Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 08:04   #271
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczyk w wardze

a mowilysmy ci ze 8 mm bedzie malo... Oj oj teraz to moze byc juz chyba tylko gorzej...
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 09:04   #272
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Cool Dot.: Kolczyk w wardze

Teraz mam 12 mm i sztangę ,a nie banana. Kolczyk odstaje i jest o niebo lepiej.... chociaż od środka mam kulkę, ale jest wygodniejsza od tamtego labreta. W ogóle w nim ten dysk jakiś malutki był.... warga troszkę spuchła i jest zaczerwieniona jak po przekłuciu. Wczoraj użyłam maśc Oxycort...podobna do Tribiotica, ale... użyłam wodę utlenioną i lekko mi wypaliło skórę poza miejscem przekłucia. Opuchlizny tak nie widać, nie chcę tylko by się zwiększyła i żeby nie było za czerwone...
jusali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 09:13   #273
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w wardze

wiesz co? ja mialam dlugi kolec, wystawal mi na pol centymetra a i tak od wewnetrznej strony wargi mi sie wpijal jakby, teraz tez mi sie wpija mimo ze odstaje. mysle ze to dlatego ze warga od wewnatrz jest bardzo miekka. a to kolko jest bardzo male
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:01   #274
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze

mówilam tłumaczyłam-zresztą nie tylko ja-że 8 mm to za mało
a teraz jeszcze doprawiasz się wodą utlenioną i oxycortem
i dwa razy z rzędu dzień po przekłuciu zmieniasz kolce

massakra
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 14:14   #275
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Cool Dot.: Kolczyk w wardze

Dobra, zadecydowałam, że wyciągnę. Mogłam 10 dni wcześniej przekłuć wargę...bo na weselu nie chcę mieć opuchlizny.
Miałam jak Ty Svinecka. Od zewnątrz mi odtawał i to nawet sporo, a od środka się wbijał....może nie był za krótki, ale jednak lepiej teraz nie myśleć o tym. Jakiej długości miałaś kolczyk przed skróceniem?

Wczoraj tylko użyłam Oxycort, a dzisiaj raz wodę utlenioną.... wiem, że ona wysusza, ale musiałam wyczyścić czymś...

Może zamówię z ptfe kolczyk, na pewno by się mniej wżynał od wewnątrz niż z tytanu...w sumie plastik a metal.
Macie jakieś linki, gdzie są kolczyki z ptfe(najlepiej o grubości 1,2mm) i podane są informacje ile kosztuje przesyłka???
jusali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 14:19   #276
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Dobra, zadecydowałam, że wyciągnę. Mogłam 10 dni wcześniej przekłuć wargę...bo na weselu nie chcę mieć opuchlizny.
Miałam jak Ty Svinecka. Od zewnątrz mi odtawał i to nawet sporo, a od środka się wbijał....może nie był za krótki, ale jednak lepiej teraz nie myśleć o tym. Jakiej długości miałaś kolczyk przed skróceniem?

Wczoraj tylko użyłam Oxycort, a dzisiaj raz wodę utlenioną.... wiem, że ona wysusza, ale musiałam wyczyścić czymś...

Może zamówię z ptfe kolczyk, na pewno by się mniej wżynał od wewnątrz niż z tytanu...w sumie plastik a metal.
Macie jakieś linki, gdzie są kolczyki z ptfe(najlepiej o grubości 1,2mm) i podane są informacje ile kosztuje przesyłka???
wiesz co mi sie wydaje ze bardziej sie wzyna ten z PTFE, ja taki mam, on jest bardziej miekki i podatny....no nie wiem w kazdym badz razie mi sie wrzyna na maksa

aa i ja zamowilam z wildcata - pret dlugi do przyciecia i kulke
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 14:58   #277
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Cool Dot.: Kolczyk w wardze

A na wildcat ile kosztuje przesyłka? Czyli sądzisz, że tytan lepszy będzie? Może się mniej wżynać, ale mnie się wydaje, że odparzać będzie:/
To postaram się znaleźć 12mm kolczyk o grubości 1,2mm
jusali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 19:17   #278
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w wardze

na wildcat'ie sa 1,2 mm, przesyłka 11,50 zł.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 19:49   #279
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze

Hej Co prawda wcinam się w rozmowę o wysyłce, jednak muszę o coś spytać. Dzisia zrobiłam kolczyk w dolnej wardze, po lewej stronie. Na razie nie mam opuchlizny ani nic mi się nie sączy, ale mam pewną obiekcję co to zaleceń piercerki. Byłam w studiu polecanym przez wiele osób, wszystko fajnie, ale zdziwiło mnie to, że kazała mi przyjść na wymianę kolczyka na krótszy po tygodniu. Czy to aby nie za wcześnie? Na wildcat wyczytałam, że nie powinno się tak wcześnie wyjmować kolczyka. No chyba, że chce go jakoś skrócić bez wyjmowania, ale to kolczyk z tytanu... Ech zielona jeszcze jestem
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:22   #280
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w wardze

nie wracaj do tego studia za tydzień, to jakas bzdura z wymiana kolca po tak krótkim czasie. pisałam gdzies wyżej, że kolczyk zmienia sie dopiero po całkowitym wygojeniu, bo gwint podraznia kanał przekłucia i ogólnie gojenie od początku. nie mówie nawet, że po tygodniu jak zmienisz na krótszy, to spuchnie i będzie sie wrzynać.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 22:05   #281
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w wardze

ja mialam wymiane po 2 tyg. nic mi sie z tego nie saczylo i opuchlizna dawno zeszla i pozniej nic sie z tym nie dzialo i do tej pory sie nie dzieje wg mnie czekanie az sie calkiem kanal wygoi co trwa kolo msca czy dwoch to koszmar chodzisz z takim dlugim i jest to strasznie niewygodne, niszczysz przy okazji zeby jak masz zle dobrana dlugosc, wiec ogolnie zalezy od tego jak ci sie goi i jaki masz kolczyk bo moze masz gwint wewnetrzny :P w co watpie, ale on nie podraznia kanalu z tego co wiem, a przynajmniej nie w takim stopniu jak zwykly :P ale po tyg. to za wczesnie jednak
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 07:50   #282
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
ja mialam wymiane po 2 tyg. nic mi sie z tego nie saczylo i opuchlizna dawno zeszla i pozniej nic sie z tym nie dzialo i do tej pory sie nie dzieje wg mnie czekanie az sie calkiem kanal wygoi co trwa kolo msca czy dwoch to koszmar chodzisz z takim dlugim i jest to strasznie niewygodne, niszczysz przy okazji zeby jak masz zle dobrana dlugosc, wiec ogolnie zalezy od tego jak ci sie goi i jaki masz kolczyk bo moze masz gwint wewnetrzny :P w co watpie, ale on nie podraznia kanalu z tego co wiem, a przynajmniej nie w takim stopniu jak zwykly :P ale po tyg. to za wczesnie jednak
to,że tobie nic się nie działo -preerencje twojego organizmu-ale po 2 tygodniach to jest za wcześnie na wymianę

Cytat:
Hej Co prawda wcinam się w rozmowę o wysyłce, jednak muszę o coś spytać. Dzisia zrobiłam kolczyk w dolnej wardze, po lewej stronie. Na razie nie mam opuchlizny ani nic mi się nie sączy, ale mam pewną obiekcję co to zaleceń piercerki. Byłam w studiu polecanym przez wiele osób, wszystko fajnie, ale zdziwiło mnie to, że kazała mi przyjść na wymianę kolczyka na krótszy po tygodniu. Czy to aby nie za wcześnie? Na wildcat wyczytałam, że nie powinno się tak wcześnie wyjmować kolczyka. No chyba, że chce go jakoś skrócić bez wyjmowania, ale to kolczyk z tytanu... Ech zielona jeszcze jestem
zdecydowanie po tygodniu odradzam-nie da sie tytanowego kolczyka cudownym posobem skrócić nie wyciągając go-na wymianę owszem się wybierz ale za około min.4 tyg
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 09:03   #283
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze

No to też właśnie dlatego mnie zdziwiło hasło "po tygodniu", w dodatku że kolczyk ma gwint zewnętrzny. Sciemniłam babce, że wyjeżdżam i bede za jakiś miesiąc. Fakt, że strasznie mnie wkurza taka "antena" wystająca, ale wolę przetrzymać, a dobrze wygoić. Dziś też mi się z tym nic nie dzieje, tylko zaboli czasem jak zahaczę o zęby, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia. Po wymianie nie będę haczyć Z kolcem w nosie było łatwiej, bo nie było tylu możliwości podrażnień...
Miss venflon... można wiedzieć, z którego Bielska jesteś?
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 16:26   #284
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze

Bielsko-Biały
daje biały
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 17:17   #285
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze

Hehe, jednak ten świat jest biały...eee to znaczy mały Bo ja ze Szczyrku
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 17:56   #286
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w wardze

zalezy wlasnie od organizmu, ale wierz mi lepsza wymiana kolca po 2 tyg. niz haczenie go co chwila aparatem orto. zreszta od srodka masz blony sluzowe a jak kupisz smieszna masc do szybszego gojenia to tez jest inaczej niz tylko plukanie szalwia ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:30   #287
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze

a cóż to za magiczny specyfk,że wygoi w dwa tygodnie
a jesli ktoś ma aparat i chce kolczyka to radzę-albo jedno albo drugie-bo zawsze będzie ryzyko,że zachaczysz aparatem + ryzyko powstawania galwanizacji w jamie ustnej
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 21:46   #288
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w wardze

hmm solcesoryl jakos tak sie zwie zel stomatologiczny o szerokim zastosowaniu ;] jak sie zmieni labret na kolko to kolczyk nawet aparatu nie dotyka, a co do galwanizacji to bioplast chyba rozwiazuje problem si? zreszta ja nic takiego nie zauwazylam po roku uzytkowania kolczyka z aparatem a kolko mam tytanowe co jak co warga zagoila mi sie najszybciej z wszystkich dziur jakie mam :P
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 06:59   #289
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze

Hmm...skorzystam jeszcze raz z waszego doświadczenia Czy każdy labret można potem zamienić na kółko (chodzi mi o to czy każde miejsce przekłucia się do tego nadaje)? A czy jest możliwość takiego komponowania kolczyków, żeby np. pręt i kulka były tytanowe a dysk w ustach z bioplastu?
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 09:13   #290
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Hmm...skorzystam jeszcze raz z waszego doświadczenia Czy każdy labret można potem zamienić na kółko (chodzi mi o to czy każde miejsce przekłucia się do tego nadaje)? A czy jest możliwość takiego komponowania kolczyków, żeby np. pręt i kulka były tytanowe a dysk w ustach z bioplastu?
no niestety nie każdy-jak jest za nisko przekłute to czesem kółko 1,6x12 bądź 14mm wygląda smiesznie a średnica jest tak ,że zajmuje troche miejsca między warga a zębami
czywiście,że mozna komponowac bioplast z tytanowymi,stalowymi nakretkami-natomiast kolców z samym dyskiem w całości wykonanym z bioplastu nie ma -ale jest tytanowy labret z wypełnieniem Art-tech w tym dysku,który zmniejszy traumatyzację dziąseł
ja normalnie starm parcowac na bio przy pierwszym przekłuciu właśnie w okolicach ust właśnie ze względu na zęby i dziąsła
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 09:39   #291
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze

No ja w zasadzie chciałam z bioplastu, ale nie dano mi wyboru. Teraz sie wkurzam, że się nie odezwałam, bo ten strasznie mi po zębach jeździ...
I chyba przez to właśnie pojawiła mi się dziś troche opuchlizna.
A mój kolczyk wygląda tak: http://i41.photobucket.com/albums/e2...ab/kolczyk.jpg
Czy w czymś takim da się założyć kółko?
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 10:15   #292
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze

musiałabym cię pomierzyc-ale jak dla mnie jeśli to było przekłucie o którym myślałaś że będzie pod kółko to troszkę jest za nisko-najlepiej byłoby zaraz pod linią czerwieni wargowej założyć-ale jesli od dziurki do wargi jest ok.10mm to jeszcze się da jeślii więcej to będzie dobrze-możesz do mnie wpaść to cię pomierzę
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 07:22   #293
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze

Jeny, chyba niedorozwinięta jestem Sorki, ale nie chodziło mi o kółko. Myśle jedno, mówie drugie To wszystko przez to, że nie znam się na tym tak dokładnie. Chodziło mi o taki kolczyk: http://www.wildcat.pl/galerie/przyslane/1378.jpg , tylko nie za bardzo wiem jak się coś takiego nazywa
Tak w ogóle, to wielkie dzięki za porady
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 20:15   #294
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze

to jest kólko-tylko ze nie zapinane kulką ale circular z dwoma dokręcanymi kulkami
za duże tez wygląda fatalnie przy niskim przekluciu
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 22:56   #295
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w wardze

po prostu podkowa
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:09   #296
~Viviana~
Raczkowanie
 
Avatar ~Viviana~
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pole truskawkowe
Wiadomości: 201
Dot.: Kolczyk w wardze

Zawsze chciałam mieć kolczyka w wardze ale niestety mama mi nie pozwala... bardzo mi się podobają.
__________________
W samotności dryfuję
coraz rzadziej wieje wiatr...
z trudem doganiam fale,
której kształt zamykam w dłoniach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie włosów
~Viviana~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:15   #297
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w wardze

NIGDY STAL CHIRURGICZNA...
na wildcat to piszą.
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:23   #298
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Orientacyjne przebicie w salonie ok 100-150 zł z kolczykiem.Jest to najczęsciej kolczyk tytanowy albo ze stali chirurgicznej.
Taki kolczyk kosztuje dość sporo.
Jak Ci się zagoi możesz kupic jakiś tańszy.Widzialam chyba nawet po 15-20 zł wzwyż ale nie wiem jak tam z ich jakością.
Czy się będzie paprac zalezy od organizmu.Jak Wszystkie rany goją Ci się szybko to nie będzie sie paprać.Jak jesteś wrazliwa to może goić się dłużej
na wildcat pisze ze stal chirurgiczna utrudnia gojenie ;/;/
ptfe albo bioplast najlepiej;/
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:24   #299
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Orientacyjne przebicie w salonie ok 100-150 zł z kolczykiem.Jest to najczęsciej kolczyk tytanowy albo ze stali chirurgicznej.
Taki kolczyk kosztuje dość sporo.
Jak Ci się zagoi możesz kupic jakiś tańszy.Widzialam chyba nawet po 15-20 zł wzwyż ale nie wiem jak tam z ich jakością.
Czy się będzie paprac zalezy od organizmu.Jak Wszystkie rany goją Ci się szybko to nie będzie sie paprać.Jak jesteś wrazliwa to może goić się dłużej
na wildcat pisze ze stal chirurgiczna utrudnia gojenie ;/;/
ptfe albo bioplast najlepiej;/
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:37   #300
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w wardze

imitate żal mi ciebie.
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.