Perfumy do szkoły i nie tylko :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 08:18   #31
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy do szkoły i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Cinamonne Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje,że może rzeczywiście lepiej zdecydować o tańszym zapachu? Przecież gusta młodej dziewczynki są zmienne jak kalejdoskop i może się okazać,iż np. Calvin Klein wyląduje w szafie, a pieniądze rodziców - w błocie... Z drugiej strony czasami lepiej zainwestować. Odłożyć na lepsze perfumy nie jest zadaniem niemożliwym, a radość z pierwszego pięknego zapachu od projektanta nie do opisania. Pamiętam swoje pierwsze porządne perfumy, coś cudownego.

Bardzo sympatyczne i lekkie zapachy ma Marc Jacobs;zwłaszcza linia Daisy jest wesoła, kwiatowa, absolutnie dziewczęca. Może coś w tym klimacie? Słodkie, pudrowe i nieostentacyjne są też Repetto. Ten zapach sprezentowałam mojej czternastoletniej kuzynce i naprawdę go sobie chwali. ;-) Mgiełki są strasznie nietrwałe, więc trzeba liczyć się z faktem,że po drugiej lekcji po zapachu zostanie tylko wspomnienie... W większość Rossmannów znajdziesz Katy Perry Killer Queen, może spróbuj? Słodko i kwiatowo, powinny Ci się spodobać.

Btw, naprawdę podobają Wam się zapachy Adidasa i Pumy? Oczywiście gust gustowi nierówny, ale wolę nie pachnieć niczym niż tymi "perfumami". Przecież to najokropniejsze co może być.
Owszem Z Adidasa nic nie mialam (siostra i mama mialy, podobaly mi sie). Z Pumy uwielbialam tzw szara, piekna frezja, no i Puma Jamaica.
Mialam jeszcze Puma Flowing, dla mnie siostrzany zapach Amor Amor, ale jednak lepszy Amorek
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 09:20   #32
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Perfumy do szkoły i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
O rany, mnie te zapachy zabijaja, wiec pewnie 13-letnia dziewczynke takze
Tego nie brałam pod uwagę - ale mnie tam nie zabijają (szczególnie Mirra jest dość delikatna). Wiekiem autorki nie kierowałam się wcale tylko jakością w stos. do ceny. Zresztą przy bardzo umiarkowanym dozowaniu nie widzę niebezpieczeństwa.
Ja jako 13sto latka najbardziej lubiłam zapachy mocne, w zasadzie nigdy nie byłam w wieku, kiedy używa się "dziewczęcych" zapachów
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 19:14   #33
justyska0109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Perfumy do szkoły i nie tylko :)

Dzisiaj byłam w rossmannie i w naturze by popatrzec sobie rożne zapachy (i może kupić). Pułka do 50zł była pełna. Patrzyłam te z Coty midnight lecz jakoś dziwnie mi pachniały (może tylko mi bo koleżance się podobały), kolejne to były C-Thru i tuu wielkiee rozczarowanie!!! Powąchałam i od razu wiedzialam, że nie są dla mnie. Mdliło mnie, głowa mi zaczeła boleć. Nie, nie, nie! Kolejne to były perfumy z addidasa. I tu wszystkie prócz Pure Lightness, ta niebieska była taka dziwna, nie dla mnie po prostu. Najlepsza była zółta (fizzy energy chyba) i czerwona (fruith rythm). W niej to się zakochałam, piękna i słodka. Taką jaką lubie. Ostatnie w rossmannie to były Playboy i tu zatrzymałam się najdłużej. Porównywałam Play it sexy od innych z tej serii. I Sexy najbardziej przypadł mi do gustu. Wziełam mgiełkę bo na wodę nie miałam kasy (niestety a była przepiękna) Potem popatrzyłam na Pin Up. Ale jak to powąchałam to nie wiedziałam co to wogóle jest!!! Kolejna perfuma nie dla mnie. Potem zaszłam do natury i tam właśnie znalazłam Bi-Es Fleurs Sensuelles w której zakochałam się natychmiast. I potem kolejna z Biesów to była taka w kanciastym flakoniku (jak tam to można nazwać) też była przepiekna ale zdecydowałam się na ten pierwszy zapach. I mój zestaw z mgielki i EDP jest już skonstruowany Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc, za podpowiedzi jaki zapach wybrać. Jestem Wam bardzo wzdzięczna Jeszcze raz wielkie dzięki. Temat do zamkniecia
justyska0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-01 20:14:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.