Nie umiem się malować... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-11, 21:20   #1
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608

Nie umiem się malować...


Nie umiem się malować..w ogóle raczej sie nie maluję... Podobają mi się bardzo makijaże, które prezentujecie, no ale próbuję i...no nie potrafię.. Mój standard na imprezy to różowe cienie... zawsze wychodzi inaczej ale to przypadek. Chciałabym się nauczyć mocno podkreślać oczy... Ale ile razy próbowałam to wyglądam jak klown... jak mam się nauczyć? Mam małe zielone oczy takie jak migdał... coś w stylu Jenifer Love Hevit...jak je podkreślić... wiem teoretycznie..gorzej z praktyką a i jestem blondynką (raczej jasną)
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:30   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nie umiem się malować...

Cytat:
Napisane przez miiee
Nie umiem się malować..w ogóle raczej sie nie maluję... Podobają mi się bardzo makijaże, które prezentujecie, no ale próbuję i...no nie potrafię.. Mój standard na imprezy to różowe cienie... zawsze wychodzi inaczej ale to przypadek. Chciałabym się nauczyć mocno podkreślać oczy... Ale ile razy próbowałam to wyglądam jak klown... jak mam się nauczyć? Mam małe zielone oczy takie jak migdał... coś w stylu Jenifer Love Hevit...jak je podkreślić... wiem teoretycznie..gorzej z praktyką a i jestem blondynką (raczej jasną)
Tak naprawdę jedyne co możesz robić to malować się i zmywać, malować i zmywać. Taka metoda prób i błędów. Techniki ciężko nauczyć, wszystko musisz wypracować sobie sama z czasem Skoro Twoje oczy przypominają te Jennifer to może warto podglądnąć jej makijaże?

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:43   #3
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: Nie umiem się malować...

Trudno mi powiedziec w jakich kolorkach jest Ci do twarzy, ale na pewno dobrze Ci w różnych odcieniach, nie tylko rózowych. Bezpieczne i pasujące do wielu dziewczyn są brązowe, szare, beżowe cienie do powiek... Moim zdaniem grunt to nie przesadzić z makijażem. Jeśli nie masz wprawy nie nakładaj na twarz zbyt wiele, unikniesz efektu clowna Podkreśl oczy tuszem do rzęs, przyciemnij brwi, rozjasnij nieco łuk brwiowy jasniejszym ocieniem, a cieni do powiek używaj roztropnie i delikatnie.
(Możesz np. użyć szarego odcienia i delikatnie obrysowac nim dolna i górną powiekę)
Dozuj kolory stopniowo dopóki nie nabierzesz wprawy i nie sprawdzisz w czym czujesz sie naprawdę dobrze.
Pozdrawiam.
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.