Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 19:05   #331
Barwna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 139
Dot.: Podkład dla nastolatki

Nivea Visage Young(krem+podkład) jest beznadziejny, przedewszystkim razi jego pomarańczowy kolor po nałożeniu na buzię. Ale generalnie ta firma nie jest taka zła...jeśli nie masz zabardzo problemowej cery sprubuj kremiku tonującego właśnie z Nivea Visage Young, a jeśli chcesz jeszcze cos(drobnego)ukryć to polecam korektory z Clearskin. Kiedyś nie miałam jeszcze tak beznadziejnej cery więc robiłam sobie właśnie taki(jw)delikatny "makijaż". Sprawdza się
Barwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:46   #332
Panna Niezdecydowana
Raczkowanie
 
Avatar Panna Niezdecydowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Podkład dla nastolatki

Jeżeli chodzi o kremy tonujące to polecam Zaję Nuno... jak dla mnie zdecydowanie lepszy niż ten z Nivea... Tylko, że u niego z kryciem trochę słabo, ale akurat mi to nie przeszkadza... Więc jeśli nie zależy Ci na zamaskowaniu czegoś, tylko na ujednoliceniu koloru cery to polecam
Panna Niezdecydowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:28   #333
Ewelunia:)
Przyczajenie
 
Avatar Ewelunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
GG do Ewelunia:)
Dot.: makijaż dla nastolatki

Ja mam 15 lat. Popieram beże i brązy, jednak rzadko kiedy używam cieni. Mój codzienny makijaż to : czarna lum jasno fioletowa kredka, puder, tusz i błyszczyk. jeżeli nakładam cienie to beż, brąz, oraz inne jasne odcienie.
Ewelunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:36   #334
Payton10
Przyczajenie
 
Avatar Payton10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 16
Dot.: Podkład dla nastolatki

A jaki podkład dla cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania sie na czole i nosie?? I z małymi niespodziankami? Ostatnio kupiłam korektor i teraz chce, aby ma twarz fajnie wyglądała, ale nie wiem czy zakupić podkład czu puder? Co bedzie lepsze i jaki polecacie? Proooosze o odpowiedzi
aaaa i chodzi mi o jakiś podkład albo puder antybakteryjny
dziewczyny czekam na odp. echh pewnie nie tylko ja
Payton10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:39   #335
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Payton10 Pokaż wiadomość
A jaki podkład dla cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania sie na czole i nosie?? I z małymi niespodziankami? Ostatnio kupiłam korektor i teraz chce, aby ma twarz fajnie wyglądała, ale nie wiem czy zakupić podkład czu puder? Co bedzie lepsze i jaki polecacie? Proooosze o odpowiedzi
Jesli chodzi o mnie to ja juz swoj podklad znalazlam xD
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:43   #336
Payton10
Przyczajenie
 
Avatar Payton10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 16
Dot.: Podkład dla nastolatki

A można wiedzieć jaki? moze tez go przetestuje
Payton10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 09:55   #337
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 142
Dot.: makijaz dla nastolatek

Mam 15 lat. Do tej pory używałam jedynie pomadek hydro care z Nivea . Od jakiegoś czasu (3-4 miesiące) używam korektora. Na początku jak mi coś wyskoczyło, ale teraz już się przyzwyczaiłam i nakładam na nos, pod nosem i na brodę. Jakoś to ładniej wygląda i nie umiem przestać. Co do fluidów to mam mieszane uczucia. Jakoś boję się, że zniszczą mi cerę. Natomiast od jakiegoś czasu zastanawiam się nad Beautiful Skin z Nivea. Rano nie mam czasu na nakładanie kremu (nie zdążyłby wchłonąć, a nie chcę się świecić). W pon. wybieram się na zakupy i pewnie wpadnie do koszyka. Tuszu ostatnio używam częściej (dlatego muszę kupić nowy, bo tamten ma już rok :P), ale i tak raz w tygodniu, zależy czy mi się chce, mam ciemne rzęsy, czasem wystarczy je tylko podmalować (same końcówki, bo są jasne, nie wiem czemu) i już wszyscy komentują "oo, pomalowałaś rzęsy" (- jak by to było ajkieś święto...). Błyszczyki jak mi się przypomni. Cienie? Parę lat temu miałam na powiekach. Róże? Nigdy nie miałam na twarzy, często się czerwienie i to mi wystarczy . Generalnie to szkoda mi pieniędzy na kosmetyki do make-up'u. Są drogie, a ja wydaję kupe kasy na balsamy, kremy, olejki i inne i chyba na to wolę ją przeznaczać.
looska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 13:03   #338
veronimo94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 70
Makijaż dla 14-latki

Heja .Mam 14 lat,niebieskie oczy,włosy ciemny blond(albo jasny brąz) i bardzo bladą cere.Moja twarz przypomina prześcieradło.Chciałabym zacząć się malować ale zupełnie nie wiem od czego zacząć.Nie chciałabym używać podkładów czy pudrów(na to będę miała czas) ale chodzi mi o tusz czy cienie.Kompletnie nie wiem jak zabrać się za makijaż.Chciałabym miec jakiś naturalny żeby nie wyglądac jak "lalka Barbie".Proszę poradźcie coś.
A przy okazji jak pisze to jeszcze mam problem z moimi włosami.Bo ciągle się puszą nie chcą być ani kręcone ani proste.Boje się używać prostownicy żeby mi się włosy nie popaliły.Próbowałam papilotów ale mam za grube włosy i te papiloty na włosach nie chcą się utrzymać.Bradziej chciałabym mieć kręcony włosy więc jak znacie jakiś sposoby (oprócz warkoczy na noc) piszcie!
veronimo94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:06   #339
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Co do makijazu to moim zdaniem powinnas uzywac podkladu tuszu do rzes kredki i jakiego cieniu.Masz juz 14 lat Ja tez w wieku 14 lat zaczelam sie malowac Gorzej jak widze jakas wytapetowana 12-latke
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:13   #340
veronimo94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 70
Dot.: Makijaż dla 14-latki

No fakt mam 14 lat (hurra ) ale nie wiem czy powinnam używac tylu kosmetyków.Kiedyś kupiłam sobie podkład Nivea visage young przy czym było napisane : przystosowuje sie do natralnego koloru skóry a jak ja to na twarz nałożyłam to wyglądalam jak bym z solarium wyszła ;(.A co do kredki to nie potrafię nią kreski zrobić (szczególnie pod okiem) bo zaraz oczy mnie boleć zaczynają i zaczynają mi łzawic.To co robic?
veronimo94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:16   #341
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Bo ten podklad jest do kitu.
Ty powinnas uzywac jakiego delikatnego podkladu
Mozesz sprobowac Wonder Finish to jest delikatny podklad ale kryje jak puder
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 13:19   #342
veronimo94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 70
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Ok to sprawa podkładu załatwiona a znasz jakieś sposoby na cienie pod oczami.Ciągle je mam co mnie strasznie wkurza.A ty jak się malujesz?
veronimo94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:20   #343
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez veronimo94 Pokaż wiadomość
Ok to sprawa podkładu załatwiona a znasz jakieś sposoby na cienie pod oczami.Ciągle je mam co mnie strasznie wkurza.A ty jak się malujesz?
Cienie pod oczami sporo o tym bylo,ale tego nie usuniesz najwyzej lekko rozjanisz.
Ja sie roznie maluje czasem delikatnie czasem mocniej
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:26   #344
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Makijaż dla 14-latki

mlim zdaniem delikatnie tusz do rzes wystarczy jak na poczatek, wydaje mi sie ze nie musisz sie tapetowac. Moze zacznij uzywac kremow brazujacych (np sopot?) Ale tak, oczka mozna podkreslic
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:26   #345
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Moim zdaniem na codzień powinien wystarczyć korektor antybakteryjny + jakiś fajny puder matujący. No ale skoro chcesz się skupić tylko na oczach, to proponuję tusz + jakieś cienie w neutralnych kolorach, np. cielisty, brąz. Nie opisałas się, jaką masz cerę, jakie oczy itp., dlatego trudno mi doradzić Jeśli łzawią Ci oczy po użyciu kredki, to proponuję z niej zrezygnować lub znalesć taką antyalergiczną. Sama mam z tym problem Poszukaj na forum wątku o makijażu dla niebieskich oczu, jest tam wiele inspiracji pozdrawiam!
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:27   #346
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
mlim zdaniem delikatnie tusz do rzes wystarczy jak na poczatek, wydaje mi sie ze nie musisz sie tapetowac. Moze zacznij uzywac kremow brazujacych (np sopot?) Ale tak, oczka mozna podkreslic
Wiesz to zalezy od wlasnych potrzeb (slowo mi umklo)
Bo wiadomo ze dziewczyny zaczynaja sie malowac jak dojrzewaja albo po.Kiedy to zaczynaja miec problemy z cera
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:28   #347
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Makijaż dla 14-latki

A ja sie nie zgadzam W Twoim wieku nie powinnas jeszcze uzywac podkladow. Ja zaczelam ich uzywac jak mialam 16-17... Szkoda żebys sobie niszczyla teraz cerę. Mozesz uzywac tuszu do rzęs i jakis delikatnych cieni. Po co CIi teraz wiecej? Wymalowana 14latka wcale nie wyglada ladnie.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:31   #348
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja sie nie zgadzam W Twoim wieku nie powinnas jeszcze uzywac podkladow. Ja zaczelam ich uzywac jak mialam 16-17... Szkoda żebys sobie niszczyla teraz cerę. Mozesz uzywac tuszu do rzęs i jakis delikatnych cieni. Po co CIi teraz wiecej? Wymalowana 14latka wcale nie wyglada ladnie.
To juz zalezy od osoby
Teraz coraz szybciej sie dojrzewa tak kiedys powiedziala mi pani na WdRZ
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:33   #349
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw
Co do makijazu to moim zdaniem powinnas uzywac podkladu tuszu do rzes kredki i jakiego cieniu.Masz juz 14 lat Ja tez w wieku 14 lat zaczelam sie malowac Gorzej jak widze jakas wytapetowana 12-latke
Według mnie na podkład ma jeszcze czas, a tym bardziej na cienie i kredkę W takim wieku lepiej nie ekseperymentować z cieniami (no chyba że w domu, jako praktykę) Czternastolatka z nieumiejętnie zrobionym makijażem, hmm nieciekawy widok.
Veronimo, zapewne masz ładną cerę i nie masz po co stosować podkład
Ja w wieku 14 lat używałam tuszu do rzęs tylko, by podkleślić oko.

Cytat:
Napisane przez veronimo94
Ok to sprawa podkładu załatwiona a znasz jakieś sposoby na cienie pod oczami.Ciągle je mam co mnie strasznie wkurza.A ty jak się malujesz?
Co do cieni pod oczami, proponuję iść na KWC i poczytać recenzje o korektorach
Piszesz, że buzię masz jak prześcieradło, czyli taką jasną tak? Możesz kupić jakiś rozświetlacz na policzki, cera nabierze blasku


EDIT:
Weronika, fakt, szybciej się dojrzewa, ale to wcale nie znaczy, że 14 latka ma nakładać sobie codziennie rano tapetę na buzię skoro nie ma takiej potrzeby
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 13:36   #350
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Makijaż dla 14-latki

W podstawowce w moim miescie
Patrzac na te dziewwczyny jest tak
Jedne 12 latki sa pomalowane kredka cieniami a podkladem nie (bo w tym wieku to jeszcze problemow wielkich nie maja)
a Gimnazjum znow jest takie ze sa jeszcze takie malutkie dziewczynki i kobiety,ktore sa pomalowane podklad,puder cienie kredki (ale raczej delikatnie bo nie wolno do szkoly)
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:38   #351
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Makijaż dla 14-latki

14 lat to 1 lub 2 gimnazjum. I w takich klasach są już kobiety? Dziwne, jak byłam w gimnazjum takoś tego nie zauważyłam
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:39   #352
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Tez jestem za tym, ze podkałd jak niepotrzebny- to niepotrzebny, i wsio!
Korektor
Tusz do rzęs
A zanim wyjdziesz w makijażu na ulice, poćwicz przed lustrem, zrób zdjecia i poddaj go pod nasze oko- w tym watku albo na "mich makijażach"

P.S. Madzia z biologicznego punktu widzenia, wiesz, z biologicznego punktu widzenia...
Ja np. stałam się KOBIETĄ w wieku 12. A dzisiaj nadal CZUJĘ się dziewczynką.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:40   #353
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Moim zdaniem jeżeli nie masz dużych problemów skórnych typu mieszana lub tłusta cera, wypryski, trądzik, zaczerwienienia czy widoczne naczynka nie musisz używać fluidu, pudru, itd. Lekko pociągnij rzęsy tuszem(polecam odcień ciemno brązowy), lub kredką do oczu. Na pewno ślicznie Ci będzie w błyszczyku. Nie musisz w takim wieku codziennie malowac się cieniami do powiek. Zmywając go codziennie narobisz sobie tylko obwisłej skóry wokół oczu. Nie polecam. Więc podsumowanie:

-fluid w razie potrzeby,
-tusz do rzęs nie zaszkodzi,
-kredka jak najbardziej(jeżeli nauczyciele nie będą mieli wątów)
-cienie raczej odradzam.
Pozdrawiam Was cieplutko
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:41   #354
veronimo94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 70
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Dziewczyny tyle różnych zdań na temat makijażu .Wiecie,z jednej strony nie chcę wyglądac jak barbie ale z drugiej nie chcę się wcale nie malować(hm...czy to zdanie miało sens?).Moja mama również nie jest za tym żebym miała tapetę na twarzy ale jak mam tylko tusz to wtedy doszukuję się innych niedoskonałości na twarzy itp.Co do korektora to się nad tym zastanowię bo buzia ładnie wygląda i można go nanieść tylko na niektóre części twarzy a z podklładem więcej problemów.A jeśli chodzi o cienie to jakie kolory do niebieskich oczu?Mnie się np . bardzo podoba jak oko pomalowane jest na srebrno albo perłowo.Co o tym sądzicie?
veronimo94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:42   #355
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Makijaż dla 14-latki

jJuz nie przesadzajcie. Ja uwazam ze ona na prawde ma jeszcze czas na podklady. Póki co, niech cieszy sie dziewczyna swoja naturalnością. Ewentualne wypryski zatuszowac korektorem. Uzyc tuszu na rzes i tyle Po co tak młodo zapychac skore?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:43   #356
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez agacior89
P.S. Madzia z biologicznego punktu widzenia, wiesz, z biologicznego punktu widzenia...
Ja np. stałam się KOBIETĄ w wieku 12. A dzisiaj nadal CZUJĘ się dziewczynką.
Z biologicznego oczywiście, że w gimnazjum są już kobiety, ale nieczęsto wiąże się to z dojrzałym wyglądem kobiety, a przecież o to nam tutaj chodzi
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:44   #357
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Gimnazjum Kobiety sa juz w podstawowce.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:48   #358
veronimo94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 70
Dot.: Makijaż dla 14-latki

No widzę że temat się trochę rozrósł od makijażu dla 14-latki po KOBIETY w podstawówce i gimnazjum ;p. No mnie ta kobiecość troche dała sie we znaki wczoraj ;p.
veronimo94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:49   #359
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Jak mam być już DOSŁOWNA, to moja kuzynka miala 17-18 lat i dopiero okres dostała wiec to juz Liceum
Poza tym to jest tylko takie "pojęcie" kobiety...
A do makijażu nie ma co się śpieszyć...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:53   #360
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Jak mam być już DOSŁOWNA, to moja kuzynka miala 17-18 lat i dopiero okres dostała wiec to juz Liceum
Poza tym to jest tylko takie "pojęcie" kobiety...
A do makijażu nie ma co się śpieszyć...
Nie chce juz schodzic z tematu
ale okres powinno sie dostac do 16 roku zycia.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.