używanie kosmetyków profesjonalnych na codzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 11:41   #1
miasto.mania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5

używanie kosmetyków profesjonalnych na codzień


witam, zastanawiam się, czy kosmetyków (do pielęgnacji twarzy, nie do makijażu) z lini profesjonalnych, często niedostępnych w normalnej sprzedaży, do stosowania w gabinetach kosmetycznych powinnyśmy używać na co dzień czy ich właściwości są takie, że należy je sporadycznie używać?
miasto.mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:00   #2
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: używanie kosmetyków profesjonalnych na codzień

Jak na moje, to kosmetyki myjące i pielęgnujące powinny być jak najbardziej delikatne. Nie sądzę, żeby te w gabinetach kosmetycznych takie były. Bo przecież człowiek wróci do kosmetyczki, kiedy zobaczy, że w ciągu x minut zrobiła z jego twarzą cudo! Więc one muszą mieć więcej tych składników. A jednak jestem przekonana, że nic nie dostaniemy od razu. Na efekty trzeba czekać. I tyle. Najlepiej znaleźć najlepszy dla siebie kosmetyk i go systematycznie stosować. Chociaż wiadomo, że np. w sklepie fryzjerskim dostaniesz lepsze produkty niż w drogerii Tzn. tak sądzę. Tyle, że włosy są "martwe". A ze skórą to trzeba w szczególności uważać.
Wiem, że nie pytałaś o kolorówkę, ale tak samo tego dotyczy: raz na jakiś czas, ok, wszystko pięknie, super. Ale po jakimś czasie skóra się zmęczy.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:36   #3
miasto.mania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: używanie kosmetyków profesjonalnych na codzień

właśnie o to mi chodzi, czy za częste używanie kosmetyków profesjonalnych nam nie zaszkodzi. nie mam wielkich problemów z cerą, ale zaskórniki, których nie da się zwalczyć najróżniejszymi kosmetykami, podobno do tego celu przeznaczonymi, trochę mi przeszkadzają i chciałabym je lepiej zwalczyć niż dotychczas. po przeczytaniu recenzji na KWC zastanawiam się nad kupnem kosmetyków z serii Ziaja Pro, cena/jakość super, ale właśnie czy powinno się ich używać do codziennej pielęgnacji to mnie zastanawia...
miasto.mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.