Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 09:46   #1351
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulaaa kochana no co ja poradze ^^ nie wiem co to za włosy a jak sie okazuje faktycznie moga być od konia ehehehee jajasobie robie nie są pierwszej jakos da się przeżyć przy długości 40-45cm nie dłuższe ^^

Dziewczęta nie ma to tamto trzeba mieć faktycznie oczy dookoła głowy i albo objeżdżać stacjonarne sklepy co nie zawsze jest możliwe albo polegać na opiniach innych wiem jedno na naszym rynku robi sie co raz to większe badziewie i co raz częściej wciskają nam kit ^^
szkoda że nie można nad tym wątkiem dodać sondy z firmami od clipów wtedy każdy miał by czarno na białym które cieszą się zadowoleniem klientów
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 16:29   #1352
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Zapamiętam to i sprawdzę niedługo po tym jak dostanę swoje cosmo.
Z tym, że jak już pisała xLADYx - longi są indyjskie, a też się skręcają po umyciu^^

a kiedy masz je dostać?
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 16:45   #1353
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Przyszły dziś, założyłam na szybko i wyszło beznadziejnie, ale mogło być gorzej xD
Włosy (cosmo) są gęste, tylko myślałam, że kolor 2 będzie trochę ciemniejszy. Albo będę musiała clipy zafarbować razem z moimi, albo zrezygnuje z farbowania moich, co mi się nie podoba.
Po tym jak je popodwijałam prostownicą są trochę suche, ale dzisiaj im zafunduję kąpiel w odżywce mocno nawilżającej i zaplotę w warkocze jak będą schły- uniknę konieczności używania lokówek itp I dostałam 8 pasm, zamiast 7, jednego (2 klipy, 10 cm) nie wpięłam bo już nie mam gdzie, ale to pewnie kwestia tego, że zakładałam je bez lusterka. ^^
Poniżej zdjecia, choć włosy wyglądają lepiej niż na fotkach, bo są robione telefonem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-11 15.08.41.jpg (56,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-11 15.09.50.jpg (132,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-11 15.09.34.jpg (52,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-11 15.10.26.jpg (37,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11-01-12_1543.jpg (32,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11-01-12_1544.jpg (102,9 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-11 15.57.21.jpg (38,6 KB, 78 załadowań)
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2012-01-11 o 21:26
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:02   #1354
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie ma puchu jeszcze jak ugniotę na mokro to są mega fale chyba będę musiała Wam na foto pokazać mi osobiście to nie na rękę, bo wolę proste
proste

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------



2 na bank podróba gołym okiem widać jakoś nie trzyma za bardzo tych włosów i podejrzewam, że będą wypadały
a w 1 włoski są jakby zatopione w tym chcesz tą metodą przedłużyć?
ja miałam kiedyś na stałe, 2 x ringi - tragedia i 4 x zgrzewy w porównaniu z ringami niebo ale wolę metodę clip in
No nie? też mi się tak wydaję, dzięki wam, przynajmniej się teraz upewniłam że na pewno

Dikej rzadkie te włosy jak ptasie piórka. Ale nie widać tego na głowie, chyba że to przez jakość? Kolor doczepów jest bardzo ładny, na pewno chcesz je farbować? ja na Twoim miejscu bym sobie dojasniła troszkę końce i zafarbowała na taki jak doczepy - ale jak nie chcesz niszczyć, to lepiej dofarbować na czarno..

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-11 o 17:05
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:06   #1355
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dikej wydaje mi się ze włosy fajne Moje też takie były jak je dostałam ale po umyciu zupełnie inne.. Jak te sylikony sie zmyły zrobiły się takie jak moje naturalne Miękkie, pofalowane troszkę, no naturalniej wyglądały.
Taśmy wyglądają na rzadkie no ale skoro mówisz, ze są bardzo geste.. ;p
A no i ja podcięła bym troszkę końcówki


ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:55   #1356
Paranoir
Raczkowanie
 
Avatar Paranoir
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 107
GG do Paranoir
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

A ja zamówiłam już po raz drugi włoski z www.hairservice.pl x)
Wiem, że już przyszły, ale są w moim innym miejscu zamieszkania więc muszę poczekać do weekendu zanim sprawdzę czy dobrałam dobrze kolor, gdyż już pozbyłam się koloru rudego i jestem blondynką.
Jak już się do nich dobiorę, wstawię jakieś fotki
__________________
Le ciel étoilé au-dessus de moi et la loi morale en moi.

Immanuel Kant
Paranoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:07   #1357
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Paranoir Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam już po raz drugi włoski z www.hairservice.pl x)
Wiem, że już przyszły, ale są w moim innym miejscu zamieszkania więc muszę poczekać do weekendu zanim sprawdzę czy dobrałam dobrze kolor, gdyż już pozbyłam się koloru rudego i jestem blondynką.
Jak już się do nich dobiorę, wstawię jakieś fotki
o blondyneczka koniecznie fotki

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Przyszły dziś, założyłam na szybko i wyszło beznadziejnie, ale mogło być gorzej xD
Włosy (cosmo) są gęste, tylko myślałam, że kolor 2 będzie trochę ciemniejszy. Albo będę musiała clipy zafarbować razem z moimi, albo zrezygnuje z farbowania moich, co mi się nie podoba. Teraz kolor jest idealnie dopasowany.
Po tym jak je popodwijałam prostownicą są trochę suche, ale dzisiaj im zafunduję kąpiel w odżywce mocno nawilżającej i zaplotę w warkocze jak będą schły- uniknę konieczności używania lokówek itp I dostałam 8 pasm, zamiast 7, jednego (2 klipy, 10 cm) nie wpięłam bo już nie mam gdzie, ale to pewnie kwestia tego, że zakładałam je bez lusterka. ^^
Poniżej zdjecia, choć włosy wyglądają lepiej niż na fotkach, bo są robione telefonem.
ładnie Ci
ale gęstość nie powala musiałabym dwa zestawy mieć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 19:23   #1358
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Też mi się wydaje że dwa zestawy, te ogonki takie sobie kolor na zdjeciach sie wydaje idealny, czemu chcesz cos farbowac? mysle ze jak one nie bedą takie proste jak to nowe kłaczki (pewnie po umyciu nie będą ) to tez ianczej bedzie wygladalo
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:41   #1359
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Skyrim Pokaż wiadomość
No nie? też mi się tak wydaję, dzięki wam, przynajmniej się teraz upewniłam że na pewno

Dikej rzadkie te włosy jak ptasie piórka. Ale nie widać tego na głowie, chyba że to przez jakość? Kolor doczepów jest bardzo ładny, na pewno chcesz je farbować? ja na Twoim miejscu bym sobie dojasniła troszkę końce i zafarbowała na taki jak doczepy - ale jak nie chcesz niszczyć, to lepiej dofarbować na czarno..
Ja mam ciemniejsze włosy niż doczepy, może tak na zdjęciach wyszło, ale są jaśniejsze. Ja mam taki bardzo ciemny brąz, ktoś to może nazwać naturalną czernią o. Widać różnicę jak w nich wyszłam. Nic z czarnym kolorem, farby mam ciemny szatyn.
A co do gęstości- dla mnie są idealne, nawet jednej taśmy nie dałam, gęstsze odpadałyby w moim wypadku. Ale to tylko ja. ^^


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ładnie Ci
ale gęstość nie powala musiałabym dwa zestawy mieć
Dziękuję.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2012-01-11 o 21:34
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:16   #1360
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dikej zrób kochana z tymi włoskami tak abyś czuła sie w nich dobrze bo najgorsze jest to kiedy doczepisz clipy i wydaje ci się że coś jest nie tak i masz wrażenie że wszyscy wiedza że masz doczepiane
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:43   #1361
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Wloski z doczepiane.pl doszly zostaly dostarczone do domu rodzicow wiec jutro z samego rana jade zobaczyc jak wygladaja. Musialam kupic sredni blond zeby zafarbowac na rudo ale mysle ze bede uzywac polowy tasm tzn polowe zafarbuje a polowe sobie zostawie, najwyzej dokupie drugi mini zestaw. Tylko mama dzownila i mowila ze sa hmm bardzo jasne, swoje obecnie mam rude. Zawsze mialam ciemny braz. Teraz nasuwa sie pytanie czy dobrze zorbilam ze zamowilam i farbuje na rudy hmm. Jutro zrobie zdjecia
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 22:47   #1362
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Dikej zrób kochana z tymi włoskami tak abyś czuła sie w nich dobrze bo najgorsze jest to kiedy doczepisz clipy i wydaje ci się że coś jest nie tak i masz wrażenie że wszyscy wiedza że masz doczepiane
Jak dzisiaj dostałam, to akurat na stronę wszedł kolor 1b, który, podejrzewam, byłby akurat. ^^
Jedno opakowanie farby wystarczy? Żeby tylko je przyciemnić trochę. Mam nadzieję, że nic nie spieprzę, boję się koloryzacji.. Mam to robić tak samo jak ze swoimi na głowie, prawda?

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja po nocach tu siedzę.xd
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 23:03   #1363
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Jak dzisiaj dostałam, to akurat na stronę wszedł kolor 1b, który, podejrzewam, byłby akurat. ^^
Jedno opakowanie farby wystarczy? Żeby tylko je przyciemnić trochę. Mam nadzieję, że nic nie spieprzę, boję się koloryzacji.. Mam to robić tak samo jak ze swoimi na głowie, prawda?

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja po nocach tu siedzę.xd
Koloryzacji bać się nie musisz, ale tylko jeśli masz dobrej jakości włoski
Ja od paru lat farbowałam na 1B, ale jak się zamawia włoski tego koloru to zawsze są dużo jaśniejsze od własnych... Więc się zastanowiłam, przemyślałam i od miesiąca mam czerń - czuję się w niej bosssko

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Jak dzisiaj dostałam, to akurat na stronę wszedł kolor 1b, który, podejrzewam, byłby akurat. ^^
Jedno opakowanie farby wystarczy? Żeby tylko je przyciemnić trochę. Mam nadzieję, że nic nie spieprzę, boję się koloryzacji.. Mam to robić tak samo jak ze swoimi na głowie, prawda?

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja po nocach tu siedzę.xd
Ja siedzę do 6 rano, mam nocki w biurze
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 08:21   #1364
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Przyszły dziś, założyłam na szybko i wyszło beznadziejnie, ale mogło być gorzej xD
Włosy (cosmo) są gęste, tylko myślałam, że kolor 2 będzie trochę ciemniejszy.
na zdjeciach nie widac wogole róznicy w kolorze, na poczatku zawsze wydaja sie takie rzadsze, po myciu sie spusza lekko. powiedz mi czy taśma jest podwójnie szyta, troche sie odcinaja/ bo sa proste na końcach/ - wiec lekkko zakrecisz i bedzie miodzio

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Ja mam ciemniejsze włosy niż doczepy, może tak na zdjęciach wyszło, ale są jaśniejsze. Ja mam taki bardzo ciemny brąz,
ja również mam ciemny / bardzo/ braz, rapunzele jak przyszły to farbowałam castingiem, i zlały sie idealnie. - tez zamawiała kolorek #2 i były za jasne
wiec farbuj bez obaw

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Jedno opakowanie farby wystarczy? Żeby tylko je przyciemnić trochę. Mam nadzieję, że nic nie spieprzę, boję się koloryzacji.. Mam to robić tak samo jak ze swoimi na głowie, prawda?[COLOR="Silver"]
mi starczyło jedno opakowanie / na moje własne+ doczepki/
tak dokładnie farbuj tak jak swoje/ ja rozkładam je na folii aluminiowej, zwilzam psikaczem i farbuje. p.s pamietaj zeby dobrze nałozyc farbe w okolicach tasmy-szycia, nieraz o tym sie zapomina i widac po opieciu jasniejsze / będzie dobrze

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Ja siedzę do 6 rano, mam nocki w biurze
a w między czasie wizaz
mam tak samo, tylko ze ja 8-16
========================= ======================
wczoraj nie poczytałam nic wieczorkiem bo>> składałam z Tz szafe z ikei do 2 w nocy:/ taka mini garderoba narożna.
całkiem super okazja sie trafiła bo szafa wielka narozna, ciemny braz, wys 2,30m>> za 129 zł / z dwiema półkami+rurki alumioniowe/>> wszytskie przecenione bo.... dostali partie.. bez drzwi hehe, ale na wymiar kupie płyte i załozymy. w sobote układanie ciuchów i przekładanie + przemeblowanie w pokoju.


---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
Wloski z doczepiane.pl doszly Tylko mama dzownila i mowila ze sa hmm bardzo jasne, swoje obecnie mam rude. Zawsze mialam ciemny braz. Teraz nasuwa sie pytanie czy dobrze zorbilam ze zamowilam i farbuje na rudy hmm. Jutro zrobie zdjecia
to czekamy na fotki, '
jak sa jaśniejsze to zawsze mozesz przyciemnic, farbujac taka sama farbą jak swoje naturalne., gorzej jak bys chciała rozjaśnic:/
========================= =======
========================= =======
Paranoir w avku masz doczepione??

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
[URL="https://wizaz.pl/forum/member.php?u=445528"] najgorsze jest to kiedy doczepisz clipy i wydaje ci się że coś jest nie tak i masz wrażenie że wszyscy wiedza że masz doczepiane
racja , ja pomimo tego ze przypne ok, nie widac przejscia, to jak wieje silny wiatr i to jescze od tyłu np. "pod włos" to wpadam w lekka panike hehe
/ p. s wiecie o czym mówie/

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Wybaczcie takiego długiego posta :/

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

śpiochy wstawać!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-12 o 08:02
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:06   #1365
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Skyrim Pokaż wiadomość

- (najdroższe) słowiańskie dziewicze (nigdy nie farbowane włosy
słowiańskie tak jak koleżanka 2 posty wyżej pisała, można je rozjaśniać, farbować robić trwałą etc. mają długą żywotność - coś słyszałam że ze 2 lata około)
ja na włosy słowiańskie mam gwarancję na 5 lat

Cytat Asiulki mi zeżarło
Cytat:
ciekawe czy nie wypadaja włosy z takiej taśmy? bo wydaje mi sie ze tak.
Miska miała ta przeedłuzane włoski
ale chyba nie o mnie chodzi
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:29   #1366
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
na zdjeciach nie widac wogole róznicy w kolorze, na poczatku zawsze wydaja sie takie rzadsze, po myciu sie spusza lekko. powiedz mi czy taśma jest podwójnie szyta, troche sie odcinaja/ bo sa proste na końcach/ - wiec lekkko zakrecisz i bedzie miodzio

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

ja również mam ciemny / bardzo/ braz, rapunzele jak przyszły to farbowałam castingiem, i zlały sie idealnie. - tez zamawiała kolorek #2 i były za jasne
wiec farbuj bez obaw

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------


mi starczyło jedno opakowanie / na moje własne+ doczepki/
tak dokładnie farbuj tak jak swoje/ ja rozkładam je na folii aluminiowej, zwilzam psikaczem i farbuje. p.s pamietaj zeby dobrze nałozyc farbe w okolicach tasmy-szycia, nieraz o tym sie zapomina i widac po opieciu jasniejsze / będzie dobrze


---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Wybaczcie takiego długiego posta :/

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

śpiochy wstawać!!!!!!!!!!!!!!

Jej,dziękuję Asiulka za tak wyczerpującą odpowiedź!
To dzisiaj farbuję, potem odżywka z kokosem (<3!), zaplatam w warkocz i będzie dobrze, mam nadzieję.


tylko szkoda, że nie dostałam do włosów żadnej instrukcji, ani porad co do pielęgnacji. A podobno miałam dostać. ^^

Śpiochy nie śpią już dawno, ale z dostępem do komputera gorzej w szkole- w klasie maturalnej nie chcą już Nam okienek robić między zajęciami.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:51   #1367
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Jej,dziękuję Asiulka za tak wyczerpującą odpowiedź!

tylko szkoda, że nie dostałam do włosów żadnej instrukcji, ani porad co do pielęgnacji. A podobno miałam dostać. ^^
PO CO CI INSTRUKCJA????? masz wizaz to wo wiele więcej

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

[QUOTE=Miskaa78;31567814
ale chyba nie o mnie chodzi[/QUOTE]
nie to ze miałas przeswity, czy wypadajace >> tylko z tego co pamietam mowiłas ze miałas ta metoda robione?
czy sie myle ?
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:03   #1368
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość


nie to ze miałas przeswity, czy wypadajace >> tylko z tego co pamietam mowiłas ze miałas ta metoda robione?
czy sie myle ?
Asia nigdy nie miałam przedłuzanych włosów na stałe
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:10   #1369
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Doszly doszly, nie bede ich komentowac bo nie mialam nigdy clipow zostawiam to wam. Kolor sredni blond, 100g 50 cm. Ponizej zdjecia ta jak obiecalam, aha jkaby ktoras z was miala kilka spinek z 8 i zwarzyla bylabym wdzieczna, chcialabym poprostu wiedziec ile same wlosy maja gram, dzis je zwarze na elektronicznej. Rowniez dodaje zdjecie moich starych wlosow, ktore przezyly wiele 3 farbowania, prostowanie-sa podciete.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0244.jpg (132,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0246.jpg (112,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0254.jpg (71,0 KB, 44 załadowań)
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 11:12   #1370
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Asia nigdy nie miałam przedłuzanych włosów na stałe
a to przepraszam :/ jak nie ty to pewnie Aqrawa.
pomyliło mi sie;/

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
Doszly doszly, nie bede ich komentowac bo nie mialam nigdy clipow zostawiam to wam. Kolor sredni blond, 100g 50 cm. Ponizej zdjecia ta jak obiecalam, aha jkaby ktoras z was miala kilka spinek z 8 i zwarzyla bylabym wdzieczna, chcialabym poprostu wiedziec ile same wlosy maja gram, dzis je zwarze na elektronicznej. Rowniez dodaje zdjecie moich starych wlosow, ktore przezyly wiele 3 farbowania, prostowanie-sa podciete.
no końce wydaja sie byc równie w miare, nie wycieniowane za bardzo, przypomnij mi prosze ile to jest grazm?zamawiałas z doczepiane.pl

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-12 o 11:14
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:15   #1371
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a to przepraszam :/ jak nie ty to pewnie Aqrawa.
pomyliło mi sie;/

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------


no końce wydaja sie byc równie w miare, nie wycieniowane za bardzo, przypomnij mi prosze ile to jest grazm?zamawiałas z doczepiane.pl
napisała przecież,że 100g i 50 cm

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
Doszly doszly, nie bede ich komentowac bo nie mialam nigdy clipow zostawiam to wam. Kolor sredni blond, 100g 50 cm. Ponizej zdjecia ta jak obiecalam, aha jkaby ktoras z was miala kilka spinek z 8 i zwarzyla bylabym wdzieczna, chcialabym poprostu wiedziec ile same wlosy maja gram, dzis je zwarze na elektronicznej. Rowniez dodaje zdjecie moich starych wlosow, ktore przezyly wiele 3 farbowania, prostowanie-sa podciete.
cienizny
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:17   #1372
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

[QUOTE=[COLOR=Silver]

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez [COLOR=Silver
[/COLOR]no końce wydaja sie byc równie w miare, nie wycieniowane za bardzo, przypomnij mi prosze ile to jest grazm?zamawiałas z doczepiane.pl
napisane 100g ale zwaze je dzis w pracy to podesle zdjecia po 23.
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:22   #1373
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
napisała przecież,że 100g i 50 cm [COLOR="Silver"]
teraz to i ja widze rozkojarzona jakas jestem :/
wczoraj miałam na włosach kokos/ ok 7 godz/>> tylko dziad nie pachnie wogóle włoski miekkie

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość

napisane 100g ale zwaze je dzis w pracy to podesle zdjecia po 23.
wklej równiez/ jak bedziesz miała chwile fotki z końcowym efektem
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:28   #1374
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Tak wygaldaja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0247.jpg (120,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0249.jpg (109,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0250.jpg (137,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0251.jpg (114,5 KB, 57 załadowań)
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:35   #1375
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
Tak wygaldaja.
chude zważ zobaczymy czy faktycznie 100 mają
a jaki to kolorek?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:37   #1376
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

sredni blond, ja mam strasznie malo wlosow, zreszta zrobie zdjecia dzis to wstawie. Kurcze tak chwalilyscie doczepiane.pl a tu takie cos, moze temu ze ja to mam 100g a nie ten mega zestaw. Teraz odcielam z jednej tasmy 2 cm i farbuje.
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:40   #1377
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
Tak wygaldaja.
a mi sie wydaje ze wcale nie sa jakos strasznie chude, pojeduncze tasmy tak wygladaja. fajnie zze nie sa strasznie pocieniowane na końcach i nie odstają.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
sredni blond, ja mam strasznie malo wlosow, zreszta zrobie zdjecia dzis to wstawie. Kurcze tak chwalilyscie doczepiane.pl a tu takie cos, moze temu ze ja to mam 100g a nie ten mega zestaw. Teraz odcielam z jednej tasmy 2 cm i farbuje.
najlepiej zafarbuj i załóz, ten setaw 135 na pewno byłby gęstszy , ale doczepiane pl. nie maja 135, tylko cosmoshop

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-12 o 11:43
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:45   #1378
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hm ale nie mam tego zestawu mam ten tylko co ma 100 g, zobaczymy jak to bedzie tez wygladalo na glowie, tak jak pislam mam mega malo wlosow, wiekszosc wypadlo po ringach po 9 mc noszenia.
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:49   #1379
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

100 gr, to nie jest jakos mało znowu, jak pierwsze clipy / daawno/ miałm chyba 80gr - z tym ze duzo powypadało z tay jeszcze- efekt mozecie sobie wyobrazic.
teraz zakładam na głowe ok 120-125 / mieszanka 2 zestawów/
na pewno twoje włoski beda bardziej zadowoloene niz z rigów.
jak masz mało włosków, jeszcze po zdjeciu ringów to tez nie obciazaj ich od razu / zestawem 200 gr np-zartuje/
bedzie dobrze

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-12 o 11:50
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:03   #1380
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

wyszedl taki sam jak mam, musze tylko swoje zafarbowac, odrosty, i nierowmnomierny kolor, bo schodzilam z ciemnego brazu, mialam rozjasniane a potem farbowane, wiec wiadomo jaki wyszedl efekt koncowy, rozne odciennie rudosci i czerwieni. Wsrod moich wlosow sa te doczepiane widac na zdjeciach, przechodza przez przedzialek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0258.jpg (75,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0259.jpg (66,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0260.jpg (88,2 KB, 39 załadowań)
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.