Dlaczego tak mnie zemdliło? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 21:14   #1
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798

Dlaczego tak mnie zemdliło?


Dziewczyny mam pytanie..moze ktoras z Was tak ma, lub tez miala.
W sobotę doswiadczylam dziwnego "uczucia". Jako ze od prawie 2 lat jestem na diecie , bo mam cukrzyce i niedoczynnosc, musze bardzo się pilnowac- nie jadam tlustych rzeczy, nadmiaru wieprzowiny itd. I wlasnie... w sobotę mialam gości na kolacji. Postanowilam zrobic pizze taką typowa jak lubią ludziki , a szczegolnie "chłopy", bez patrzenia na kalorie. Upieklam więc procz podstawowych skladnikow BOCZEK. I wtedy KOSZMAR. Nigdy nie spotkalo mnie cos takiego. Zaczelam go piec na patelni i jak poczulam jego zapach (na bank byl swiezy) to od razu pobieglam do wc i wymiotywalam jak kot. Potem powiedzalam mezowi zeby zamknal kuchnie i skonczyl go piec. I wlasnie od soboty coś się dzieje dziwnego ze mną. . . Po kazdym posilku(jadam 5 malych posilkow dziennie) mnie okropnie mdli-tak samo jak zemdliło mnie w sobote po powachaniu boczku .
Tak sobie mysle-jako ze ja boczku nei jadam, czy mogl mnie tak zdrażnic ten zapach ??
Tylko czy moze ten efekt trzymac tak dlugo ? Jak sobie pomoc?
Czy powinnam pojsc JUZ do lekarza?
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:51   #2
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Dlaczego tak mnie zemdliło?

Pierwsze co mi przyszło na myśl, to ciąża
ale powinnaś pójść do lekarza nawet jeśli to nie o ciążę chodzi. Od mdłości zaczyna się mnóstwo chorób, może to coś z woreczkiem żółciowym, coś z żołądkiem.. pójdź, będziesz spokojniejsza.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 23:48   #3
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Dlaczego tak mnie zemdliło?

ciąza raczej niemozliwa, biore tabletki anty od kilku lat
Ale tak chyba zrobie, jak nei przejdzie to wybiore się do gastrologa. Choc zastanawia mnie fakt czy to moze nie efekt uboczny KETONALu ktory zostal mi zalecony w ciagu ostatnich dni jako srodek przeciwzapalny i przeciwbolowy podczas leczenia kanalowego zeba.... moze od tego boli ... zaczelam brac do w piatek rano, potem wieczorem i tak do wczoraj .
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:34   #4
powsinoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 107
Dot.: Dlaczego tak mnie zemdliło?

Do lekarza możesz iść, ale raczej bym się na Twoim miejscu nie przejmowała. Ja też na pewno w ciąży nie jestem, a czasem mnie mdli od zapachu jakichś potraw czy ich skladników, nawet jesli je lubię. Raz poczuję zapach tuńczyka i jest mi niedobrze, a następnym razem już jest ok. Jakos tak mam po prostu
powsinoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.