proszę was dziewczyny o pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 15:51   #1
najczz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1

proszę was dziewczyny o pomoc.


Witam, chciałabym prosić Was o dobrą radę w kwestii metamorfozy. Od dłuższego czasu zastanawiam się, co mam u siebie zmienić, jak poczuć się kobietą, jak się malować, jak ubierać, jak czesać. Podeślę Wam moje zdjęcie i proszę o pomoc, z góry bardzo Wam dziękuję :*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto24.jpg (48,4 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto25.jpg (49,7 KB, 192 załadowań)
najczz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 17:05   #2
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: proszę was dziewczyny o pomoc.

Moim zdaniem brakuje Tobie formy, chodzi mi o ubiór i włosy głównie.
Teraz wyglądasz jak szara myszka i nie wyrózniasz się z tłumu. Potrzebujesz tego 'czegoś'. Proponuje bardziej kobiece cięcie, jedna forma i gładkie włosy. Żywszy kolor, jasny braz, ciemny blond.
Makijaz minimalny, tusz, lekki błyszczyk bez drobinek, lekki podklad. To zalezy w czym bys czula sie dobrze.
Ubiór - bardziej kobiecy, sukienki odpowiednie do figury, spodnie materialowe, bluzki w zywych kolorach, ale nie neonowych, akcesoria, tylko nie przesadnie. (podaje pare propozycji o co mi chodzi).
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:12   #3
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: proszę was dziewczyny o pomoc.

Kurczę, nie jestem wizażystką ale na moje oko to wyglądasz bardzo ładnie. Taka całkowita matamorfoza nie jest Ci chyba potrzebna. Zacznę od plusów:

- masz piękną figurę
- zadbaną, śliczną cerę
-pieknie wykrojone usta, oczy
-twarz bardzo proporcjonalną
-ładne, zdrowe włosy a z taką długością to naprawdę można już zaszaleć z upinaniem

Wiesz co? Ja bym nie szła na żadne poważne zmiany a raczej podkreśliła te atuty, którymi CIę natura obdarzyła ( a obdarzyła Cię więcej niż sprawiedliwie). Z makijażu to radziłabym Ci delikatne (bo masz delikatną urodę) rozświetlenie ( dobry podkład rozświetlający na bazie będzie najlepszy), mascara, delikatny róż na policzki, błyszczyk na usta ewentualnie jakiś brązowozłoty cień na powieki (ale bardzo delikatny, nie metalic).

Troszkę bym zmieniła fryzurę ale NIE obcinaj nic z długości! Możesz też zafundować sobie na włosach jaśniejsze lub cieplejsze refleksy by włosy wyglądały tak, jakby stale muskało je słońce. Kup wsuwki, weź lokówkę , zakręć sama loki, poupinaj je wsuwkami, zrób taki 'artystyczny nieład upięciowy'.

Masz wspaniałą figurę, wartą sukienki latem, przejedź się do HM czy innej podobnej sieciówki. Tam drogo nie jest. Poprzymierzaj sukienki. Ja bym Cię widziała w sukience bez żadnych wzorów, przed kolano, niech nawet będzie klasyczna mała czarna ale za to na szyi na długim lańcuszku zawieś przyciągający wzrok duży, kolorowy akcent ( podróbę Svarovskiego znajdziesz w wielu sklepach). Poprzymierzaj sukienki, wybierz.

Moim zdaniem nie powinnas przechodzić radykalnej metamorfozy. Wystarczy podkreślić i zaakcentować to, co masz najladniejsze. A tego Ci nie brak.

Pozdrawiam.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 20:23   #4
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: proszę was dziewczyny o pomoc.

Coz, popieram kolezanke wyzej Jestes b. ladna dziewczyna, zgrabna, masz ladna buzie i cudne wlosy. Naprawde wiele dziewczyn moze Ci zazdroscic Nie masz czego w sobie zmieniac bo jest super, wygladasz naturalnie ale ladnie i absolutnie wg mnie nie wygladasz jak szara myszka! Coz, nie kazdy lubi np mocny makijaz. Tobie jest ladnie tak jak jest i nie ma sensu tego zmieniac. Pozdrawiam
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 16:16   #5
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: proszę was dziewczyny o pomoc.

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Coz, popieram kolezanke wyzej Jestes b. ladna dziewczyna, zgrabna, masz ladna buzie i cudne wlosy. Naprawde wiele dziewczyn moze Ci zazdroscic Nie masz czego w sobie zmieniac bo jest super, wygladasz naturalnie ale ladnie i absolutnie wg mnie nie wygladasz jak szara myszka! Coz, nie kazdy lubi np mocny makijaz. Tobie jest ladnie tak jak jest i nie ma sensu tego zmieniac. Pozdrawiam

zgadzam się w 100%
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 16:04   #6
Srpkinja 1
Raczkowanie
 
Avatar Srpkinja 1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 71
Dot.: proszę was dziewczyny o pomoc.

Ja myślę, że jeśli chcesz coś zmienić, to wystarczyłoby trochę przyciemnić włosy i byłoby już całkiem pięknie Może taki rozświetlony karmel w stylu Jessici Alby? Wydaje mi się, że ładnie podkreśliłby Twoją urodę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Highlights-of-Jessica-Alba.jpg (54,2 KB, 1 załadowań)
__________________
Zacne lico się rozkręca - zapraszam!
Srpkinja 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.