Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-31, 22:27   #31
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Witam sie w nowej częsci Oficjalnie rozpoczęłam urlop popijając wino musujące
Z racji tego, że moje małe doniczki kończa po jutrze 2 miesiące, zakupiłam dzis 2 staniki - 1 miękki sportowiec na codzień(jest w nim do wyjecia mała gąbka o grubosci 2 mm - ale wtedy sutki widać)
i 2-gi usztywniany i chyba wziełam (a raczej na pewno) rozmiar za mały ... tzn 70 D a powinnam 70 E - a to dlatego, że rózniły się tylko wysokością miseczki, D jest płytszy (krótszy) i lepiej prezentował sie w bluzce z dużym dekoltem Własciwie na próbe go wziełam jakbys sie jakies wyjscie trafiło a z moja znizka pracowniczą wyszło niedużo więc szkoda go nie będzie Mimo, że dr napisał że juz moge nosic fiszbiny to usztywnianego jeszcze na codzień sie boje załozyc bo jednak cyce nawet po mierzeniu lekko bolały Jesuuuu w tym usztywnianym ... jakie ja mam w nim cyce efekt wizualny mnie mocno zaskoczył hahahaha. Sesja planowana na po jutrze
Jako człowiek, który większość życia był na styku D i E mogę powiedzieć, że niektóre firmy od E w tym samym modelu mają inny krój. Do D w porzo, od E - głebsze, bardziej zabudowane, a nieraz grubsze ramiączka. Bo od E według producentów zaczynają się WIELKIE CYCE. Felina na przykład tak ma, 75D i E to były dwa zupełnie różne staniki A przy moim rozmiarze 38/40 i 176 cm wzrostu to były normalne, proporcjonalne cycuszki. Nie małe i absolutnie nie duże. Jak by powiedziała Szann - wizualne małe C Albo najwyżej średnie.

Martwisz mnie tymi usztywnianymi, że wciąż cię bolą. Zawsze nosiłam usztywniane i mam stres, jak wrócić do pracy w miękkim pancerniku Sutki widać, na litość boską, a ja jestem w robocie poważną osobą Jak mi podwładni zobaczą sterczącą brodawkę, to nasze relacje już nigdy nie będą takie same
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 22:38   #32
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Jako człowiek, który większość życia był na styku D i E mogę powiedzieć, że niektóre firmy od E w tym samym modelu mają inny krój. Do D w porzo, od E - głebsze, bardziej zabudowane, a nieraz grubsze ramiączka. Bo od E według producentów zaczynają się WIELKIE CYCE. Felina na przykład tak ma, 75D i E to były dwa zupełnie różne staniki A przy moim rozmiarze 38/40 i 176 cm wzrostu to były normalne, proporcjonalne cycuszki. Nie małe i absolutnie nie duże. Jak by powiedziała Szann - wizualne małe C Albo najwyżej średnie.

Martwisz mnie tymi usztywnianymi, że wciąż cię bolą. Zawsze nosiłam usztywniane i mam stres, jak wrócić do pracy w miękkim pancerniku Sutki widać, na litość boską, a ja jestem w robocie poważną osobą Jak mi podwładni zobaczą sterczącą brodawkę, to nasze relacje już nigdy nie będą takie same
Jak mierzyłam biustonosze to mnie wychodzi 70 E, 65 F - G w porywach U mnie w sieciówce ładne biustonosze zazwyczaj koncza sie na 70 D, wyzej już sa zabudowane pancerniki zazwyczaj ... bo przeciez E to juz dojny cyc
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 23:21   #33
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Tysiaczeeeeeek!!! Wlasnie odwiedzilam Twoja galerie

Jaka mialas wyjsciowke? Bo pezy implancie 475cc wyszly Ci mega!
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 23:25   #34
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Tysiaczeeeeeek!!! Wlasnie odwiedzilam Twoja galerie

Jaka mialas wyjsciowke? Bo pezy implancie 475cc wyszly Ci mega!
Dziękuję Kochana,miałam dwa obwisłe naleśniki w rozmiarze b
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml

Edytowane przez Tysiaczek83
Czas edycji: 2015-10-31 o 23:28
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 23:26   #35
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Wstawiłam zdjęcie w starym staniku (tak żałuję, że nie mam w stanikach zdjęć przed...). Moje niewielkie 235CC. Kocham je, niech jeszcze bez stanika się trochę ogarną.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 00:45   #36
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Wstawiłam zdjęcie w starym staniku (tak żałuję, że nie mam w stanikach zdjęć przed...). Moje niewielkie 235CC. Kocham je, niech jeszcze bez stanika się trochę ogarną.
No no nieźle się prezentują
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 10:03   #37
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Czesc laseczki! Wyliczanka na dzis

roxi69 - 06.11 - 05

joyfull - 09.11 - 08

nabery 11.11 - 10

milciaAa - 23.11 - 22

serce - 21.12 - 50

mano3891 - 25.01 - 85

biyadhoo 10.05 - 191
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 10:05   #38
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

ale jajca! nowy wątek!
hello w niedziele! jutro bedzie tydzień po!
w nocy rwały mnie sutki i ciągle rwie mnie góra - widzę, że jest tam mocny obrzęk, którego chyba nie było?! jutro jadę na ściąganie ogonków szwów to się popytam czy to norma
ogólnie noc przespana, ale wczoraj miałam mocno kanapowy dzień
dziś mój mężuś umył mi włosy i jak się pomaluję, to bedzie bosko!

tysiaczek wysłałam zaproszenie, chcę zobaczyć te stare naleśniki -czy były jak moje

tak się zastanawiam, czy któras w Was nie chce się pozbyć stanika pooperacyjnego? szkoda mi kasy na nowy... potrzebuję 75 c/d?
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 10:50   #39
Lili876
Raczkowanie
 
Avatar Lili876
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 224
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Siemanko !

Już nowy wątek??

Widzę, że dyskusja była o centymetrach, miseczkach, obwodach itd itp

No to na moim przykładzie można powiedzieć, że te wszystkie wymiary są guzik warte bo ja cycki mam jakie mam ale jakbyście nie widziały i oparły się na samych centymetrach to byście pomyślały , że wcale nie małe
Ja to mam chyba plery szerokie bo w cyckach , bez stanika wychodzi mi 90 ! No błagam ! Gdzie wy widzicie te 90 hahaha , ja nie widzę ale mam ! pod 67 tu akurat bez zmian.


Smerfetko, współczuje Ci kochana ! TRZYMAJ SIĘ !


Blondi, no nieee, nie masz małych ! bardzo ładne
__________________
24.07.15 215/225 Allergan Natrelle
07.2016 lub wcześniej - wymiana na większe
Lili876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 11:38   #40
callas801
Przyczajenie
 
Avatar callas801
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: centrum PL
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Witam serdecznie wszystkie forumowiczki!

Z góry przepraszam,że piszę od razu tak bezpośrednio, ale nie mam wyjścia - czas.

Obiecałam sobie, że nie będę czytać żadnych for przed operacją, ale trudno stało się, naczytałam się i pojawiło się mnóstwo wątpliwości Zamiast się cieszyć że to już za tydzień -jestem załamana. Nie umiem sobie wyobrazić tego, co zaproponował mi lekarz i to jest właśnie mój problem. Chodzi oczywiście o wielkość implantów. Nie przewidziałam że na wizycie usłyszę, że samo powiększenie nic mi nie da - trzeba zrobić plastykę. Nie byłam chyba na to gotowa i dopiero teraz to zrozumiałam, nie brałam w ogóle pod uwagę krojenia cycków i wycinania brodawki. No ale jak mi doktor powiedział, że inaczej to będzie jak bym wypełniła skarpetki to się poddałam i nawet już nie walczyłam. Teraz się boję, waham czy w ogóle nie zrezygnować.

Mój obecny rozmiar - nie wiem puste C lub D, bo staniki kupuje z podwójnym push-upem. Jestem po 2 dzieciaków karmionych piersią. Przedtem nosiłam 75C/D (168 wzrostu, waga 54). Teraz chciałabym duże zaokrąglone i nie wiszące, a mam mieć zainstalowane allergany 295 TSF czy coś takiego. Dopiero teraz zaczęłam czytać o tych projekcjach itp i mam wrażenie a niemal jestem pewna, że będą za małe :/ Rozmawiałam już przez tel na temat wstawienia większego implantu ale jedyne co mi zaproponowano to 325 i to pod znakiem zapytania bo muszą mnie jeszcze raz obejrzeć.

Co robić??? Pomóżcie, macie już doświadczenia a mnie czas nagli... same wiecie, że nie sztuka jest wydać kupę kasy i być wiecznie niezadowoloną.

Czy jest tu ktoś po podobnych implantach kto może mi powiedzieć czy to są małe czy duże (wiem wiem pojęcie względne dla każdego znaczy co innego)
callas801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 11:41   #41
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Oficjalnie wyszło mi 65 D uhuu! Są boskie i dużeee w niektórych sklepach miałam 65 F! Zwracam honor doktorkowi. W przyszłym tyg. odbiorę wszystkie komplety, bo niektóre trzeba było zamawiać itd. to będzie mega sesja zd
Wow, rewelacja. Super ze efekt Cie... powalił na kolana

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Witam sie w nowej częsci Oficjalnie rozpoczęłam urlop popijając wino musujące
Z racji tego, że moje małe doniczki kończa po jutrze 2 miesiące, zakupiłam dzis 2 staniki - 1 miękki sportowiec na codzień(jest w nim do wyjecia mała gąbka o grubosci 2 mm - ale wtedy sutki widać)
i 2-gi usztywniany i chyba wziełam (a raczej na pewno) rozmiar za mały ... tzn 70 D a powinnam 70 E - a to dlatego, że rózniły się tylko wysokością miseczki, D jest płytszy (krótszy) i lepiej prezentował sie w bluzce z dużym dekoltem Własciwie na próbe go wziełam jakbys sie jakies wyjscie trafiło a z moja znizka pracowniczą wyszło niedużo więc szkoda go nie będzie Mimo, że dr napisał że juz moge nosic fiszbiny to usztywnianego jeszcze na codzień sie boje załozyc bo jednak cyce nawet po mierzeniu lekko bolały Jesuuuu w tym usztywnianym ... jakie ja mam w nim cyce efekt wizualny mnie mocno zaskoczył hahahaha. Sesja planowana na po jutrze
Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia


Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana,miałam dwa obwisłe naleśniki w rozmiarze b
Wyslalam zaproszenie




Nie moge sie doczekac aby pojsc do sklepu i zobaczyc jaki mam stanikowy rozmiar. Chcialabym sobie kupic jakis staniczek koronkowy z Panache, ale to i tak najwczesniej za miesiac Ale chociaz tak przymierzyc to nawet teraz
Dzis smarowalam sobie kremem piersi i jak tak spojrzalam na nie to juz naprawde wygladaja na bardzo ladne cyce Ciesze sie ze nie wzielam mniejszych, ze nie czuje tego niedostytu rozmiarowego bo wiem ze i tak wiekszy implant by nie wszedl. Projekcja niby 5,7 (wiec nie znow taka mega mega) ale... no wystaja jak armaty poza klatke i szerokosc tez fajna Opuchlizna juz praktycznie zeszla, choc nadal przy tej lewej piersi wieksza. Mostek juz malo co boli.
Wczoraj pierszy raz jezdzilam samochodem, oj... czulam jak sie napinaja wszystkie miesnie przy zmianie biegow i skrecaniu. Nic nie bolalo, ale czulam dyskomfort
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 12:26   #42
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam Was Dziewczyny
Kochana jak tam po poprawce? czekam na fotki Co tam u Ciebie? opowiadaj!

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Witam sie w nowej częsci Oficjalnie rozpoczęłam urlop popijając wino musujące
Z racji tego, że moje małe doniczki kończa po jutrze 2 miesiące, zakupiłam dzis 2 staniki - 1 miękki sportowiec na codzień(jest w nim do wyjecia mała gąbka o grubosci 2 mm - ale wtedy sutki widać)
i 2-gi usztywniany i chyba wziełam (a raczej na pewno) rozmiar za mały ... tzn 70 D a powinnam 70 E - a to dlatego, że rózniły się tylko wysokością miseczki, D jest płytszy (krótszy) i lepiej prezentował sie w bluzce z dużym dekoltem Własciwie na próbe go wziełam jakbys sie jakies wyjscie trafiło a z moja znizka pracowniczą wyszło niedużo więc szkoda go nie będzie Mimo, że dr napisał że juz moge nosic fiszbiny to usztywnianego jeszcze na codzień sie boje załozyc bo jednak cyce nawet po mierzeniu lekko bolały Jesuuuu w tym usztywnianym ... jakie ja mam w nim cyce efekt wizualny mnie mocno zaskoczył hahahaha. Sesja planowana na po jutrze
czekam na foty!

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Oficjalnie wyszło mi 65 D uhuu! Są boskie i dużeee w niektórych sklepach miałam 65 F! Zwracam honor doktorkowi. W przyszłym tyg. odbiorę wszystkie komplety, bo niektóre trzeba było zamawiać itd. to będzie mega sesja zd
fotki plis!

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Wow, rewelacja. Super ze efekt Cie... powalił na kolana



Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia




Wyslalam zaproszenie




Nie moge sie doczekac aby pojsc do sklepu i zobaczyc jaki mam stanikowy rozmiar. Chcialabym sobie kupic jakis staniczek koronkowy z Panache, ale to i tak najwczesniej za miesiac Ale chociaz tak przymierzyc to nawet teraz
Dzis smarowalam sobie kremem piersi i jak tak spojrzalam na nie to juz naprawde wygladaja na bardzo ladne cyce Ciesze sie ze nie wzielam mniejszych, ze nie czuje tego niedostytu rozmiarowego bo wiem ze i tak wiekszy implant by nie wszedl. Projekcja niby 5,7 (wiec nie znow taka mega mega) ale... no wystaja jak armaty poza klatke i szerokosc tez fajna Opuchlizna juz praktycznie zeszla, choc nadal przy tej lewej piersi wieksza. Mostek juz malo co boli.
Wczoraj pierszy raz jezdzilam samochodem, oj... czulam jak sie napinaja wszystkie miesnie przy zmianie biegow i skrecaniu. Nic nie bolalo, ale czulam dyskomfort
jestem fanką Twoich piersi
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 12:45   #43
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez callas801 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki!

Z góry przepraszam,że piszę od razu tak bezpośrednio, ale nie mam wyjścia - czas.

Obiecałam sobie, że nie będę czytać żadnych for przed operacją, ale trudno stało się, naczytałam się i pojawiło się mnóstwo wątpliwości Zamiast się cieszyć że to już za tydzień -jestem załamana. Nie umiem sobie wyobrazić tego, co zaproponował mi lekarz i to jest właśnie mój problem. Chodzi oczywiście o wielkość implantów. Nie przewidziałam że na wizycie usłyszę, że samo powiększenie nic mi nie da - trzeba zrobić plastykę. Nie byłam chyba na to gotowa i dopiero teraz to zrozumiałam, nie brałam w ogóle pod uwagę krojenia cycków i wycinania brodawki. No ale jak mi doktor powiedział, że inaczej to będzie jak bym wypełniła skarpetki to się poddałam i nawet już nie walczyłam. Teraz się boję, waham czy w ogóle nie zrezygnować.

Mój obecny rozmiar - nie wiem puste C lub D, bo staniki kupuje z podwójnym push-upem. Jestem po 2 dzieciaków karmionych piersią. Przedtem nosiłam 75C/D (168 wzrostu, waga 54). Teraz chciałabym duże zaokrąglone i nie wiszące, a mam mieć zainstalowane allergany 295 TSF czy coś takiego. Dopiero teraz zaczęłam czytać o tych projekcjach itp i mam wrażenie a niemal jestem pewna, że będą za małe :/ Rozmawiałam już przez tel na temat wstawienia większego implantu ale jedyne co mi zaproponowano to 325 i to pod znakiem zapytania bo muszą mnie jeszcze raz obejrzeć.

Co robić??? Pomóżcie, macie już doświadczenia a mnie czas nagli... same wiecie, że nie sztuka jest wydać kupę kasy i być wiecznie niezadowoloną.

Czy jest tu ktoś po podobnych implantach kto może mi powiedzieć czy to są małe czy duże (wiem wiem pojęcie względne dla każdego znaczy co innego)
Mortycja miała ostatnio podobną operacje i też nie ma bardzo dużych implantów a piersi wyglądaja na spore, napisz może do niej, powie Ci coś więcej
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47

Edytowane przez Aicha1985
Czas edycji: 2015-11-01 o 12:50
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 13:10   #44
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Bry

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Oficjalnie wyszło mi 65 D uhuu! Są boskie i dużeee w niektórych sklepach miałam 65 F! Zwracam honor doktorkowi. W przyszłym tyg. odbiorę wszystkie komplety, bo niektóre trzeba było zamawiać itd. to będzie mega sesja zd
Ja mam 65F i dla mnie to maluchy. Takie 65H, to byłoby coś.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 13:10   #45
callas801
Przyczajenie
 
Avatar callas801
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: centrum PL
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aicha1985 Pokaż wiadomość
Mortycja miała ostatnio podobną operacje i też nie ma bardzo dużych implantów a piersi wyglądaja na spore, napisz może do niej, powie Ci coś więcej
Chętnie poczekam aż sie wypowie, jednak z podanych przez nią wymiarów wynika, że wyjściówkę miała dużo większą ode mnie.
callas801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 13:22   #46
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Juz nowy wątek szybkie dziewczyny jesteście ! Podczytuje was, podpytuje bo moje dziecię rosnie jak szalone a ja chciałabym w końcu zrobic ta operacje tylko czy przy 16 miesięcznym dziecku jest to możliwe ???? Czy któraś z Was robiła. Przy małym dziecku ? Jak pózniej z podnoszeniem itp itd chyba poczekam jeszcze troche zeby rozumiała
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 13:48   #47
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Juz nowy wątek szybkie dziewczyny jesteście ! Podczytuje was, podpytuje bo moje dziecię rosnie jak szalone a ja chciałabym w końcu zrobic ta operacje tylko czy przy 16 miesięcznym dziecku jest to możliwe ???? Czy któraś z Was robiła. Przy małym dziecku ? Jak pózniej z podnoszeniem itp itd chyba poczekam jeszcze troche zeby rozumiała

Potrzebujesz kogos do pomocy i to nie wazne ile dziecie ma bo przez kilka dni po operacji czlowiek nie potrafi zajac sie sam soba nawet. Oczywiscie to sprawa indywidualna i kazdy przechodzi inaczej ale nie wiesz jak bedziesz sie czula wiec proponowalabym zorganizowac pomoc (babcia, ciocia itp) na jakies 3 tygodnie.
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 14:06   #48
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez callas801 Pokaż wiadomość
Chętnie poczekam aż sie wypowie, jednak z podanych przez nią wymiarów wynika, że wyjściówkę miała dużo większą ode mnie.

Miałam niedawno operacje, o ktorej piszesz, tylko pewnie inny cel. Bardziej chodziło mi o pełne, jędrne piersi niż o duży rozmiar i cel osiągnęłam.
A u kogo sie operujesz? Bo wiesz, tu na forum sa opisywani lekarze mniej i bardziej hojni, jeśli chodzi o rozmiar
Ja byłam najpierw u AB, który proponował mi implant 425, który wypełniłby luźna skore i lift metoda Benelli - tylko przez otoczkę, bez pionowych cięć. Ale ta metoda nie mozna mocno podnieść piersi, dlatego właśnie potrzebny jest większy implant, do wypchnięcia jak to określiłaś, skarpetek.
Zdecydowałam sie na malutki implant i bardziej drastyczne pokrojenie. Z wielu przyczyn - nie chciałam, zeby zmiana była widoczna w ciuchach i gołym okiem. Teraz nawet moj mąż, wielki przeciwnik operacji przyznaje, ze w ciuchach nie widać. Poza tym jestem po 40-stce, skóra juz nie ta i bałam sie ponownego opadnięcia - co przy dużym implancie jest bardziej prawdopodobne.
Natomiast jeśli upierasz sie przy większych piersiach, to moze warto jeszcze zmienić lekarza na takiego, który podziela twoja wizje?
Jeśli chcesz, pytaj.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 14:09   #49
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Bry



Ja mam 65F i dla mnie to maluchy. Takie 65H, to byłoby coś.
Dla każdego co innego dobrego Przy mojej wadze niecałych 42 kg, 155 cm wzrostu, 58 cm w pasie i 65 cm pod biustem (1 cm rowka pomiędzy cyckami i wystają mi odrobinę na boki) uważam, że rozmiar i wygląd moich piersi przerósł moje najśmielsze oczekiwania i są z każdym dniem coraz piękniejsze, to nie jest samozachwyt, nie należę do osób popadających w uwielbienie pamiętacie mój ideał sprzed operacji, muszę sprostować, ideałem dla mnie (mowię tutaj o moim ciele i jego proporcjach) są moje piersi. A u nas na forum jak dla mnie jest wiele równie fajnych cycków dopasowanych do sylwetek, super proporcjonalnych, co widać po moich komentarzach. Szkoda, że nie jesteś zadowolona ze swoich bimbałków, może Ci się jeszcze odmieni
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 14:10   #50
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dianka, powiedz to lekarzowi, bo sie pewnie załamał
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 14:14   #51
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Dla każdego co innego dobrego Przy mojej wadze niecałych 42 kg, 155 cm wzrostu, 58 cm w pasie i 65 cm pod biustem (1 cm rowka pomiędzy cyckami i wystają mi odrobinę na boki) uważam, że rozmiar i wygląd moich piersi przerósł moje najśmielsze oczekiwania i są z każdym dniem coraz piękniejsze, to nie jest samozachwyt, nie należę do osób popadających w uwielbienie pamiętacie mój ideał sprzed operacji, muszę sprostować, ideałem dla mnie (mowię tutaj o moim ciele i jego proporcjach) są moje piersi. A u nas na forum jak dla mnie jest wiele równie fajnych cycków dopasowanych do sylwetek, super proporcjonalnych, co widać po moich komentarzach. Szkoda, że nie jesteś zadowolona ze swoich bimbałków, może Ci się jeszcze odmieni

Fajne te Twoje cycorki, tez mi sie podobaja

A Shaz bedzie zadowolona wtedy kiedy znow da sie pokroic cos mi sie wydaje
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 14:14   #52
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Dianka, powiedz to lekarzowi, bo sie pewnie załamał
Ostatnio juz mu mówiłam, ale teraz to go muszę powychwalać trochę i serdecznie podziękować. Masz racje było mu bardzo przykro, nawet nie wiesz jak mi głupio z tego powodu, ale wiem, że byłam po operacji wymęczona bólem i widziałam w głowie tylko rozmiar implantu będąc przerażona i głupio że tak emocjonalnie zareagowałam. Grunt to przyznać się do błędów
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 14:19   #53
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Ostatnio juz mu mówiłam, ale teraz to go muszę powychwalać trochę i serdecznie podziękować.
Grunt to przyznać się do błędów

Pewnie, ze tak
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 14:41   #54
callas801
Przyczajenie
 
Avatar callas801
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: centrum PL
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Miałam niedawno operacje, o ktorej piszesz, tylko pewnie inny cel. Bardziej chodziło mi o pełne, jędrne piersi niż o duży rozmiar i cel osiągnęłam.
A u kogo sie operujesz? Bo wiesz, tu na forum sa opisywani lekarze mniej i bardziej hojni, jeśli chodzi o rozmiar
Ja byłam najpierw u AB, który proponował mi implant 425, który wypełniłby luźna skore i lift metoda Benelli - tylko przez otoczkę, bez pionowych cięć. Ale ta metoda nie mozna mocno podnieść piersi, dlatego właśnie potrzebny jest większy implant, do wypchnięcia jak to określiłaś, skarpetek.
Zdecydowałam sie na malutki implant i bardziej drastyczne pokrojenie. Z wielu przyczyn - nie chciałam, zeby zmiana była widoczna w ciuchach i gołym okiem. Teraz nawet moj mąż, wielki przeciwnik operacji przyznaje, ze w ciuchach nie widać. Poza tym jestem po 40-stce, skóra juz nie ta i bałam sie ponownego opadnięcia - co przy dużym implancie jest bardziej prawdopodobne.
Natomiast jeśli upierasz sie przy większych piersiach, to moze warto jeszcze zmienić lekarza na takiego, który podziela twoja wizje?
Jeśli chcesz, pytaj.
A możesz coś więcej napisać na priv o bardziej "hojnych"lekarzach? ewentualnie namiary na dr AB Ja mam być operowana u dr M.Ch. (Wawa) z tego co zauważyłam woli mniejsze takie C na D. W ogóle nie było rozmowy o czymś większym. Na dzień dobry usłyszałam o plastyce więc opadłam i jakoś mnie wybił tą informacją.Dodam, że widziałam bardziej oklapłe cycki niż moje i wcale nie miały plastyki, może chodzi mu o wielkość mojej brodawki (bo jest spora jakieś 5 cm średnicy)
callas801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 15:06   #55
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Dla każdego co innego dobrego Przy mojej wadze niecałych 42 kg, 155 cm wzrostu, 58 cm w pasie i 65 cm pod biustem (1 cm rowka pomiędzy cyckami i wystają mi odrobinę na boki) uważam, że rozmiar i wygląd moich piersi przerósł moje najśmielsze oczekiwania i są z każdym dniem coraz piękniejsze, to nie jest samozachwyt, nie należę do osób popadających w uwielbienie pamiętacie mój ideał sprzed operacji, muszę sprostować, ideałem dla mnie (mowię tutaj o moim ciele i jego proporcjach) są moje piersi. A u nas na forum jak dla mnie jest wiele równie fajnych cycków dopasowanych do sylwetek, super proporcjonalnych, co widać po moich komentarzach. Szkoda, że nie jesteś zadowolona ze swoich bimbałków, może Ci się jeszcze odmieni
Mówiłam! Mówiłam! A nie mówiłam
Super ekstra!!!
Czas jest najlepszym sprzymierzeńcem

A mnie cos choróbsko chwyta... Juz mam suchy kaszel i boli mnie w klacie no zaje&€cie a tyle mam sprzątania
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 15:16   #56
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Mówiłam! Mówiłam! A nie mówiłam
Super ekstra!!!
Czas jest najlepszym sprzymierzeńcem

A mnie cos choróbsko chwyta... Juz mam suchy kaszel i boli mnie w klacie no zaje&€cie a tyle mam sprzątania
Właśnie, właśnie zapomniałam dodać, że powinnam słuchać się mądrzejszych, przyznaję rację, bo od początku mi to powtarzałaś, jesteś tutaj mentorką w sprawie cyckowej wiedzy i do tego zawsze pomocna, dziękuję
Bidula, teraz wszyscy chorują, mam nadzieję, że szybko ci minie, dużo zdrówka!
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 15:23   #57
blondiii91
Raczkowanie
 
Avatar blondiii91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 148
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Szann guru wysłałam Ci zaproszenie Dianko Tobie takze
__________________
21.10.2015 Trzyniec D.F
Mentor 375 wysoki profil
blondiii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 15:42   #58
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dianka super ze tak podobaja Ci sie twoje piersi, ze sa dla Ciebie idealem. Dla mnie moje tez a co, tez sie chwale !

Nowe foty w albumie, 3 tygodnie minely jak z bicza strzelił

Edytowane przez _Bianeczka_
Czas edycji: 2015-11-01 o 17:01
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 16:14   #59
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Juz nowy wątek szybkie dziewczyny jesteście ! Podczytuje was, podpytuje bo moje dziecię rosnie jak szalone a ja chciałabym w końcu zrobic ta operacje tylko czy przy 16 miesięcznym dziecku jest to możliwe ???? Czy któraś z Was robiła. Przy małym dziecku ? Jak pózniej z podnoszeniem itp itd chyba poczekam jeszcze troche zeby rozumiała
Hejo w nowym wątku

Moje najmłodsze dziecię właśnie skończyło 2 latka. Drugie będzie miało 4, ale wiadomo, dzieci są różne i róznie się możesz czuć. Moj TZ będzie ze mną niecały tydzien po operacji, potem wiadomo - idzie do pracy. Ale każdy wieczór spędza w domu, więc przy kąpaniu dzieci będzie. Mam nadzieję, że to wystarczy i, że w ciągu dnia dam radę.

To też zależy, czy Twoje 16 miesięczne dziecię trzeba przewijać, czy już korzysta z nocniczka i samo się po nim ubierze, czy potrafi samodzielnie jeść...

Cygaro, długo Cię kurka boli! A wiesz, że wczoraj pisałam z DF (bo w końcu odpisał) i proponuje mi szerokość 11,7!!! Napisał, że jest pewien, że się zmieści i, że będzie ładnie wyglądał!!! A Kuna mówił, że najlepiej gdybym miała niecałe 11cm. I bądź tu człowieku mądry!
Trochę dziwne, bo DF mi piersi nie zmierzył na konsultacji, więc w dniu operacji może się jednak okazać, że taka szerokość nie wejdzie... ale super by było, żeby się taki szeroki implant zmieścił. Podobają mi się szerokie, pełne piersi.
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm

Edytowane przez nabery
Czas edycji: 2015-11-01 o 16:47
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 16:24   #60
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Dinka super ze tak podobaja Ci sie twoje piersi, ze sa dla Ciebie idealem. Dla mnie moje tez a co, tez sie chwale !

Nowe foty w albumie, 3 tygodnie minely jak z bicza strzelił
Kobieto są mega mega !!!

Szann łącze sie w bólu ide właśnie sprzątać
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 09:09:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.