GrazynaD. Kraków - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 09:09   #271
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: GrazynaD. Kraków

Rozumiem, że Grażyna nie potrafi się sama wypowiedzieć i Ty za nią to robisz Eleno
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 10:59   #272
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Niestety, jak już kilka Wizażanek zauważyło, nie potrafisz też przyjąć krytyki, która jest zasadna. Dziwi mnie to, bo widać, że jesteś zdolna i masz doświadczenie...


Nie wiem, czy którakolwiek z Wizażanek zamieszcza tu zdjęcia takich "nic nie robiących" dłoni. Raczej nie



Rozumiem, że masz taką a nie inną wizję swojego wątku, ale każde forum rządzi się swoimi zwyczajami i regułami, Wizaż również. W podforum "Pazurkowe galerie" zamieszczamy zasadniczo dwa rodzaje wątków:
- osobiste galerie Wizażanek - każda użytkowniczka forum może mieć swój temat, w którym tylko ona wkleja zdjęcia pazurków/zdobień swojego autorstwa a pozostałe Wizażanki je komentują tak, jak uznają za stosowne, oczywiście w ramach obowiązującego regulaminu forum.
- wątki tematyczne, w których zebrane są zdjęcia zdobień na dany temat, lub wykonanych wybraną techniką, w których zdjęcia mogą wklejać wszyscy użytkownicy. Komentować mogą również wszyscy chętni.

Nikt dotychczas nie przewidział trzeciego rodzaju wątków, będących wariacją na temat galerii osobistych, w których zdjęcia zamieszczałaby jedna Wizażanka, dozwolone komentarze zaś byłyby ograniczone do bardzo wąskich ram wyznaczonych przez Autorkę wątku. I szczerze mówiąc nie sądzę, żeby ten pomysł się przyjął.

Zawsze możesz skomentować prace zamieszczone w galerii. Możesz napisać, że widzisz kulfony, falbanki, czy góry i doliny, o ile krytykujesz pracę a nie użytkownika. Na forum KAŻDY może mówić to, co uważa za słuszne, o ile nie łamie regulaminu. Jestem zdania, że nie powinnaś uzurpować sobie prawa do wyznaczania jakie komentarze są dozwolone a jakie nie.

o właśnie


Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam Grazynka wystawiała je na Konkurs Master temat związany z karnawałem i rowniez sie głosujacym podobaly
Tutaj też się może podobają, ale każdy umieszcza tu zdjęcia swoich prac, żeby je komentowano niektórzy chwalą, niektórzy nie...
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 08:15   #273
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: GrazynaD. Kraków

Powiem, ze nie rozumie tych wklejanek Ale ktoz zrozumie kobiety....jak samym nam sie nieraz tego nieudaje....

Grażynko bardzo fajny kamuflazyk. Pazurki ładnie technicznie czysto wykonane.
Brawo.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 08:30   #274
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Rozumiem, że Grażyna nie potrafi się sama wypowiedzieć i Ty za nią to robisz Eleno
La Moniczko a moze to tylko zbytnia Twoja nadinterpretacja Jesli jest o czym konkretnie sie wypowiadac to czemu tego nie robic....

Bardzo ładne zdobienia. Mnie sie podobaja
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 08:38   #275
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: GrazynaD. Kraków

Po prostu pytam...bo Grażyny nie ma już od dawna, pewnie się na nas obraziła, phi
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:44   #276
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
...To nie piszcie ,ze są świetne
(...) Z tych pierwszych komentarzy tutaj na forum to uśmiałam się serdecznie bo osoby zachowujący się jak znawcy w swoich galeriach mają tak paskudne paznokcie,że szok. ale ok, kazdy się uczy (...)
Wiesz co sądzę? Że nawet jeśli ktoś nie ma zielonego pojęcia o przedłużaniu paznokci to może się wypowiedzieć, może napisać jak to wygląda, jak mu się to podoba. Mnie nie podobają się z reguły sztuczne paznokcie i kilka razy napisałam już komuś ze paznokcie wyglądają sztucznie, albo są za bardzo pstrokate. I jakoś nikt nie miał z tym problemu.
A co do tych komentarzy z których się uśmiałaś. Tylko profesjonalistki mogą krytykować? Osoba, która pokazuje swoje prace, na krytyce się uczy, wie co musi poprawić i nie koniecznie uważa, że jej zdobienia są mistrzostwem świata. I nie wiem co przeszkadza w wypowiadaniu swojej opinii. Każdy ma jakieś poczucie gustu, nie tylko te stylistki paznokci, które wszystko potrafią. Ale widzę, że u Ciebie wypowiadać krytykę mogą tylko te dziewczyny, których paznokcie są technicznie poprawne w 110%.

ps. może i piszę to po temacie, za późno itp, ale czytając wątek poprostu nie mogłam się powstrzymać
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2008-04-23 o 14:44 Powód: .
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 20:16   #277
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: GrazynaD. Kraków

Dziewczyny dajta spokoj....a czy my co poniektore jak młode i rogate dusze były....byka za rogi nie brały.... mysle, ze nie ma co, az tak sie bic łopatkami.... w tej piaskownicy....aaa tam byle do lata ....od razu sie wszystko rozchmurzy....
Kwiaty ...pola ....łąki...i juz ile nowych wzorkow w naszej głowie....
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 21:20   #278
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
A przeszkadza ci to w czymś ?
Każdy ma prawo wyraźić swoją opinię, jaakakolwiek by ona nie była a ty powinnaś ją uszanować.

W takim wypadku ten wątek nie ma sesnu.
Bo po to stworzono to podforum aby dzielić się pomysłami, dawać rady, krytykować, oceniać.
Czyli nie rozumiesz na czym polega działanie tego podforum

Czyli więcej się u Ciebie nie powinnam wypowiadać bo jak napiszę że paznokcie "są ładne" to Cię to nie zainteresuje i zaliczysz mnie do tych co się "nie znają".

Wybacz ale nie rozumiem Twojego podejścia
Ja już dużo wcześniej się nad tym zastanawiałam
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:54   #279
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: GrazynaD. Kraków

spam - nieopłacona reklama
proszę usunąć reklamę z podpisu. bezzwłocznie.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-05-19 o 15:06
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:21   #280
PaulusiaM-ce
Raczkowanie
 
Avatar PaulusiaM-ce
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 222
GG do PaulusiaM-ce
Dot.: GrazynaD. Kraków

__________________
... Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów ...
PaulusiaM-ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:54   #281
Different
Raczkowanie
 
Avatar Different
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 142
GG do Different
Dot.: GrazynaD. Kraków

pazurki 4 i 5 dla mnie rewelacjne. nr 4 to moje kolorki uwielbiam. a te pazurki cienke jak papier itp...przeraziłam sie...i teraz bede miała koszmary senne. ale tego sie nieuniknie jak te pseudo stylistki wezma sie do "pracy".
__________________
* Na zewnatrz Anioł, w środku wróg...wbiłby nóz w plecy gdyby mógł *

~~~ razem od 23.09.2006r~~~
Different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 14:51   #282
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
La Monica, jesteś trochę cyniczna, zapewne ze względu na nasze bliskie sąsiedztwo...
Proszę Cie..
Pozostawię to bez komentarza....


Cytat:
ale jezeli coś jest w kolorze zielonym a ktoś zielonego nie lubi, to nie pisze się ,że są okropne, paskudne i tak dalej... Mówicie "NIE" odmiennym stylom
Nie prawda. Ja z chęcią zawsze oglądam różne style robienia paznokci i zdobień, a czy mi się podobają czy nie to moja indywidualna sprawa.

Cytat:
Bo mam spore doświadczenie? Bo nie należę do klanu osób, które chcą czegoś więcej niż zakrywania krzywej linii uśmiechu jakimiś ozdobami? Bo wydaję spore pieniądze na materiały do pracy i jeszcze większe zarabiam? A może dlatego,że reklamuję firmę, której nie znacie/ nie lubicie?

Narcyzm ?

Cytat:
Dodatkowo, w tej waszej słownej potyczce śmieszności dopatrują się i inne osoby, o czym świadczą liczne maile i smsy do mnie Proponuję więc zachować pewne sprawy dla siebie, bo też nie chcę tutaj rzucać loginami kto jest za mną a kto przeciw i też w wielu wypadkach milczę.
Litości
To ma być grożba ?



Cytat:
Zadajecie idiotyczne pytania : albo zbyt proste,albo zbyt profesjonalne.



Ech.....
Nie mam pytań normalnie....
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:56   #283
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: GrazynaD. Kraków

Nie chcę nic mówić ale śmiesznie się tutaj robi spokój prosze


1,2,3,4,5 - przepiękne.. a 5 to poprostu nie wiem jak nisko się kłaniać w podziwie 6 i 7 jakoś niebardzo..

A to co pozostało z paznokci tamtej pani to masakra... Od takich stylistek zachowaj nas panie
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 15:23   #284
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: GrazynaD. Kraków

Hmm...czyżby ktoś tu się obraził i przestał wklejać fotki?

Czekamy na nowe pracki
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 16:01   #285
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: GrazynaD. Kraków

Ooo szkoda, że zniknął wieczorny post Grażyny. szkoda ze nie zrobiłam jego kopii
Był fascynujący, dawno się tak nie uśmiałam
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 19:37   #286
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
Ooo szkoda, że zniknął wieczorny post Grażyny. szkoda ze nie zrobiłam jego kopii
Był fascynujący, dawno się tak nie uśmiałam
No właśnie, niestety, odłożyłam odpisanie na tego posta na dzisiejszy wieczór, a tu nie ma z czym polemizować

Cóż, pozostaje mi oprzeć się na cytatach przywołanych przez La Monicę i fragmentach wypowiedzi Grażyny, które zapamiętałam:

Grażyno, nie byłaś uprzejma ustosunkować się do mojej wypowiedzi, pod którą podpisało się kilka Wizażanek. A szkoda, bo starałam się spokojnie i uprzejmie wytłumaczyć dlaczego na Twoje wypowiedzi reagujemy tak a nie inaczej i co w Twoim zachowaniu drażni większość użytkowniczek Pazurkowego.

Dodam też, że niezależnie od tego co na ten temat myślisz, nie zaobserwowano dotychczas na naszym forum animozji o podłożu geograficznym, nie sądzę więc żeby Twoja teoria o związku między postami La Monici a odległością między miejscami Waszego zamieszkania była słuszna

Cytat:
Napisane przez grazynad.
Bo mam spore doświadczenie? Bo nie należę do klanu osób, które chcą czegoś więcej niż zakrywania krzywej linii uśmiechu jakimiś ozdobami? Bo wydaję spore pieniądze na materiały do pracy i jeszcze większe zarabiam? A może dlatego,że reklamuję firmę, której nie znacie/ nie lubicie?
Nie... Raczej dlatego, że próbujesz na siłę narzucić nam wszystkim swoje zasady. To mało przyjazna i niezbyt popularna strategia. A chwalenie się pieniędzmi w taki sposób, wybacz protekcjonalizm, nie przystoi damie

Cytat:
Napisane przez grazynad.
Dodatkowo, w tej waszej słownej potyczce śmieszności dopatrują się i inne osoby, o czym świadczą liczne maile i smsy do mnie Proponuję więc zachować pewne sprawy dla siebie, bo też nie chcę tutaj rzucać loginami kto jest za mną a kto przeciw i też w wielu wypadkach milczę.
Pora na męską decyzję: będziemy rozmawiać jak 14-latki, rzucając w przestrzeń subtelne aluzje w stylu "Wszyscy mądrzy ludzie są po mojej stronie, ale nie powiem Wam, że mam na myśli X, Y i Z.", czy może skupimy się na własnych sądach? Osobiście optuję za druga możliwością...

Cytat:
Napisane przez grazynad.
ale jezeli coś jest w kolorze zielonym a ktoś zielonego nie lubi, to nie pisze się ,że są okropne, paskudne i tak dalej... Mówicie "NIE" odmiennym stylom
Oczywiście od każdej reguły bywają wyjątki, ale generalnie Wizażanki zaznaczają w swoich wypowiedziach, czy oceniają aspekty techniczne, podlegające pewnym konkretnym regułom, czy kwestie estetyczne, które jak najbardziej można oceniać subiektywnie. Nie przypominam sobie, żeby któraś z Pazurzanek napisała, że paznokcie są zielone, co dowodzi że zrobiła je tipsiara bez kursu. Spotkałaś się z czymś takim?

I jeszcze jedno:
To, że Twoja wizja wątku różni się od reguł Pazurkowego może prowadzić raczej do Twojego niezadowolenia i rozczarowania niż do zmiany naszych zwyczajów i reguł. Wiesz, te paskudne, demokratyczne zasady przechylają szalę korzyści na naszą stronę
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 01:17   #287
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: GrazynaD. Kraków

Aahhh Mysiaku Mysiaku...
Dobrze,że wszystko już za mnie napisałaś wyczerpawszy tym samym znamiona dobrze spełnionego wizażowego obowiązku
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 13:16   #288
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: GrazynaD. Kraków

Kolejny raz można się przekonać,że na tym forum należy pisać to,co inni chcą przeczytać.
Nie można mieć swojego zdania, nie można być z kręgu "niewtajemniczonych", nawet pokuszę się o stwierdzenie,że nie można pokazywać, że jest się w Masternail, o czym świadczą liczne posty w tym temacie na tym forum.

Co to za forum, gdzie daje się "ostrzeżenia" i bezpardonowo "moderuje" wypowiedzi... żenujące.
Trochę jak za komuny.

Moderator świetnie przeinacza posty na swoją korzyść. Ale to wyższa szkoła jazdy... już się nieraz przekonałam jak się tutaj załatwia pewne sprawy.

To nie ja mam problem z interpretacją swojego podforum, tylko osoby, którym nie podoba się, że nie dziękuję za posta po sto tysięcy razy, nie wysyłam buziaczków kwiatuszków i innych badziewnych emotikon w podziękowaniu za ''skomentowanie"

Macie problem same ze sobą więc ... osoby zainteresowane moimi pracami są ze mną w stałym kontakcie mailowym i na innych forach, tam też można będzie zobaczyć najnowsze prace.
Osoby te wiedzą, że ode mnie "krok po kroku" się nie dowiedzą nic i na krzywego frenczora od krechy nie będę mówić,że piękny, że ekstra i tak dalej.
powodzenia w forumkowaniu na jedno kopyto.
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:16   #289
PaulusiaM-ce
Raczkowanie
 
Avatar PaulusiaM-ce
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 222
GG do PaulusiaM-ce
Dot.: GrazynaD. Kraków

Eh...nie moge się już powstrzymać A moze sama zostań moderatorem i się nie czepiaj.
Masz już doświadczenie podobno...a niektórzy na tym forum zaczynają od zera (mam na myśli również siebie) i załączają swoje pierwsze prace, gdzie inne Wizażanki piszą: "(...) Kolorki dobrane bardzo dobrze ale krzywa C (itp.) mizerna (...)" --> Takim zdaniem mobilizują taką osobę do pracy nad tą krzywą. Twoje początki równiez były tragiczne! Moge się założyć o stówe
KAŻDY TU PISZE SWOJE ZDANIE a to,że DROGA Masternail nie rozumiesz atmosfery panującej na tym forum to po prostu nie pisz tu i nie zaglądaj Innego wyjścia nie widzę...

Miłego Masternailsowania
__________________
... Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów ...
PaulusiaM-ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 22:24   #290
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
Kolejny raz można się przekonać,że na tym forum należy pisać to,co inni chcą przeczytać.
Nie można mieć swojego zdania, nie można być z kręgu "niewtajemniczonych", nawet pokuszę się o stwierdzenie,że nie można pokazywać, że jest się w Masternail, o czym świadczą liczne posty w tym temacie na tym forum.

Co to za forum, gdzie daje się "ostrzeżenia" i bezpardonowo "moderuje" wypowiedzi... żenujące.
Trochę jak za komuny.

Moderator świetnie przeinacza posty na swoją korzyść. Ale to wyższa szkoła jazdy... już się nieraz przekonałam jak się tutaj załatwia pewne sprawy.

To nie ja mam problem z interpretacją swojego podforum, tylko osoby, którym nie podoba się, że nie dziękuję za posta po sto tysięcy razy, nie wysyłam buziaczków kwiatuszków i innych badziewnych emotikon w podziękowaniu za ''skomentowanie"

Macie problem same ze sobą więc ... osoby zainteresowane moimi pracami są ze mną w stałym kontakcie mailowym i na innych forach, tam też można będzie zobaczyć najnowsze prace.
Osoby te wiedzą, że ode mnie "krok po kroku" się nie dowiedzą nic i na krzywego frenczora od krechy nie będę mówić,że piękny, że ekstra i tak dalej.
powodzenia w forumkowaniu na jedno kopyto.



O Matko Cierska
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 22:27   #291
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
osoby zainteresowane moimi pracami są ze mną w stałym kontakcie mailowym i na innych forach, tam też można będzie zobaczyć najnowsze prace.
Cieszymy się niepomiernie

Cytat:
i na krzywego frenczora od krechy nie będę mówić,że piękny, że ekstra i tak dalej.
Analogicznie rzecz biorąc - widząc bułkowate paznokcie rozszerzające się we wzorcową spódnicę, żadna Wizażanka o względnie przyzwoicie wykształconym narządzie wzroku, nie powie, że paznokcie te są poprawne.
I choćbyś w osobnej dysertacji próbowała tu udowodnić, że "to wina zdjęcia"... obawiam się, że nikt przy zdrowych zmysłach w to nie uwierzy

A na widok takich fotografii...no cóż.. chyba nie ma co liczyć na ataki "ochów" i "achow", tudzież infantylnych emotikonek.
http://my.opera.com/grazynadura/albu...icture=6532900
http://my.opera.com/grazynadura/albu...icture=6532904
http://my.opera.com/grazynadura/albu...icture=6533106

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2008-05-23 o 22:56
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 22:30   #292
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Analogicznie rzecz biorąc - widząc bułkowate paznokcie rozszerzające się we wzorcową spódnicę, żadna Wizażanka o względnie przyzwoicie wykształconym narządzie wzroku, nie powie, że paznokcie te są poprawne.
I choćbyś w osobnej dysertacji próbowała tu udowodnić, że "to wina zdjęcia"... obawiam się, że nikt przy zdrowych zmysłach w to nie uwierzy
No z ust mi to wyjęłaś (bez skojarzeń)
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 22:57   #293
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
No z ust mi to wyjęłaś (bez skojarzeń)
Hihi
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 11:22   #294
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: GrazynaD. Kraków

witam
ja, nieznająca się na przedłużaniu paznokci chciałam Ci tylko powiedzieć że robisz bardzo ładne wzorki bardzo podobają mi się Twoje zdobienia.
Pozdrawiam
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.