Co by tu wykombinować... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-07, 14:02   #1
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44

Co by tu wykombinować...


Cześć dziewczyny !

Mam 21 lat i proszę Was o porady na temat mojego wyglądu.
Sama już nie wiem czy zbytnio nie wymyślam (jak to u kobiet bywa ),
ale ostatnimi czasy ciągle mam w głowie by coś w sobie zmienić.Nic mi się w sobie nie podoba
Makijaż? Fryzurę?
Mój codzienny makijaż wygląda następująco:
Podkład Revlon colorstay, tusz, czarna kreska na dole oka, trochę różu(lub bez) i błyszczyk/szminka. To tyle. Całość zajmuje mi 10-15 minut.
Właściwie uwagę w moich makijażach zwracam tylko na podkład-by był dobry, nie pozostawiał smug itd. Reszta nie ma dla mnie znaczenia.
Obecnie np.używam tuszu kupionego w najbliższym sklepie za 5 zł...
Z włosami jest tak samo.Na zdjęciu to mój naturalny skręt i kolor.
Myję włosy przypadkowymi szamponami, nie suszę, nie prostuję.
Chciałabym zacząć o siebie dbać, zwracać większą uwagę na makijaż czy fryzurę ale nie wiem co do mnie pasuje.
Jak pytam chłopaka co w sobie zmienić to mówi, że jest w porządku i się śmieje, żebym sobie paznokcie na inny kolor pomalowała...
"W porządku".No właśnie- nie chcę żeby było w porządku-chcę by było super!
Poradźcie coś

Ps.zdjęcia aktualne,zrobione dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (173,4 KB, 962 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (155,8 KB, 836 załadowań)
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 14:26   #2
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

O jeszcze dodam zdjęcie w spiętych-sorki, że czarno białe...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (114,2 KB, 521 załadowań)
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:58   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co by tu wykombinować...

Może przefarbuj włosy na rudy marchewkowy kolor, który dodałby Ci trochę wyrazistości i myślę, że bardzo by Ci pasował. Zrezygnuj z czerni w ubiorze, wydaje mi się, że ona Cię przytłacza, a masz bardzo subtelną i piękną urodę, którą warto podkreślać.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 20:06   #4
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Dziękuję
Miałam rude włosy przez cały rok, ale wtedy z kolei były opinie, że zbytnio mnie przytłacza i że jestem za blada. Zdecydowałam więc wrócić do naturalnego koloru i do tej pory odczuwam tego skutki tzn.przesuszone włosy. Jednak w blondzie czuję się pewniej no i odpadł problem farbowania włosów
Co do ubrań to mój styl można określić jednym słowem: klasyczny.
Lubię czerń i biel, szary, brązowy, jeans i właściwie nic więcej nie noszę
Ale może faktycznie czerń mnie przytłacza, może pastele??
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 20:22   #5
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez More_ Pokaż wiadomość
Dziękuję
Miałam rude włosy przez cały rok, ale wtedy z kolei były opinie, że zbytnio mnie przytłacza i że jestem za blada. Zdecydowałam więc wrócić do naturalnego koloru i do tej pory odczuwam tego skutki tzn.przesuszone włosy. Jednak w blondzie czuję się pewniej no i odpadł problem farbowania włosów
Co do ubrań to mój styl można określić jednym słowem: klasyczny.
Lubię czerń i biel, szary, brązowy, jeans i właściwie nic więcej nie noszę
Ale może faktycznie czerń mnie przytłacza, może pastele??
A masz jakieś starsze zdjęcie w tym rudym odcieniu włosów, bo jestem ciekawa jak w nim wyglądałaś? Myślę, że faktycznie pasowałyby Ci pastelowe kolory ubrań (bladoróżowy, seledynowy, biały, miętowy), a jeśli chodzi o zniszczone włosy to może spróbuj je skrócić i to dosyć znacznie. Wydaje mi się, że do Twojej twarzy każda fryzurka będzie pasować:
http://fryzurcia.qever.com/img/krotkie-fryzury-04.jpg
http://fryzurki.blox.pl/resource/lalal.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:20   #6
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Co by tu wykombinować...

a ja bym nie polecala rudego, super masz odcien blondu i wlosy wydaja sie niezniszczone - natomiast (a wygladasz naprawde slisznie) jesli chcesz wygladac idealnie i perfekcyjnie to moglabys sprobowac troche inaczej ukladac wlosy - np zwiazywac je w koczek, wtedy na dole mialabys takie fajne delikatne fale,

masz tez sliczna porcelanowa cere
te kreski mi do konca nie pasuja, sa dosc ''ciezkie'' mysle, ze wystarczylaby tylko w rogu na gorze (bez dolnej obwodki) i ociupinka jakiegos pastelowego cienia ( roz/zloty braz chyba by najbardziej pasowal) : cos w tym stylu http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=18

albo taki totalnie naturalny makijaz jak tutaj :
http://www.art462.com/platinum-blond...ined-edit-pic/
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:11   #7
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Co by tu wykombinować...

Dziewczyno, jest super piękna jesteś, szczególnie te zdjęcie z włosami zaczesanymi na jedną stronę, bardzo fajnie Jeśli już coś bardzo chcesz kombinować to możesz troche z długością, bo kolor wg mnie bardzo Ci pasuje
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 09:40   #8
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Wygrzebałam 2 zdjęcia z rudymi i jedno w takich rudo-brązowych (takie też miałam)
Te drugie zdjęcie wysłane przez Ciebie- super kolor!
Baaaardzo mi się spodobał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (58,4 KB, 446 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (94,0 KB, 604 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (71,2 KB, 597 załadowań)
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:46   #9
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
a ja bym nie polecala rudego, super masz odcien blondu i wlosy wydaja sie niezniszczone - natomiast (a wygladasz naprawde slisznie) jesli chcesz wygladac idealnie i perfekcyjnie to moglabys sprobowac troche inaczej ukladac wlosy - np zwiazywac je w koczek, wtedy na dole mialabys takie fajne delikatne fale,

masz tez sliczna porcelanowa cere
te kreski mi do konca nie pasuja, sa dosc ''ciezkie'' mysle, ze wystarczylaby tylko w rogu na gorze (bez dolnej obwodki) i ociupinka jakiegos pastelowego cienia ( roz/zloty braz chyba by najbardziej pasowal) : cos w tym stylu http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=18

albo taki totalnie naturalny makijaz jak tutaj :
http://www.art462.com/platinum-blond...ined-edit-pic/

No właśnie, może powinnam inspirować się osobami, które maja podobną urodę do mnie Podglądać ich makijaże, kolor włosów. Tylko nie znam się na tym kompletnie, nie wiem czy jestem jesienią, wiosną
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 10:52   #10
znajomaznajomego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Co by tu wykombinować...

jest super z taka uroda mozesz chodzic w worku i bedziesz pieknie wygladac... jestes mloda, masz delikatne rysy i naturalny kolor wlosow tez Ci pasuje... niestety wiekszosc mlodych dziewczyn za wszrlka cene chce sie wyrozniac z tlumu, byc oryginalna... zupelnie niepotrzebnie, najpiekniejsza jest zadbana naturalnosc... zainwestuj w dobre kosmetyki do pielegnacji i kolorowke, podkreslaj to co masz dobrej jakosci kosmetykami, bo tandeta za 10 20 lat wyjdzie na skorze, ale przede wszystkim docen to co masz i nie szukaj problemow tam, gdzie ich nie ma... ksiazke poczytaj, idz na spacer, ucz sie jezykow, muzyki posluchaj... inwestuj we wnetrze, bo uroda bozia chojnie Cie obdarzyla.
znajomaznajomego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:28   #11
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez znajomaznajomego Pokaż wiadomość
jest super z taka uroda mozesz chodzic w worku i bedziesz pieknie wygladac... jestes mloda, masz delikatne rysy i naturalny kolor wlosow tez Ci pasuje... niestety wiekszosc mlodych dziewczyn za wszrlka cene chce sie wyrozniac z tlumu, byc oryginalna... zupelnie niepotrzebnie, najpiekniejsza jest zadbana naturalnosc... zainwestuj w dobre kosmetyki do pielegnacji i kolorowke, podkreslaj to co masz dobrej jakosci kosmetykami, bo tandeta za 10 20 lat wyjdzie na skorze, ale przede wszystkim docen to co masz i nie szukaj problemow tam, gdzie ich nie ma... ksiazke poczytaj, idz na spacer, ucz sie jezykow, muzyki posluchaj... inwestuj we wnetrze, bo uroda bozia chojnie Cie obdarzyla.
Dziękuję za miłe słowa. Może w takim razie nie jest mi potrzebna zmiana,ale to o czym piszesz czyli właśnie podkreślenie tego co się ma. Najgorsze, że nie mam o tym zielonego pojęcia. Nie wiem co do mnie pasuje. Codziennie wstaję, maluję się tak jak to opisałam w pierwszym poście i to wszystko. Codziennie tak samo. I tak od kilku lat. Jestem już po prostu tym znudzona
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 15:34   #12
avokia
Raczkowanie
 
Avatar avokia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Co by tu wykombinować...

Ładny ten twój naturalny blond ale mnie się najbardziej podobasz w tym wyrazistym makijażu i rudo-brązowych włosach
avokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:30   #13
NiebieskiPudelek
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskiPudelek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 464
Dot.: Co by tu wykombinować...

W obydwu kolorach ci ładnie, ja bym pozostała przy naturalnych bo jak przyjdą kiedyś siwe włoski to się jeszcze nafarbujesz Proponowałabym odpuścić sobie kreskę dolną ponieważ twoje oczy wydają się wtedy dużo mniejsze, wystarczy na górnej powiece eyeliner na co dzień. Co do ubioru to może legginsy i z ciekawymi wzorami czy kolorami luźne bluzy? Klasyk ale przy twojej zgrabnej figurze byłoby super
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”
NiebieskiPudelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:33   #14
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez avokia Pokaż wiadomość
Ładny ten twój naturalny blond ale mnie się najbardziej podobasz w tym wyrazistym makijażu i rudo-brązowych włosach
No właśnie, w ciemnych włosach to chociaż mnie było widać, a teraz czuję się niekiedy mdła. Wszystko przez to,że kompletnie nie wiem jak mam się umalować a nie chcę wyglądać na przerysowaną
Samo to,że przyciemniam brwi sprawia, że często pytam chłopaka czy wyglądają naturalnie, w obawie, że wyglądam śmiesznie.
Naturalne są tak jaśniutkie, że w ogóle ich nie widać
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:09   #15
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co by tu wykombinować...

Myślę, że taki makijaż by Ci pasował:
http://media.sophisti.pl/photologue/...Hr_display.jpg
http://g.wieszjak.polki.pl/p/_wspoln...etro_style.jpg
zwłaszcza jeśli chciałabyś się trochę wyróżnić , chociaż moim zdaniem twoja delikatna uroda bardzo Ci pasuje. W rudym kolorku także było Ci ładnie, chociaż ja postawiłabym raczej na jakiś rudy miedziany blond, tamten odcień, który miałaś był według mnie zbyt ciemny:
http://modnewlosy.pl/cache/6/ec4ff93...1b4ed421cc.jpg
Ale w Twoim naturalnym kolorze włosów jest Ci bardzo ładnie, także nic nie musisz zmieniać, jeśli nie masz ochoty
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:48   #16
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Myślę, że taki makijaż by Ci pasował:
http://media.sophisti.pl/photologue/...Hr_display.jpg
http://g.wieszjak.polki.pl/p/_wspoln...etro_style.jpg
zwłaszcza jeśli chciałabyś się trochę wyróżnić , chociaż moim zdaniem twoja delikatna uroda bardzo Ci pasuje. W rudym kolorku także było Ci ładnie, chociaż ja postawiłabym raczej na jakiś rudy miedziany blond, tamten odcień, który miałaś był według mnie zbyt ciemny:
http://modnewlosy.pl/cache/6/ec4ff93...1b4ed421cc.jpg
Ale w Twoim naturalnym kolorze włosów jest Ci bardzo ładnie, także nic nie musisz zmieniać, jeśli nie masz ochoty
Dziękuję za tyle komplementów Ale piękny ten drugi makijaż. Klasyka. Tylko jak zrobić taką jaskółkę( mówię o oczach) Chyba muszę poszperać na Youtube, tam na pewno już ktoś to opisał.
Kiedy tak czytałam wasze komentarze przeszła mi przez głowę myśl by się zafarbować na rudy, ale gdy tylko poinformowałam chłopaka, sprowadził mnie na ziemie Powiedział, że broń Boże mam się nie farbować, bo taka mu się podobam najbardziej. No to niech będzie, że tym razem wyszło na jego
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:56   #17
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez NiebieskiPudelek Pokaż wiadomość
W obydwu kolorach ci ładnie, ja bym pozostała przy naturalnych bo jak przyjdą kiedyś siwe włoski to się jeszcze nafarbujesz Proponowałabym odpuścić sobie kreskę dolną ponieważ twoje oczy wydają się wtedy dużo mniejsze, wystarczy na górnej powiece eyeliner na co dzień. Co do ubioru to może legginsy i z ciekawymi wzorami czy kolorami luźne bluzy? Klasyk ale przy twojej zgrabnej figurze byłoby super
No tak, jestem bardzo drobniutka. Niektórzy narzucają, że aż za bardzo, co jest trochę denerwujące, ale...
W sumie to śmigam czasem w leginsach, ale tylko po domu. Jak wychodzę na dwór to zazwyczaj jeansy+ koszula (najczęściej czarna,biała,szara) lub sweter/swetr
Nie mam żadnych bluz, czasem chodzę w męskich, podkradam,ale w nich pływam. Nie wygląda to wtedy najlepiej haha. Podoba mi się ze zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mftxolJBUc1r89y9ao1_500.jpg (20,3 KB, 137 załadowań)
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 00:32   #18
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez More_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za tyle komplementów Ale piękny ten drugi makijaż. Klasyka. Tylko jak zrobić taką jaskółkę( mówię o oczach) Chyba muszę poszperać na Youtube, tam na pewno już ktoś to opisał.
Kiedy tak czytałam wasze komentarze przeszła mi przez głowę myśl by się zafarbować na rudy, ale gdy tylko poinformowałam chłopaka, sprowadził mnie na ziemie Powiedział, że broń Boże mam się nie farbować, bo taka mu się podobam najbardziej. No to niech będzie, że tym razem wyszło na jego
Tylko pamiętaj, że najważniejsze jest to czy podobasz się sobie, a nie swojemu chłopakowi

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Cytat:
Napisane przez More_ Pokaż wiadomość
No tak, jestem bardzo drobniutka. Niektórzy narzucają, że aż za bardzo, co jest trochę denerwujące, ale...
W sumie to śmigam czasem w leginsach, ale tylko po domu. Jak wychodzę na dwór to zazwyczaj jeansy+ koszula (najczęściej czarna,biała,szara) lub sweter/swetr
Nie mam żadnych bluz, czasem chodzę w męskich, podkradam,ale w nich pływam. Nie wygląda to wtedy najlepiej haha. Podoba mi się ze zdjęcia
A może spróbuj zakładać częściej sukienki?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 10:07   #19
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

A może spróbuj zakładać częściej sukienki?[/QUOTE]


No tak do sukienek też wypadałoby się w końcu uśmiechnąć I jeszcze ostatnio bardzo mi się spodobały tzw.kombinezony.
Podobno mam szczęście jeśli chodzi kupowanie w sh, tam można znaleźć wiele ciekawych ubrań za niewielkie pieniądze.
Dzięki temu można "bezboleśnie" zmienić nieco szafę
Skupię się na kupnie sukienek , spódniczek a nie tylko spodnie i spodnie.
Dzięki za pomoc
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 11:17   #20
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Co by tu wykombinować...

Jesteś prześliczna, masz bardzo ciekawe rysy twarzy i seksowne kocie oczy Mnie się bardzo podobasz w blondzie, a muszę powiedzieć, że rzadko kiedy moją uwagę zwracają blondynki. Nic bym na Twoim miejscu nie zmieniała
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 12:31   #21
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Jesteś prześliczna, masz bardzo ciekawe rysy twarzy i seksowne kocie oczy Mnie się bardzo podobasz w blondzie, a muszę powiedzieć, że rzadko kiedy moją uwagę zwracają blondynki. Nic bym na Twoim miejscu nie zmieniała

O, kocie oczy przyznam, że jeszcze tego nie słyszałam ale to bardzo miłe z Twojej strony
Zazwyczaj słyszałam ,że są wiecznie przymrużone hehe.
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 13:39   #22
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Co by tu wykombinować...

Jezu dziewczyno zaklinam cie na wszystkie swietosci nie rob nic z wlosami!!!! Sa po prostu idealne! Miec taki naturalny blond to skarb, nie farbuj absolutnie!!! Wszystkie dziewczyny o mysim blondzie daly by sie pociac za taki kolor! Ja bym absolutnie nic nie zmieniala poza mikijazem. Bardzo mi sie podoba propozycja Nocna Nimfa . Wlosy tyko jak juz to zapuszczaj ale bron boze fabrowac czy obcinac! Pozdrawiam
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 15:46   #23
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez moemoe Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyno zaklinam cie na wszystkie swietosci nie rob nic z wlosami!!!! Sa po prostu idealne! Miec taki naturalny blond to skarb, nie farbuj absolutnie!!! Wszystkie dziewczyny o mysim blondzie daly by sie pociac za taki kolor! Ja bym absolutnie nic nie zmieniala poza mikijazem. Bardzo mi sie podoba propozycja Nocna Nimfa . Wlosy tyko jak juz to zapuszczaj ale bron boze fabrowac czy obcinac! Pozdrawiam

Mieć długie włosy byłoby super, właściwie teraz już jak mam mokre to są do pasa, ale jak wyschną to się skręcają i długość taka jak na pierwszym zdjęciu.
Do ideału im trochę jednak brakuje...są takie troche wysuszone (bynajmniej tak mi się wydaje)
Ostatnio skończył mi się szampon i idąc po nowy postanowiłam trochę bardziej się zastanowić nad kupnem odpowiedniego, ale jak zaczełam czytać składy tych szamponów to nic nie rozumiałam. Wiem tylko, że silikony obciążają i żeby ich nie używać. A i jak zobaczyłam na szamponie z joanny, że na drugim miejscu po względem ilości substancji w składzie jest alkohol to od razu odstawiłam
Zrobiłam zdjęcie "mieszanki" jakiej teraz używam
Szampon-Pantene Pro-V,2w1
Maska-Kallos z keratyną (używam jej zawsze)
Spray-Marion, termoochrona (to jak się poczeszę)
A chciałabym mieć takie jakby bardziej śliskie,gładkie włosy (nie wiem jak to wyjaśnić)
Jak kiedyś stosowałam jedwab (który podobno wygladza), to na górze miałam strasznie przyklapnięte.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Kurczę, nie umiem wkleić zdjęcia Może później
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 16:18   #24
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez More_ Pokaż wiadomość
Mieć długie włosy byłoby super, właściwie teraz już jak mam mokre to są do pasa, ale jak wyschną to się skręcają i długość taka jak na pierwszym zdjęciu.
Do ideału im trochę jednak brakuje...są takie troche wysuszone (bynajmniej tak mi się wydaje)
Ostatnio skończył mi się szampon i idąc po nowy postanowiłam trochę bardziej się zastanowić nad kupnem odpowiedniego, ale jak zaczełam czytać składy tych szamponów to nic nie rozumiałam. Wiem tylko, że silikony obciążają i żeby ich nie używać. A i jak zobaczyłam na szamponie z joanny, że na drugim miejscu po względem ilości substancji w składzie jest alkohol to od razu odstawiłam
Zrobiłam zdjęcie "mieszanki" jakiej teraz używam
Szampon-Pantene Pro-V,2w1
Maska-Kallos z keratyną (używam jej zawsze)
Spray-Marion, termoochrona (to jak się poczeszę)
A chciałabym mieć takie jakby bardziej śliskie,gładkie włosy (nie wiem jak to wyjaśnić)
Jak kiedyś stosowałam jedwab (który podobno wygladza), to na górze miałam strasznie przyklapnięte.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Kurczę, nie umiem wkleić zdjęcia Może później
W takim razie polecam ci olejowanie wlosow (duzo informacji w internecie). A co do jedwabiu to mimo wszystko polecam ci jego uzywanie, z tym, ze aplikuje sie go tylko od polowy albo na koncowki wlosow
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:10   #25
takbanalnie
Przyczajenie
 
Avatar takbanalnie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 27
Dot.: Co by tu wykombinować...

Jesteś piękna i bardzo przypominasz mi w rysach i oczach Olę Rudnicką. Może coś takiego:

http://m.ocdn.eu/_m/791c492443287b45...53dd,116,1.jpg
http://lamode.info/tl_files/moda%20z...amode.info.jpg

takbanalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:35   #26
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

o, udało mi się dodać zdjęcie ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szampon.jpg (92,2 KB, 61 załadowań)
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 07:31   #27
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Co by tu wykombinować...

Jezuuuuuu jakaś ty piękna!

ja bym na twoim miejscu od razu wysłała swoje zdjęcia do agencji modelek!

Ja bym cię widziała w takim typowym mysim blondzie, lub ciemnym blondzie (coś jak Lorde).

Rudy odpada, faktycznie cię przytłacza, natomiast blond jakby cię rozmywa.

W ogóle pięknemu we wszystkim pięknie, więc jak dla mnie nie musisz nic zmieniać
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 16:19   #28
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Co by tu wykombinować...

Wyglądasz ślicznie w takim kolorze jakie masz, włosy masz piękne. Tamten rudy, który miałaś to wg mnie raczej czerwony i niefajnie Ci w nim było. Przypominasz mi trochę Izę Miko.
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 18:24   #29
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jezuuuuuu jakaś ty piękna!

ja bym na twoim miejscu od razu wysłała swoje zdjęcia do agencji modelek!

Ja bym cię widziała w takim typowym mysim blondzie, lub ciemnym blondzie (coś jak Lorde).

Rudy odpada, faktycznie cię przytłacza, natomiast blond jakby cię rozmywa.

W ogóle pięknemu we wszystkim pięknie, więc jak dla mnie nie musisz nic zmieniać

Dziękuję. Kiedyś jak byłam młodsza to byłam na castingu, nawet przeszłam dalej pokonując kilkaset osób, ale to nie dla mnie i zrezygnowałam. Niedawno na facebooku "odkrył mnie" jeden fotograf, chciał zrobić sesję ale odmówiłam.Jak zobaczysz mój inny wątek to dowiesz się, że niestety cierpię na depresję i nerwicę(dokładniej nerwica depresyjno-lękowa), i ona skutecznie mnie blokuje jak na razie
Ogólnie moja pewność siebie bardziej sięga dna, niż przewyższa Mount Everest ale co poradzić
Dziękuję za miłe słowa

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez memnochx Pokaż wiadomość
Wyglądasz ślicznie w takim kolorze jakie masz, włosy masz piękne. Tamten rudy, który miałaś to wg mnie raczej czerwony i niefajnie Ci w nim było. Przypominasz mi trochę Izę Miko.
O tak, takie porównania często słyszałam w liceum, że podobna do Miko
Albo, że do Tamary Arciuch, choć w tym przypadku nie widzę tego podobieństwa.
No tak to był bardziej czerwony, w dodatku robione tanią niemiecką farbą.
Jak chciałam ściągać kolor, to wszystkie fryzjerki były przerażone.
Trochę mi zajęło zanim znalazłam taką, która się podjęła dekoloryzacji, no i wróciłam do naturalnego koloru.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez moemoe Pokaż wiadomość
W takim razie polecam ci olejowanie wlosow (duzo informacji w internecie). A co do jedwabiu to mimo wszystko polecam ci jego uzywanie, z tym, ze aplikuje sie go tylko od polowy albo na koncowki wlosow
No, dobrze wiedzieć, że aplikuje się go od połowy włosów....to by wiele wyjaśniało czemu były przyklapnięte, co za głupek ze mnie
O tym olejowaniu coś już słyszałam, że dobrze na włosy działa,ale nigdy się nie zagłębiałam.
Czas to zmienić, dzięki za radę
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:30   #30
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Co by tu wykombinować...

Zdecydowanie widzę Cię w krótszych włosach, chcesz żeby było ekstra - dla mnie obecna fryzura jest ok, natomiast byłoby super gdyby nadać jej trochę charakteru - może inny skręt loków? Papiloty, wałki po myciu i pod suszarkę? Albo w ogóle na krótko- masz tak ładną twarz, że nie musisz się tego bać.
Rudy kolor włosów odradzam, to nie twój ton, nie będzie współgrał z cerą. Odrzuć w ubiorze biel i czerń - odejmują Ci urody. Odcienie blondu jak najbardziej ale trzymaj się raczej chłodnej tonacji.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Przeczytałam w jednej Twojej wypowiedzi, że nie wiesz jakim typer urody jesteś, czy jesienią czy wiosną - zaskoczę Cię tutaj, tak myślę
Jesteś latem, tak jak większość Polek, według mnie. Wiosna mi nie dok ońca u Cb pasuje. Na zimę mas zbyt małą kontrastowość urody, jesień to też nie ten kierunek.
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-02 17:21:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.