Karnawałowe malowanki u AGATkI :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs – makijaż karnawałowy

Notka

Konkurs – makijaż karnawałowy Zapraszamy do udziału w konkursie "Makijaż karnawałowy z marką Rossmann".
Przed Wami doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności makijażowych i wygrania kart podarunkowych Rossmann.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 17:53   #1
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633

Karnawałowe malowanki u AGATkI :)


Witam Was w moim makijażowym świecie
Wizażem zajmuję się od kilku lat - to moja praca, a równocześnie pasja. Każdemu życzyłabym, żeby jego praca sprawiała przyjemność, dawała satysfakcję. Chociaż może nie życzę nieprzespanych nocy, kiedy to mój umysł, spragniony nowych makijaży, nie może zasnąć i wymyśla coraz to nowsze stylizacje - wena póki co, wciąż w dobrej formie Trudno, wyśpię się, gdy moje ręce będą się trząść ze starości i nic już nimi nie zmaluję Nie potrafię jednak nie myśleć o malowaniu i dzięki temu, mogę przedstawić Wam kilka propozycji i porad. Jeśli o czymś nie wspomnę - pytajcie

Nowe informacje będą się pojawiać przez cały wątek, także śledźcie

WSZYSTKIE MAKIJAŻE SĄ MOJEGO AUTORSTWA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6623zm.jpg (80,4 KB, 159 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez AGATkA_eSZ
Czas edycji: 2012-01-13 o 14:02
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 18:09   #2
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Makijaż karnawałowy, jak nazwa wskazuje, ma za zadanie zdobić nas w karnawale, czyli podczas zabawy. A jak zabawa, to do rana I jeśli ma być udana, nie możemy myśleć o makijażu i bez przerwy go poprawiać. Ma być na swoim miejscu przez cały czas. Na początek kilka trików, które przedłużą trwałość makijażu:
  • krem odpowiednio dobrany do rodzaju skóry - cera przed nałożeniem podkładu nie powinna być ani przesuszona, ani tłustawa
  • baza pod podkład [np. Smashbox, Dax Cosmetics]- tworzy "filtr" ochronny między skórą, a podkładem, dzięki czemu podkład nie "wejdzie" w przesuszone miejsca, ani nie ściemnieje na tych z tendencją do przetłuszczania
  • aby podkład przetrwał na swoim miejscu całą noc, dobrze go przypudruj
  • na powieki nałóż korektor jaśniejszy od podkładu o ok. 2 tony, przypudruj dokładnie - dzięki temu cienie nie będą się wałkować
  • jeśli zaś masz nadmiernie potliwą skórę na powiekach, zastosuj bazę [np. Lumene] pod cienie. Dzięki temu cienie nie będą się wałkować, a ich barwa będzie intensywniejsza
  • zadbaj o nawilżenie ust - żywotność pomadki/błyszczyka na ustach przedłuży nałożony uprzednio balsam regenerujący [np. Carmex]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5840zm.jpg (61,8 KB, 116 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 18:23   #3
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

A teraz kilka innych wskazówek:
  • Nie bój się mocniejszych brwi. Oczywiście nie mogą być dużo ciemniejsze od Twoich włosów Ale gdy łuk brwiowy ma wyraźnie zarysowany kształt, cała twarz staje się wyraźniejsza i nawet bez makijażu nie wyglądamy "łyso" Bronzer nie gryzie! A jest nawet obowiązkowy, aby przy późniejszym oglądaniu zdjęć nie tłumaczyć się, że to nie była impreza o wampirzej tematyce Od fleszy twarz się rozjaśnia, więc można ją delikatnie przyciemnić, pamiętając oczywiscie o roztarciu granicy przy żuchwie. Nie będzie to w żaden sposób widoczne na imprezie, ponieważ wieczorem światło jest delikatniejsze, przyciemnione.
  • Jeśli masz na ciele jakieś drobne niedoskonałości, rozświetl ciało balsamem z drobinkami lub rozświetlaczem w pudrze. Drobinki odbiją światło od newralgicznych miejsc i niedoskonałości nie będą widoczne. Jeśli masz coś wiecej do ukrycia, punktowo zastosuj mocno kryjący podkład, albo korektor [np. niezastąpione kółko korektorów Kryolan] i dobrze przypudruj, aby nie pobrudził ubrania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP8377-2.jpg (47,3 KB, 99 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez AGATkA_eSZ
Czas edycji: 2012-01-13 o 14:01
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 18:27   #4
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Makijaż karnawałowy to często dymne oko. Nie musi być ono w jednym kolorze, kombinujcie nawet z trzema Granice między cieniami możecie zatrzeć transparentnym, połyskującym cieniem. Najlepiej, gdy wklepiecie go palcem w powiekę.
Przy kocim oku, jak na zdjęciu poniżej, cień, który rozchodzi się na bok, rozetrzyj w kierunku poziomym, albo nawet lekko ku górze. Nigdy w dół! Nawet ociupinkę! Dzięki temu zapobiegniesz efektowi opadających, smutnych powiek.
Jeśli chcesz powiekszyć optycznie oko - cień na dolnej powiece rozetrzyj możliwe szeroko. Cienka linia jest dobra tylko dla bardzo dużych oczu o migdałowym kształcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1724zm2.jpg (58,5 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1734zm.jpg (66,0 KB, 130 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez AGATkA_eSZ
Czas edycji: 2012-01-04 o 18:59
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 19:21   #5
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

część dalsza będzie oczywiście następować na bieżąco
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 21:55   #6
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Hej.
Czy makijaże są Twojego autorstwa?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:03   #7
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Hej.
Czy makijaże są Twojego autorstwa?
tak, wszystkie makijaże, które dodaje są mojego autorstwa.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 23:06   #8
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
tak, wszystkie makijaże, które dodaje są mojego autorstwa.
To gratuluję talentu
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:12   #9
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
To gratuluję talentu
dziękuję
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:42   #10
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

trochę krok po kroku i mnie przy pracy

Jeśli robicie ciemny makijaż oka, albo używacie sypkich cieni, najwygodniej Wam będzie zacząć makijaż właśnie od pomalowania oczu. Gdy coś się obsypie, łatwo można to zmyć płynem do demakijażu. Dopiero później podkład, korektor pod oczy, bronzer, róż, brwi

Pod oczy nałożyłam sypki brokat. Jak zrobić, zeby się trzymał? Najlepszy do tego będzie płyn do kresek/nakładania cieni na mokro, np. Duraline Inglota. Nałóżcie go pod oko tak, jakbyście nakładały cień. Nabierzcie trochę brokatu na wilgotny od płynu pędzelek [najlepszy będzie gumowy, dostępny np. w Sephorze, bo brokat nie wejdzie w gąbeczkę, czy włoski] i przykładajcie pod okiem miejsce przy miejscu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg METAMORFOZA05 TGO.jpg (62,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg METAMORFOZA07 TGO.jpg (61,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg METAMORFOZA09 TGO.jpg (96,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg METAMORFOZA11 TGO.jpg (78,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg METAMORFOZA12 TGO.jpg (80,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg METAMORFOZA13 TGO.jpg (80,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg METAMORFOZA16 TGO.jpg (52,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg METAMORFOZA20 TGO.jpg (48,9 KB, 113 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:57   #11
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Jak zwykle przepiękne makijaże
***** zostawiam
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 15:20   #12
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

cuudnie leci 5 gwiazdek
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 16:08   #13
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Dziękuję, bardzo mi miło, że się podoba i mam nadzieję, że na coś się moje podpowiedzi przydadzą Będzie ich więcej!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:01   #14
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Szkoda, że nie można dać 6!

Ja ze swojej strony proszę o rady jak zatuszować oznaki zmęczenia przed imprezą karnawałową. Szczególnie efekt sincow i opuchniec pod oczami
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:10   #15
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie można dać 6!

Ja ze swojej strony proszę o rady jak zatuszować oznaki zmęczenia przed imprezą karnawałową. Szczególnie efekt sincow i opuchniec pod oczami


Na cienie pod oczami powinien Ci pomóc korektor, albo delikatny podkład jaśniejszy 2-3 tony od podkładu na reszcie twarzy. Przede wszystkim trzeba rozjaśnić te okolice. Najlepiej wklepać podkład/korektor palcami, aby efekt krycia był większy, bez konieczności używania mocno kryjących kosmetyków, bo takie kosmetyki są gęste i mogą się zbierać w załamaniach i uwidoczniać zmarszczki. Nawet te, o których pojęcia nie miałyśmy ;] Możesz dodatkowo nałożyć na te miejsca [gdy już je zatuszujesz] rozświetlacz, ale bez drobinek [satynowy], albo z delikatnymi drobinkami. Odbije on światło od tego miejsca i nie skupi na nim uwagi.

A jeśli pod oczami masz bardzo mocne zasinienia, to najpierw wklep palcem żółty korektor, albo biały. Cienką warstwę. To zneutralizuje siny kolor. I dopiero na to korektor/lekki podkład, o których piszę wyżej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:15   #16
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość


Na cienie pod oczami powinien Ci pomóc korektor, albo delikatny podkład jaśniejszy 2-3 tony od podkładu na reszcie twarzy. Przede wszystkim trzeba rozjaśnić te okolice. Najlepiej wklepać podkład/korektor palcami, aby efekt krycia był większy, bez konieczności używania mocno kryjących kosmetyków, bo takie kosmetyki są gęste i mogą się zbierać w załamaniach i uwidoczniać zmarszczki. Nawet te, o których pojęcia nie miałyśmy ;] Możesz dodatkowo nałożyć na te miejsca [gdy już je zatuszujesz] rozświetlacz, ale bez drobinek [satynowy], albo z delikatnymi drobinkami. Odbije on światło od tego miejsca i nie skupi na nim uwagi.

A jeśli pod oczami masz bardzo mocne zasinienia, to najpierw wklep palcem żółty korektor, albo biały. Cienką warstwę. To zneutralizuje siny kolor. I dopiero na to korektor/lekki podkład, o których piszę wyżej
jak juz mowisz, ze dajesz sie wykorzystywać to Cię tu przemaglujemy przynajmniej ja

to jakie polecasz jakieś firmy? mialam korektor bourjoris płynny, ale wydawało mi się, że on tylko uwydatnia moje podkrążone oczy.
Bo oprocz sińców mam je też lekko podpuchnięte czasami...

Czasem jestem na uczelni od rana, widzę pięknie umalowane dziewczyny, patrze w lusterko i u siebie widze tylko te since;| i nie wazne juz, ze mam np. piekne rzesy czy cos;P mam załamke przez oczy i koniec pieknego dnia...


+ jaki krem pod oczy pod ten korektor? w ogóle jaki krem pod oczy polecasz dla 20kilko latki?
probowałam ziaji, ale cena adekwatna do jakosci. slabo...
Poki co uzywam zwyklego kremu, takiego jak do calej twarzy, ale moze to on obciaza te miejsca?

Edytowane przez scatty princess
Czas edycji: 2012-01-05 o 18:18
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:51   #17
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
jak juz mowisz, ze dajesz sie wykorzystywać to Cię tu przemaglujemy przynajmniej ja

to jakie polecasz jakieś firmy? mialam korektor bourjoris płynny, ale wydawało mi się, że on tylko uwydatnia moje podkrążone oczy.
Bo oprocz sińców mam je też lekko podpuchnięte czasami...

Czasem jestem na uczelni od rana, widzę pięknie umalowane dziewczyny, patrze w lusterko i u siebie widze tylko te since;| i nie wazne juz, ze mam np. piekne rzesy czy cos;P mam załamke przez oczy i koniec pieknego dnia...


+ jaki krem pod oczy pod ten korektor? w ogóle jaki krem pod oczy polecasz dla 20kilko latki?
probowałam ziaji, ale cena adekwatna do jakosci. slabo...
Poki co uzywam zwyklego kremu, takiego jak do calej twarzy, ale moze to on obciaza te miejsca?
Po to tu jestem, żeby mnie wykorzystać

Jeśli chodzi o krem, to obecnie sama szukam jakiegoś dobrego, więc Ci nie polecę. Ale myślę, że jeśli używasz kremu, który nie jest zbyt gęsty, to to nie jest wina kremu. Chyba, że jest gęsty, to zostaw go na noc. A na dzień lekki. I poczekaj aż się dobrze wchłonie.

Jeśli masz dość widoczną opuchliznę, to oczywiście różnica między korektorem pod oczami, a resztą twarzy, nie może być aż tak znacząca, jak np. u Kim Kardashian czy Edyty Górniak, bo bardzo jasny kolor jeszcze bardziej ją uwypukli. Ale jaśniej i tak powinno być. Nie wiem, jak malujesz się na codzień, ale jeśli używasz również cieni, spróbuj na dolnej powiece malować kreskę ciemniejszym cieniem. Ale taką rozdymioną, delikatną. Ciemna barwa trochę "schowa" opuchliznę. A poniżej i tak będzie jaśniej od korektora, więc nie będzie efektu podbitych oczu.

I w dni, kiedy masz spuchnięte oczy, zrezygnuj z rozświetlacza w tych okolicach, bo w tym wypadku może je tylko uwypuklić.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:53   #18
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

zwykle używam podkład + bronzer + tusz +błyszczyk.

Jaki rozświetlacz powinnam kupić? Jakiej marki biały korektor?
najlepiej poprosze o linki do kwc czy cos

Z góry już dziękuję
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:03   #19
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

super prace!!! leca gwiazdki, leca
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 00:01   #20
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
zwykle używam podkład + bronzer + tusz +błyszczyk.

Jaki rozświetlacz powinnam kupić? Jakiej marki biały korektor?
najlepiej poprosze o linki do kwc czy cos


Z góry już dziękuję
Najlepszy rozświetlacz jaki miałam to Smashbox. Daje naprawdę suptelny blask. Jest dobry do miejsc, gdzie są jakieś zmarszczki. Albo na szczyt kości policzkowych. Nawet na dzień, bo daje bardzo subtelny efekt.☠Biały korektor mam z Golden Rose, taki w sztyfcie. Ale jest dość miękki, więc łatwo go rozprowadzić palcem. Tylko malutko, bo na to ma przyjść jeszcze "normalny" kolor, a im mniej kosmetyków pod okiem, tym lepiej, bo skóra tam jest cienka.☠jeśli chodzi o opuchnięte oczy, to być może, że taka jest Twoja uroda. Tak samo, jak ktoś ma zasinienia, niezaleznie od tego, czy się wyspał, czy nie. Ale na pewno można je jakoś zmniejszyć. Może zimne okłady przed snem, albo rano, jeśli masz chwilę, aby 5 min poleżeć przed pracą/szkołą? To przy okazji dobry sposób na rozbudzenie zaspanych oczu ☠I może się okazać, że nie będzie potrzeba specjalnie bawić się kosmetykami przy nich.☠

A tu masz kosmetyki, o których mówię:☠Korektor Golden Rose, tylko, że ☠mój ma białe opakowanie. Może to stara szata, a może białe tak mają. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ie.html&next=1Rozświetlacz Smashbox http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P20781 [nie mogłam znaleźć na KWC]
Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
super prace!!! leca gwiazdki, leca
Dziękuję
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:01   #21
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
Najlepszy rozświetlacz jaki miałam to Smashbox. Daje naprawdę suptelny blask. Jest dobry do miejsc, gdzie są jakieś zmarszczki. Albo na szczyt kości policzkowych. Nawet na dzień, bo daje bardzo subtelny efekt.☠Biały korektor mam z Golden Rose, taki w sztyfcie. Ale jest dość miękki, więc łatwo go rozprowadzić palcem. Tylko malutko, bo na to ma przyjść jeszcze "normalny" kolor, a im mniej kosmetyków pod okiem, tym lepiej, bo skóra tam jest cienka.☠jeśli chodzi o opuchnięte oczy, to być może, że taka jest Twoja uroda. Tak samo, jak ktoś ma zasinienia, niezaleznie od tego, czy się wyspał, czy nie. Ale na pewno można je jakoś zmniejszyć. Może zimne okłady przed snem, albo rano, jeśli masz chwilę, aby 5 min poleżeć przed pracą/szkołą? To przy okazji dobry sposób na rozbudzenie zaspanych oczu ☠I może się okazać, że nie będzie potrzeba specjalnie bawić się kosmetykami przy nich.☠

A tu masz kosmetyki, o których mówię:☠Korektor Golden Rose, tylko, że ☠mój ma białe opakowanie. Może to stara szata, a może białe tak mają. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ie.html&next=1Rozświetlacz Smashbox http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P20781 [nie mogłam znaleźć na KWC]
Dziękuję Dziękuje Dziękuje !
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:08   #22
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Przepiekne makiajze i cenne porady, zostawiam 5* i zagladac tu bede czesto
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 17:31   #23
Paulaaax33
Raczkowanie
 
Avatar Paulaaax33
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Ty tu już pokazujesz wyższą szkołe jazdy !
śliczne makijaże. zostawiam 5 i zapraszam do mnie
__________________



` musisz grać sam nawet gdy urwie się hejnał, wśród alei gwiazd, wciąż omijać ścierwa ..
Paulaaax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 17:44   #24
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
trochę krok po kroku i mnie przy pracy

Jeśli robicie ciemny makijaż oka, albo używacie sypkich cieni, najwygodniej Wam będzie zacząć makijaż właśnie od pomalowania oczu. Gdy coś się obsypie, łatwo można to zmyć płynem do demakijażu. Dopiero później podkład, korektor pod oczy, bronzer, róż, brwi

Pod oczy nałożyłam sypki brokat. Jak zrobić, zeby się trzymał? Najlepszy do tego będzie płyn do kresek/nakładania cieni na mokro, np. Duraline Inglota. Nałóżcie go pod oko tak, jakbyście nakładały cień. Nabierzcie trochę brokatu na wilgotny od płynu pędzelek [najlepszy będzie gumowy, dostępny np. w Sephorze, bo brokat nie wejdzie w gąbeczkę, czy włoski] i przykładajcie pod okiem miejsce przy miejscu.

Przede wszystkim śliczna modelka.
A makijaż stworzyłaś przecudny, jestem zachwycona!
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:51   #25
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Przepraszam Dziewczynki za brak aktywności. Dopiero wróciłam do domu i dopiero pod internetem jestem po kilku dniach przerwy. Jutro będzie fajna aktualizacja A jakbyscie chciały coś wiedzieć, to pytajcie śmiało! I dziękuję za dotychczasowe oceny
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 15:16   #26
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

W karnawale bardzo popularne są makijaże typu "smoky eye". Każda z Was pewnie wykonuje go trochę inaczej. Jedne malują oko smoliście, bardzo ciemno, inne mocno rozświetlają wewnętrzny kącik. A co komu pasuje?


Wszystko zależy od rozstawienia oczu. Łatwo to zmierzyć - palcem, albo miarką:
1. Zmierz długość swojego oka
2. Sprawdź, czy to "trzecie oko" mieści się między Twoimi oczami
- jeśli mieści się idealnie - możesz rozświetlać lub przyciemniać wewnętrzny kącik oka - jak zechcesz
- jeśli "trzecie oko" nie mieści się między Twoimi oczami, oznacza to, że oczy są zbyt blisko osadzone i należy je optycznie rozsunąć
- jeśli "trzecie oko" mieści się między Twoimi oczami i zostaje jeszcze luz, ma oczy zbyt szeroko rozstawione i powinnaś je przybliżyć


Jak przybliżyć oczy?
- kreskę maluj zawsze od początku wewnętrznej strony oka
-nie rozjaśniaj wewnętrznej strony powieki

Jak oddalić oczy?
- kreskę maluj od połowy długości oka, albo bliżej wewnętrznego kącika, ale nigdy nie dochodź do samego początku, bo podkreślisz naturalne, bliskie położenie oczu
-nawet gdy robisz dymne oko, skupisko ciemnego cienia powinno być przede wszystkim na pozostałych 2/3 częściach powieki; wewnętrzny kącik pozostaw jasny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_8838.jpg (53,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5918zm.jpg (66,0 KB, 46 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 15:39   #27
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Świetny wątek
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 15:46   #28
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Świetny wątek
Cieszę się, że tak sądzisz


Pomóżcie mi go uświetnić i pytajcie o to, co Was nurtuje, czego nie wiecie. Ja z chęcią o tym napiszę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:15   #29
19Shiny89
Raczkowanie
 
Avatar 19Shiny89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wlck okolice Krakowa
Wiadomości: 46
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

Wątek faktycznie ciekawy Tak jak już padło prezentujesz wysoki poziom Będę gościć częściej
Pozdrawiam
19Shiny89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:39   #30
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Karnawałowe malowanki u AGATkI :)

rewelacja. leci 5 zasłużonych gwiazdek, ozdrawiam serdecznie
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs – makijaż karnawałowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.