykły jasny blond, na 6% z kolei jak średni, a na 3% - zupełnie ciemny.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 13:13   #1030
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Ja w przyszłym tygodniu zamierzam pofarbować włoski majirelem 9.13 - nie wiem, jaki będzie efekt, bo przeczytałam cały wątek (+ sieć) i nie znalazłam żadnego konkretnego photo po tym kolorku, niemniej jednak zaryzykuję a zależy mi na takim pół-chłodnym beżu.
Zamierzam zrobić na oksy 7,5% (pomieszam 9% z 6% w proporcji pół na pół) - z moich obserwacji wynika, że taki pośredni oksydant daje naprawdę świetne efekty w przypadku blondów z poziomu 9-ego (zresztą to nie tylko moja opinia ).

Jeśli ktoś będzie zainteresowany efektem to ewentualnie mogę wkleić zdjęcia.
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-12-03 o 22:59
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 18:56   #1031
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

witam
Moze ktos uzywał blondu Majirela rozrobionej w proporcji 1:2?wiem,ze zalecana jest proporcja 1.1,5 ,ale chciałabym lepiej "wyciagnac" kolor na odroscie i nie wiem czy moge zwiekszyc ilosc oksydantu
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 09:30   #1032
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
witam
Moze ktos uzywał blondu Majirela rozrobionej w proporcji 1:2?wiem,ze zalecana jest proporcja 1.1,5 ,ale chciałabym lepiej "wyciagnac" kolor na odroscie i nie wiem czy moge zwiekszyc ilosc oksydantu
Ja kiedyś odmierzałam "na oko" i w większości przypadków na pewno wlało mi się więcej oksy niż zalecane 75 ml, ale nie zauważyłam zbytniej różnicy w kolorze, gdy odmierzałam już idealną "dawkę" strzykawką, więc nie wiem.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 09:44   #1033
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Majirel 7.23 + 3% na włosach bardzo jasny perłowy blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7232.jpg (33,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majirel.jpg (56,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majirel723.jpg (36,5 KB, 202 załadowań)
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 18:22   #1034
baobab5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

hej, czy ktoś może wrzucić foty po farbowaniu majirel 8.13 lub 8,31? bardzo ładnie proszę
baobab5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 16:34   #1035
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

mieszanka majirel 8.3 i 9.o na wodzie 9% kładzione na naturalne ciemny blond, ciężko rozjaśniające się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAJREL1.jpg (41,0 KB, 192 załadowań)
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:23   #1036
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez baobab5 Pokaż wiadomość
hej, czy ktoś może wrzucić foty po farbowaniu majirel 8.13 lub 8,31? bardzo ładnie proszę
Tu masz link do efektu farbowania 9.31 ->
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=772

8.31 wyjdzie ton ciemnej
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:29   #1037
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Farba:
L'Oreal Majirel nr 9.13

Oksydant:
7,5%

Ocena:
- kolor: jestem bardzo zadowolona - uzyskałam chłodny beż , choć następnym razem pomieszam 9.1 z tym 9.13, żeby było bardziej popielato z subtelną, złocistą nutą
- kondycja włosów "po": włoski troszkę przesuszone (końcówki), ale wiem, że to wina ethanolaminy znajdującej się w składzie farby. Bardzo ważne jest wtedy dokładne umycie włosów po farbowaniu szamponem (polecam szampon Barwa, Tatarko-Chmielowy; ja kupiłam go w Tesco za 2,99), nawet parokrotnie - pozwala to w znacznym stopniu usunąć sole amonowe z włosa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Majirel 9.13 + 7.5%.jpg (39,7 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg barwa.jpg (11,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majirel 9.13.jpg (9,2 KB, 26 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2013-06-03 o 17:36
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 18:51   #1038
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Majirel 6.23 (+ 3%) tym razem położona na ampułkę Schwarzkopf BC Color Save. Po dwóch tygodniach nie było prawie śladu po ostatniej farbie, po tej ampułce kolor trzyma się już tydzień, jest trochę jaśniejszy, ale nawet po wodzie widać że się tak szybko nie wypłukuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7581.jpg (73,5 KB, 149 załadowań)
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 07:05   #1039
jazkinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

9.22 efekt super, bardzo naturalny, po paru myciach niestety chłodny odcień się ociepla
http://blankaa86.blogspot.com/2012/12/majirell-922.html
jazkinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 12:57   #1040
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Potrzebuję waszej rady.
Moje włosy naturalne to ciemny blond, coś jak na pierwszej fotce, na górze naturalne + siwizna, na dole pozostałości po pasemkach.
2 miesiące temu farbowałam włosy u fryzjera na kolor 6,1 i wyszedł naturalnie i chłodno ale niestety siwiznę nie pokrył w 100% (tzn odrosty) więc fryzjerka poprawiła kolorem 6,0 i niestety kolor się znacznie ocieplił, w końcu trochę wypłukał.
Parę dni chciałam sobie zrobić kolor 7,1, w sklepie Pani mówiła żeby wziąć garnier 8,1, bo on ciemniej wychodzi, niestety nic nie rozjaśniło tylko złapało trochę odrosty (fotka nr 2).
Bardzo chciałabym rozjaśnić włosy do poziomu 7,1 i jednocześnie żeby pokryło siwe włosy, jest ich jakieś 30%, nie wiem dokładnie bo od dawna farbuję.


Czy z Marijela wystarczy 7,1 czy może 8,1? pokryje siwe włosy? zmieszać z kolorem 7,0 lub 8,0?
jaka woda - 6 czy 9?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1817-.jpg (34,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0116.jpg (34,5 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2012-12-27 o 08:42 Powód: podmiana fotki
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:16   #1041
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

beautygosiek, wg mnie lepiej wziąc z poziomu 8. na moich włosach 7 to brąz (wbrew temu co mowi nazwa farby), a dodam jeszcze, że farbowałam na rozjaśnione na poziomie 9/8
Nie mam problemu z siwymi włosami, więc w kwestii stopnia ich pokrycia nie pomogę. Natomiast nie wiem czy wiesz, ze farby , które mają 1 po przecinku (czyli zarówno 7,1 jak i 8,1) to popielate odcienie? takie farby zawsze będą wychodziło "siwo" na włosach. Jesli nie chcesz mieć popielatych włosów to weź farbę naturalną 8,0 lub wymieszaj 8,1 z 8,0, tak jak sugerowałaś.
A odnośnie pytania o utleniacz: przy farbie 8 - 9%, przy 7- 6%
__________________
Pinterest

Edytowane przez Just:)
Czas edycji: 2012-12-30 o 14:19
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 06:44   #1042
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
beautygosiek, wg mnie lepiej wziąc z poziomu 8. na moich włosach 7 to brąz (wbrew temu co mowi nazwa farby), a dodam jeszcze, że farbowałam na rozjaśnione na poziomie 9/8
Nie mam problemu z siwymi włosami, więc w kwestii stopnia ich pokrycia nie pomogę. Natomiast nie wiem czy wiesz, ze farby , które mają 1 po przecinku (czyli zarówno 7,1 jak i 8,1) to popielate odcienie? takie farby zawsze będą wychodziło "siwo" na włosach. Jesli nie chcesz mieć popielatych włosów to weź farbę naturalną 8,0 lub wymieszaj 8,1 z 8,0, tak jak sugerowałaś.
A odnośnie pytania o utleniacz: przy farbie 8 - 9%, przy 7- 6%
dzięki za odpowiedź \wiem ze 1 to popielaty odcień, sęk w tym że ta 1 po przecinku wychodziła chłodno do tej pory, a jak tylko wzięłam zero to wyszło o wiele cieplej, jakby rudość wychodzi pod słońce
ile muszę czekać żeby znów zafarbować włosy zeby mi chwyciło jaśniej, za miesiąc, dwa poprzednia się wypłucze? (bo czytałam że farba farby nie rozjaśni) i całe włosy 8,1 z wodą 9, prawda?

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2012-12-31 o 06:45
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 07:35   #1043
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

A ja proponuję zupełnie inną farbę firmy Goldwell Colorance Acid Color bez amoniaku. Co prawda nie nakładam jej sama, tylko Pani fryzjerka, ale nadaje włosom piękny kolor zgodny z wybranym, połysk i ich nie niszczy.
Bardzo szybko rosną mi włosy i średnio co dwa tygodnie chodzę na koloryzację. Przede wszystkim włosy zachowują doskonałą kondycję, bez wypadania, kruszenia, czy rozdwajania. Kolor się nie wypłukuje.

Link do strony:
http://powerlook.pl/product-pol-3629...NA-PALETA.html

Widoczna paleta kolorów (nie odzwierciedlają jednak ich prawdziwego piękna (w katalogu, który ogladałam są prześliczne :
http://www.google.com/search?q=Color...w=1366&bih=643

Bardzo polecam również profesjonalną farbę bez amoniaku L`Oreal Professionnel, Inoa, ale również nakłada mi ją tylko Pani fryzjerka. Poinformowała mnie, że trzeba przejść specjalne szkolenie i tylko nieliczne salony fryzjerskie nią dysponują:

Link do strony:
http://www.uroda.com/wydarzenia/Farb...ryzacji-wlosow

Kolory - (niestety również w katalogu prezentują się bardzo pięknie, a na stronie są nieco rozmazane):
http://www.google.com/search?q=farba...w=1366&bih=643

Opinie Wizażanek:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nnel-inoa.html

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2012-12-31 o 14:04
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 17:08   #1044
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź \wiem ze 1 to popielaty odcień, sęk w tym że ta 1 po przecinku wychodziła chłodno do tej pory, a jak tylko wzięłam zero to wyszło o wiele cieplej, jakby rudość wychodzi pod słońce
ile muszę czekać żeby znów zafarbować włosy zeby mi chwyciło jaśniej, za miesiąc, dwa poprzednia się wypłucze? (bo czytałam że farba farby nie rozjaśni) i całe włosy 8,1 z wodą 9, prawda?
Ile czekać? Idywidualna kwestia. To w dużym stopniu zależy od tego jak często myjesz włosy. 3 tygodnie to minium, bo chodzi też o to, żeby nie katować niepotrzebnie włosów. Jak bardzo Ci się spieszy? Poczekaj 1-1,5 miesiąca 8,1 z wodą 9%
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 18:37   #1045
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
Ile czekać? Idywidualna kwestia. To w dużym stopniu zależy od tego jak często myjesz włosy. 3 tygodnie to minium, bo chodzi też o to, żeby nie katować niepotrzebnie włosów. Jak bardzo Ci się spieszy? Poczekaj 1-1,5 miesiąca 8,1 z wodą 9%
dziękuję ci bardzo
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 12:18   #1046
pedagog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam!
Bardzo proszę o radę, moje pytanie jest może banalne ale wolę się poradzić specjalistek od farbowania farbowałam loreal marijel 9.22, ostatnio luo color 9.12 z oxy 9% odrost wychodzi mi zawsze inny ( może dlatego że od wielu lat farbuję na blondy raz jaśniejsze, raz ciemniejsze, raz chłodniejsze raz cieplejsze ale zawsze blond i włosy są mocno rozjaśnione) chciałabym wyrównać kolor. Odrost muszę 9% oxy farbować bo ciężko mi się włosy farbują ale reszta wystarczy malaks i mam prawie biało-srebrzyste. Czy pofarbować włosy całe żeby wyrównać tą samą farbą tylko zmniejszyć procentowość oxy np na 6% i jak długo trzymać(na odrostach trzymam godzinę żeby chwyciło) no i jak zmniejszyć procentowość oxy . Przy marijel bierze się 100 ml oxy a przy luo color 75 ml oraz czy dajecie wodę przegotowana czy z kranu?Z góry dziękuję za odpowiedź
pedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 13:34   #1047
oli2733
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

witam , czy moze moglabys mi doradzi co do oxydantu , farbuje wlosy loralam majirel 9,3 bardzo jasny zloty blad od roku i nie mam pijecia czemu mi tak zle wychodzi jak dam 9 % oxydant sa za jasne dam 6% tez za jasne dam 3 % to sie zmywa , co mam zrobic
oli2733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:05   #1048
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez oli2733 Pokaż wiadomość
witam , czy moze moglabys mi doradzi co do oxydantu , farbuje wlosy loralam majirel 9,3 bardzo jasny zloty blad od roku i nie mam pijecia czemu mi tak zle wychodzi jak dam 9 % oxydant sa za jasne dam 6% tez za jasne dam 3 % to sie zmywa , co mam zrobic
a próbowałaś już 8,3 z wodą 6%? może to jest jakiś pomysł?
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:32   #1049
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
a próbowałaś już 8,3 z wodą 6%? może to jest jakiś pomysł?
gosiek, a jak Twoje wlosy po farbowaniu? Farbowałaś już czy jeszcze czekasz? Ja ostatnio po raz pierwszy od dawna zdradziłam l'oreal ale jestem zadowolona

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez oli2733 Pokaż wiadomość
witam , czy moze moglabys mi doradzi co do oxydantu , farbuje wlosy loralam majirel 9,3 bardzo jasny zloty blad od roku i nie mam pijecia czemu mi tak zle wychodzi jak dam 9 % oxydant sa za jasne dam 6% tez za jasne dam 3 % to sie zmywa , co mam zrobic
Oksydant 3% się nie nadaje do takiej jasnej farby, 6% zresztą też nie, choć może są wyjątki. Może weź farbę jasniejszą, skoro wychodzi ciemna? Polecam kolory na poziomie 8 lub pół na pół - 8 wymieszane z 9.
__________________
Pinterest

Edytowane przez Just:)
Czas edycji: 2013-01-29 o 12:34
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:08   #1050
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
gosiek, a jak Twoje wlosy po farbowaniu? Farbowałaś już czy jeszcze czekasz? Ja ostatnio po raz pierwszy od dawna zdradziłam l'oreal ale jestem zadowolona
jeszcze nie, czekam na większe odrosty, bo muszę zrobić kąpiel
no i ciągle myślę czy walnąć 8 czy 9...
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.