Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-13, 22:43   #1
eedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4

Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie


Jestem zainspirowana waszymi pomysłami i postanowiłam sama zacząć szyć. Kiedyś szyła moja mama może i ja mam jakieś zdolności w tym kierunku.
ALLE w tej Warszawie są tAAkie Ceny materiałów!!! Pomóżcie mi proszę może znacie miejsca gdzie można kupić tanio materiały, i w niewielkich ilościach!!!
Dziękuje z góry za pomoc.
eedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 22:43   #2
eedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4
Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Jestem zainspirowana waszymi pomysłami i postanowiłam sama zacząć szyć. Kiedyś szyła moja mama może i ja mam jakieś zdolności w tym kierunku.
ALLE w tej Warszawie są tAAkie Ceny materiałów!!! Pomóżcie mi proszę może znacie miejsca gdzie można kupić tanio materiały, i w niewielkich ilościach!!!
Dziękuje z góry za pomoc.
eedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 10:24   #3
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Re: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

materiał na torebke, ozdobę lub inny mały drobiazg warto poszukać w ciucholandzie ( na wagę - najtaniej).
Ja właśnie mam upatrzoną spodnicę ze skóry zamszowej - z niej sprubuje uszyć torebke.
Pozdrawiam
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 10:24   #4
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Re: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

materiał na torebke, ozdobę lub inny mały drobiazg warto poszukać w ciucholandzie ( na wagę - najtaniej).
Ja właśnie mam upatrzoną spodnicę ze skóry zamszowej - z niej sprubuje uszyć torebke.
Pozdrawiam
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 16:14   #5
eedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4
Re: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

NO dzieki za podpowiedz, jakoś na to nie wpadłam.
Ale szukam też miejsc gdzie można kupić 1,5 -2,5 metra materiału tanio żeby uszyć sukienkę mojej księżniczce!
eedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 16:14   #6
eedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4
Re: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

NO dzieki za podpowiedz, jakoś na to nie wpadłam.
Ale szukam też miejsc gdzie można kupić 1,5 -2,5 metra materiału tanio żeby uszyć sukienkę mojej księżniczce!
eedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 15:39   #7
olko11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: gbfd
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

a tak do tego eż mam taki problem tylko ja mieszkam w suwałkach ale pewnie i tak wiekszośc z was niewie co to za miasto ale jeśli któraś z was mieszka tam nie napisze
olko11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 15:43   #8
Martoo$
Raczkowanie
 
Avatar Martoo$
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 45
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

To samo pytanie tylko do Olsztyna ^^ Bo ja na razie widziałam ceny 15 zł za kg tylko :/
Martoo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 20:41   #9
szelma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

dziewczyny ja tez polecam kupowanie materialu w ciuchlandach- polazcie troche, a napewno cos fajnego znajdziecie. Ja znalazlam taki w ktorym mozna wyszperac naprawde fajne rzeczy. Na przyklad niedawno kupilam 1,5 m czegos w rodzaju aksamitu za 3 zl! Tylko najpierw trzeba wlasnie znalezc dobry ciuchland. ..
szelma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 22:09   #10
onentka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 230
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

ew tanie materialy bywaja na allegro... ale to trzeba szukac
onentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:45   #11
sreberko
Raczkowanie
 
Avatar sreberko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 265
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Dołączam się
Szukam kratki burberry na marynarkę dla teściowej, znacie jakies sklepy z materiałami w Warszawie? Gdzie nie spojrzę to drożyzna
__________________
Poznać można tylko to, co się oswoi.
sreberko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-20, 14:31   #12
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Całkiem tanie materiały (bardzo duży wybór, różne ceny, tzreba poszukać) są w Leroy Marlin
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 16:14   #13
kasior
Raczkowanie
 
Avatar kasior
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Najdrozej jest oczywiscie na Nowym Swiecie, ja polecam za to 2 sklepy:
1 - w Landzie - bardzo duzy wybor, w tym tansze materialy,
2 - sklep przy Tamce, w uliczce za piekarnia - mniejszy wybor ale materialy widac, ze sa wyselekcjonowane, bardzo ladne no i tansze niz np. wlasnie przy Nowym Swiecie...
kasior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 17:19   #14
sreberko
Raczkowanie
 
Avatar sreberko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 265
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Dzięki dziewczyny! Sprawdzę w Landzie i na Tamce i w Liroy Merlin. Obawiam się co prawda, że w Liroy mogą być głównie tkaniny dekoracyjne, ale kto wie czy coś się nie znajdzie
__________________
Poznać można tylko to, co się oswoi.
sreberko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:22   #15
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Podbijam pytanie .. gdzie w wawie znajde niedrogie materialy, szukam 8 m/b czarnego sztywnego materiaku max 30zl za m/b... juz mi rece opadaja jak widze ceny w sklepach a bardzo pilnie potrzebuje nabyc
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 08:18   #16
zuzzanna
Raczkowanie
 
Avatar zuzzanna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 395
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

  • polecam sklep włókienniczy na Madalińskiego (róg z Puławską) - jak dla mnie to daleko, ale warto tam zaglądać, ciągle coś nowego, ceny przystępne, jakość materiałów pierwsza, pasmanteria dobrze zaopatrzona, wykroje i inne bajery - często tam bywam
  • sklep z materiałami Elka, przy przystanku "Suzina", na ul. Krasińskiego (po tej samej stronie co kościół), mniejszy wybór, tańsze materiały, mała pasmanteryjka ale mam blisko i zawsze coś fajnego znajdę...
  • no i jeszcze kiedyś zaglądałam na Wilsona za Mini Europą (za przystankiem) był kiedyś taki sklepik z tkaninami, ciuchami i bielizną ale tam ostatnio wszystko się zamyka więc nie wiem czy jeszcze egzystuje, choć w sumie tanio to tam nie jest
  • a i jeszcze zapomniałam, na Targowej (Praga) jest masa sklepów z tkanianmi, pamiętam, że kiedyś kupowałam materiał na płaszcz w takim sporym sklepie, wchodziło się schodkami w górę do czegoś w rodzaju pawilonu i po prawo były tkaniny, a po lewo taka wielka pasmantria, ale dawno nie bywałam w tamtych stronach...
__________________
Jimmy in the bottle

Edytowane przez zuzzanna
Czas edycji: 2009-09-04 o 08:24 Powód: uzupełnienie treści
zuzzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 15:46   #17
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Dziekuje zuzzanna!! Udalo mi sie juz nabyc to, co mnie interesuje
__________________
Can't wait for the rest of my life..
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 20:27   #18
Pati50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Cytat:
Napisane przez eedi Pokaż wiadomość
Jestem zainspirowana waszymi pomysłami i postanowiłam sama zacząć szyć. Kiedyś szyła moja mama może i ja mam jakieś zdolności w tym kierunku.
ALLE w tej Warszawie są tAAkie Ceny materiałów!!! Pomóżcie mi proszę może znacie miejsca gdzie można kupić tanio materiały, i w niewielkich ilościach!!!
Dziękuje z góry za pomoc.
KOCHANIUTKA JA POMOGĘ

Osobiście robię zakupy w Hurtowni w Halinowie pod Warszawą. Ceny będą KILKAKROTNIE MNIEJSZE NIŻ W SKLEPACH ! Sprzedają już od 1 metra ! Znajdziesz tam mnóstwo tkanin. Jestem ich stałą klientką. Naprawdę warto odwiedzić nawet jeśli na obrzeżasz to zaoszczędzisz dużo kasy... Znalazłam ich przez stronę www.materialytkaniny.pl ale asortyment mają dużoooo większy... najlepiej zadzwonić

Papatki

Pati Krawcowa
Pati50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 15:44   #19
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Czy na Targowej wciaz istnieją sklepy z materiałami ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 15:29   #20
Dank63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Znajoma namawiała mnie na odwiedzenie hurtowni tkanin w Halinowie, że to jest pod warszawą zbytnio nie chciało mi się jechać ze względu na dystans. Ale po tygodniu zebrałam się w sobie i pojechałam i muszę wam powiedzieć że nie żałuję. Mają tam tak ogromy wybór że nigdy takiej hurtowni nie widziałam. A co więcej sprzedaż prowadzona jest od 1 METRA ! Ceny ok. dwa trzy razy taniej niż w sklepach. Polecam ! Hurtownia tkanin w Halinowie znajduje się na ulicy Olszowa 33 !

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez eedi Pokaż wiadomość
Jestem zainspirowana waszymi pomysłami i postanowiłam sama zacząć szyć. Kiedyś szyła moja mama może i ja mam jakieś zdolności w tym kierunku.
ALLE w tej Warszawie są tAAkie Ceny materiałów!!! Pomóżcie mi proszę może znacie miejsca gdzie można kupić tanio materiały, i w niewielkich ilościach!!!
Dziękuje z góry za pomoc.

Kochana pojedź do hurtowni tkanin w Halinowie. Ceny 2 , 3 razy taniej niż w sklepach. Ogromny wybór wogóle kilka pięter. Znajoma mnie namówiła i napewno tam wrócę. Są na Olszowa 33 Hurtownia Tkanin Halinów. numeru nie pamiętam ale jak wpiszesz w google to wyskoczyć powinien numer. Pozdrawiam
Dank63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 13:36   #21
ewka1963
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Hej Dziewczyny,

Polecam hurtownie na olszowej 33 w halinowie. telefonu ich nie pamiętam ale sprzedają od 1 metra i jest około trzykrotnie taniej niż w sklepach w warszawie . robię u nich zakupy i jestem bardzo zadowolona. jest to ogromny budynek piętrowy gdzie tkaniny są wypełnione po sufit

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez eedi Pokaż wiadomość
Jestem zainspirowana waszymi pomysłami i postanowiłam sama zacząć szyć. Kiedyś szyła moja mama może i ja mam jakieś zdolności w tym kierunku.
ALLE w tej Warszawie są tAAkie Ceny materiałów!!! Pomóżcie mi proszę może znacie miejsca gdzie można kupić tanio materiały, i w niewielkich ilościach!!!
Dziękuje z góry za pomoc.
Skarbie ja ci pomogę jeżeli jesteś z Warszawy to zajrzyj do hurtowni tkanin w Halinowie na Olszowej 33 to zdasz sobie sprawę że można coś uszyć pięknego z tkanin za rozsądne pieniądze. Mają piękne dzianiny dresowe do 15 PLN za metr. Dodatkowo sprzedają od 1 metra ! Polecam
ewka1963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 20:18   #22
Wieslawa56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Cytat:
Napisane przez sreberko Pokaż wiadomość
Dołączam się
, znacie jakies sklepy z materiałami w Warszawie? Gdzie nie spojrzę to drożyzna
Zdecydowałam się na zrobienie wycieczki do Halinowa. Wyczytałam o nich pozytywne opinie na forach dlatego postanowiłam spróbować. Z warszawy dojechałam pociągiem z centrum w 30 minut ( nawet nieźle). Odwiedziny okazały się bardzo pozytywne chociaż jechałam nie pewna że komentarze są fałszywe na forach które wyczytałam. W hurtowni w Halinowie na Olszowej 33, wybór jest przeogromny obsługa przesympatyczna przy zakupach powyżej 100 złotych dali mi w gratisie 1.5 metra tkaniny!!! Ceny faktycznie dużo lepsze niż w sklepach. A poza tym miałam przyjemność poznać osobiście znanych projektantów , którzy robili tam zakupy. Cieszę się że zdecydowałam się tam pojechać ponieważ zdałam sobie sprawę że w sklepach stacjonarnych przepłacałam.
Wieslawa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 19:38   #23
kajtillos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Szukałem materiałów na zasłony oraz do otapicerowania ściany przy łóżku.
Zasugerowałem się wieloma opiniami o hurtowni tkanin na olszowej 33 w Halinowie. i Wybór był trafiony Polecam !
kajtillos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 14:09   #24
PaniSzwaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Cześć,
Ja kupuję w hurtowni w Dziekanowi Leśnym, www.aksamitny.com.pl.
Mają świetne tkaniny, naturalne. A w hurtowni, do wyboru do kolory czego ma nie szukam, zawsze jest. Polecam wam serdecznie!
PaniSzwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 07:38   #25
crazygirl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Kiedys moja mam szyła w warszawie zasłony w tym sklepie http://secretart.com.pl/. Mają bardzo duży wybór pożadnych materiałów jeśli chodzi o wzornictwo i kolory, z tego co kojarzę to jest tam możliwość składania indywidualnych zamówień
crazygirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 10:56   #26
fasonique
fasonique
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

ja tez polecam sklep na Madalińskiego, bardzo duży wybór i naprawdę przystępne ceny Sama często tam kupuję Szyję od niedawna i na razie jestem głównie na etapie spódniczek
fasonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 08:56   #27
margolcia1006
Rozeznanie
 
Avatar margolcia1006
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Cytat:
Napisane przez eedi Pokaż wiadomość
Jestem zainspirowana waszymi pomysłami i postanowiłam sama zacząć szyć. Kiedyś szyła moja mama może i ja mam jakieś zdolności w tym kierunku.
ALLE w tej Warszawie są tAAkie Ceny materiałów!!! Pomóżcie mi proszę może znacie miejsca gdzie można kupić tanio materiały, i w niewielkich ilościach!!!
Dziękuje z góry za pomoc.

Polecam tu https://www.makalele.pl/
Mają magazyn w Warszwaie na ul, Augustówka 22 . Do końca wrzesnia na cały asortyment - 20%. Ceny dresówek praktycznie jak u producenta.
__________________
Michalinka jest już z nami
margolcia1006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 17:25   #28
SylwiaMakowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Cześć, widzę że rozpaczliwie szukasz materiałów tanich ale dobrej jakośći ciężko, ale jest to do zrobienia. Sama w tym siedzę, także cieszę się że mogę pomóc, namiar to materialytkaniny . pl - jest to sklep internetowy, więc 1. że jest taniej, 2. wysyłają próbki. Także możesz sprawdzić czy Ci to odpowiada. Nie wszędzie istnieje taka możliwość. Mój zawód wymaga konieczności sprawdzonych, dobrych materiałów, aczkolwiek, też i nie dużego wkładu finansowego. Szukałam w internecie i znalazłam właśnie tą Hurtownie Tkanin, mają duży wybór tych materiałów, różne rodzaje także. A co najważniejsze, przystępne ceny, nie idzie zwariować. Także to jest lek, jakość, tanio, i dobre. Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję że pomogłam.
SylwiaMakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 11:11   #29
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Z chęcią zerknę. Jednak z kupowaniem materiałów przez internet jestem trochę uprzedzona. Wolę chyba dotknąć.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 14:50   #30
Brzostka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie TANIO kupić materiał?? w Warszawie

Ja ostatnio zupełnie przypadkiem odkryłam w Warszawie na odrona1 hurtownie tapicerską- xxx. Bardzo spodobały mi się ich materiały. Mam fioła na punkcie ozdobnych poduszek, zasłon czy narzut na łóżko a tam właśnie takie materiały jakich szukałam od dawna, idealne, kolorowe moim klientkom też się spodobały, ogólnie nie narzekam na zlecenia wpadł mi również pomysł na uszycie sukienki z pianki

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-11-08 o 22:12 Powód: Link.
Brzostka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-12 15:03:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.