Problem z seksem.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 19:02   #1
stupidMF
Przyczajenie
 
Avatar stupidMF
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5

Problem z seksem..


Przeczytałam już sporo wątków dotyczących seksu na tym forum i doszłam do wniosku, że ze mną naprawdę jest coś nie tak.. Opowiem od początku.
Jakiś rok temu poznałam świetnego chłopaka. Wiedziałam, że coś do siebie czujemy i kilka miesięcy temu zostaliśmy parą. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jego potrzeby seksualne.. Rozumiem go, tzn, że tego potrzebuje, ale mi to zbytnio nie odpowiada. Mogę się do niego poprzytulać, potrzymać za rękę itd.. Ostatnio jednak, gdy zdecydowaliśmy się na seks, to w chwili gdy ściągnął spodnie i zobaczyłam jego penisa, zrobiło mi się bardzo niedobrze.. To nie tak, że z nim coś było nie tak. Po prostu czułam, że się do tego nie nadaję, że nie jestem gotowa.
W całym swoim życiu uprawiałam seks jedynie z kobietami... Przy nich nie miałam żadnych skrupułów, czułam się sobą, byłam naprawdę szczęśliwa i nie miałam z tym żadnych problemów. Dodam, że gdy nawet gdy jako nastolatka wyobrażałam sobie siebie z mężczyzną w łóżku, to czułam obrzydzenie.
Gdy opowiedziałam mojemu chłopakowi o swoich byłych związkach, powiedział, że kompletnie mu to nie przeszkadza, wręcz jest z tego zadowolony Jednak, kiedy powiedziałam mu o swoich obawach dotyczących NASZEGO współżycia, nie potrafił tego zrozumieć. Dla niego się to w głowie nie mieści, sądzi, że jestem nienormalna, że w tym wieku nie chcę tego robić, tym bardziej z mężczyzną którego kocham...
Proszę powiedzcie obiektywnie, czy to ze mną jest coś nie tak, czy po prostu to jego wymysły, którymi nie powinnam się przejmować.

Edytowane przez stupidMF
Czas edycji: 2010-12-16 o 19:04
stupidMF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:13   #2
majciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 85
Dot.: Problem z seksem..

.

Edytowane przez majciaaa
Czas edycji: 2012-02-22 o 14:26
majciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:20   #3
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Problem z seksem..

Bi, homo czy hetero jestes bo z tresci trudno sie domyslic. Ten twoj partner jest na serio czy chcialas sprobowac z chlopakiem?
Nie gniewaj sie ze sie pytam po prostu nie wiem jak to odebrac co napisalas
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:23   #4
stupidMF
Przyczajenie
 
Avatar stupidMF
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z seksem..

Cytat:
Napisane przez majciaaa Pokaż wiadomość
mysle ze skoro wczesniej uprawialas seks z kobietami ( wiem ze z nimi pieszczoty to cos innego, kobieta kobiete rozumie na zupelnie innym poziomie etc ) to taka meska rzadza moze Cie teraz odrzucac... kochasz go szczerze...? moze po prostu wolisz kobiety i tyle to nie jest nic nienormalnego.
a moze za szybko sie na to zdecydowalas. nie jestes obyta z jego przyrodzeniem i meskimi zachowaniami w lozku, piesciliscie sie wczesniej? z tego wnioskuje ze oralnie na pewno go nie zadowalalas. spsobujcie moze powoli...?

co do tego z ebyl zadowolony jakslyszal o Twoich zwoazkach: facetow czesto podnieca kobieta z kobieta wiec sie nie dziwie
Tak szczerze, to poki co, nie potrafie odroznic milosci od zauroczenia.. Wiem, że bardzo mi na nim zależy. I jak bardzo bolą mnie jego słowa, kiedy zaczyna opowiadać o tym, jaką jestem partnerką. Wiele bym dla niego zrobiła, jednak nie to, nie to...
Jedyne co robimy, to przytulanie i całowanie. Na więcej nie pozwalam.. Już kilka razy się kłóciliśmy z tego powodu, jednak nadal odmawiam.
Co do kobiet, nigdy jakby nie podejmowałam próby określenia swojej orientacji bo sądzę, że to w pewnym momencie mojego zycia moze ulec zmianie.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
Bi, homo czy hetero jestes bo z tresci trudno sie domyslic. Ten twoj partner jest na serio czy chcialas sprobowac z chlopakiem?
Nie gniewaj sie ze sie pytam po prostu nie wiem jak to odebrac co napisalas
Nie potrafię się określić na dzień dzisiejszy. Tak, mój partner jest na serio serio
stupidMF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:37   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem z seksem..

Cytat:
Napisane przez stupidMF Pokaż wiadomość
Przeczytałam już sporo wątków dotyczących seksu na tym forum i doszłam do wniosku, że ze mną naprawdę jest coś nie tak.. Opowiem od początku.
Jakiś rok temu poznałam świetnego chłopaka. Wiedziałam, że coś do siebie czujemy i kilka miesięcy temu zostaliśmy parą. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jego potrzeby seksualne.. Rozumiem go, tzn, że tego potrzebuje, ale mi to zbytnio nie odpowiada. Mogę się do niego poprzytulać, potrzymać za rękę itd.. Ostatnio jednak, gdy zdecydowaliśmy się na seks, to w chwili gdy ściągnął spodnie i zobaczyłam jego penisa, zrobiło mi się bardzo niedobrze.. To nie tak, że z nim coś było nie tak. Po prostu czułam, że się do tego nie nadaję, że nie jestem gotowa.
W całym swoim życiu uprawiałam seks jedynie z kobietami... Przy nich nie miałam żadnych skrupułów, czułam się sobą, byłam naprawdę szczęśliwa i nie miałam z tym żadnych problemów. Dodam, że gdy nawet gdy jako nastolatka wyobrażałam sobie siebie z mężczyzną w łóżku, to czułam obrzydzenie.
Gdy opowiedziałam mojemu chłopakowi o swoich byłych związkach, powiedział, że kompletnie mu to nie przeszkadza, wręcz jest z tego zadowolony Jednak, kiedy powiedziałam mu o swoich obawach dotyczących NASZEGO współżycia, nie potrafił tego zrozumieć. Dla niego się to w głowie nie mieści, sądzi, że jestem nienormalna, że w tym wieku nie chcę tego robić, tym bardziej z mężczyzną którego kocham...
Proszę powiedzcie obiektywnie, czy to ze mną jest coś nie tak, czy po prostu to jego wymysły, którymi nie powinnam się przejmować.
Kochasz go jako super przyjaciela, nie partnera, bo tak naprawdę chyba potrzebujesz partnerki.

Pogrubione: bo sobie wyobraził gorący trójkącik z dwiema kobietami - fantazja większości facetów (i pewnie wg niego lesbijka = kobieta, która lubi z kobietami, bo nie ma porządnego chłopa na horyzoncie). Szybko mu to zadowolenie przejdzie, jak się okaże, że masz zerową przyjemność z seksu z nim, odrzuca Cię od tego, bo to dla Ciebie nienaturalne.

Powinnaś udać się do seksuologa, aby pomógł Ci ustalić pewne fakty. Chociaż Twoja reakcja jest dosyć jednoznaczna plus wcześniejsze doświadczenia i fantazje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:40   #6
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: Problem z seksem..

Odpowiedz sobie, czy kiedykolwiek pociągali Cię seksualnie mężczyźni. Bo jeśli nie, to może po prostu jesteś homoseksualna i nie warto przestawiać się na siłę.
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:57   #7
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Problem z seksem..

Cytat:
Napisane przez kot genetyczny Pokaż wiadomość
Odpowiedz sobie, czy kiedykolwiek pociągali Cię seksualnie mężczyźni. Bo jeśli nie, to może po prostu jesteś homoseksualna i nie warto przestawiać się na siłę.
popieram
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 20:11   #8
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Problem z seksem..

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
popieram
i ja też.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 00:57   #9
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Problem z seksem..

Jeśli faceta naprawdę darzysz uczuciem, to zdecydowanie zwolnijcie tempo. Ty mozesz się rozmyslic, a on pozostanie skrzywdzony... A najlepiej jak zakonczysz ten związek i skupisz się na sobie, bo to Ci jest teraz najbardziej potrzebne.
Moj przyjaciel po kilku latach udanego związku został sam, bo jego druga połowka nagle odkryła, że zakochała się w dziewczynie..pół roku to ukrywała, zanim się nie upewniła z kim chce być.. :/

Uważaj, żeby nikogo nie zranić.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 10:45   #10
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Problem z seksem..

myślę,że jeśli ktoś jest hetero to pierwsze doświadczenia seksualne ma z osobami płci przeciwnej, jeśli jest homoseksualny to z osobami tej samej płci, skoro Twoje pierwsze doświadczenia miały miejsce z kobietami to pewnie jesteś homoseksualna, lub biseksualna i tyle, co do chłopaka, chyba jest dla Ciebie bardziej przyjacielem niż chłpakiem
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:18   #11
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Problem z seksem..

Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
myślę,że jeśli ktoś jest hetero to pierwsze doświadczenia seksualne ma z osobami płci przeciwnej, jeśli jest homoseksualny to z osobami tej samej płci, skoro Twoje pierwsze doświadczenia miały miejsce z kobietami to pewnie jesteś homoseksualna, lub biseksualna i tyle, co do chłopaka, chyba jest dla Ciebie bardziej przyjacielem niż chłpakiem
Raczej nie do końca bo przecież możliwym jest że przez wpływ otoczenia czy choćby niezrozumienie własnych potrzeb osoba homoseksualna właśnie pierwsze doświadczenia ma heteroseksualne a dopiero później zauważa brak przyjemności z tego itd.
Bardziej niepokojące od tego z kim miała pierwsze doświadczenia jest jej reakcja na ciało faceta. Raczej nie reaguje się obrzydzeniem na ciało kogoś z kim się wiąże przyszłość O_O i tu się zupełnie zgadzam z Doris. Kochasz go jako przyjaciela a nie jako partnera seksualnego.

Widać że to nie jest kwestia samego zbliżenia bo jakies podejścia już w tym kierunku były, popęd jest - jedyna różnica to płeć i myślę że to cię hamuje. Tak jak dziewczyny radzą - najlepiej przejść się do seksuologa.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 20:52   #12
gumiak
Raczkowanie
 
Avatar gumiak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 85
Dot.: Problem z seksem..

a ile masz lat?
gumiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:08   #13
zanderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 169
Dot.: Problem z seksem..

a ja mysle ze to prowokacja
zanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:12   #14
ToxicCherry
Raczkowanie
 
Avatar ToxicCherry
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 201
Dot.: Problem z seksem..

Cytat:
Napisane przez zanderka Pokaż wiadomość
a ja mysle ze to prowokacja
na jakiej podstawie tak twierdzisz?
__________________
od 8.11 bez słodyczy i chipsów.
MEGA dokładka w wątku z wymianą

KLIK

ToxicCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.