NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-09, 10:05   #3691
MrsRight
Raczkowanie
 
Avatar MrsRight
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 163
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez lidka_paseczek Pokaż wiadomość
Czy ktoś zna kolor Lady Ferrarii?
Lady ferrari jest piękna, ja mam jeszcze starą formułę i to chyba mój ulubiony lakier, cudowne krycie. Nie mam porównania z nową formułą.

Czy blaze peony z NN przypomina na żywo Mardi Gras z Semi?

I czy znajdę w NN zamiennik Sleeping Beauty? Na Semi niestety mam uczulenie a ten kolor jest cudowny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2017-03-26-22-38-48.jpg (94,9 KB, 147 załadowań)
MrsRight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 11:00   #3692
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez MrsRight Pokaż wiadomość
Lady ferrari jest piękna, ja mam jeszcze starą formułę i to chyba mój ulubiony lakier, cudowne krycie. Nie mam porównania z nową formułą.

Czy blaze peony z NN przypomina na żywo Mardi Gras z Semi?

I czy znajdę w NN zamiennik Sleeping Beauty? Na Semi niestety mam uczulenie a ten kolor jest cudowny
Zamiennik Sleeping Beauty to Lotus Flower. Są praktycznie identyczne
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 11:24   #3693
MrsRight
Raczkowanie
 
Avatar MrsRight
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 163
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Zamiennik Sleeping Beauty to Lotus Flower. Są praktycznie identyczne
Super, dziękuję!
MrsRight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 08:09   #3694
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez irila Pokaż wiadomość
Czy jesteście zadowolone z extra base Neo nail ? Mianowicie kończy mi się hard base i zastanawiam się czy kupic sobie ponownie czy jednak zainwestować w extra base ( kupiłabym wiekszą pojemność tak wiec nawet by się opłaciło).

Nie nosze jednak paznokci dłużej niż tydzień - 8 dni ponieważ szybko mi rosną, denerwują mnie odrosty no i ciągle mam ochotę na testowanie nowych zdobień.
Ja nie odmaczam w ogóle Extra Base - pisałam o tym już. Wystarczy spiłować kolor, sama baza świetnie się trzyma.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 10:23   #3695
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez karpik89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was ma może Tiger Lily, Thistle i Sensual Silence? Mam Tiger Lily, ale dwa pozostałe kolory okrutnie mi się podobają, ale nie chciałabym ich zdublować. Macie może na wzorniku te trzy kolory najlepiej obok siebie?
Nie ma Tiger Lily, ale on chyba jest bardziej niebieski w porównaniu z Sensual i Thistle.Thlistle nazwałabym bardzo rozbielonym wrzosem, a Sensual ma dodatkowo ton różu i szarości.
DSC_0006.jpg
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:14   #3696
EwelinkaE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 64
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

ale tiger lily już jest chyba niedostepny, co? Sensual Silence miałam zimą i lubiłam baaardzo. W ogóle podobają mi się takie jasno-fioletowe pastelki.
EwelinkaE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 15:04   #3697
karpik89
Przyczajenie
 
Avatar karpik89
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez EwelinkaE Pokaż wiadomość
ale tiger lily już jest chyba niedostepny, co? Sensual Silence miałam zimą i lubiłam baaardzo. W ogóle podobają mi się takie jasno-fioletowe pastelki.
Nie, nie ma w sprzedaży, ale mam ten kolor w swoim zbiorze, a mam chrapkę jeszcze na Sensual Silence i Thistle. Obawiam się, że zdubluję sobie kolor dlatego pytam jaka jest różnica między nimi

Kolekcję Patrycji Kazadi można jeszcze dostać na Allegro, choć chyba już nie wszystkie kolory.
karpik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 05:57   #3698
takina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 81
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Kolekcję Patrycji Kazadi można jeszcze dostać na Allegro, choć chyba już nie wszystkie kolory.
Albo u pojedynczych dostawców neonail, ale z tego co widziałam to właśnie ten i bonobo zwykle jest wyprzedany :-(
Zostaje rynek wtórny olx itp
takina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 14:24   #3699
bdronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez irila Pokaż wiadomość
Czy jesteście zadowolone z extra base Neo nail ? Mianowicie kończy mi się hard base i zastanawiam się czy kupic sobie ponownie czy jednak zainwestować w extra base ( kupiłabym wiekszą pojemność tak wiec nawet by się opłaciło).

Nie nosze jednak paznokci dłużej niż tydzień - 8 dni ponieważ szybko mi rosną, denerwują mnie odrosty no i ciągle mam ochotę na testowanie nowych zdobień.
Extra Base u mnie schodzi bardzo dobrze, 10-15min zawiniete paznokcie i gotowe. U mnie hard base trzymalo kiepsko, z extra base jestem zadowolona i polecam.
bdronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 08:32   #3700
bdronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
Ja nie odmaczam w ogóle Extra Base - pisałam o tym już. Wystarczy spiłować kolor, sama baza świetnie się trzyma.
Mozesz napisac jak to dokladnie robisz? Spilowac kolor-pilnik 100/180 moze byc? Potem zmatowic blokiem, przemyc cleanerem i nakladac kolor i reszte?
bdronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 12:05   #3701
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez bdronka Pokaż wiadomość
Mozesz napisac jak to dokladnie robisz? Spilowac kolor-pilnik 100/180 moze byc? Potem zmatowic blokiem, przemyc cleanerem i nakladac kolor i reszte?
Ja mam aktualnie pilnik 100/150 i nim ścieram top i kolor. potem wystarczy przemyć cleanerem i nałożyć znow cienką warstwę bazy i na to dalej kolor i top. ten sposób jest dla mnie o wiele szybszy nić odmaczanie no i płytki nie dotykam za każdym razem więc to też plus.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 22:14   #3702
takina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 81
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
Ja mam aktualnie pilnik 100/150 i nim ścieram top i kolor. potem wystarczy przemyć cleanerem i nałożyć znow cienką warstwę bazy i na to dalej kolor i top. ten sposób jest dla mnie o wiele szybszy nić odmaczanie no i płytki nie dotykam za każdym razem więc to też plus.
Tez tak robię ostatnio, w sumie to zwykle jak zaczynam opilowywac paznokcie to potem ściągam top i kolor, potem polecam delikatniej już np bloczkiem (ja robię to pilnikiem 240) w miejscu odrostu.

A wracając do tematu - wiem, że lotus flower NN prawie identyczny z semilacową Sleeping beauty - a jaka jest ta subtelna różnica? Ja chcę bardziej rozbieloną brzoskwinkę? Widziałam te kolory oddzielnie i dętej pory nie umiem zdecydować.

A dla warszawianek info, że NN dostępne stacjonarnie są w Kontigo
takina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 12:30   #3703
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

też muszę przy odrostach tym pilnikiem 240 robić, bo czasem sobie skórkę zadzierałam. Twoja propozycja chyba rozwiąże mój problem.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 19:37   #3704
karpik89
Przyczajenie
 
Avatar karpik89
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czy ma któraś z Was kolorek Sweet Pineapple z neonail? Jeśli tak, to poproszę o zdjęcie na np. wzorniku lub kilka słów o nim Poszukuję zółtego, ale nie żarówki, która będzie razić w oczy, ani zbyt ciemnego. Takiego pastelowego odcienia żółtego. Pozdrawiam i za wszelką pomoc dziękuję.
karpik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 15:54   #3705
bdronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Pisalam juz na watku wymianowym ale tam niewielki ruch jest.. Mam na wymiane Neonail Orion, Neutral i Black russian(termo color) niewiele uzywane, pozbede sie za cokolwiek
bdronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 07:29   #3706
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Który pastelowy niebieski lub fiolet z Neonail polecacie na wiosnę? Mile widzane zdjęcia wzorników.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 14:46   #3707
MrsRight
Raczkowanie
 
Avatar MrsRight
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 163
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
Który pastelowy niebieski lub fiolet z Neonail polecacie na wiosnę? Mile widzane zdjęcia wzorników.
Blue Tide jest śliczny
MrsRight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 09:09   #3708
krolova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 25
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Blue Tide był ostatnio na fanpage Neonail więc poszukaj Z fioletów thistle i sensual silence są ciekawe.
krolova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 12:18   #3709
EwelinkaE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 64
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Kusi mnie żeby kupić jakiś pyłek i trochę urozmaicić manicure... Co byście polecały? Co najlepiej wychodzi? Zależy mi żeby było to coś wiosennego.
EwelinkaE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-30, 18:49   #3710
toundi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 94
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cześć dziewczyny Chciałabym Was się zapytać która lapma z neonail jest najlepsza do żeli? Chce wydać max 150zł i nie wiem czy lepsza UV czy Ledowa
toundi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 08:45   #3711
takina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 81
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez toundi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Chciałabym Was się zapytać która lapma z neonail jest najlepsza do żeli? Chce wydać max 150zł i nie wiem czy lepsza UV czy Ledowa
Ja dopiero zaczynam "bawić się" w żele i mam sun9c kupioną na ali. Ja np szukam teraz żeli ledowych i powiem szczerze, że jest ich coraz więcej. Mam wrażenie że każdego tygodnia pojawiają się nowe, więc moim zdaniem będzie to trend. Np są już firmy, które wypuszczają lakiery które utwardzają się tylko w led. Myślę, że z żelami może być podobnie, więc jeśli możesz sobie pozwolić na LED to ja polecam LED.

A takie ogólniejsze pytanie - czy któraś z Was może mi zważyć pełną nową butelkę 15 ml NN?
Próbuję oszacować zużycie moich i potrzebuję danych "wejściowych". W sumie jak ktoś ma pustą to też poproszę
takina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 09:17   #3712
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ktoś wie co Neonail nowego wprowadza? jakieś info jest na stronie "nadchodzi przełom w stylizacji paznokci" podobno od 15 maja. Ktoś coś wie?
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 12:47   #3713
takina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 81
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
Ktoś wie co Neonail nowego wprowadza? jakieś info jest na stronie "nadchodzi przełom w stylizacji paznokci" podobno od 15 maja. Ktoś coś wie?
Oooo... trzeba być czujnym. Ja nie wiem, ale się zastanawiam - trzeba przyznać że NN dość oryginalne nowości przygotowuje. Pozostaje nam doczekać do poniedziałku
takina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 20:36   #3714
toundi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 94
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez takina Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczynam "bawić się" w żele i mam sun9c kupioną na ali. Ja np szukam teraz żeli ledowych i powiem szczerze, że jest ich coraz więcej. Mam wrażenie że każdego tygodnia pojawiają się nowe, więc moim zdaniem będzie to trend. Np są już firmy, które wypuszczają lakiery które utwardzają się tylko w led. Myślę, że z żelami może być podobnie, więc jeśli możesz sobie pozwolić na LED to ja polecam LED.

A takie ogólniejsze pytanie - czy któraś z Was może mi zważyć pełną nową butelkę 15 ml NN?
Próbuję oszacować zużycie moich i potrzebuję danych "wejściowych". W sumie jak ktoś ma pustą to też poproszę
Dziękuje za odpowiedź
toundi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 11:53   #3715
EwelinkaE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 64
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

@moongie - ja obstawiam nowe kolorki, choć z drugiej strony to nie byłby przełom chyba, nie? może coś do zdobienia?
EwelinkaE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 20:30   #3716
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
Ktoś wie co Neonail nowego wprowadza? jakieś info jest na stronie "nadchodzi przełom w stylizacji paznokci" podobno od 15 maja. Ktoś coś wie?

Ja nie mam pojęcia ale nie wiem czemu czuję, że to będą jakieś nowe pędzelki do stylizacji Choć nie cieszyło by mnie to zbytnio.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 11:13   #3717
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny, a jak oceniacie "zwykla baze" z NN? Wydaje mi sie, ze EB troche niszczy mi plytke, dlatego chce kupic cos "lzejszego".
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 11:58   #3718
Sendi95
Raczkowanie
 
Avatar Sendi95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 35
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
Ktoś wie co Neonail nowego wprowadza? jakieś info jest na stronie "nadchodzi przełom w stylizacji paznokci" podobno od 15 maja. Ktoś coś wie?

Ja bym obstawiała jakieś żele do zdobień. Mocno napigmentowane i utwardzane LED. Coś takiego jak semilac ma w swojej ofercie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sendi95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 12:06   #3719
takina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 81
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sendi95 Pokaż wiadomość
Ja bym obstawiała jakieś żele do zdobień. Mocno napigmentowane i utwardzane LED. Coś takiego jak semilac ma w swojej ofercie.
O... albo jakieś żele 3d - takie z których można lepić przestrzenne dekoracje
Och, jakież my kreatywne jesteśmy
takina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 12:41   #3720
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak oceniacie "zwykla baze" z NN? Wydaje mi sie, ze EB troche niszczy mi plytke, dlatego chce kupic cos "lzejszego".
Ja lubię EB za to, że utwardza długie paznokcie, ale zwykła baza z nn też spełnia wszystkie swoje funkcje - co do trwałości nie widzę różnicy między EB a zwykłą.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.