Dobry fryzjer - Pabianice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 20:43   #31
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez nadia84 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie! na wstepie jestem wdzieczna za numer tel do pani Lideczki, dzieki kasiasz2!od mojego ostatniego postu byłam juz wielokrotnie u niej w salonie, przesliczny salon na uboczu, jest bardzo nowoczesnie ale i przytulnie, urocza atmosfera,mili ludzie,pyszna kawa, pani Lidia jak zwykle usmiechnieta i zyczliwa i co najwazniejsze fach na najwyzszym szczeblu!jestem pod ciągłym wrażeniem już tyle swietnych fryzurek mi wymyślila,ciagle sie szkoli i idzie do przodu jak burza!W salonie Lidia Mahrus pracuje już też pani Ania(też była w kyoto ciemne włoski) również gorąco polecam!cudowne zabiegi pielegnacyjne..nawilzanie ..wloski mieciutkie i pieknie pachnace a do tego ceny rewelacyjne!
A gdzie ten salon jest? I jak się kształtuje cennik? Może podaj jakiś przykłądowe ceny
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 20:58   #32
nadia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

@mysza87: salon jest na ulicy wrzosowej 4,wszystko masz na stronie www.lidia.mahrus.pl, a ceny np strzyzenie ja place 30zl z prostowaniem,a balejaz 90zl
nadia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 06:48   #33
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez nadia84 Pokaż wiadomość
@mysza87: salon jest na ulicy wrzosowej 4,wszystko masz na stronie www.lidia.mahrus.pl, a ceny np strzyzenie ja place 30zl z prostowaniem,a balejaz 90zl
Wielkie dzięki nadia w okolicach grudnia / stycznia wybiorę się tam i zobaczymy czy przekonam się do tego salonu czy nie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 14:54   #34
Baba_Jaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 26
Dot.: fryzjer PABIANICE

ja tez sie tam wybrałam po przeczytaniu tych wszystkich piesni pochwalnych i pwoiem wam ze znalazłam swoja fryzjerke, tak jak nikt nie potrafił ujarzmic i doradzic mi co mam robic z włosami, tak pani Lidia tylko spojrzała i juz wiedziała co mi doradzic polecam naprawde, atmosfera swietna, obsługa fachowa, ceny przystepne
Baba_Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:10   #35
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez Baba_Jaga Pokaż wiadomość
ja tez sie tam wybrałam po przeczytaniu tych wszystkich piesni pochwalnych i pwoiem wam ze znalazłam swoja fryzjerke, tak jak nikt nie potrafił ujarzmic i doradzic mi co mam robic z włosami, tak pani Lidia tylko spojrzała i juz wiedziała co mi doradzic polecam naprawde, atmosfera swietna, obsługa fachowa, ceny przystepne
A co miałaś konkretnie z włoskami zrobione i ile zapłaciłaś?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:21   #36
Alisja
Raczkowanie
 
Avatar Alisja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 95
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cześć Pabianiczanki ostatnio usłyszałam takie fajne zdanie: " Znaleźć dobrego męża jest trudno ale znaleźć dobrego fryzjera jest wręcz niemożliwe" Byłam w kilku salonach i rzadko kiedy wychodziłam zadowolona. A oto moje oceny niektórych z nich:

KYOTO: byłam tam raz i nigdy więcej. Strzygła mnie chyba jakas uczennica - nic szczególnego.
VENA: też słyszałam dobrą opinie o Kaśce ale ja trafiłam do takiej blondynki i to raczej nie była Kaska. Za podcięcie końcówek bez modelowania wzięła ode mnie 50 zł - to zdecydowanie za dużo za tak "prostą" usługe.
Salon na ul. TKACKIEJ: fryzjerka miła ale jak poprosiłam ją o ścięcie włosów do ramion to ona mnie tak króciutko wystrzygła że się załamałam jak wróciłam do domu.
ATU: ten salon ze wszystkich które poznałam na własnej skórze ( a raczej na własnych włosach) najbardziej polecam. Byłam tam pare razy i fryzjerka Wiola robiła na mojej głowie dokładnie to o co ja prosiłam (moze tylko raz nie byłam do końca zadowolona). Ceny równiez przystępne.

Dziewczyny często tu zachwalaja Lidke z Wrzosowej - nie znam jej ale jak znów zamarzą mi sie pasemka to na pewno sprawdze jej umiejetności.
Pozdrawiam !!!

Edytowane przez Alisja
Czas edycji: 2007-10-24 o 20:47
Alisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 12:23   #37
Achzari
Raczkowanie
 
Avatar Achzari
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 206
GG do Achzari
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja chodzę już od dłuższego czasu do fryzjerki na wrzosowej
Tylko Pani Lidka umie mnie obciąć
__________________
Próby ogarnięcia wewnętrznego i zewnętrznego chaosu http://zawsze-w-biegu.blogspot.com

Achzari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 17:07   #38
Immness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

W Pabianicach niestety ciężko o dobrego fryzjera...
Ja już "zaliczyłam" kilka salonów... najmniej zadowolona byłam oczywiście z... Kyoto... - jak dla mnie porażka!
Najbardziej zadowolona jestem z pracy Ani z salonu "Claudia" - mogę polecić z ręką na sercu... Zawsze wychodzę od niej zadowolona i z uśmiechem... no i portfel nie robi się dużo cieńszy...

Dziś próbowałam się umówić do innych Salonów na ściągnięcie koloru - połowa z nich nie chciała się tego podjąć, tłumacząc, że nie ma odpowiednich środków, albo... że trwa to kilka godzin... nawet od jednej Pani usłyszałam, że 9 szok!!
Immness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:44   #39
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: fryzjer PABIANICE

Dla mnie Claudia bez rewelacji, byłam parę razy, ale potem się zawiodłam i nie wiem czy jeszcze kiedys zaryzykuję Nie pamiętam imienia fryzjerki, ale to chyba nie była Ania, więc może poprostu źle trafiłam
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 23:41   #40
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez Achzari Pokaż wiadomość
Ja chodzę już od dłuższego czasu do fryzjerki na wrzosowej
Tylko Pani Lidka umie mnie obciąć
Na jakich kosmetykach pracują w tym salonie?
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 18:09   #41
karolka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cze!!! chciała bym zakomunikowac wszystkim iz w salonie KYOTO pan mateusz juz nie pracuje wiec moim zdaniem nie powinno byc obaw dziewczyny sa bardzo mile umieja wysłuchac i doradzic no i atmosfera zmieniala sie wiec polecam gdyz nie jest to juz ten salon ktory kiedys byl uwierzcie zmienilo sie wszystko o 10000% na dobre odkąd pan mateusz juz tam wkoncu nie pracuje!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
pozdrawiam i zycze milych zabiegow fryzjerskich!
karolka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 21:17   #42
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez karolka123 Pokaż wiadomość
Cze!!! chciała bym zakomunikowac wszystkim iz w salonie KYOTO pan mateusz juz nie pracuje wiec moim zdaniem nie powinno byc obaw dziewczyny sa bardzo mile umieja wysłuchac i doradzic no i atmosfera zmieniala sie wiec polecam gdyz nie jest to juz ten salon ktory kiedys byl uwierzcie zmienilo sie wszystko o 10000% na dobre odkąd pan mateusz juz tam wkoncu nie pracuje!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
pozdrawiam i zycze milych zabiegow fryzjerskich!
a cóż to się stało? on był tam chyba szefem, prawda?

PS. jeśli możesz zmniejsz trochę czcionkę i najlepiej usuń pogrubienie, bo ciężko się czyta takie posty
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:56   #43
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

karolka123.....coś mi się zdaje, że Twój post to reklama Kyoto.....ale nie o to chodzi w tym wątku by salony się same reklamowały, tylko o opinie klientek...
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:58   #44
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ba, jestem nawet pewna, że w przypadku karolka123 to salon się sam reklamuje........widać ktoś się zarejestrował tylko w tym celu.......wizaż nie jest po to!
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 16:19   #45
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
karolka123.....coś mi się zdaje, że Twój post to reklama Kyoto.....ale nie o to chodzi w tym wątku by salony się same reklamowały, tylko o opinie klientek...
Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
Ba, jestem nawet pewna, że w przypadku karolka123 to salon się sam reklamuje........widać ktoś się zarejestrował tylko w tym celu.......wizaż nie jest po to!
Hmm niestety jest to prawdopodobne

Sorki, że w tym wątku, ale wypowiadają się tu same Pabianiczanki, więc tu najprędzej uzyskam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.

Potrzebuję oczyścić sobie twarz z wągrów (czoło, nos, broda). Aż wstyd sie przyznać, ale nigdy jeszcze tego nie robiłam i nie wiem gdzie mam się udać. Znacie jakieś dobre kosmetyczki? Kojarzycie może ile taki zabieg kosztowałby w Pabianicach?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 00:46   #46
karolka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer PABIANICE

cze pana mateusza wlasnoscia nigdy to nie bylo a szefem byl dla uczni! on tylko podszywal sie za niego a tak naprawde to wlascicielami sa od poczatku rodzice p.Kasi teraz juz zony
karolka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 23:43   #47
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec, ze spalili komus wlosy......do strzyzenia sa OK, ale wynalazkow bym u nich nie probowala...jakos nie mam zaufania tak do konca..... My tu tak negatywnie o Kyoto, a moze sa jakies salony, jakies panie fryzjerki lub panowie fryzjerzy w Pabianicach, ktorych mozna z czystym sumieniem polecic jesli chodzi o wynalazki typu trwala, sciaganie farby ????
Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania o te wynalazki. Kogo polecacie?

Up Up...
Pomóżcie proszę... Gdzie iść, jeśli ma się "specjalne życzenia"?
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 12:56   #48
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

a o jakie zyczenia Ci chodzi?
Polecam (i jak przeczytasz caly watek- nie tylko ja) pania Lidke....przy bardziej radykalnych zmianach, jest dosc ostrozna, tak by klientka mogla sie lepiej oswoic z nowa fryzurka, ale na bank wyczaruje to co nalezy
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 22:52   #49
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
a o jakie zyczenia Ci chodzi?
Polecam (i jak przeczytasz caly watek- nie tylko ja) pania Lidke....przy bardziej radykalnych zmianach, jest dosc ostrozna, tak by klientka mogla sie lepiej oswoic z nowa fryzurka, ale na bank wyczaruje to co nalezy
Tak, znam wątek doskonale
A powtórzyłam Twoje pytanie o "wynalazki", bo jeśli chodzi o strzyżenie, czy farbowanie dużo było w tym temacie, ale np. trwała? Nie chcę zniszczonych strąków na głowie czy jakiegoś baranka a la posłanka H. ale ładne i naturalnie wyglądające loczki. Włoski dość długie, więc nie chcę ryzykować, a od pomysłu nie dam się odwieźć, więc dokąd w tej sprawie?
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)


Edytowane przez Bambi2
Czas edycji: 2008-01-02 o 17:43
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 00:05   #50
natalia_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer PABIANICE

Hej, a jak sie pojdzie do Pani Lidki z kompletnym brakiem pomyslow na swoja fryzurke to doradzi? Moze mi sciac wlosy, pofarbowac itd. byle bym ladnie potem wyglada noi jak to cenowo moze wyjsc?
dlugo sie czeka na umowiona wizyte? bo wczesniej trzeba sie umowic tak?
Pozdrawiam
natalia_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 16:57   #51
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez natalia_zosia Pokaż wiadomość
Hej, a jak sie pojdzie do Pani Lidki z kompletnym brakiem pomyslow na swoja fryzurke to doradzi? Moze mi sciac wlosy, pofarbowac itd. byle bym ladnie potem wyglada noi jak to cenowo moze wyjsc?
dlugo sie czeka na umowiona wizyte? bo wczesniej trzeba sie umowic tak?
Pozdrawiam

Na bank doradzi, cenowo jest naprawde super w porownaniu do innych salonow i nie trzeba dlugo czekac na wizyte. Polecam rowniez Pania Anie z salonu Pani Lidii
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:47   #52
natalia_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer PABIANICE

a jak jest czynny ten salon fryzur? wie ktos?
natalia_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 22:28   #53
elleves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez mervigalosa Pokaż wiadomość
witamjelsi mam okazje wypowiedzenia sie na temat fryzjera w pabianicach to polecam serdecznie p.anie z salonu fryzjerskiego lidia mahrus . tam jest super pani ania przeprowadzila konsultacje i dobrala dla mnie odpowiednia fryzurke z ktorej jestem bardzo ale to bardzo zadowolona bylam juz tam 4 razy i jestem zachwycona!!!!mila obsluga i kazda chwila spedzona w salonie.polecam serdecznie p.anie oraz masaz wykonywany przez p.mateusza a i jeszcze kawa jest the best!!!!


żalosne - reklama salonu na wrzosowej - czy musicie specjalnie zakldac coraz to nowe konta tylko po to by miec bezplatna reklame ?

Żałosne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-05-25 o 23:02
elleves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 16:39   #54
natalia_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja nie wiem czy taka reklama znów... Też tam byłam, u Pani Ani i moge powiedziec podobnie Co prawda bylam tam tylko raz, ale bylo bardzo milo i sympatycznie Ja bym polecila ten salon, dlugo siedzialam, ale mysle, ze bylo warto.
natalia_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:17   #55
Alisja
Raczkowanie
 
Avatar Alisja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 95
Dot.: fryzjer PABIANICE

Z tego co pamietam to obie miały ciemne włosy- przynajmniej wtedy. Ania jest taka mniejsza, miała dluzsze wlosy. W kazdym razie obie są miłe.
Alisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:20   #56
mervigalosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

czy zalosne hmmmm.....zalosna jest ta interpretacja! w zalozeniach i celach tego forum jest dzielenie sie doswiadczeniem i
wrazeniami. kazdy moze wypowiedziec sie i polecic zaufany salon..i ja
to zrobilam...dlugo nie moglam trafic na jakiegos porzadnego fryzjera
u nas w Pabianicach..ciagle proby i rozczarowania....jakis czas
jezdzilam z siostra do lodzi...sama tez przeczytalam o salonie p.
lidii wlasnie na forum, zadzwonilam i umowilam sie do p. ani, balam
sie sprobowac,pierwszy raz bylam na samym obcieciu...drugi raz p ania
poradzila mi jak ufarbowac wloski- bylo warto mam piekny kolor!teraz juz wiem ze to moje
miejsce i chodze tylko tam...jesli komus pomoglam moja opinia to bardzo mi milo;-)a do
asuka soryu- jesli bylas ostatnio to jest tylko p.ania bo p.lidia jest
w ciazy i teraz nie przyjmuje. p.ania ma brazowe dluzsze wloski a p
lidia czarne i krotsze
mervigalosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 07:54   #57
natalia_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer PABIANICE

to mi sie chyba wydawalo, ze Pani Ania ma blond wlosy, ale nie taki jasny blond, tylko ciemny moze mialam jakies halucynacje, albo zmienila rzeczywiscie kolor :p
natalia_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 08:31   #58
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: fryzjer PABIANICE

Odnośnie pozytywnych ocen salonu na ulicy widać, że właścicielka sama załozyła kilka fikcyjnych kont i owe opływające w komplementy komentarze sama ułożyła.

Zachęcona dobrymi opiniami wybrałam się tak i taK:
- pierwsze wrażenie super: salon jest na prawdę piękny,
- drugie: gdy dziewczyna zaczeła działać na moich włosach: maaaaaaaaaasakra. Nie wiem co ona za szkołę kończyła, ale litości... żeby fryzjerka nie potrafila utrzymać w rękach na raz suszarki i lakieru. Ona suuszyła włosy, "asystent" psikał je lakierem... wygladało to karykaturalnie. Wybaczyłabym gdym na głowie zobaczyła coś fajnego.... ale litości, moja babcia mnie lepiej i fantazyjniej na komunię uczesała :P A nie miała profesjonalnego sprzętu- tylko papiloty i wsuwki :P
Nie mówię już o tym, że "fryzura" rozpadła się po 1 h.... zresztą tego w ogole fryzrurą nazwać nie można było. Sama się potrafię lepiej uczesać.... a nie muszę wydawać na to 40 złotych!
Dziewczyna nie ma w ogole pojęcia o tym co robi- zawiodłam się bardzo.

REASUMUJĄC: Salon na ulicy : NIE POLECAM a wręcz ODRADZAM!
A to co pisały uzytkowniczki wyżej to było widocznie reklama "zrobiona" przez pracownika salonu- bo nie wiem kto inny mógłby być zadowolony z takich usług....
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-14 o 12:02
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 14:36   #59
natalia_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer PABIANICE

hmm ja jestem pracownikiem salonu? dobre 30km przyjechalam do tego fryzjera i uwazam, ze wszystko na nie tam nie jest co prawda na nastepny raz sprobuje gdzie indziej isc, bo chce wyprobowac roznych fryzjerow i wtedy bede mogla stwierdzic, ktory jest najlepszy dla mnie.
Co do sciecia i farbowania to ja nic nie mam, moze co do ukladania fryzury na koniec, bo byla ukladana na palce i z taka iloscia lakieru, co chyba w sumie w calym zyciu nie mialam :P
Nie raz wychodzilam z placzem od fryzjera, tym razem obylo sie bez placzu
natalia_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 19:39   #60
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: fryzjer PABIANICE

jaKOŚ mi się nie chce wierzyć, abyś robiła 30 km aby wpaść w ręce tak nieudolnego fryzjera.... Myślę, że każda bardziej spostrzegawcza wizażystka domyśli się skąd w tym wątku znalazło się tyle pozytywów na temat tego salonu
Szczególnie, że na jego stronie interetowej przypadkiem znalazł się link do tego wątku

Co do układania włosów- moje były białe od lakieru- w sumie dobrze, że mi to tym przypomniałaś
Dobry fryzjer chyba powinnien wiedzieć ile lakieru nałożyć, aby nie zrobić białego kasku na głowie- ewentualnie zainwestować po prostu w lepsze kosmetyki...
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-30 16:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.