Problem z włosami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 13:35   #1
iw00306
Przyczajenie
 
Avatar iw00306
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2

Problem z włosami


Hej . Postanowiłam napisać tutaj, ponieważ nie radzę sobie z moimi włosami. Otóż na wakacjach rozjaśniłam moje długie, falowane włosy, co je kompletnie zniszczyło, musiałam więc je ściąć. Teraz mam włosy lekko za ramiona, są suche, kompletnie się nie układają, a co gorsze są teraz jakby półproste. Oczywiście zaraz po umyciu i wyschnięciu są falowane, ale gdy rano wstaje, są półproste, nie mogę nic z nimi zrobić, w żaden sposób ułożyć. Tu pojawia się pytanie, jak mam je pielęgnować, żeby poprawić ich stan? Co mogę zrobić, aby kręciły/falowały się jak dawniej? Obecnie używam odżywki z Garniera i różnych masek, ale poprawa stanu moich włosów jest wyczuwalna tylko przez chwilę. Dodam też, że wiele szamponów i innych specyfików strasznie obciąża moje włosy, a ich stan nawet przed rozjaśnianiem nie był rewelacyjny, od kiedy pamiętam były suche, ale nie miałam problemów z ich ułożeniem. Proszę o pomoc .
iw00306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:09   #2
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Problem z włosami

Wyszukiwarka i przejrzenie wizażu, zanim się utworzy milionowy wątek o tym samym, nie gryzie, przysięgam
Tu masz link do odpowiedniego miejsca: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! Część XIX

Tam ci dziewczyny pomogą, bo tam zaglądają, a do tego masz masę użytecznych informacji w pierwszym poście. Warto poczytać i życzę powodzenia w reanimacji fal.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-11 15:09:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.