przeszczep skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-06, 14:55   #1
IIserenityII
Raczkowanie
 
Avatar IIserenityII
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 141

przeszczep skóry


Witam,
Ostatnio, a dokładnie 11 czerwca miałam robiona operacje plastyczna na rozdzielenie palców u stóp (syndaktylia). Miałam robiony przeszczep skory, chciałabym sie zapytać czy to będzie później wyglądało normalnie, czy będą duże ślady po tym? Mozę są tu ludzie co mieli przeszczep skory... a i czy znacie coś dobrego na blizny... przydałoby by mi sie na stopy i na brzuch bo stamtąd miałam pobierana skore

Pozdrawiam
IIserenityII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 14:17   #2
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: przeszczep skóry

przede wszystkim - nie wystawiaj tych miejsc na słońce!

Kiedy byłam mała, mama smarowała mi świeże blizny contratubexem (mocny masaż, a nie samo wsmarowanie) - trudno powiedzieć, czy działa, bo blizny mam głębokie i do tej pory takie same ;/ Ale myślę, że u Ciebie mógłby zadziałać - o ile jeszcze go produkują
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:27   #3
jacek840718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: przeszczep skóry

Cytat:
Napisane przez IIserenityII Pokaż wiadomość
Witam,
Ostatnio, a dokładnie 11 czerwca miałam robiona operacje plastyczna na rozdzielenie palców u stóp (syndaktylia). Miałam robiony przeszczep skory, chciałabym sie zapytać czy to będzie później wyglądało normalnie, czy będą duże ślady po tym? Mozę są tu ludzie co mieli przeszczep skory... a i czy znacie coś dobrego na blizny... przydałoby by mi sie na stopy i na brzuch bo stamtąd miałam pobierana skore

Pozdrawiam
czesc.mialem identyczna operacje 3 miesiace temu, teraz czekam na druga stope, tak samo mialem robiony przeszczep z pachwiny,palce wygladaja w tej zoperowanej nodze coraz lepiej ale skóra nie jest jeszcze taka sama no a na pachwinie mam blizna gładziutką tylko jest czerwona,powiedz mi jak mozesz bo widze ze mialas ta operacje juz dawno jak to wyglada teraz?? jak skora miedzy palcami??normalnie wyglada? czy zostaly wzdluz palcow duze czy male blizny??no i czy na pachwinie widac u Ciebie bardzo ten slad po pobraniu skóry? bylbym wdzieczny jak mi odpiszesz bo niewiele osob ma taką wlasnie wadepozdrowionka.jak mozesz to odpisz na maila:jackebrown@interia. eu
jacek840718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 00:56   #4
Grazka-G11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: przeszczep skóry

Cytat:
Napisane przez IIserenityII Pokaż wiadomość
Witam,
Ostatnio, a dokładnie 11 czerwca miałam robiona operacje plastyczna na rozdzielenie palców u stóp (syndaktylia). Miałam robiony przeszczep skory, chciałabym sie zapytać czy to będzie później wyglądało normalnie, czy będą duże ślady po tym? Mozę są tu ludzie co mieli przeszczep skory... a i czy znacie coś dobrego na blizny... przydałoby by mi sie na stopy i na brzuch bo stamtąd miałam pobierana skore

Pozdrawiam
Witam, bardzo polecam na blizny , po przeszczepach skóry Lampę Bioptron
Grazka-G11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 22:09   #5
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: przeszczep skóry

Cześć. Nie wiem czy wypowiadam się na odpowiednim forum, jeżeli nie to przepraszam i proszę o przekierowanie

Mam 18 lat. Gdy miałam 1,5 roku zciągnęłam na siebie kubek z gorącą herbatą. Miałam oparzoną klatkę piersiową, ramię, kark, twarz i szyję. Lata zabiegów przyniosły całkiem zadowalający efekt jednak na ramieniu pozostała blizna po oparzeniu 3 stopnia. Blizna jest koszmarna. Zajmuje całe ramie i kawałek szyi. Jest pomarszczona i niestety bardzo wrażliwa na promienie słońca. Samego wypadku nie pamiętam, ale ta blizna towarzyszy mi praktycznie przez całe życie i jest ona dla mnie ogromnym problemem. Mam przez nią straszne kompleksy, staram się to ukrywać, ale znalezienie ubrań zakrywających takie blizny jest trudne.

Bardzo bym chciała usunąć tę bliznę. Wiąże się to oczywiście z operacją plastyczną, ale zastanawiam się czy taka operacja jest w ogóle możliwa ? Czy skóra się przyjmie i czy nie będzie tego widać ?
Proszę o odpowiedź
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-15 22:09:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.