Makijaż do cery bardzo suchej, mocno podrażnionej dla mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 08:06   #1
ywc00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1

Makijaż do cery bardzo suchej, mocno podrażnionej dla mężczyzny


Dzień dobry,
całkiem niedawno zdecydowałem się na terapię bardzo silnym lekiem dermatologicznym, który sprawił, że cała moja twarz jest bardzo przesuszona i podrażniona - nie tylko super-wrażliwa, ale po prostu mocno zaczerwieniona.
Czy jest taka możliwość, żeby to jakoś zatuszować? Jestem mężczyzną i chciałbym, żeby to było niewidoczne, ale w miarę efektywne. Nie chodzi o to, żeby się zamaskować i zrobić jednolitą twarz, ale chciałbym wypracować jakiś makijaż, który byłby dość delikatny, ale skuteczny, bo moje podrażnienie jest bardzo nieestetyczne i koloryt skóry na twarzy odstaje na tle np. koloru mojej szyi.
Bardzo proszę o pomoc i rekomendacje kosmetyków (możliwie jak najmniejszą ilość, co by mnie nie pomylili z gwiazdą teatru )
ywc00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 13:37   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Makijaż do cery bardzo suchej, mocno podrażnionej dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez ywc00 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
całkiem niedawno zdecydowałem się na terapię bardzo silnym lekiem dermatologicznym, który sprawił, że cała moja twarz jest bardzo przesuszona i podrażniona - nie tylko super-wrażliwa, ale po prostu mocno zaczerwieniona.
Czy jest taka możliwość, żeby to jakoś zatuszować? Jestem mężczyzną i chciałbym, żeby to było niewidoczne, ale w miarę efektywne. Nie chodzi o to, żeby się zamaskować i zrobić jednolitą twarz, ale chciałbym wypracować jakiś makijaż, który byłby dość delikatny, ale skuteczny, bo moje podrażnienie jest bardzo nieestetyczne i koloryt skóry na twarzy odstaje na tle np. koloru mojej szyi.
Bardzo proszę o pomoc i rekomendacje kosmetyków (możliwie jak najmniejszą ilość, co by mnie nie pomylili z gwiazdą teatru )
Tu chyba najpierw należałoby pomyśleć o mocnej regeneracji skóry, a dopiero potem makijaż...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 23:47   #3
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Makijaż do cery bardzo suchej, mocno podrażnionej dla mężczyzny

Zapytałam sie mojego dermatologa-powiedział, że przed mocną terapią Prowadzący powinien wytlumaczyc Ci wszystko-jakiej pielegnacji uzywac w trakcie i po i jakiego makijazu uzywac, są serie specjalnie na "po" konkretnych kuracji. Wróć do lekarza i się zapytaj co możesz używać
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 11:27   #4
Ovathena
Rozeznanie
 
Avatar Ovathena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 880
Dot.: Makijaż do cery bardzo suchej, mocno podrażnionej dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez ywc00 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
całkiem niedawno zdecydowałem się na terapię bardzo silnym lekiem dermatologicznym, który sprawił, że cała moja twarz jest bardzo przesuszona i podrażniona - nie tylko super-wrażliwa, ale po prostu mocno zaczerwieniona.
Czy jest taka możliwość, żeby to jakoś zatuszować? Jestem mężczyzną i chciałbym, żeby to było niewidoczne, ale w miarę efektywne. Nie chodzi o to, żeby się zamaskować i zrobić jednolitą twarz, ale chciałbym wypracować jakiś makijaż, który byłby dość delikatny, ale skuteczny, bo moje podrażnienie jest bardzo nieestetyczne i koloryt skóry na twarzy odstaje na tle np. koloru mojej szyi.
Bardzo proszę o pomoc i rekomendacje kosmetyków (możliwie jak najmniejszą ilość, co by mnie nie pomylili z gwiazdą teatru )

Szczerze Ci napiszę: nie istnieje puder / podkład którego wcale nie widać, zwłaszcza na dworze, w świetle słonecznym.
Mam dwóch kolegów którzy lekko się pudrują. Oni sądzą że tego nie widać, ale... oczywiście że widać! Po cichu wszyscy o nich gadają jako o "facetach z makijażem".
Wiem że czasy się zmieniły, równouprawnienie itd, ale jako kobieta wolałabym chyba patrzeć na podrażnioną męską skórę niż wypudrowaną męską skórę.
Ovathena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 12:27:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.