Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-12, 08:32   #1651
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość




klask i:

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------



Ja chciałam przeleżeć, ale chyba będę musiała sprzątać Słońce za chmurami, upału brak
burze do mnie nie dotarły


mam straszną ochotę coś kupić
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 08:33   #1652
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

http://www.kazar.com/pl/sklep/8364-m...273-l2-89.html kliknęłam na początku jak zrobili outlet nie było ich

W sprawie mojej ABH: stwierdziłam, że skoro babka chce płacić ze swoich za cudzą kradzież - jej sprawa. Nie mam czasu na załatwianie rzeczy tutaj, więc chcę to mieć szybko z głowy, załatwiam to bez procesu reklamacji Na pocieszenie wziełam sobie klucz do skrzynki w mieszkaniu wreszcie i drugą ABH zamówiłam tam Nie osądzajcie, to skomplikowane

Jutro wybieram się do S z bonem urodzinowym i do D z bonem 40zł
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 08:37   #1653
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pierwsze ładne, drugie nie bardzo


siemandero

sobota znowu upalna sobota?
sprzątać chciałąm chyba będę musiała ja przeleżeć

Klaskam wszystkim, Malinum za robotę, za denka i zakupy


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość




klask i:

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------



Ja chciałam przeleżeć, ale chyba będę musiała sprzątać Słońce za chmurami, upału brak
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 09:12   #1654
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Sprzątanie zrobiłam wczoraj, więc dziś od rana miałam czas na załatwienie najwazniejszych spraw - zrobiłam sobie maseczkę, wypiłam kawę, kupiłam buty w kazarze, poszłam do sklepu po 5 różnych rodzajów cydru i mam plan, żeby mnej więcej od dzisiaj od 11 do końca weekendu chodzić na lekkim rauszu w międzyczasie jeszcze poleżę na tarasie
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 09:21   #1655
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Cansada za zakupy

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------



Mój TŻ nie piecze ciast niestety
Nm



---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Hahaha, okej 😁

Casnada swietne zakupy

Ja dzis odebrałam z DOZU jakis eliksir na wypadajace włosy z Bandi, zobaczymy 😁



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz





Daj znać jak wcierka Bandi. Mi też strasznie wypadajà włosy ale wiem że to przez stres z ostatniego roku.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 09:27   #1656
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 09:52   #1657
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Czarna owca
Cansada wow
Malinum

Corii, czemu nie chcialas ekspresu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no tak to jest jak nie mam dostępu do tylu kosmetyków . Ale Generalnie kupuję w Pl tans ze. Górna półkę mam u siebie, oczywiscie wybiórczo . Sporo marek u mnie też nie ma....



Malinum , Ty masz piękne zakupy,
A co do pracy to z moje go doświadczenia pewnie znajda pieniadze albo będa kombinować z premiami, dodatkami itd. U mnie tak było, poza tym ze nie mialam pozwolenia na inny dział. Albo podwyzka albo mogłam przejsc do konkurencji , a nie mam podpisanego zakazu jak podemowalam Pracę.

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pierwsze ładne, drugie nie bardzo


siemandero

sobota znowu upalna sobota?
sprzątać chciałąm chyba będę musiała ja przeleżeć

Klaskam wszystkim, Malinum za robotę, za denka i zakupy


Lena za denko. szukałam wód Saisona ale nigdzie nie widziałam w Krakowie. A które to serum Avy talkie dobre. Wczoraj stałam przed półka Avy I dumałam sobie ale nic nie kupiłam jednak....

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;76245781]Treść usunięta[/QUOTE]




W Budapeszcie to chyba na festival możesz sie załapać. Udanego wypadu

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Delikatnie grzmi w Kraku ale Nadal bardzo ciepło.
Musza odespać koncert..... Super miejsce Dolnych Młynów 10 jak ktos sztuka inspiracji co robić w K. Na terenie starej fabryki koncerty, kluby muzyczne , ogrodki, puby w stylu industrialnym jakich Londyn by sie nie powstydził.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 10:01   #1658
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Irmina przyjemnego urlopu

Czarna owca, Malinum, Cansada
super zakupy

Lenka zacne denko

Miska jak Ci za dużo upałów to wbijaj dziś do mnie, zachmurzone niebo, zimno, tylko 18 stopni, a po burzach wczorajszych wszędzie




Doniczki mi na balkonie pozrzucało, ziemia z wodą i resztkami roślin pomieszana, błotko się zrobiło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 10:20   #1659
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
:
Lena za denko. szukałam wód Saisona ale nigdzie nie widziałam w Krakowie. A które to serum Avy talkie dobre. Wczoraj stałam przed półka Avy I dumałam sobie ale nic nie kupiłam jednak....[COLOR="Silver"]
To, kupione przypdkowo na promo w Hebe:

https://mintishop.pl/product-pol-173...xoCfVEQAvD_BwE

Lekka żelowo - kremowa konsystencja (idealna dla cery tłustej), szybko się wchłania, daje lekki mat (ale bez efektu przetłuszczu po kilku godzinach). Z porami też jakby lepiej, ale nawet jeśli nie, to jest to dla mnie świetny kosmetyk pod makijaż. Gdybym nie miała 2 litrów baz pod podkład to natychmiast kupiłabym to serum i stosowała jako bazę pod podkład.


Nie wiem czy Saisona nie jest dostępna tylko w drogeriach internetowych.

Irmina i udanego wyjazdu.

Mam kolejne bony zniżkowe do topsecret, na nową kolekcję -25 zł od 125 zł i -50 zł od 200 zł. Kod rabatowy lub do wykorzystania stacjonarnie, ale to chyba musiałabym wysłać te karteluszki. Nie znam się, ale jak ktoś jest zainteresowany to piszcie.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Irmina przyjemnego urlopu

Czarna owca, Malinum, Cansada
super zakupy

Lenka zacne denko

Miska jak Ci za dużo upałów to wbijaj dziś do mnie, zachmurzone niebo, zimno, tylko 18 stopni, a po burzach wczorajszych wszędzie




Doniczki mi na balkonie pozrzucało, ziemia z wodą i resztkami roślin pomieszana, błotko się zrobiło


---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

A propos Avy - zna ktoś serię śnieżne algi? Polazłam na stronę Hebe, mojego serum nie znalazłam, ale kusi ta seria:

https://www.hebe.pl/produkty/ava-sni...na-dzien-50-ml

https://www.hebe.pl/produkty/ava-sni...y-na-noc-50-ml
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 11:12   #1660
Klaudynka1992
Przyczajenie
 
Avatar Klaudynka1992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 16
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Hej dziewczyny.

Czy wiecie może, czy aktualnie jest jakiś kod do D z katalogu sierpniowego, ten na dodatkowy prezent?

Pozdrawiam
Klaudynka1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 11:39   #1661
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Jeśli któraś wybiera się dziś na siatkę do Tauron Areny to do zobaczenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 12:00   #1662
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Cansada, Malinum za zakupy
Malinum kciuki za dobre zmiany w pracy

Śpicie? Ja od rana sprzątam. I przychodzę z denkiem.
Trochę oszukane, bo z 2,5 miesiąca.

Denko ogromnych ulubieńców (pianka Saisona - mistrz rozdania, krem pod oczy Mokosh,woda Saisona, maska Nacomi, maska sephora, ślimak, serum z Avy - kolejny mistrz rozdania, serum TO) i kilku bubli (tonik inglota, szampon rosysjki, maska Korres, serum AA).

Sama sobie klaskam za zużycie pół litra toniku Bielendy - świetny produkt, ale nigdy więcej w tak dużej pojemności.
Ja sprzątałam w tygodniu, zeszło mi ponad 10h

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Nm



---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------







Daj znać jak wcierka Bandi. Mi też strasznie wypadajà włosy ale wiem że to przez stres z ostatniego roku.
Na cuda nie liczę, bo u mnie to wypadanie ma podloże hormonalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 12:03   #1663
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pierwsze ładne, drugie nie bardzo
Byłam ciekawa, co Miśka napisze

dla mnie odwrotnie - RO uwielbiam a AC nie dla mnie
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 12:45   #1664
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Byłam ciekawa, co Miśka napisze

dla mnie odwrotnie - RO uwielbiam a AC nie dla mnie
wiadomka, każdy ma swój nos perfumowy, RO na początku mnie urzekło, ale potem chyba przez skojarzenia z angelem na ich tle wychodzą mega słabo
liczyłam na coś podobnego do rose absolue, niestety

natomiast chic i ich podobieństwo do Nu jakoś mi pasuje



aniyam nie sprzątaj balkonu, dawaj do mnie, upałek jest
będę robić ogóraski, dostałam kilka na mizerię
tak chyba z 50kilo
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 13:20   #1665
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wiadomka, każdy ma swój nos perfumowy, RO na początku mnie urzekło, ale potem chyba przez skojarzenia z angelem na ich tle wychodzą mega słabo
liczyłam na coś podobnego do rose absolue, niestety

natomiast chic i ich podobieństwo do Nu jakoś mi pasuje



aniyam nie sprzątaj balkonu, dawaj do mnie, upałek jest
będę robić ogóraski, dostałam kilka na mizerię
tak chyba z 50kilo
za późno, już ogarnęłam, prawie 2h sprzątania

za mizerią nie przepadam, sushi zrób to zaraz będę

chociaz wiesz co... Lord uwielbia mizerie i nawet te 50kg może być za mało :d
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-12 o 13:21
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 13:45   #1666
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
za późno, już ogarnęłam, prawie 2h sprzątania

za mizerią nie przepadam, sushi zrób to zaraz będę

chociaz wiesz co... Lord uwielbia mizerie i nawet te 50kg może być za mało :d
małosolne robię, i kiszeniaki
Lordowi mizerię ogarniemy, a sushi mam w lodówce
o której będziesz
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 13:57   #1667
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Cansada, Malinum za zakupy
Malinum kciuki za dobre zmiany w pracy

Śpicie? Ja od rana sprzątam. I przychodzę z denkiem.
Trochę oszukane, bo z 2,5 miesiąca.

Denko ogromnych ulubieńców (pianka Saisona - mistrz rozdania, krem pod oczy Mokosh,woda Saisona, maska Nacomi, maska sephora, ślimak, serum z Avy - kolejny mistrz rozdania, serum TO) i kilku bubli (tonik inglota, szampon rosysjki, maska Korres, serum AA).

Sama sobie klaskam za zużycie pół litra toniku Bielendy - świetny produkt, ale nigdy więcej w tak dużej pojemności.
piekne denko!
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
http://www.kazar.com/pl/sklep/8364-m...273-l2-89.html kliknęłam na początku jak zrobili outlet nie było ich

W sprawie mojej ABH: stwierdziłam, że skoro babka chce płacić ze swoich za cudzą kradzież - jej sprawa. Nie mam czasu na załatwianie rzeczy tutaj, więc chcę to mieć szybko z głowy, załatwiam to bez procesu reklamacji Na pocieszenie wziełam sobie klucz do skrzynki w mieszkaniu wreszcie i drugą ABH zamówiłam tam Nie osądzajcie, to skomplikowane

Jutro wybieram się do S z bonem urodzinowym i do D z bonem 40zł
za buty i oby nowa paletka dotarla

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Sprzątanie zrobiłam wczoraj, więc dziś od rana miałam czas na załatwienie najwazniejszych spraw - zrobiłam sobie maseczkę, wypiłam kawę, kupiłam buty w kazarze, poszłam do sklepu po 5 różnych rodzajów cydru i mam plan, żeby mnej więcej od dzisiaj od 11 do końca weekendu chodzić na lekkim rauszu w międzyczasie jeszcze poleżę na tarasie
Ooo jakie buty?



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Nm



---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------







Daj znać jak wcierka Bandi. Mi też strasznie wypadajà włosy ale wiem że to przez stres z ostatniego roku.
Mi tez strasznie wlosy wypadaja tez przez stresy w pracy


[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;76245781]Treść usunięta[/QUOTE]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 14:46   #1668
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Witam się weekendowo

Wczoraj trochę nadrabiam, za wszystkie zakupy klaskam ��, za denka też. W Kazarze mam upatrzone buty ale nie ma aktualnie mojego rozmiaru sic! trudno jeszcze się zastanawiam nad innym modelem.
W pracy mam zapiernicz nie mam nawet siły się odzywać, zostaje niedziela.

Też wam nie działa aplikacja wizaz?
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 15:05   #1669
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
za buty i oby nowa paletka dotarla

Mi tez strasznie wlosy wypadaja tez przez stresy w pracy
dam znać

Mi też lecą włosy zawsze jeździłam w lipcu na jakieś wakacje i myślałam, że to od słońca łykam teraz jakieś tabletki, żeby nie wyłysieć do urlopu



Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Witam się weekendowo

Wczoraj trochę nadrabiam, za wszystkie zakupy klaskam ��, za denka też. W Kazarze mam upatrzone buty ale nie ma aktualnie mojego rozmiaru sic! trudno jeszcze się zastanawiam nad innym modelem.
W pracy mam zapiernicz nie mam nawet siły się odzywać, zostaje niedziela.

Też wam nie działa aplikacja wizaz?
kliknij te drugie, jak pojawią się Twoje to najwyżej wymienisz

__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 15:17   #1670
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzień dobry.

klask i:Za wszystkie zakupy, denka, wyjazdy i inne przyjemne rzeczy. Ja chwilowo w domu - cale 5 dniw nim spędzę i ruszam dalej. W przerwach między wyjazdami odbieram zamówienia z Zalando, z kurierem Fedexu prawie się zaprzyjaźniłam. Douglas też ode mnie nie odpoczywa
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 15:27   #1671
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Agnes a kto gra w Tauronie. Tz na derby sie chce wybrac ale ja z młodzieżą może na siatkę pójdę?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Lena. Dzieki za info wsadzę do koszyka następny razem.



Liv u mnie praca tez sie dołożyła do innych problemów bardziej obciążających.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 16:33   #1672
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
http://www.kazar.com/pl/sklep/8364-m...273-l2-89.html kliknęłam na początku jak zrobili outlet nie było ich

W sprawie mojej ABH: stwierdziłam, że skoro babka chce płacić ze swoich za cudzą kradzież - jej sprawa. Nie mam czasu na załatwianie rzeczy tutaj, więc chcę to mieć szybko z głowy, załatwiam to bez procesu reklamacji Na pocieszenie wziełam sobie klucz do skrzynki w mieszkaniu wreszcie i drugą ABH zamówiłam tam Nie osądzajcie, to skomplikowane

Jutro wybieram się do S z bonem urodzinowym i do D z bonem 40zł
To jak dojdą mi sandały z tej samej serii to uderzamy razem na miasto
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Sprzątanie zrobiłam wczoraj, więc dziś od rana miałam czas na załatwienie najwazniejszych spraw - zrobiłam sobie maseczkę, wypiłam kawę, kupiłam buty w kazarze, poszłam do sklepu po 5 różnych rodzajów cydru i mam plan, żeby mnej więcej od dzisiaj od 11 do końca weekendu chodzić na lekkim rauszu w międzyczasie jeszcze poleżę na tarasie
Dobry plan nie jest zły

Dziękuję Wam

Lena super mega denko chyba swojego lipcowego nie wstawilam

Cansada myślałam, że jak wszyscy gładko przejdę do innego działu, a tu zapowiada się niejedna rozmowa i odwlekanie. Pół roku słyszę o podwyżce, a jedyne co dostałam to więcej obowiązków

Pierwszy raz użyłam dzisiaj palety Hudy, przypomniały mi się pierwsze moje cienie i palety i kreda dzieci jestem na nie, chociaż pedzle ulubione się suszyły. Może chociaż trwałością nadgoni było zamawiać ABH z Wami chociaż opinie Wasze mi umknęły, starego wątku nie nadrobilam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 17:05   #1673
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
piekne denko!

za buty i oby nowa paletka dotarla


Ooo jakie buty?




Mi tez strasznie wlosy wypadaja tez przez stresy w pracy





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak zwykle Luciany
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 17:23   #1674
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
dam znać

Mi też lecą włosy zawsze jeździłam w lipcu na jakieś wakacje i myślałam, że to od słońca łykam teraz jakieś tabletki, żeby nie wyłysieć do urlopu




kliknij te drugie, jak pojawią się Twoje to najwyżej wymienisz

chyba tak zrobie, szkoda ze nie zalapie się na te drugie na 20%

__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 17:41   #1675
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Cansada, Malinum za zakupy
Malinum kciuki za dobre zmiany w pracy

Śpicie? Ja od rana sprzątam. I przychodzę z denkiem.
Trochę oszukane, bo z 2,5 miesiąca.

Denko ogromnych ulubieńców (pianka Saisona - mistrz rozdania, krem pod oczy Mokosh,woda Saisona, maska Nacomi, maska sephora, ślimak, serum z Avy - kolejny mistrz rozdania, serum TO) i kilku bubli (tonik inglota, szampon rosysjki, maska Korres, serum AA).

Sama sobie klaskam za zużycie pół litra toniku Bielendy - świetny produkt, ale nigdy więcej w tak dużej pojemności.
Lena nie widzę dokładnie na zdjęciu. które to serum Ava i maska z Nacomi? Ta maska jest w proszku? Trzeba ją rozrabiac?

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Dobra nadrobiłam, już wiem, które serum. Opis jak dla mnie. Ostatnio mnie wkurzają rozszerzone pory.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 17:43   #1676
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Agnes a kto gra w Tauronie. Tz na derby sie chce wybrac ale ja z młodzieżą może na siatkę pójdę?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Lena. Dzieki za info wsadzę do koszyka następny razem.



Liv u mnie praca tez sie dołożyła do innych problemów bardziej obciążających.....


Aktualnie jest Memoriał Wagnera do jutra. Polska wygrała z Kanadą 3:0 a teraz Rosja - Francja póki co 1:0 po pierwszym secie.
Jutro Polska gra z Rosją o 18 jeśli dobrze kojarzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:01   #1677
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzieki Angel. Juz znalazłam . Wiem ze jest siatka le nie sprawdzalam kto kiedy gra bo w sumie nie wiedzieliśmy nawet czy w K. Na weekend zostaniemy.

Tel mnie non stop na parking Pr ze kierowuje hak chce wejść na stronę tauron. Dziwne bo nigdy z parkingu u nich nie korzystam



A jak klikam na bilety na jutro to mam to samo ...ofertę na parking.



Nie orientujesz sie czy są jeszcze bilety w sprzedaży czy sprzedano wszystko. "
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:40   #1678
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzieki Angel. Juz znalazłam . Wiem ze jest siatka le nie sprawdzalam kto kiedy gra bo w sumie nie wiedzieliśmy nawet czy w K. Na weekend zostaniemy.

Tel mnie non stop na parking Pr ze kierowuje hak chce wejść na stronę tauron. Dziwne bo nigdy z parkingu u nich nie korzystam



A jak klikam na bilety na jutro to mam to samo ...ofertę na parking.



Nie orientujesz sie czy są jeszcze bilety w sprzedaży czy sprzedano wszystko. "


Są, z tego co widziałam to dużo wolnych miejsc, ale sprzedają je przez stronę abilet.pl
Nie wiem czemu nie ma info na stronie tauronu...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:52   #1679
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

U mnie kolejne denko
1) Peeling YR (orientalny peeling z glinką marokańską), który dostałam w gratisie i cóż - odkąd do peelingu używam kessy i savon noir, każdy peeling do ciała będzie dla mnie badziewiem
2) olejek Clarins do cery mieszanej - moja 4 butelka, lubię go, ale odpocznę od niego i zużyję inne swoje rzeczy z tej kategorii
3) maska rozjaśniająca Eisenberg - o matulu, rzuciłam się na ich produkty na którejś wyprzedaży i jakoś miłości nie ma do tej marki moim zdaniem mocno średnia
4) mini krem do twarzy z YR Sensitive negetal - słabe nawilżenie, bez szału

Uffff. Mogę iść zużywać dalej. Mój cel to do końca roku zużyć wszystkie pielęgnacyjne i perfumowe zapasy i w każdej kategorii mieć tylko swój KWC
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 21:51   #1680
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Witam ze słonecznej Italii wreszcie mogę sie bezkarnie obzerac pizza w imie poznawania lokalnej kultury
klaskam za denka, zakupy, gratuluję zmian pracy i awansow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 14:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.