CHRAPANIE NOCNE-koszmar - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 07:33   #1
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Exclamation

CHRAPANIE NOCNE-koszmar


Czy macie jakies sposoby na chrapanie w nocy waszego partnera?
Pomocy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:36   #2
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

jak się mocno wqrwie to przenoszę naszego bąbla do męża, a ja idę spać do dzicięcego łóżka nogi muszę mieć podkulone, ale przynajmniej zasypiam bez problemu

a no i u mnie jest tak, że jak już zasnę to nie słyszę tych hałasów więc rozwiązanie, niby proste - zasnąć jako pierwsza
ale u mnie się nie sprawdza, bo mój mąż zasypia w iście ekspresowym tempie
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:37   #3
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Trącam tża i się obraca na bok i przestaje chrapać
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:40   #4
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

moim jedynym sposobem, mało skutecznym niestety jest to, że jak się obudzę lekko szturcham TŻta, pomaga ale niestety tylko na kilka minut więc jeśli nie udaje mi się w ciągu nich zasnąć powtarzam to do skutku.
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:48   #5
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Czy macie jakies sposoby na chrapanie w nocy waszego partnera?
Pomocy
Ugghhhh...poruszyłaś temat, który mamy obecnie na tapecie w domu Dzisiaj praktycznie w ogóle nie spałam, bo tak "żagował", że szlag mnie trafiał...normalnie myślałam, że zaduszę gada poduszką
Próbuję go wysłać od paru tygodni do laryngologa ale czy pójdzie ? Cholera jedna
Też jak jestem już mega wkurzona, to biorę bety i śpię z kotem w drugim pokoju. A to to albo go szturcham i się przebudza albo go sama budzę. Tyle, że to wszystko pomaga na chwilę, bo zasypia znowu w pięć sekund i znowu to samo...
Chyba sobie stopery do uszu kupię. Są podobno jakieś preparaty w aptekach na chrapanie ale słyszałam, że to mało skuteczne. Muszę dziadygę odchudzić, bo mu się przytyło i problem chrapania się nasilił. Kiedyś chrapał tylko po alkoholu, a teraz nie ma to już znaczenia. Nawet pozycja w jakiej śpi nie ma - potrafi chrapać nawet śpiąc na boku.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-07-15 o 07:53
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:59   #6
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Nalozyc klamerke na nos

Tak, najlepiej zasnac najpierw albo jak Cie obudzi to szturchnac a jak nie pomoze to mocniej. Albo przeniesc sie na kanape . Zalezy jak czesto sie zdarza.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 08:02   #7
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Mój chrapie i do tego zgrzyta zębami . Oczywiście twierdzi, że nic takiego nie ma miejsca i nie chce iść do lekarza. Najprostszym sposobem jest wpakowanie sobie do uszu stoperów, co tez czynię ;].
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 08:12   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Jedynym skutecznym sposobem jest operacja przegrody. Skutecznym w sensie u większości, bo czasem bywa, że i to nie pomaga (na przykład u mojego ojca, wciąż chrapie, faktycznie ciszej i mniej, ale jednak). Tyle że namówienie mężczyzny na taka operację graniczy z cudem, osobiście znam przypadek, gdzie dopiero wyprowadzka od męża i groźba rozwodu skłoniły pana do wizyty w szpitalu.

A żeby było śmieszniej to napisałabym, że rozwód, bo nie dacie wiary, ale może jest tu jakaś Wizażanka, która zajmuje się rozwodami, że ogromnie często się zdarza, że kobieta zaczyna wizytę u prawnika od "Bo mąż chrapał, ja się nie wysypiałam, zaczęliśmy spać osobno,w dzień chodziłam sfrustrowana, padło nasze życie seksualne itd."

Swoją drogą zawsze się zastanawiam, jak to jest, że mówisz własnemu mężczyźnie, że przeszkadza ci jego chrapania tak, że nie możesz w nocy normalnie spać i funkcjonować i jego reakcją nie jest wizyta u lekarza na następny dzień, tylko udawanie, że problemu nie ma.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 08:16   #9
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

ja daje z lokcia w zebra, a on automatycznie obraca sie na bok
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 08:18   #10
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A żeby było śmieszniej to napisałabym, że rozwód, bo nie dacie wiary, ale może jest tu jakaś Wizażanka, która zajmuje się rozwodami, że ogromnie często się zdarza, że kobieta zaczyna wizytę u prawnika od "Bo mąż chrapał, ja się nie wysypiałam, zaczęliśmy spać osobno,w dzień chodziłam sfrustrowana, padło nasze życie seksualne itd."
Dzisiaj jestem w takim stanie nerwowym, że podpisałabym każde papiery

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Swoją drogą zawsze się zastanawiam, jak to jest, że mówisz własnemu mężczyźnie, że przeszkadza ci jego chrapania tak, że nie możesz w nocy normalnie spać i funkcjonować i jego reakcją nie jest wizyta u lekarza na następny dzień, tylko udawanie, że problemu nie ma.
No nie ? Ale wiesz, oni wszyscy są zawsze taaaacy zapracowani...nie ma kiedy pójść przecież jeden z drugim
Trza będzie awanturę zrobić, bo przecież po dobroci to guzik osiągnę.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 08:19   #11
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Nie każdy facet musi być postraszony rozwodem. Osobiście znam dwóch, którzy z własnej nieprzymuszonej woli zgłosili się na taką operację. Jeden jest już po, drugi czeka w kolejce. ( I nie, to nie są bracia ) Na NFZ kolejka jest dosyć długa. Argumentem (jeśli facet potrzebuje dodatkowych argumentów) ZA, jest to, że z wiekiem chrapanie może doprowadzić do groźnego dla życia bezdechu.
Zgadzam się, że operacja przegrody jest jedyną skuteczną metodą.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!

Edytowane przez Ineczka33
Czas edycji: 2011-07-15 o 08:21
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 08:21   #12
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Ale z czym jest problem ? Przecież wizyta u lekarza nie boli. We Wrocku kosztuje 120 zł, to faktycznie może być koszt dla niektórych, ale chyba związek i spokój domowy jest więcej wart ?

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Nie każdy facet musi być postraszony rozwodem. Osobiście znam dwóch, którzy z własnej nieprzymuszonej woli zgłosili się na taką operację.
Ja też znam. Ale pracowałam w kancelarii kiedyś i naprawdę nawet nie wiecie jakie to jest częste, normalnie 8 na 10 klientów.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 08:21   #13
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Trącam tża i się obraca na bok i przestaje chrapać
Robię dokładnie tak samo
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 08:26   #14
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja też znam. Ale pracowałam w kancelarii kiedyś i naprawdę nawet nie wiecie jakie to jest częste, normalnie 8 na 10 klientów.
Wierzę. Gdybym miała takie problem w małżeństwie, tzn perspektywę dożywotnio osobnego spania albo nieprzespane noce i faceta, który nie widziałby - a raczej- nie słyszał problemu- to też bym chyba wylądowała w kancelarii

Najlepiej zacząć od dobrego laryngologa.
Szturchanie nie rozwiązuje problemu, niestety. A jeśli, to chwilowo
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!

Edytowane przez Ineczka33
Czas edycji: 2011-07-15 o 08:29
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 08:49   #15
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Gdyby moj Tz ignorowal moj spokojny sen to tez na kanape bym sie przeniosla najpierw
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:39   #16
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ugghhhh...poruszyłaś temat, który mamy obecnie na tapecie w domu Dzisiaj praktycznie w ogóle nie spałam, bo tak "żagował", że szlag mnie trafiał...normalnie myślałam, że zaduszę gada poduszką
Próbuję go wysłać od paru tygodni do laryngologa ale czy pójdzie ? Cholera jedna
Też jak jestem już mega wkurzona, to biorę bety i śpię z kotem w drugim pokoju. A to to albo go szturcham i się przebudza albo go sama budzę. Tyle, że to wszystko pomaga na chwilę, bo zasypia znowu w pięć sekund i znowu to samo...
Chyba sobie stopery do uszu kupię. Są podobno jakieś preparaty w aptekach na chrapanie ale słyszałam, że to mało skuteczne. Muszę dziadygę odchudzić, bo mu się przytyło i problem chrapania się nasilił. Kiedyś chrapał tylko po alkoholu, a teraz nie ma to już znaczenia. Nawet pozycja w jakiej śpi nie ma - potrafi chrapać nawet śpiąc na boku.
SINO- w moim przypadku nie jest tak źle,bo albo meza nie ma w domu,albo kładzie się spać nad ranem.
kiedys chrapał tylko po alkoholu,a od dwóch lat chrapie non stop.zaczęło sie od rzucania palenia i zostało do dziś.
dlaczego teraz piszę?
bo jest na uropie i chrapie mi w ucho

próbowalismy krople na chrapanie-skuteczne,ale bardzo palą w nos.pewnie uszkadzają śluzówkę,więc odpadają.klamerki na nos są nieskuteczne.operacja nie wchodzi w grę,bo mój panicznie boi się lekarzy,zastrzyków i operacji.z racji wykonywanego zawodu(kierowca tira) nie może sobie powolić na L4 w takim przypadku,nie chce,bo więcej go nie ma w domowym łózku i musiałabym siłą go zawieść.

myślałam raczej o jakiś cudownych preparatach,bo nie wyobrażam sobie,żeby zgodził się na spanie w takim czymścanstock2057456.jpg

brat dostał skierowanie do nacięcia czegoś.nie pamiętam o co to chodziło,ale również nie poszedł ze strachu...
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:49   #17
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
operacja nie wchodzi w grę,bo mój panicznie boi się lekarzy,zastrzyków i operacji.z racji wykonywanego zawodu(kierowca tira) nie może sobie powolić na L4 w takim przypadku,nie chce,bo więcej go nie ma w domowym łózku i musiałabym siłą go zawieść. (...) brat dostał skierowanie do nacięcia czegoś.nie pamiętam o co to chodziło,ale również nie poszedł ze strachu...
Nie pojmę tego nigdy. Operacja jest bezpieczna, po dwóch dniach idzie się do domu, po tygodniu człowiek normalnie funkcjonuje jakby nigdy nic. A nie jest mu przykro, że nie daje Ci spać i nie boi się, że umrze na bezdech ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:54   #18
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie pojmę tego nigdy. Operacja jest bezpieczna, po dwóch dniach idzie się do domu, po tygodniu człowiek normalnie funkcjonuje jakby nigdy nic. A nie jest mu przykro, że nie daje Ci spać i nie boi się, że umrze na bezdech ?
No właśnie. Jakby zdecydował się na wizytę u laryngologa, to ten by mu fachowo wyłożył również zagrożenia wynikające z bagatelizowania tej przypadłości.
Apteczne preparaty nie pomagają.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 10:18   #19
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie pojmę tego nigdy. Operacja jest bezpieczna, po dwóch dniach idzie się do domu, po tygodniu człowiek normalnie funkcjonuje jakby nigdy nic. A nie jest mu przykro, że nie daje Ci spać i nie boi się, że umrze na bezdech ?
ja tez nie pojmują,jak można się bać lekarzy.
powiem tylko,ze TZ wolał borowanie zęba kanałowo bez znieczulenia,bo bał się igły,a w trakcie pobierania krwi mdleje
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 10:25   #20
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Mój Ojciec też taki jest, jak przejeżdża koło szpitala to robi się zielony.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 11:52   #21
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

A moze obroza antyszczekowa zdalaby egzamin
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 11:57   #22
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
A moze obroza antyszczekowa zdalaby egzamin
a co to?
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 12:00   #23
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
a co to?
Daje malutki szok elektryczny w gardlo jak pies za glosno szczeka
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 12:07   #24
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Daje malutki szok elektryczny w gardlo jak pies za glosno szczeka
Hahahahaha !
Hm, mój jest elektrykiem, tyle razy pokopał go prąd, że chyba nie zrobiłoby to na nim większego wrażenia .

Edytowane przez mushroomhunter
Czas edycji: 2011-07-15 o 12:18
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 14:25   #25
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Wynieść się do innego pokoju ja tak zrobiłam jak pojawiło się dziecko . Wcześniej spałam ze stoperami w uszach (a i tak było słychać) na ale jak urodził się syn to nie mogłam raczej używać stoperów .
No ale ile można spać bez męża

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Nalozyc klamerke na nos

Tak, najlepiej zasnac najpierw albo jak Cie obudzi to szturchnac a jak nie pomoze to mocniej. Albo przeniesc sie na kanape . Zalezy jak czesto sie zdarza.
ja sobie tak szturchałam tylko mało co go rusza jak śpi
w efekcie chodziłam niewyspana po takiej nocy ciągłego szturchania
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 15:03   #26
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ugghhhh...poruszyłaś temat, który mamy obecnie na tapecie w domu Dzisiaj praktycznie w ogóle nie spałam, bo tak "żagował", że szlag mnie trafiał...normalnie myślałam, że zaduszę gada poduszką
Próbuję go wysłać od paru tygodni do laryngologa ale czy pójdzie ? Cholera jedna
Też jak jestem już mega wkurzona, to biorę bety i śpię z kotem w drugim pokoju. A to to albo go szturcham i się przebudza albo go sama budzę. Tyle, że to wszystko pomaga na chwilę, bo zasypia znowu w pięć sekund i znowu to samo...
Chyba sobie stopery do uszu kupię. Są podobno jakieś preparaty w aptekach na chrapanie ale słyszałam, że to mało skuteczne. Muszę dziadygę odchudzić, bo mu się przytyło i problem chrapania się nasilił. Kiedyś chrapał tylko po alkoholu, a teraz nie ma to już znaczenia. Nawet pozycja w jakiej śpi nie ma - potrafi chrapać nawet śpiąc na boku.
To zupełnie jak mój tata. Mnie chrapanie nie przeszkadza jak zasnę wcześniej ale moja mama ma tak płytki sen że się po prostu w nocy budzi i nie może spać. Uważam to za szczyt egoizmu ze strony facetów jeśli partnerki nie mogą przez nich spać a oni nic z tym nie robią... Ja mojemu tż powiedziałam że jeśli by chrapał to albo operacja albo nie ma mowy o związku. Wiem jak to jest na przykładzie rodziców i sama nigdy bym na to się nie skazała. Nie da się funkcjonować tak że się po nocy nie śpi bo facet chrapie i bo on się boi igły to nie pójdzie nic z tym zrobić.. Żal po prostu..
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 15:44   #27
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Ja na szczęście JESZCZE nie mam takich problemów, ale dziewczyny jak Wasi szanowni chrapiący faceci chrapią niemiłosiernie to czemu Wy macie iść spać na kanapę? Niech sami spadają i idą spać gdzieś indziej Może po kilku takich nocnych wędrówkach i spania na drugim niewygodnym łóżku szybciej się wybiorą do lekarza
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 16:56   #28
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

No coś Ty, mój Ojciec jest z tych, co zasną na koncercie metalowym w samym środku pogo Choćby była 7 wojna światowa, spałby snem kamiennym.

Taki typ, co zrobić. Do lekarza nie pójdzie, do dentysty nie pójdzie, ból brzucha leczy miętą i twierdzi, że wszystko spoko, chociaż ma 39' gorączki. ja bym nie wytrzymała, ale moja Mama z innego pokolenia. W zdrowiu i w chorobie itp. bzdury.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 18:45   #29
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Czy macie jakies sposoby na chrapanie w nocy waszego partnera?
Pomocy
w naszym przypadku tylko osobne sypialnie do tego czasami nawet stopery, bo przez drzwi też słychać. wolę to niż ciągłe kłótnie ja zła bo się nie wysypiam on zły bo go budzę.
funkcjonujemy tak już dość długo, nie chrapie codziennie ale miałam dość robienia łóżka w środku nocy.

tak to jest że to my się wynosimy z łózka byleby mieć tylko święty spokój
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 19:07   #30
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Ja bym tak nie mogła. Spanie w łóżku z własnym mężem czy tam chłopakiem to chyba jest takie miłe i fajne i więziotwórcze, nie ? Jak się ma samemu spać, to po co być razem? Dziwnie myślę ?

A seks jak uprawiać ? To znaczy ja wiem, że nie trzeba w łóżku, ale co, po seksie każde idzie do swojego łóżka? Głupio.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-02 12:29:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.