Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 13:52   #1
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Arrow

Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ


Witam,
na wstępie proszę moderatorów o niełączenie tego postu z lokówkami, gdyż brush activ jest jedyną na rynku obrotową suszarko-lokówką - nie jest ani suszarką, ani lokówką jest rowentą brush activ i wiele osób z pewnością będzie chciało się podzielić wiedzą na temat jej specyficznego użytkowania.

Podzieliłam wiedzę o rowencie na kategorie:

Czy warto kupić?
Odpowiedź jest prosta - albo się w niej zakochasz, albo ją znienawidzisz i będziesz chciała sprzedać. Najlepiej jeśli ktoś z rodziny, znajomych ma i użyczy na wypróbowanie, albo zaryzykujesz, a wydatek niemały - koszt nowej rowenty to około 200 zł, ale może się opłacać...

Który model wybrać?
Na rynku są w tej chwili dwa modele - jeden CF9220 z jonizacją (nowy model) i model CF9000 bez jonizacji. Wg mnie jeśli już kupujesz nową to koniecznie kup CF9220 - funkcja IONIC powoduje, że włosy się mniej elektryzują.

Dlaczego warto kupić?
Producent podaje zalety (dotyczy modeli CF9220):
Jednoczesne suszenie Brush Activ jednocześnie suszy i modeluje włosy, dając szybki i profesjonalny efekt
Automatyczne obracanie Kosmyk włosów zostaje automatycznie nawinięty na szczotkę bez plątania ich.
Funkcjajonizacji - zapobiegająca elektryzowaniu się włosów
Łatwa w użyciu - zarówno z przodu jak i z tyłu głowy
W praktyce wygląda to tak, że już momencie suszenia włosy są modelowane. Można dzięki temu uzyskać naprawdę fenomenalne efekty jak przy użyciu szczotki i suszarki, z tym że mniej męczą się ręce.

Jak układać nią włosy?
Po pierwsze włosy muszą być lekko podsuszone (producent podaje 70% wilgotności), zaczynamy układać od tyłu głowy, małymi kosmykami nawijając na szczotkę kosmyk po kosmyku. Dużą szczotkę polecam dla osób mających długie włosy, a małą dla włosów krótkich, lub dla podkręcenia końcówek. Szczegóły dotyczące prawidłowego układania włosów znajdziemy w poradniku (który zamieszczam).

Co zrobić jeśli wkręca włosy?
Zauważyłam, że jeśli rowenta wkręca włosy to należy zmienić szczotkę na większą lub zmniejszyć obroty na pozycję 1. Należy też utrzymywać szczotkę z daleka od głowy.

Jak ją czyścić?
Producent podaje, żeby szczotki czyścić suchą albo wilgotną szmatką i jest to najwłaściwszy sposób. Jest wyraźnie napisane, żeby szczotki nie zanurzać w wodzie.
Ja swoją mocno zabrudzoną szczotkę czyściłam gąbeczką wilgotną pomoczoną w szamponie do włosów, a później spłukałam szczotkę wodą i pozostawiłam do wyschnięcia - nic się jej nie stało, ale takiego sposobu nie zaleca producent i robisz to na własną odpowiedzialność.

Zapraszam do dyskusji na tym jakże ciekawym urządzeniem. Za chwilkę wkleję jeszcze ciekawe posty dotyczące rowenty, które już były kiedyś na forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1stuspimage151x151.jpg (20,5 KB, 531 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CF9220_main.jpg (13,6 KB, 362 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (130,2 KB, 461 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (146,3 KB, 723 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (147,6 KB, 511 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (153,1 KB, 584 załadowań)
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:57   #2
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

I jeszcze instrukcja obsługi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (121,8 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (145,9 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (160,6 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (153,2 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (156,9 KB, 178 załadowań)
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:04   #3
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Post użytkowniczki "tobb":
Też używam Rowenty - codziennie rano. Nie wiem czy coś ci to pomoże ale mogę opisać mój sposób na nią.
Moje włosy są gęste, proste, trudne do ułożenia. Fryzurę mam zrobioną na średniego boba z grzywką.

Ponieważ nie myję rano włosów, zaczynam od ich rozczesania płaską szczotką i zwilżenia. Robię to albo zwykłą wodą albo odżywką Gliss Kur w sprayu. Potem nakładam piankę.

Najczęściej stosuję dużą szczotkę - mała robi zbyt wyraźne loki. Zaczynam od 2 mocy i 2 obroty. Staram się tak układać fryzurę by nabrała powietrza a końcówki się ładnie zawinęły do środka. Pod koniec gdy Rowenta już mnie parzy w skórę przestawiam na chłodny nawiew z gwiazdką.

Po około 5 minutach modelowania rozczesuję delikatnie włosy płaską szczotką i nakładam na końcówki i przedziałek jedwab do włosów. Na koniec spryskuję obficie lakierem, gdy stwierdzam że włosy mi oklapły, to pochylam głowę w dół i spryskuję tył głowy. Gdy fryzura za bardzo "stoi" trochę ją przeczesuję szczotką.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Post "anika222":
mam rowente od roku i jest świetna do moich cienkich włosó są trudne do ułozenia przy zwykłych wałkach już po godzinie wygladam jak by kto wylał mi na głowe kubeł wody. A co do wkrecania włosów to jak nabiorę za grube pasmo włosów na szczotkę to własnie mi sie bardzo mocno przykreca do głowy i boli jak diabli dlatego staram sie oddzialać małe pasna i po kolei nakręcać. Tej małej szczotki praktycznie wcale nie uzywam
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 09:19   #4
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Jak ją czyścić?
Producent podaje, żeby szczotki czyścić suchą albo wilgotną szmatką i jest to najwłaściwszy sposób. Jest wyraźnie napisane, żeby szczotki nie zanurzać w wodzie.
Ja swoją mocno zabrudzoną szczotkę czyściłam gąbeczką wilgotną pomoczoną w szamponie do włosów, a później spłukałam szczotkę wodą i pozostawiłam do wyschnięcia - nic się jej nie stało, ale takiego sposobu nie zaleca producent i robisz to na własną odpowiedzialność.
O jejku a ja zamaczałam w wodzie I to dwa razy. Z drugiej strony szczotka nie wygląda na uszkodzoną, ma się całkiem dobrze po tych zabiegach. Zastanawiam się dlaczego producent nie zaleca takiego czyszczenia, przecież jeśli szczotka dokładnie wyschnie zanim ją ponownie użyjemy, to co jej się może niedobrego stać.
Chyba jednak nie będę ryzykować, więc jak piszą że nie można to trudno - będę czyścić szmatką.
tobb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:07   #5
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Ja też zamaczałam w wodzie i myłam szamponem, bo taki mi się posklejała od różnych żeli w płynie. Myślę, że producent tak napisał asekuracyjne - wiadomo, że nikt nie będzie trzymał szczotki tydzień w wodzie, wtedy chyba faktycznie by się rozlazła. Moja działa bez zarzutu.

Czy próbował ktoś prostować brush activ kręcone włosy?? Da się??
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2009-03-16 o 12:11 Powód: Dodane pytanie - ostatnia linijka
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:37   #6
olivcia&macius
Przyczajenie
 
Avatar olivcia&macius
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

ja mam lekko kręcone włosy i Rowenta sprawdza się rewelacyjnie. jedyne co mnie martwi to to, co powiedziała mi moja fryzjerka. według niej lokosuszarki obok termoloków to najbardziej niszczący włosy sprzęt. jestem lekko przerażona, bo bardzo polubiłam Rowentę. może ktoś ma na ten temat profesjonalną wiedzę?
olivcia&macius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:46   #7
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Ja korzystam z rowenty co najmniej 3 razy w tygodniu (co dwa dni myję włosy) od grudnia 2008, czyli jakieś 4 miesiące i niby jest to nie długo, ale mam wrażenie, że moje włosy są w lepszym stanie. Fakt, że mam bardzo problematyczne włosy zwłaszcza jeśli chodzi o elektryzowanie się (siedząc pod ścianą moje włosy zawsze były na ścianie), a teraz pewnie dzięki jonizacji moje włosy się w ogóle nie elektryzują. Tak więc dla mnie bomba. Nie widzę też żadnych zniszczeń, a włosy się pięknie błyszczą. Fakt, że za każdym razem używam odżywki sposobem poleconym przez fryzjerkę - czyli nakładam odżywkę bez spłukiwania (najczęściej Gliss Kur lub Schwarzkopf Q10) i albo zawijam w worek foliowy, potem w ręcznik i tak trzymam 20 min., albo siedzę z odżywką na włosach 20 min. w kąpieli. Wg mojej fryzjerki tylko w ten sposób odżywka naprawdę odżywia włosy, a trzymanie odżywki 2-3 min. jak poleca producent nie jest wystarczające. Fakt, że przestałam farbować włosy i może dzięki temu odżyły (przedtem farbowałam). To też chyba każdego indywidualna sprawa. Moje dzięki jonizacji się nie elektryzują, pewnie się niszczyć niszczą, ale nie widać tego zbytnio więc jak dla mnie ok.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 12:14   #8
olivcia&macius
Przyczajenie
 
Avatar olivcia&macius
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez olivcia&macius Pokaż wiadomość
ja mam lekko kręcone włosy i Rowenta sprawdza się rewelacyjnie. jedyne co mnie martwi to to, co powiedziała mi moja fryzjerka. według niej lokosuszarki obok termoloków to najbardziej niszczący włosy sprzęt. jestem lekko przerażona, bo bardzo polubiłam Rowentę. może ktoś ma na ten temat profesjonalną wiedzę?
może któraś z Wizażanek jest profesjonalistką i napisze co o tym mysleć? czy lokosuszarki rzeczywiście mają taki zły wpływ na stan włosów?
olivcia&macius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:14   #9
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Czy któraś z Was się spotkała z czymś takim - przestała mi działać jonizacja Zawsze jak robiłam rowentą to zaden włos mi się nie elektryzował, a teraz one latają Jestem załamana a boję się, że nie uznają mi gwarancji, bo ona suszy, kręci tylko, że mi się włosy elektryzują
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 20:22   #10
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

witam
chcialabym sie dokladnie dowiedziec na jakie sposoby mozna ukladac nia wlosy ? -czy sluzy ona do wywijania i podnoszenia kosmykow na koncach, czy rowniez mozna ulozyc nia skrety, lekkie fale, jak w przypadku lokowki?
bede ogromnie wdzieczna za odp
pozdrowionka
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 20:56   #11
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Szczotka podnosi, układa włosy, wywija (podwija końcówki). Loków nią natomiast nie zrobisz, bo do tego nie służy Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 19:25   #12
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Podbijam, przymierzam się do kupna, co jeszcze możecie o niej powiedzieć? Na KWC to wręcz HIT Mam nadzieję, że opinie nie są przesadzone Włosy myje codziennie rano, więc zależy mi, żeby to cudo podwinęło mi końce i powiew powietrza nie niszczył włosów jak zwykłe suszarki...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:35   #13
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Kupiłam ostatnio, bo oddałam moją Rowentę na gwarancji takie coś podobne, ale się nie kręci firmy Babyliss, ale to już nie to samo.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 11:40   #14
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Dziewczyny, ale normalnie jako suszarkę też mozna używać? Zdejmuje się szczotkę i jest suszarka? I jaki ma podmuch? Mam raczej gęste, grube włosy, które myję rano, moja aktualna suszarka ma moc 2000W, więc boję się, że będę suszyć i suszyć... I jeszcze jedno- mam włosy lekko falowane na końcach- czy mniejsza szczotka sprawi, że się nie wyprostuke? Po opisach myślę, że duża szczotka lekko prostuje, a mała lekko podkręca...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2009-04-12 o 18:25
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:35   #15
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Można używać jako suszarkę, ale jest to raczej niewygodne - masz jedno długie coś, moc 1000W więc suszy nieźle. Mi ułożenie fryzury z wysuszeniem z mokrych włosów zajmuje 20 min. Duża szczotka wyprostuje Ci włosy na długości, podkręci końcówki, mała bardziej podkręca, ale loków raczej też tym nie zrobisz.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 21:42   #16
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Zastanawiam się nad tą suszarko-lokówką.
Tutaj jest filmik przedstawiający użytkowanie http://www.amazon.de/gp/mpd/permalin...ayer_2_preplay
Wygląda na to, że można osiągnąć loki To jak to w końcu jest?
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 21:47   #17
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Na filmie widać wyraźnie, że włosy nie mają loków - są proste na długości i podkręcone na końcach. To da się zrobić, ale loków jeśli masz proste włosy tym nie zrobisz, jeśli masz kręcone, albo trwałą to pewnie ułożysz pięknie swoje loki.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 18:15   #18
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

zastanawiam się nad tą lokowko- suszarką... bylam w saturnie i na wystawie byla braun activ ale w tą mniejszą szczotką. Wydaje mi sie ze to włosie jest zbyt rzadko rozstawione... nie wiem czy tak samo jest przy tej grubszej szczotce bo wydaje mi sie ze jej bym uzywala czesciej... Zaciekawila mnie lokówko suszraka Babyliss która byla ustaiwona zaraz kolo brush activ.. Miala dużą wsadzoną duzą szczotke i byla z podobnego włosia, miala 3 sczotki wymienne gruba, cieńsza i jakas podobno prostujaca (moim zdaniem nic pewnie nie daje...). Byla chyba 30 zł tańsza, ale moim zdaniem to nie jest zbyt wielka różnica. Wolę dołozyc juz to 30 zł ;p
Nie wiem jednak czy ta babyliss tez sie obracala...

jestem w kropce... bylam juz prawie zdecyd0owana na tą rowente brush activ, ale po dotknieciu tego wlosia wydaje mi sie ono za miekkie i troche takie rzadkie... ( w sensie ze sa duze przerwy miedzy kolejnym wlosiem). Byćmoże jak szczotka zacznie sie obracac to jest ok... ale bez obrotow nie wyobrazam sobie ukladania nia wlosow. Ciekawe jak? To włosie głaskaloby chyba tylko włosy...
Jak to wkońcu jest?
Nie wiem juz czy zaryzykowac z tą brush activ czy nie kombinować kupic zwykła lokosuszrake z ,,normalna", nie obrotowa szczotą?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:34   #19
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

To włosie nie jest za rzadkie - jak się szybko obraca to i tak nie widzisz go, gdyby było gęstrze to plątałoby włosy.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 19:12   #20
Hantesis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 66
GG do Hantesis Send a message via Skype™ to Hantesis
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Ja osobiście POLECAM ROWENTĘ modeli CF9220!!!! Kupiłam ją na allegro z 4 miesiące temu za 230zł z przesyłką - w Media Markt w chwili obecnej kosztuje 299 zł :P

Mam średniej długości włosy - rozjaśniane i do tego kręcone... Rowenta działa z nimi cuda.
Hantesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:11   #21
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

o boze! przed chwila sie po prostu zalamalam: mur:: mur:: mur:: mur:: mur:
kupilam pare dni temu rowente brush activ 1000!!!!!!!!!!!!! glupia glupia glupia:mur :
teraz patrze ze to nie jest ten najlowszy model
pytalam sie faceta ze sklepu czy to ten najnowsyz model? on powiedzial ze tak. Glupia nie napisalam sobie tych cyferek!!
Błagam powiedzcie mi czy najnowsza jest 1000 czy ta 9000 iles?
ZAŁAMAŁAM SIE
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:58   #22
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Najnowsza jest:
BRUSH ACTIV CF9220 to CF9220 jest napisane na boku kartonu - na wierzchu pisze Brush Activ 1000
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2009-05-31 o 16:28
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 23:04   #23
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Przepraszam za zamieszanie tak,tak mam tą najnowsza... ufff... wczoraj zobaczylam zrobnym druczkim CF 9220

NAPRAWDE JESTEM POD WRAZENIEM! TO URZADZENIE TO CUD
kupilam w ciemno... Nigdy wczesniej nie probowalam jej na moich wlosach, ale raz sie zyje... Uzbierałam, kupiłam. JEST ŚWIETNA!!!
wiecej zalet opisze jutro... bo jestem bardzo zmeczona i nie chce mi sie dzisiaj pisac ale nawet dziś: Z CZYSTYM SUMIENIEM JĄ POLECAM!:cmok : : cmok:
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 14:26   #24
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Mam długie,gęste włosy bardzo trudne do ułożenia,noszę je od kilku lat wiązane w kucyk bo nie mogę sobie z nimi poradzić.Planuję sciąć się na boba bo mam już dosyć tej kitki i myslę nad zakupem Rowenty.Czy myślisz Astro że będzie ona nadawać się do modelowania boba o długości do brody?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:14   #25
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Jeśli masz podatne na modelowanie włosy to myślę, że nie będzie problemu - moja siostra ma bardzo gęste włosy ścięte mniej więcej do połowy szyi i posiada urządzenie do stylizacji babyliss http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28189
ale zrobiłam jej kiedyś włosy rowentą i rowenta o niebo lepiej, ale też cena...
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:25   #26
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Jeśli masz podatne na modelowanie włosy to myślę, że nie będzie problemu - moja siostra ma bardzo gęste włosy ścięte mniej więcej do połowy szyi i posiada urządzenie do stylizacji babyliss http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28189
ale zrobiłam jej kiedyś włosy rowentą i rowenta o niebo lepiej, ale też cena...
Niestety moje włosy nie są podatne na modelowanie.Ostatnio byłam u fryzjerki podciąć koce,potem wywinęła mi je pod spód na grubej szczotce i wyprostowała.
Już po godzinie końce wywinęły się na zewnątrz a włosy napuszyły.
Ja mam ich naprawdę strasznie dużo.Jak rozpuszczę to wygladam strasznie,góra przyklapnięta a dól rozszerza sie w trapez,Na dole mam kilka warstw tych włosów.
Musze coś z nimi zrobić ale boję się jak ten mójbob wyjdzie i czy Rowentą go okiełznam.Zamierzam się ściąć za miesiąc jak będę miała urlop,żeby się trochę do nich przyzwyczaić przed pójściem do pracy.Od 6 lat chodzę w kucyku,mam już dość i ścięłabym je już wcześniej ale nie mogę trafić na dobrego fryzjera.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:31   #27
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Ja mam bardzo trudne do modelowania włosy, bo jeszcze go tego się elektryzując, ale mam bardzo cienkie, także rowenta się sprawdza. Wiem, że nie znalazłam nic lepszego niż rowenta, ale jednocześnie wiem, że nie wszystkie dziewczyny się w niej zakochają - najlepiej jak znajdziesz kogoś i wypróbujesz, ale wiem, że trudno - szkoda że rowenta nie ma tak jak braun - gwarancja zwrotu
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:35   #28
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo trudne do modelowania włosy, bo jeszcze go tego się elektryzując, ale mam bardzo cienkie, także rowenta się sprawdza. Wiem, że nie znalazłam nic lepszego niż rowenta, ale jednocześnie wiem, że nie wszystkie dziewczyny się w niej zakochają - najlepiej jak znajdziesz kogoś i wypróbujesz, ale wiem, że trudno - szkoda że rowenta nie ma tak jak braun - gwarancja zwrotu
Dzięki za odp.
Mam nadzieję ,że jak będą dobrze ścięte to łatwo będa się układać.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:34   #29
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Mam długie,gęste włosy bardzo trudne do ułożenia,noszę je od kilku lat wiązane w kucyk bo nie mogę sobie z nimi poradzić.Planuję sciąć się na boba bo mam już dosyć tej kitki i myslę nad zakupem Rowenty.Czy myślisz Astro że będzie ona nadawać się do modelowania boba o długości do brody?
hmm zalezy czy wlosy są bardzo gęste... moje są gęste i jak je scielam na boba (chociaz maily byc inne) i czułam sie jakbym miala wielką głowe... do tego moje włosy sie niemiłosiernie falują kazdy w inna strone. Myśle, ze jak masz proste jak drut włosy to bedzie ok i z gestoscia sobie poradzisz... a co do tego czy rowentą je okiełznasz... hmm szkotka dodaje objetosci więc gęste włosy+ krótkie+ dodatkowa objętosc... <?> nie wiem czy nie wyjdzie ci duza głowa

Mimo to nie dziwie sie, że chcesz zmiany... to co napisalam to tylko teoria nigdy nie przewidzisz jak sie beda zachowywac twoje włosy, musisz zaryzykowac
Sama sie zastanawiam... miałam włosy ściete na mniej wiecej tego niesczzesnego boba, ale mam bardzo geste i falujace i musialam je caly czas prostowac... przez prostowanie byly suche i musialam je podcinac (błedne koło) dzięki tej rowencie juz nie musze ich prostowac bo daja podobny efekt plus podwiniecie...
Bardzo podobaja mi sie kótkie fryzury i MARZEE o nich ale nie jest to dobre wyjscie przy gęstych włosach a w dodatku pzry wybrednych jak moje
zastanawiałam sie czy gdybym zrobila sobie takiego barzdiej oryginalnego boba nie tradycyjny, idelana długosc.... tylko krótszy i układała je rowentą i jakims zelem, kremem moze bylo by fajnie

Czego ja sie tak uparłam na te krótkie włosy One mi sie tak podobają, są takie stylowe, oryginalne, dynamiczne... Gdybym znalazła świetnego fryzjera bez wahania bym je ciachała... ale w takim malym miescie trudno o dobrego fryzjera...
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 00:43   #30
afficzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 17
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Już od okolo roku zastanawiam się nad zakupem tej cud maszynki
szkoda bylo mi pieniedzy,ale teraz chyba juz nie jest mi szkoda... i zaryzykuje.Mam nadzieje,że ja pokocham
afficzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-04 17:01:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.