Scent Bar - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 20:44   #1951
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Ten moj egzamin to jakis dziwny byl. Na poczatku miala byc to zerowka, jednak pozniej profesor potraktowal ja jako pierwszy termin. A tych co nie przyszli chcial potraktowac tak jak tych co nie zdali. Grozil mi egzamin poprawkowy, z przyczyn ode mnie niezaleznych.
Jednak musze sie zgodzic po trochu z twoim zdaniem.
Studia nie sa przymusowe i nie kazdy musi byc od razu magistrem.
Edit: chcialam powiedziec ze, sami sobie fundujemy taka wlasnie rozrywke...


Twarda kobieta z Ciebie Sabbath...

Mi sie przypomnialo, kiedy jeszcze ze szwami po porodzie zaliczalam ustnie egzamin z psychologii. Jakos do pani doktor nie mogl dotrzec komunikat dlaczego nie moge sobie usiasc. Teraz sie smieje z tego, ale wtedy bolalo jak cholera. Sorry za ta makabre....
Betty, ja zemdlałam właśnie dlatego, że kobieta kazała mi usiąść.

To, co opisujesz to oczywiste nadużycie. Prosiak z tego wykładowcy.

Miałam takiego, który ustalał termin, godzinę i... spóźniał sie na przykład pięć godzin. Oczywiście nie był w stanie przepytać nawet połowy zapisanych na ten dzień, więc oni przychodzili dnia następnego, grupa się powiększała, a ten pacan spóźniał się... cztery godziny, albo sześć...

Trzeciego dnia ludzie czyhali od szóstej rano, żeby być pierwszymi. ten przychodził spóźniony i na wieść o tym jak długo czekamy kpił, że mamy atawizmy kolejkowe.
Wsiadłam na niego z pyskiem i powiedziałam, że gdyby nie był nieobowiązkowym i nieszanującym drugiego człowieka gburem nie musielibysmy mieć żadnych atawizmów. I że nie tylko mam zapisane godziny, w jakich przyszedł (a kartka z godzinami egzaminów na drzwiach), to mam jeszcze na to dziesiątki światków, więc lepiej niech jakoś zorganizuje ten egzamin tak, żeby nam pasowało, bo inaczej ja tego tak nie zostawię, a u dziekana ma już i tak nagrabione...
Żebyście wiedziały, jak bardzo starał się mnie oblać.
Nie omieszkałam mu oczywiście przypomnieć, że w razie niesprawiedliwej oceny mogę z wielką przyjemnością zdać komisyjny.

Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 20:52   #1952
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Oby
Też masz wkrótce sesję ?
Tak. Chyba jak wszyscy studenci
Na moich studiach sesja to prawie jak wakacje Nie ma staży, nie ma zajęć, wejściówek, kolokwiów co tydzień w ilości co najmniej jednego. W dodatku mojej grupie fajnie się terminy rozlosowały, na najtrudniejsze rzeczy będę miała sporo czasu do nauki. Bylebym się zmobilizowała w porę i nie chorowało to powinno być ok. Będzie dobrze zobaczysz. Pierwsza sesja to niezły szok, ale na pewno sobie poradzisz

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Warto wkleić foteczke dziewczyny świetnie doradzają, a ten fotomontaż z fryzurami to rewelacja, mojemu mężowi tak sie 2 fryzura spodobała, ze chce abym włosy obcięła....na razie zapuszczam potem, kto wie....
Aż coś skombinuję, naprawdę
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 20:54   #1953
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
rodzenie w czasie studiów też znam z autopsji , nie było tak źle, jak sobie wróżyłam chociaż jeden z profesorów zachował się wyjątkowo niekulturalnie, to reszta sesji była kapitalna,
ja też i miło to wspominam
do szpitala pojechałam prosto od deski kreślarskiej (to były jeszcze czasy bez komputerów)
ale ja nie byłam taka ambitna, z projektu, który kreśliłam przed porodem dostałam piątkę, ale tylko dlatego, że mąż napisał na ostatniej planszy nieskończonego projektu: "moja żona skończy projekt jak urodzi córkę" i się podpisał kończył ten sam wydział, więc go pamiętano i bardzo miło ten dopisek potraktowano
ale na moich studiach była atmosfera sprzyjająca studentkom z dziećmi
to były czasy
rozmarzyłam się
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 20:56   #1954
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Statystyka. Co za idioctwo...
Statystyka dobrze wyłożona jest świetna (podobnie jak matematyka - poszłam na olimpiadę w 8 klasie, bo panicznie bałam się egzaminu do liceum; w liceum na olimpiadę szłam z miłości do matematyki - ale miałam rewelacyjnego profesora...).
Podobnież także ekonometria Chyba tylko prognozowanie zostało dla mnie czarną magią, ale też nikt nie próbował mi tego wyjaśnić...

Angel - na wyższych latach będzie lepiej. I niestety, sprawda się stara zasada - im wyższy tytuł, tym większa łagodność i kultura. Choć oczywiście od każdej zasady są wyjątki - niestety, te negatywne też (mój 3 rok, nie mogłam iść na wpisy ocen - a to była jedyna droga, by tę ocenę poznać, pan dr hab przywitał moją - starszą od niego z dobre 10-15 lat - mamę hasłem "czego"...)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
(ja nawet sudoku nie umiem do końca rozwiązać )
Prędzej uwierzę, że Ci się nie chce

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
A Analiza Matematyczna Krysickiego to dla mnie czysta poezja
( prosze sie nie smiac )
To dobra książka. I logicznie napisana, a to sztuka

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
A sudoku po prostu uwielbiam...
Im trudniejsze, tym lepiej dla mnie. Jeszcze zadnej planszy nie zostawilam bez rozwiazania.
A kakuro ?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
W ostatnim roku tylko 2 razy zdecydowałam się na profesjonalne cięcie - efekt - wychodziłam wściekła na siebie, że znowu chciałam spróbować i z mocnym postanowieniem - nigdy więcej.
Niestety ostatnie cięcie było tuż przed Sylwestrem - efekt był taki, że poszłam na imprezę w związanych włosach No i czekam aż włosy odrosną cobym mogła sama je poprawić.
Irkax, ja się właśnie wybieram... Gdzie mam nie iść?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:01   #1955
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Betty, ja też rodziłam w czasie sesji.
Choć rzeczywiście - nie rodziłam w czasie egzaminu, za to zwolniłam się ze szpitala wcześniej po to właśnie, by egzaminu nie opuścić.
Miałam siedem egzaminów, w tym jeden, ten pierwszy zdałam tylko na 4,5, bo po prostu zemdlałam z bólu podczas trzeciego pytania. Ale ani mi przyszło do głowy usprawiedliwiać się porodem czy czymkolwiek innym. W końcu to, czy mam dziecko, czy nie mam nie zwalnia mnie od tego, żeby posiąść określony zasób wiedzy i rzetelnie go zaliczyć.
Takie jest moje stanowisko w tej sprawie. Moje, podkreślam.
Sama nie wiem czy podziwiam czy bardziej mi glupio, ze ja zawsze kombinator
Jak trafilam do szpitala z wyrostkiem to sie tym tlumaczylam i szli mi na reke z zaliczaniem kiedy chcialam, slubem sie nawet tlumaczylam
a jak stracilam glos na egzamin ustny to przyszlam zeby mnie zalowali jaka ja biedna i zdalam

Nie wiem, ja zawsze do edukacji mialam podejscie luzno-olewkowe, ktore skutkowalo niestety w wielu stresujacych momentach, z ktorych jednak udawalo mi sie wyjsc.

Jedyne co mi sie nie udalo to oddanie pracy licencjackiej w terminie i nie bylo zlituj... powtorzylam semestr i wyskoczylam ze sporej sumki za o powtarzanie (do tej pory mam koszmary w ktorych wciaz mam nienapisana prace)

A wam Sesjowcom zycze wytrwania i powodzenia
i mala anegdotka... cale moje 3 letnie studia zawsze mialam kampanie wrzesniowa wynikajaca z letniego lenistwa

Na 1szym roku mialam do powtorzenia chyba 2 - 3 egzaminy, z czego przysligiwaly tylko dwa terminy i jeden, jedyny komis w razie zlego. Jak wiecej to nara pieczara.
Ja jakos nie kwapilam sie na uczelnie w celu sprawdzenia dat tych examow a jak sie juz pojawilam to prawie mialam zawal...
2 moje egzaminy odbyly sie - jeden wczoraj, drugi dzis... juz widzialam sie wylatujaca na kopie ...ale poszlam do mojego 'dziekanatu' sekretariatu, ze ja wlasnie wrociulam a tu egzamy odbyly sie... uuuu uuu buu buu
Profesor akurat siedzial i mowi mi 'niech sie pani nie martwi zrobie jeszce jeden termin dla takich jak pani'


na Drugim roku nauczona juz przykladem sprawdzania dat pojawiam sie na egzamie w dniu odpowiednim, w czasie odpowiednio wczesniejszym... Siedze spokojnie ale tak se mysle cos ludkow nie ma... a powinien byc caly rok.
Wiec tup tup do sekretariatu z pytaniem 'o co kaman'
Babki prawie padly - ok, ten dzien, ta godzina, nie to miejsce...

W szpilach bieglam spory odcinek... zeby oblac

Ostatnio po 2 latach bylam odebrac dyplom a sekretariacie pamietaja mnie z imienia i sie smieja.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:05   #1956
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Betty, ja też rodziłam w czasie sesji.
Choć rzeczywiście - nie rodziłam w czasie egzaminu, za to zwolniłam się ze szpitala wcześniej po to właśnie, by egzaminu nie opuścić.
Miałam siedem egzaminów, w tym jeden, ten pierwszy zdałam tylko na 4,5, bo po prostu zemdlałam z bólu podczas trzeciego pytania. Ale ani mi przyszło do głowy usprawiedliwiać się porodem czy czymkolwiek innym. W końcu to, czy mam dziecko, czy nie mam nie zwalnia mnie od tego, żeby posiąść określony zasób wiedzy i rzetelnie go zaliczyć.
Takie jest moje stanowisko w tej sprawie. Moje, podkreślam.
Moje też

Teraz gdy stoję z drugiej strony, bardzo doceniam taką postawę.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:08   #1957
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar

Sabbath, wierz mi, prawie na kazdej uczelni spotkasz takiego typa... chyba ze to ten jeden tak krazy jak widmo.
Czy to nie bylo czasem na trzecim roku?

Annmarie, jeszcze nie wiem co to kakuro, ale pewnie jak sie dowiem to polubie

Narazie poczytam, bo szyje dziewczynkom moim suknie na czwartkowy bal w przedszkolu. Bez maszyny, bo nie umiem, zaraz mi palce odpadna....
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 21:17   #1958
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Pamietam jeszcze jak u mnie na uczelniz kumpela mialysmy przekichane u dwoch wykladowcow...

Kobiet.

Ona - jedno z cwiczen polegalo na opowiadaniu kawalow w jezyku obcym, nie pamietam co mialo na celu, wszelakie kawaly to byly takie suchary az kolezanka trzecia opowiedziala taki jeden z chamska puenta... mega zabawny. Dostalysmy ataku smiechu.
Ona potem widzac to prosi mnie o opowiedzenie tego kawalu ale odmowilam, odwraca sie do mojej kumpeli, ta takze odmowila...dostala szalu na nia i juz do konca studiow miala z nia mega przejscia. A ja jakos luz.

Mnie sie uczepila inna, z writingu...
Poczatkowo pomyslalm, ze faktycznie pewnie jestem debil i nie umiem pisac dobrze tych essejow i innych bzdet ale...
doszlam do punktu gdzie chciala mnie oblac... mialam napisac jakies 3 esseje poprawkowe, poprosilam o pomoc kumpele, ktora zawsze miala u niej przynajmniej 4 o pomoc. Poprawila mi je i co? oblane.
Ja sie podlamalam a kumpela tak zawziela, ze napisala mi je zupelnie sama, tak z mega wkladem serca i ogolnie na tip top... Ledow mi je zaliczyla.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:18   #1959
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
z projektu, który kreśliłam przed porodem dostałam piątkę, ale tylko dlatego, że mąż napisał na ostatniej planszy nieskończonego projektu: "moja żona skończy projekt jak urodzi córkę" i się podpisał kończył ten sam wydział, więc go pamiętano i bardzo miło ten dopisek potraktowano
taka cudny tekst i pomysłowy mąż
mój dzielnie znosił wszystko, dopóki Olga nie usamodzielniła się trochę, oderwała od maminej spódnicy i już mnie nie potrzebowała na każdym kroku - wychowywałam ją w domu do 3 roku, wszystko robiłyśmy przez te 3 lata razem, więc zdarzało się, że w czasie przerwy w zajęciach mąż zabierał mnie z uni i jechaliśmy do domu, żeby moje dziecię mogło zrobić np. kupę w asyście mamy bo bez mamy, ani rusz ani dziecię ani kupa

ech, czasem żałuję, że mamy ja tylko jedną, ale tak już musi być ...

PS. Kota ciekawa fryzura i pasuje właścicielce
choć przyznaję, że wyobrażałam sobie Ciebie zupełnie inaczej, nie wiem dlaczego w mojej głowie jesteś brunetką w stylu Katarzyny Herman

Irkax, chyba nie może być aż tak źle ? mojej traumy sprzed lat chyba nie pobije - własny mąż mnie wtedy nie poznał

ja ostatnio kompletnie zmieniłam zarówno strzyżenie, jak i kolor, czuje się teraz fantastycznie i bardzo sobą, ale mojej obecnej fryzjerce ufam bezgranicznie w kwestii włosów,
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:23   #1960
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Annmarie, jeszcze nie wiem co to kakuro, ale pewnie jak sie dowiem to polubie
Kakuro, czyli inaczej krzyżówka liczbowa
Kilka linków:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kakuro
http://www.kakuropuzzle.com/impossible_1.html
http://www.conceptispuzzles.com/prod...le_samples.htm
http://www.krazydad.com/kakuro/

Jak czasem znudzi mnie sudoku to sięgam po to (a potem obrazki logiczne, ale to już inna bajka )
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:27   #1961
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Kakuro, czyli inaczej krzyżówka liczbowa
Kilka linków:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kakuro
http://www.kakuropuzzle.com/impossible_1.html
http://www.conceptispuzzles.com/prod...le_samples.htm
http://www.krazydad.com/kakuro/

Jak czasem znudzi mnie sudoku to sięgam po to (a potem obrazki logiczne, ale to już inna bajka )
A te obrazki logiczne,to takie diagramy z liczbami okreslajacym ile pol w danym rzadku trzeba zaciemnic?
Bo jak tak, to tez je uwielbiam.... one chyba w wyborczej kiedys byly....

(napisala, rzucajac kawalkiem rozowej satyny w kat...)
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 21:34   #1962
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Kota świetna fryzurka
Mad , a moze zdjecie
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:38   #1963
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

I niestety, sprawda się stara zasada - im wyższy tytuł, tym większa łagodność i kultura.
Mam takie same doświadczenia. Zajęcia z profesorami to najczęściej była czysta przyjemność


Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

Irkax, ja się właśnie wybieram... Gdzie mam nie iść?
To ostatnie strzyżenie odbyło się w mojej rodzinniej mieścinie, więc styczność z ową "fryzjerką" Ci nie grozi.

Za to poprzednie popełniłam w Galerii Kazimierz w salonie fryzjerskim HairCoif. Zapłaciłam niemało, a wyszłam gorzej obcięta i uczesana niż weszłam

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
taka cudny tekst i pomysłowy mąż
Taka Taka - pozdrów pomysłowego męża, dobry jest

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Irkax, chyba nie może być aż tak źle ? mojej traumy sprzed lat chyba nie pobije - własny mąż mnie wtedy nie poznał
Jest źle o tyle, że teraz włosy nie układają mi się w ogóle
(Jak się sama obetnę, to nie potrzebuję żadnych specyfików do układania włosów, a teraz ani pianka ani lakier nie pomagają )
Do tego część z nich została skrócona za dużo w porównaniu do reszty i wyglądam jakby fryzjerka w połowie strzyżenia rozmyśliła się co do konceptu "fryzury". Ciężko je też sensownie związać, bo wychodzi chuda kitka zamiast kucyka czy koka..normalnie nic tylko opitolić się na łyso.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:39   #1964
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Sabbath, silna z Ciebie babka ale Ty o tym wiesz Ja po porodzie to zdychałam i ryczałam przez 3 tygodnie. Rodzić dzieci moge ale w połogu niech mąż chodzi
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:46   #1965
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A wam Sesjowcom zycze wytrwania i powodzenia
i mala anegdotka... cale moje 3 letnie studia zawsze mialam kampanie wrzesniowa wynikajaca z letniego lenistwa
Niezły numer z Ciebie

Ja nie miewam kampanii wrześniowej - właśnie z lenistwa Jak sobie wyobrażę całe wakacje z widmem jakichś zaległych egzaminów nad głową To już wolę siedzieć na d... (albo leżeć nad Zalewem i wystawiać d... do słońca a nos w notatki ) i się uczyć.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:01   #1966
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
A te obrazki logiczne,to takie diagramy z liczbami okreslajacym ile pol w danym rzadku trzeba zaciemnic?
Bo jak tak, to tez je uwielbiam.... one chyba w wyborczej kiedys byly....
A tak, tak
To masz jeszcze jednego linka:
http://www.triddlers.com/default.jsp?lang=pl
Tysiące I takie zwykłe i takie różne...

A co miesiąc w kioskach pisemko "Obrazki logiczne" za 5 zł - http://www.obrazkilogiczne.pl/

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Za to poprzednie popełniłam w Galerii Kazimierz w salonie fryzjerskim HairCoif. Zapłaciłam niemało, a wyszłam gorzej obcięta i uczesana niż weszłam

(Jak się sama obetnę, to nie potrzebuję żadnych specyfików do układania włosów, a teraz ani pianka ani lakier nie pomagają )
Irkax, to może zamiast do zakładu, ja się do Ciebie wybiorę

Ja miałam kiedyś 2 fajne fryzjerki - panią Anię, ale w Rzeszowie i panią Anitkę, którą wykończył właściciel lokalu podnosząc w ciągu roku o 250% czynsz... No i trzeba znaleźć, ale w ciągu 2 lat nie udało mi si e znaleźć takiej, co bym jej wierną chciała być...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:01   #1967
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Niezły numer z Ciebie

Ja nie miewam kampanii wrześniowej - właśnie z lenistwa Jak sobie wyobrażę całe wakacje z widmem jakichś zaległych egzaminów nad głową To już wolę siedzieć na d... (albo leżeć nad Zalewem i wystawiać d... do słońca a nos w notatki ) i się uczyć.
Wiesz, w zyciu trzeba sobie zapewniac nieco rozrywki
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:03   #1968
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Sama nie wiem czy podziwiam czy bardziej mi glupio, ze ja zawsze kombinator
Jak trafilam do szpitala z wyrostkiem to sie tym tlumaczylam i szli mi na reke z zaliczaniem kiedy chcialam, slubem sie nawet tlumaczylam
a jak stracilam glos na egzamin ustny to przyszlam zeby mnie zalowali jaka ja biedna i zdalam
Basia kiedyś napisała, że ja nie mam litości dla siebie samej. No nie mam.
Być może ludziom mniej bezkompromisowym, czy też mniej twardogłowym jest w życiu łatwiej, ale ja nie potrafiłabym sobie wtedy spojrzeć w twarz. mam taka zasadę, że cokolwiek robię, robie najlepiej jak potrafię.
Z resztą ja przyznaję, że mnie nauka przychodzi bardzo łatwo. Szczególnie, że mnie po pierwsze prawie wszystko interesuje, a po drugie mam zdolnośc nabudowywania nowej wiedzy na starej, wszystko mi się składa w spójny system. W ten sposób zwykle opanowanie nowego problemu wymaga oda mnie znacznie mniej wysiłku, niż od osoby studiującej na zasadzie: zakuć, zdać, zapomnieć.

A z resztą, co ja tu się będę krygować?
JA TO LUBIĘ!
I nowe horyzonty, nowe, fenomenalnie ciekawe i często zupełnie nieprzydatne wiadomości, i także zdziwione miny ludzi, kiedy okazuje się, że niespodziewanie WIEM.


Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Moje też

Teraz gdy stoję z drugiej strony, bardzo doceniam taką postawę.
Oj tak.



Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Sabbath, wierz mi, prawie na kazdej uczelni spotkasz takiego typa... chyba ze to ten jeden tak krazy jak widmo.
Czy to nie bylo czasem na trzecim roku?
Nie wiem, czy przypadkiem nie na trzecim, a czemu?

Jesli to ten sam grasujący typ, to mam nadzieję, że padnie w drodze.
Dla rozpoznania powiem, że nosił apaszki pod rozpiętą koszulą. Ten?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Sabbath, silna z Ciebie babka ale Ty o tym wiesz Ja po porodzie to zdychałam i ryczałam przez 3 tygodnie. Rodzić dzieci moge ale w połogu niech mąż chodzi
Tymeno, ja nie mogę.
Jedno i nigdy więcej!

Jeszcze dwa dni po urodzeniu traciłam przytomność przy próbie wstania z łóżka. Musiałaby mnie dopaść galopująca skleroza, żebym zdecydowała sie jeszcze raz na taki koszmar. Najpierw kilkanaście godzin rzeźni na porodówce, potem trzy tygodnie krwawienia jak prosię z szarpanych ran, a potem pół roku potwornego karmienia i do tego rok babrania się w gównie. Nie, dziękuję.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:05   #1969
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś 2 fajne fryzjerki - panią Anię, ale w Rzeszowie i panią Anitkę, którą wykończył właściciel lokalu podnosząc w ciągu roku o 250% czynsz... No i trzeba znaleźć, ale w ciągu 2 lat nie udało mi si e znaleźć takiej, co bym jej wierną chciała być...
Mialam kiedys taka 'dresiarke' no fanka disco jak sie patrzy ale mloda i niezle ciela... ale... miewala zle dni i juz wtedy gorzej bylo.

Najlepiej obciela mnie kiedys dziewczyna, ktora zadnego wyksztalcenia fryzjerskiego nie miala a zwykly dryg
Niesamowicie obciela i wlosy odrastaly mi z maksymalnie krotkich na dlugie i obylo sie bez tego mega strasznego okresu, kiedy wlosy sa niw pipe ni w oko.

Sabbath - jesli cos mnie interesuje wchodzi mi do glowy latwo, nie mialam zadnych problemow z literatura itp...
ale jesli cos mnie nie interesuje to nawet czasami zasada zakuc, zdac , zapomniec nie dziala bo ja zapominam w momencie. Mozg jakby sie blokowal i nie potrafie...
Tak mam z historia (wiem, ze wstyd ale poprostu nie moge, nie pamietam...)
i z matematyka, poprzez swoja niesystematycznosc mam wiele zaleglosci a podczas kolejnych lat nauki coraz wieksze nadbudowywaly sie na te juz istniejace...
Mialam tez egzamin z czegos na ksztalt pedagogiki i przygotowala sie do niego dobrze a 2 razy oblalam (skonczylo sie na komisie) bo nie wystarczyla wiedza oddana wlasnymi slowami ale wyuczone na pamiec regulki.No krew mi sie w zylach burzyla i nie moglam sie tego wyuczyc...
Coz - wiec edukacje matematyczna zakonczylam w klasie 4 liceum z ocena dostateczna, ktora zdobylam dzieki mojemu urokowi osobistemu. No nie ma sie czym chwalic ale ja czasem tak mam.
Poza tym len jestem.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 22:09   #1970
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Kota świetna fryzurka
Mad , a moze zdjecie
ja na zdjęciu pod warunkiem, że wytnę pysk
jeszcze się kto zakocha buahahahaha
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:12   #1971
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Tak. Chyba jak wszyscy studenci
Na moich studiach sesja to prawie jak wakacje Nie ma staży, nie ma zajęć, wejściówek, kolokwiów co tydzień w ilości co najmniej jednego. W dodatku mojej grupie fajnie się terminy rozlosowały, na najtrudniejsze rzeczy będę miała sporo czasu do nauki. Bylebym się zmobilizowała w porę i nie chorowało to powinno być ok. Będzie dobrze zobaczysz. Pierwsza sesja to niezły szok, ale na pewno sobie poradzisz
Wierzę Medyczne i prawnicze kierunki są dla mnie mega... hmmm... [brak mi dobrego słowa - produkcja notatki z Klasycznych Teorii wypiera mi mózg ] No - w każdym razie domyślam się co masz na myśli.
Na moich humanistycznych studiach jest mnóstwo czytania i pracy z naukowym tekstem - ta stata (no i ekonomia) to jedyne ścisłe elementy

Proszę Cię - nie strasz mnie. I tak jestem kłębkiem nerwów . Normalnie zaczynam wątpić, że mi się to wszystko uda

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Statystyka dobrze wyłożona jest świetna (podobnie jak matematyka - poszłam na olimpiadę w 8 klasie, bo panicznie bałam się egzaminu do liceum; w liceum na olimpiadę szłam z miłości do matematyki - ale miałam rewelacyjnego profesora...).
Podobnież także ekonometria Chyba tylko prognozowanie zostało dla mnie czarną magią, ale też nikt nie próbował mi tego wyjaśnić...
Kurczę - same geniusze matematyczne tutaj

Pewnie sporo zależy od nauczyciela i wykładowcy

Szczerze mówiąc nigdy nie trafiłam na takiego nauczyciela przedmiotu ścisłego, z gadki którego cokolwiek bym rozumiała Serio - ani w podstawówce, ani w gimnazjum, ani LO ani Uniwerku.
Zawsze muszę wszystko opracować, samej to przeanalizować, zasiąść nad książką i w zależności od tego ile jest materiału - za godzinkę lub w przeciągu dwóch dni - wszystko wiem

Cytat:
Napisane przez annmarie
Angel - na wyższych latach będzie lepiej. I niestety, sprawda się stara zasada - im wyższy tytuł, tym większa łagodność i kultura. Choć oczywiście od każdej zasady są wyjątki - niestety, te negatywne też (mój 3 rok, nie mogłam iść na wpisy ocen - a to była jedyna droga, by tę ocenę poznać, pan dr hab przywitał moją - starszą od niego z dobre 10-15 lat - mamę hasłem "czego"...)
Po prostu pięknie. Aż mnie zamurowało Nawet nie ma sensu tego komentować....

Jezusicku, żebym tylko przetrwała i się nie podłamała

Cytat:
Napisane przez annmarie
Prędzej uwierzę, że Ci się nie chce
No serio! Siedziałam nad jedną planszą i wpisałam z 8 cyferek w przeciągu 40 minut i tak się wkurzyłam, że pizgnęłam gazetą o ścianę i powiedziałam, że więcej nie tknę tego narzędzia szatana...


Irkax, ja mam dokładnie tak samo Jak mnie jakaś znachorka obetnie to mogiła. Albo muszę męczyć te moje biedne włosy i prostować, albo jakoś inaczej męczyć je stylizacjami
Jak sobie obetnę sama - jest git
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:22   #1972
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar

Sabbath, bo mam taka teorie, ze oni sie najczesciej na trzecim pojawiaja...
Moj raczej bez apaszki sie pojawial.... ale to moze tylko dla zmylki.

Annmarie, dzieki za wszystkie linki.
Kakuro znalam, tylko nie wiedzialam ze tak sie nazywa.
Tylko takie rzeczy to najlepiej sie na kartce robi, a nie na monitorze.
Chyba sobie wydrukuje pare diagramow.

Tymeno, Sabbath, a Wy nie slyszalyscie o takiej maszynie co przerzucala polowe bolow porodowych na ojca dziecka?

Powiem tyle, jako matka dwoch corek o wadze urodzeniowej 4,2 i 4 kg,
za drugim razem wszystko jest latwiesze! Naprawde.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:25   #1973
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Irkax, ja mam dokładnie tak samo Jak mnie jakaś znachorka obetnie to mogiła. Albo muszę męczyć te moje biedne włosy i prostować, albo jakoś inaczej męczyć je stylizacjami
Jak sobie obetnę sama - jest git
Ale my zdolne som

Ale nie na tyle:

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Irkax, to może zamiast do zakładu, ja się do Ciebie wybiorę
bałabym się, że coś pójdzie nie po mojej myśli i już nigdy się nie pokażemy na perfumach - Ty ze zbabraną fryzurą, a ja ze zbabraną reputacją
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:26   #1974
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Proszę Cię - nie strasz mnie. I tak jestem kłębkiem nerwów . Normalnie zaczynam wątpić, że mi się to wszystko uda
Będzie dobrze, zobaczysz Ja miałam poprawkę w pierwszej sesji Z biologii
Na początku testu kobieta zapowiedziała, że w sumie do niektórych pytań nie ma podanej dobrej odpowiedzi i wtedy mamy wybrać... "mniej złą" No to mi ręce opadły...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:26   #1975
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja na zdjęciu pod warunkiem, że wytnę pysk
jeszcze się kto zakocha buahahahaha
Mad za poczcie humoru.
Zdjecie fryzurki kcem zobaczyc(sama nie mam szczescia do fryzjerow)
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:36   #1976
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Tylko takie rzeczy to najlepiej sie na kartce robi, a nie na monitorze.
Chyba sobie wydrukuje pare diagramow.
Kakuro też drukuję (Sudoku na monitorze tez mi nie idzie - na kartce znacznie lepiej).

A obrazki kupuję - ten miesięcznik, abo drukuję, choć czasem siadam do kompa też.
A kiedyś ze Słowacji przywiozłam obrazki - papier był kiepski, no ale bywa - gorsze było to, że za Chiny nic nie mogłam na nich rozpoznać - choć liczbowo wszystko się zgadzało w pionie i poziomie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kurczę - same geniusze matematyczne tutaj

Pewnie sporo zależy od nauczyciela i wykładowcy
Jak byś była kiedyś w Kraku, daj znać - w 10 minut zobaczysz, że sudoku łatwe jest

A od nauczyciela zależy... no z dobre 80%. Ten talent to pewnie jakieś 10. A reszta praca

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
bałabym się, że coś pójdzie nie po mojej myśli i już nigdy się nie pokażemy na perfumach - Ty ze zbabraną fryzurą, a ja ze zbabraną reputacją
Mówisz... E, nie przyznamy się, to jak nie wyjdzie, nie wkleję zdjęcia
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:38   #1977
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar

Aniolku, bedzie dobrze. Dasz rade.
Czy nie jest tak, ze wykladowca zapowiada ile zadan trzeba wykonac na zaliczenie? W koncu to humanistyczny kierunek, jak piszesz.

Trzymam mocno kciuki za Twoj egzamin.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:39   #1978
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

Mówisz... E, nie przyznamy się, to jak nie wyjdzie, nie wkleję zdjęcia
Ja bym na naszym miejscu nie ryzykowała
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:47   #1979
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar

dziewczyny! [że się tak wetnę, ]

potrzebuję kurażu albowiem wymyśliłam sobie fryzurę i to krótką - ostatni raz miałam taką długość może z 7 lat temu...?
klasyczny bob z grzywką, pozwolę sobie załączyć mą fotkę z małym fotomontażem [tak udało mi się spiąć włosy], gdzie uzyskałam pożądany efekt - proszę o szczere opinie, bo potem nie będzie odwrotu
[a już zdaję sobie sprawę, że pewnie się zaszczelę przy zapuszczaniu włosów jeśli będzie trzeba]

celowo nie umieszczam pytania na metamorfozach, bo tutaj jakoś tak...bardziej swojsko, mam nadzieję że wybaczycie [o wielcy moderatorzy...]

linki: linków już brak, bo chyba się zdecydowałam

_________

pozatym chciałam jeszcze dodać, że zazdroszczę co poniektórym tutaj obecnym zdolności koncentracji, samodyscypliny i czerpania przyjemności z nauki kiedy ja w końcu przestanę odkładać wszystko na ostatnią chwilę i zyskam komfort psychiczny

aha - no i nie przepadam za sudoku [a raczej za wszystkimi rozrywkami matematycznymi, globalnie!]
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)


Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2008-01-08 o 13:34
miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:47   #1980
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Siedzę i czytam... i czytam... i się cieszę, że ja jeszcze w gimnazjum i te wszystkie sesje jeszcze przede mną hohoho. ;d

Aniołku, będzie dobrze, mądra dziewczyna z Ciebie, na 100% dasz sobie radę będę trzymać kciukasy

Sabbath... fascynujesz...
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.