Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 19:22   #2491
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Jestem w podobnej sytuacji, ale własnie jaka mamy gwarancję, że ten reship dojdzie? Jakoś nas dużo ostatnio z tym samym problemem
Moje zamówienie było z końca sierpnia
No właśnie tego się obawiam, że reship nie dojdzie i kolejną kasę wyrzucę w błoto, ale z drugiej strony to już by był ogromnie wielki pech, a ja chciałabym te kosmetyki mieć i dlatego, na razie jeszcze się łudzę i czekam do poniedziałku z decyzją.

A obiecałam sobie, że następnym razem skorzystam z zamówień zbiorowych na wizażu, bo przeglądałam ich historię i chyba się jeszcze w zbiorowych nie zdarzył taki problem.

Edytowane przez asiatipl
Czas edycji: 2013-02-26 o 19:23
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:04   #2492
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

No mi jakakolwiek powtórna opłata się nie uśmiecha, bo niby dlaczego ? Oni złożą reklamację i dostaną cały koszt wraz z wysyłką.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:11   #2493
marcy_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Dostałam odp. od Meow, że nie otrzymali zwrotu, ale są skłonni wysłać ponownie moje zamówienie i zwyczajnie chcą 50% ceny zamówienia i koszt wysyłki, ale tym razem mogą zrezygnować z kosztu tylko z maila nie bardzo rozumiem czy tych 50% czy przesyłki. Może Wy znacie lepiej angielski: "However, as a onetime courtesy, if you would like for us to reship your order, I can discount the cost to just the current cost of postage"
Tu pisze ze tym razem mogą ci podarować koszty zamówienia i masz zapłacić tylko za przesyłkę.
marcy_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 15:24   #2494
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez marcy_83 Pokaż wiadomość
Tu pisze ze tym razem mogą ci podarować koszty zamówienia i masz zapłacić tylko za przesyłkę.

Dzięki bardzo właśnie tak myślałam, ale wolałam się upewnić
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 14:30   #2495
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Kurdę, dostałam dzisiaj przesyłkę późniejszą, a z 25 stycznia nie Napisałam dp nich, a oni do mnie tekstem:

We can begin reshipping your previous order. We do ask for a small reshipping fee to help us cover our production and shipping cost. Our normal fee is the cost of postage plus 50% of the product total.


Oni chcą połowę kosztów transportu i połowę towaru ?!?!?!?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 18:59   #2496
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A ja właśnie otrzymałam swoje zamówienie, tak długo oczekiwane. Ach nie wierzyłam własnym uszom jak w trakcie zamykania mojej firmy usłyszałam, "przyniosłem przesyłkę dla Pani J... T...." myślałam, że zemdleje. Ale mam i oby już nigdy więcej takiego czekania. Sample cieni super, podkład chyba tym razem trafiłam. Jestem szczęśliwa, aż trudno uwierzyć, że tak małe rzeczy, a cieszą.


Mariola13 tak się zastanawiam może też jeszcze dostaniesz. Do mnie wysłali 23.01, to może jest jeszcze nadzieja.

Edytowane przez asiatipl
Czas edycji: 2013-02-28 o 19:03
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 21:43   #2497
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Asia gratuluję.
Mariola, ja bym jeszcze czekała z tą wysyłką, ale niestety sugerują taką dopłatę jak u mnie, pomimo droższej wysyłki.
Ja teraz jestem do soboty na nartach i nawet nie wiem czy coś dotarło. Pewnie to mało logiczne, ale ciągle mam malutką nadzieję. Na pewno odezwę się do Meow po powrocie, bo teraz piszę z telefonu.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 21:52   #2498
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
A ja właśnie otrzymałam swoje zamówienie, tak długo oczekiwane. Ach nie wierzyłam własnym uszom jak w trakcie zamykania mojej firmy usłyszałam, "przyniosłem przesyłkę dla Pani J... T...." myślałam, że zemdleje. Ale mam i oby już nigdy więcej takiego czekania. Sample cieni super, podkład chyba tym razem trafiłam. Jestem szczęśliwa, aż trudno uwierzyć, że tak małe rzeczy, a cieszą.


Mariola13 tak się zastanawiam może też jeszcze dostaniesz. Do mnie wysłali 23.01, to może jest jeszcze nadzieja.
Cieszę się bardzo, że dostałaś Oby moja też dotarła Moja była wysłana 2 dni po Twojej Przywróciłaś mi nadzieję

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez dota_st Pokaż wiadomość
Asia gratuluję.
Mariola, ja bym jeszcze czekała z tą wysyłką, ale niestety sugerują taką dopłatę jak u mnie, pomimo droższej wysyłki.
Ja teraz jestem do soboty na nartach i nawet nie wiem czy coś dotarło. Pewnie to mało logiczne, ale ciągle mam malutką nadzieję. Na pewno odezwę się do Meow po powrocie, bo teraz piszę z telefonu.
Ale jak to rozumieć ? Że chcą dopłatę i za przesyłkę i za towar ? (te 50%)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 22:10   #2499
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Najlepiej napisz do nich i się o to dopytaj, podkreśl że brałaś ubezpieczoną przesyłkę.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 07:05   #2500
marcy_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kurdę, dostałam dzisiaj przesyłkę późniejszą, a z 25 stycznia nie Napisałam dp nich, a oni do mnie tekstem:

We can begin reshipping your previous order. We do ask for a small reshipping fee to help us cover our production and shipping cost. Our normal fee is the cost of postage plus 50% of the product total.


Oni chcą połowę kosztów transportu i połowę towaru ?!?!?!?
Wg tego co pisze powyżej chcą polowe wartości zamówienia plus cały koszt wysyłki. Jaka dokładnie przesyłkę bralas?
marcy_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 08:45   #2501
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez dota_st Pokaż wiadomość
Najlepiej napisz do nich i się o to dopytaj, podkreśl że brałaś ubezpieczoną przesyłkę.
Ja nie wiem czy ona była ubezpieczona Jak chciałam brać zwykłą to mi odpisali, że przy większej wartości żebym wzięła lepiej priority mail to będzie bezpieczniej i będę miała tracking. Co mi daje teraz to bezpieczeństwo posiadania numeru tracking Co ja magę
Cytat:
Napisane przez marcy_83 Pokaż wiadomość
Wg tego co pisze powyżej chcą polowe wartości zamówienia plus cały koszt wysyłki. Jaka dokładnie przesyłkę bralas?
Załamka. Połowę wartości zamówienia to ponad 300 zł
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 10:09   #2502
marcy_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy ona była ubezpieczona Jak chciałam brać zwykłą to mi odpisali, że przy większej wartości żebym wzięła lepiej priority mail to będzie bezpieczniej i będę miała tracking. Co mi daje teraz to bezpieczeństwo posiadania numeru tracking Co ja magę


Załamka. Połowę wartości zamówienia to ponad 300 zł
To rzeczywiście dużo a skoro tracking jest to nie widzisz gdzie jest przesyłka? Czy to tylko po amerykańskiej stronie widać?
marcy_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:09   #2503
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mariola13, skoro płaciłaś za przesyłkę i wzięłaś priority to z tego co pamiętam możesz przesyłkę wyśledzić. Sprawdzałaś na stronie USPS?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:39   #2504
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez marcy_83 Pokaż wiadomość
To rzeczywiście dużo a skoro tracking jest to nie widzisz gdzie jest przesyłka? Czy to tylko po amerykańskiej stronie widać?
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Mariola13, skoro płaciłaś za przesyłkę i wzięłaś priority to z tego co pamiętam możesz przesyłkę wyśledzić. Sprawdzałaś na stronie USPS?
Widzę ją tylko, że wyszła z Chicago i koniec śledzenia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 11:22   #2505
esquilo
Przyczajenie
 
Avatar esquilo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Hej, moja skóra wygląda mniej więcej tak-fotki przy oknie, z lampa blyskowa i normalne
Jaki mniej więcej odcien Meow Fawless Felline powinnam wybrać?
Hej. Patrzac na zdjęcie widać, że kolor Twojej cery jest neutralny z żółtymi tonami, a przykrywają ją zaczerwienienia i zaróżowienie (masz cerę naczynkową? ) Tym bardziej uważam że powinnaś unikać różowawych tonów w podkładach
Myślę że na początek powinnaś wziąć parę sampli- celowałabym w poziom 1 lub 2 (wbrew pozorom "2" jest jaśniutki!) w odcieniu Abissynian, ewentualnie Korat.
__________________
The future starts now!
esquilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 12:03   #2506
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Niestety, ja dalej nie dostałam przesyłki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 16:14   #2507
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

zamawiałam jakoś 15stego lutego, a dostałam chyba 1 marca
i jedna paczka miała pieczątkę UC.

trzymam kciuki za Wasze paczki
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 16:18   #2508
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez esquilo Pokaż wiadomość
Hej. Patrzac na zdjęcie widać, że kolor Twojej cery jest neutralny z żółtymi tonami, a przykrywają ją zaczerwienienia i zaróżowienie (masz cerę naczynkową? ) Tym bardziej uważam że powinnaś unikać różowawych tonów w podkładach
Myślę że na początek powinnaś wziąć parę sampli- celowałabym w poziom 1 lub 2 (wbrew pozorom "2" jest jaśniutki!) w odcieniu Abissynian, ewentualnie Korat.
Właśnie przetestowałam poki co chartreux1 i 2, 1 za jasna(ale od biedy ujdzie), 2 za ciemna.Mam jeszcze abysynian 1 i manx 1 tak mam cere naczynkowa niestety, na szyi jest z zoltawymi tonami
Na poczatku myslalam ze moja skora potrzebuje lekko rozowawych kolorow, ale przetestowalam pare probek (z innych firm) i zdecydowanie z rozowymi tonami sa nie dla mnie.wygladam jak swinka peppa
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-03-05 o 16:19
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 17:20   #2509
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

U mnie też pusto w skrzynce
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 15:28   #2510
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Napisałam dzisiaj znowu do Meow z pytaniem czy czasem nie wróciło do nich moje zamówienie. Oczywiście nie, ale zaproponowali powtórną wysyłkę przy której obciążą mnie tylko kosztami wysyłki. To samo co proponowali asitipl. Bardzo ładnie z ich strony i pewnie skorzystam. Tylko na mój adres były już wysłane 2 przesyłki z USA (Meow i Lauress) i obie nie doszły . Chyba podam inny adres do wysyłki.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 16:28   #2511
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Marysiaa_85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście nową zniżkę na Meow?

TAKE A SNOWDAY & COME PLAY WITH US!
Save 20% Code : SNOWDAY
(no minimum order)
OR
FREE WORLD SHIPPING : SNOWEDIN
(on orders over $50)


Może któraś z organizatorek zrobi wspólne zakupy? Byłabym baardzo zainteresowana
Nie ten wątek.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:38   #2512
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Do mnie nic nadal nie doszło. Firma olewa sprawę, a przez to czekanie minęło 60 dni i nie mogę odzyskać kasy przez paypal. Firma nie bardzo poczuwa się do odpowiedzialności. Dzwoniłam do Warszawy i powiedziano mi, ze numer, który podaję to jest przesyłka zwykła i nie ma możliwości jej monitorowania.
Po co pytam się w takim razie firma wprowadziła mnie w błąd twierdząc, żebym wzięła przesyłkę priority mail, bo ma tracking i jest bezpieczna. Teraz sami piszą, że pytali u siebie i nie mogą jej znaleźć. Powinni mi albo zwrócić pieniądze, albo wysłać powtórnie na swój koszt. Po tym poznaje się porządną firmę. Sami kazali dopłacić do pewnej przesyłki, a teraz chowają głowę w piasek. Oni kasę wzięli i mają to gdzieś. Nic nie stracili.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:10   #2513
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Do mnie nic nadal nie doszło. Firma olewa sprawę, a przez to czekanie minęło 60 dni i nie mogę odzyskać kasy przez paypal. Firma nie bardzo poczuwa się do odpowiedzialności. Dzwoniłam do Warszawy i powiedziano mi, ze numer, który podaję to jest przesyłka zwykła i nie ma możliwości jej monitorowania.
Po co pytam się w takim razie firma wprowadziła mnie w błąd twierdząc, żebym wzięła przesyłkę priority mail, bo ma tracking i jest bezpieczna. Teraz sami piszą, że pytali u siebie i nie mogą jej znaleźć. Powinni mi albo zwrócić pieniądze, albo wysłać powtórnie na swój koszt. Po tym poznaje się porządną firmę. Sami kazali dopłacić do pewnej przesyłki, a teraz chowają głowę w piasek. Oni kasę wzięli i mają to gdzieś. Nic nie stracili.
Smutne i zarazem zniechęcające...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 21:43   #2514
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mariola, a pisałaś im o tym, że sami polecali przesyłkę priority mail jako bezpieczną i możliwą do wyśledzenia. Powołaj się na ich maila (pewnie takiego masz) i domagaj zamówionych produktów.
Moje zamówienie nie było tak duże jak twoje, jakieś 140 zł (ale to też piechotą nie chodzi). Ta dodatkowa przesyłka też niestety tania nie jest (zapaciłam 40 zł). Teraz tylko mam nadzieję, że dojdzie. Adres na wszelki wypadek też podałam zameldowania (W-wa). Zawsze to duże miasto, a nie moja "wioska". Teraz czekam na odpowiedź z Lauress (już 4 dni)... Ech, te zagraniczne zakupy...
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 17:19   #2515
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

a to dziwne bo Lauress zawsze odpowiada mi błyskawicznie wręcz
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 19:51   #2516
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a to dziwne bo Lauress zawsze odpowiada mi błyskawicznie wręcz
To ja mam jakiegoś strasznego pecha chyba....... Zapytanie wysłałam od nich ze strony.
A z Meow dostałam potwierdzenie, że reship wysłany.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 21:29   #2517
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez dota_st Pokaż wiadomość
Mariola, a pisałaś im o tym, że sami polecali przesyłkę priority mail jako bezpieczną i możliwą do wyśledzenia. Powołaj się na ich maila (pewnie takiego masz) i domagaj zamówionych produktów.
Moje zamówienie nie było tak duże jak twoje, jakieś 140 zł (ale to też piechotą nie chodzi). Ta dodatkowa przesyłka też niestety tania nie jest (zapaciłam 40 zł). Teraz tylko mam nadzieję, że dojdzie. Adres na wszelki wypadek też podałam zameldowania (W-wa). Zawsze to duże miasto, a nie moja "wioska". Teraz czekam na odpowiedź z Lauress (już 4 dni)... Ech, te zagraniczne zakupy...
Tak, powołałam się na tego maila i jeszcze na innego, załączyłam im te maile jako załączniki. Odpisałą mi Elynor, że przekazała to Tammy i ta osoba pomyśli jak mi pomóc. Kpiny dosłownie. A mówią, że to Polacy są nieuczciwi
Pluję sobie w brodę, że przepadł czas, kiedy mogłam założyć spór na paypalu Na pewno tego tak nie zostawię, ale czy o to chodzi ??? Zamawiam u nich cały czas i tak się zachowują w przypadku, gdy to oni zawinili.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 13:12   #2518
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, jestem w trakcie testowania kolorów - zamówiłam więcej niż połowę za jasnych... . Poziom 1 dla mnie to zdecydowanie mąka, niezależnie od odcienia, a w 2 większość też za jasne albo za różowe - jak na razie Korat najblizej ideału i Manx, ale szkoda, że jest taka różnica między Koratem 2 w Pamperred a Flawless... Zauważyłam, że kolory Undereye concealer są zgodne z FF, ale z Pamperred już nie. Będę musiała teraz wziąc sobie coś ciemniejszego i w zdecydowanej zółci, bo Siamese czy Chartreux to nie żółcie.
Wrzucam zdjęcia moich próbek podzielone na 1-nki i 2-ki. Ostatnie zdjęcie przedstawia róże, te są cudowne!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1403.jpg (153,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1404.jpg (147,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1406.jpg (146,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1408.jpg (106,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_14121.jpg (97,2 KB, 36 załadowań)
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:58   #2519
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Co do kolorów, mi najbardziej pasuje Manx 1 z tych co testowałam.
fotka:https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1361623693
jesli mialoby to komus pomoc w doborze odcienia
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 13:02   #2520
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

zdecydowana żółć to Angora - polecam 3 jesli pasuja ci np. Radiant z Lauress
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.