Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-29, 21:21   #1201
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Pomozecie...???:-)

Cytat:
Napisane przez maaadzia20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam taki problem ze ciezko mi wybrac odpowiedni podklad do mojej buziuni ;P testowalam juz wielu produktow, tych drozszych i tych tanszych. Niestety zaden jeszcze nie okazal sie idealny. Zglaszam sie do was bo moze wy macie swoj ,,numer 1 `` i sie ze mna tym podzielicie. Szukam czegos lekkiego, co nie zapycha a jednoczesnie pokrywa niedoskonałości i fajnie ujednolica kolor skóry. Najlepiej zeby cena miescila sie w granicy 20 zl . Dodam ze mam cere mieszana ze sklonnoscia do wyprysków, i niestety przesuszajaca sie w niektorych miejscach. Macie cos do polecenia????

Wysłane z mojego A13-MID przy użyciu Tapatalka
Jest cały wątek, u góry strony, poświęcony tematowi doboru podkładu - przenoszę i zapraszam do zadawania pytań i ogólnej lektury tematu.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 22:43   #1202
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Może BB? Skin79 ? Są baaaaaaaaardzo fajne, mają wysoki filtr, dobre krycie , nie zapychają. Używałam 3 różnych i każdy był jednakowo fajny ( choć inny).
Bardzo fajnym podkładem jest Skin Ilusion z Clarinsa lub Extra Comfort tej samej marki.
Nieco droższy ale świetny jest Guerlain de Peau.
Tańszy a fajny jest la roche posay dla cery suchej. Bardzo fajny.
No to teraz mam parę głupich pytań

BB Skin 79 to są te sławne azjatyckie kremy BB? Czy jeśli chciałabym wypróbować, to dobrym pomysłem byłby zakup takiego zestawu?
La roche posay znajdę w aptece (chodzi mi o próbki), a Clarins i Guerlain de Peau?

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2014-03-29 o 22:49
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 11:21   #1203
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam cerę normalną skłonną do przesuszania (ale przy odpowiedniej pielęgnacji nie mam większych problemów). Nie potrzebuję dużego krycia, jedynie wyrównania kolorytu, bo mam drobne przebarwienia. Do tej pory używałam Avon Calming Effects w kolorze Almond, który ogólnie mi odpowiadał, tyle że po zimie odcień przestał pasować i okazało się, że mam więcej żółtych tonów niż różowych i jestem oliwkowa, anie brzoskwiniowa.
Szukam wiec czegoś, co ma ładny odcień (próbowałam Soraya makeup HD najjaśniejszy - był za ciemny i zbyt pomarańczowy, nie w to celuję). Szukam też czegoś delikatnie rozświetlającego najlepiej poniżej 40 zł. Chcę też spróbować czegoś innego niż Avon, bo ten jednak utrzymuję się ciut za krótko i obecnie kolor, który by pasował to coś pomiędzy Nude a Creme.
Myślałam o Pierre Rene Skin Balance, bo ma świetne opinie, ale boję się, że da mi na twarzy płaski mat, a nie tego szukam. Kusi mnie też Bourjois, ale nie wiem, czego szukać.
Jakieś pomysły?
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 11:33   #1204
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Mam cerę normalną skłonną do przesuszania (ale przy odpowiedniej pielęgnacji nie mam większych problemów). Nie potrzebuję dużego krycia, jedynie wyrównania kolorytu, bo mam drobne przebarwienia. Do tej pory używałam Avon Calming Effects w kolorze Almond, który ogólnie mi odpowiadał, tyle że po zimie odcień przestał pasować i okazało się, że mam więcej żółtych tonów niż różowych i jestem oliwkowa, anie brzoskwiniowa.
Szukam wiec czegoś, co ma ładny odcień (próbowałam Soraya makeup HD najjaśniejszy - był za ciemny i zbyt pomarańczowy, nie w to celuję). Szukam też czegoś delikatnie rozświetlającego najlepiej poniżej 40 zł. Chcę też spróbować czegoś innego niż Avon, bo ten jednak utrzymuję się ciut za krótko i obecnie kolor, który by pasował to coś pomiędzy Nude a Creme.
Myślałam o Pierre Rene Skin Balance, bo ma świetne opinie, ale boję się, że da mi na twarzy płaski mat, a nie tego szukam. Kusi mnie też Bourjois, ale nie wiem, czego szukać.
Jakieś pomysły?
Rimmel Wake me- up?

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
No to teraz mam parę głupich pytań

BB Skin 79 to są te sławne azjatyckie kremy BB? Czy jeśli chciałabym wypróbować, to dobrym pomysłem byłby zakup takiego zestawu?
La roche posay znajdę w aptece (chodzi mi o próbki), a Clarins i Guerlain de Peau?
Tak i myślę że kupno takiego zestawu to niezły pomysł... Może i sama sobie taki sprawie
Clarins i Guerlain są dostępne w każdym Douglasie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:47   #1205
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tak i myślę że kupno takiego zestawu to niezły pomysł... Może i sama sobie taki sprawie
Clarins i Guerlain są dostępne w każdym Douglasie.
Dziękuję serdecznie Douglasa mam, będę szukać
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 09:28   #1206
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hahihehy,
Bourjois 10 hour sleep (czy jakos tak) kiedys uzywalam i fajny byl- niezbyt mocne krycie, ladnie ujednolical i stapial sie ze skora,dodawal jej energii i swiezosci.
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 11:39   #1207
Riven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Witam!

Mam taki problem, ponieważ zbliżają się cieplejsze dni. Mam skórę tłustą/mieszaną z niedoskonałościami. Na codzień używam ciężkiego Revlon CS do skóry tłustej, jestem z niego zadowolona (chociaż ma swoje minusy) jak narazie jest to mój nr 1. nic lepszego jeszcze nie znalazłam. Ale jest on zbyt ciężki na ciepłe dni i po prostu już sobie nawet nie wyobrażam jak to będzie w lato. Kiedy temp. sięga ok 25 stopni już go czuje na twarzy, odczuwam taki dyskomfort. Szukałam na forach ale nic nie potrafiłam znaleźć wszędzie w proponowanych dla tego rodzaju skóry były ciężkie podkłady.

Czy znacie jakieś lekkie podkłady na lato, które matują i ukryją co nie co(wiem, że o takie ciężko ale może któraś z was się z tym spotkała)? Bardzo proszę o pomoc.
Riven jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 11:48   #1208
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Cytat:
Napisane przez Riven Pokaż wiadomość
Witam!

Mam taki problem, ponieważ zbliżają się cieplejsze dni. Mam skórę tłustą/mieszaną z niedoskonałościami. Na codzień używam ciężkiego Revlon CS do skóry tłustej, jestem z niego zadowolona (chociaż ma swoje minusy) jak narazie jest to mój nr 1. nic lepszego jeszcze nie znalazłam. Ale jest on zbyt ciężki na ciepłe dni i po prostu już sobie nawet nie wyobrażam jak to będzie w lato. Kiedy temp. sięga ok 25 stopni już go czuje na twarzy, odczuwam taki dyskomfort. Szukałam na forach ale nic nie potrafiłam znaleźć wszędzie w proponowanych dla tego rodzaju skóry były ciężkie podkłady.

Czy znacie jakieś lekkie podkłady na lato, które matują i ukryją co nie co(wiem, że o takie ciężko ale może któraś z was się z tym spotkała)? Bardzo proszę o pomoc.
Jaka półka cenowa Cię interesuje?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 11:53   #1209
Riven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Maks. do 120 zł. raz na wakacje jestem w stanie tyle wydać.

Gdyby nie te niedoskonałości, to bym się skusiła na jakiś krem tonujący, no ale niestety.

Edytowane przez Riven
Czas edycji: 2014-03-31 o 11:55
Riven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 12:43   #1210
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) (nowa wersja)
- wiecie czy gdzieś kupię w tym tygodniu na jakiejść promocji?

sprawdzałam gazetki rosmana, natury i superpharm ale nie widzialam. Czy on czasem bywa na promocji?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 13:39   #1211
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Riven, może Shiseido Sun Protection?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 13:52   #1212
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Riven, może Shiseido Sun Protection?
To nie jest absolutnie lekki podkład.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 14:09   #1213
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Burżuj, nawilżający Clinique, Affinitone z Maybelline, Bell Illumi...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 14:41   #1214
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) (nowa wersja)
- wiecie czy gdzieś kupię w tym tygodniu na jakiejść promocji?

sprawdzałam gazetki rosmana, natury i superpharm ale nie widzialam. Czy on czasem bywa na promocji?
Osobiście nie widziałam go jeszcze w buteleczce z pompką, ani w Rossmanie, ani w Naturze. Używam jego starej wersji w tubce i aktualnie jest w promocji w Rossmanie za bodajże 24zł.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 14:50   #1215
bonia134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
wybieram fluid

witam,
chciałabym skorzystać w waszej pomocy i rady.
chodzi mi o dobór fluidu do twarzy. dotychczas używałam fluidu marki lirene opalony 15. niestety używam już go kila lat i znudził mi się, a przede wszystkim nie zadawala mnie już.
szukam fluidu który by mi zakrył czerwone plamki na twarzy, żeby nie był zbyt lepki oraz nie robił efektu maski, nie wiem czy takowy istnieje ponieważ za bardzo nie pogłębiałam się w tym temacie, gdy zawsze zabierałam się za to i było ich mnóstwo to zniechęcałam się i wracałam dalej do lirene, szukam fluidu także trwalszego, chodzę do pracy na 12h i po 5h już go nie ma, a moje okropne plami na twarzy wychodzą i świeca z daleka.
prosiłabym o pełną nazwę fluidu, w razie czego mogę wstawić zdjęcie, moja twarz nie jest tak tragiczna z tymi plamkami czerwonymi, ale tez bywają u mnie tez krostki
p.s do tychczasowego fluidu kupiłam sobie zielony korektor firmy lovela niestety aktualnie on był na stanie w sklepie, ale niewiele daje na te czerwone plamki(pokrostowe, wyciskane)
bonia134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 15:56   #1216
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: wybieram fluid

Kwc+wątek o podkładach
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 15:59   #1217
bonia134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: wybieram fluid

a możesz trochę jasniej jestem tu dopiero 2 raz, ale nie miałam okazji jakos specjalnie szybowac po forum, także proszę o wyjaśnienie
bonia134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:02   #1218
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: wybieram fluid

Cytat:
Napisane przez bonia134 Pokaż wiadomość
a możesz trochę jasniej jestem tu dopiero 2 raz, ale nie miałam okazji jakos specjalnie szybowac po forum, także proszę o wyjaśnienie
Połączyłam Twój wątek z wątkiem zbiorczym, w którym zadaje się wszelkie pytania dotyczące doboru podkładu. Zapraszam do lektury .

Aha - KWC to skrót od Kosmetku Wszech Czasów - to zbiór recenzji na temat wszelakich produktów, w tym podkładów. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-04-01 o 13:45
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:25   #1219
Riven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Burżuj, nawilżający Clinique, Affinitone z Maybelline, Bell Illumi...

Czy one przy takiej cerze w upale wytrzymają? Słyszałam niezbyt ciekawe opinie osób z cerą podobną do mojej (Tzn nie wiem jak z Clinique, zaraz go sprawdzę). Jeżeli macie godne polecenia azjatyckie kremy BB to tez możecie pisać.
Riven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 16:34   #1220
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Ja zawsze polecam Lioele, tylko, że on jest raczej cięższy :| ponoć większość ze SKIN79 jest dobra.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:42   #1221
Riven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

A co myślicie o SkinFood, Peach Sake Pore? Mała go któraś?
Riven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:07   #1222
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czesc! Mam problem. Musze kupic jakie podklad. Ten ktorego uztwam teraz konczy sie. Mam obecnie kryjacy Pierre Rene. Fakt jest dla mnie za pomaranczowy ale mieszam go z innym i efekt jest calkiem wporzadku. Mam cere sucha. Nawet bardzo. Suche skorki to moja zmora... zwalcze jedna pojawia sie nastepna i tak w kolko. Chcialam podklad dosc kryjacy. Lubie efekt gladkiej cery. Zakryte piegi chociaz te na skroniach ;-) Myslalam o Revlon Colorstay do cery suchej . Ma sporo kolorow wiec moze akurat. W internecie mozna kupic go duzo taniej widzialam. A drugi nad ktorym sie zastanawiam to Bourjois- Healthy Mix. Dodam ze jestem blondynka. Mam 23 lata i wygladam baaardzo mlodo niestety ale nic nie poradze. Taka moja uroda ;-)
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:43   #1223
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kupiłam dzisiaj "Wake me up"
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:58   #1224
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Cytat:
Napisane przez Riven Pokaż wiadomość
Witam!

Mam taki problem, ponieważ zbliżają się cieplejsze dni. Mam skórę tłustą/mieszaną z niedoskonałościami. Na codzień używam ciężkiego Revlon CS do skóry tłustej, jestem z niego zadowolona (chociaż ma swoje minusy) jak narazie jest to mój nr 1. nic lepszego jeszcze nie znalazłam. Ale jest on zbyt ciężki na ciepłe dni i po prostu już sobie nawet nie wyobrażam jak to będzie w lato. Kiedy temp. sięga ok 25 stopni już go czuje na twarzy, odczuwam taki dyskomfort. Szukałam na forach ale nic nie potrafiłam znaleźć wszędzie w proponowanych dla tego rodzaju skóry były ciężkie podkłady.

Czy znacie jakieś lekkie podkłady na lato, które matują i ukryją co nie co(wiem, że o takie ciężko ale może któraś z was się z tym spotkała)? Bardzo proszę o pomoc.
Ja w lato używałam 123 perfect od Bourjois i sprawdzał się najlepiej.Tylko uważaj z kolorem,bo bardzo ciemnieje.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 11:30   #1225
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Uzywam podkladu Revlon Colorstay dla cery tłustej i mieszanej. Jednak teraz chciałam poszukać czegoś odpowiedniego na wiosne/lato. Mam cere mieszaną-strefa T dość mocno przetłuszczająca się, natomist policzki są normalne.
Mam pare podkladów nad którymi się zastanawiam, ale nigdy ich nie używałam:
-Rimmel Wake me up
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oundation.html
-Loreal True Match
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...blendable.html
-Inglot, YSM, Cream Foundation
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 11:41   #1226
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj "Wake me up"
I jak z kryciem? Bo bardzo mnie ten podkład ostatnio kusi, a miałam tylko niewielką próbkę i wydawało mi się, że do kryjących to on raczej nie należy.

Cytat:
Czy one przy takiej cerze w upale wytrzymają?
Affinitone na pewno nie. Jest bardzo przyjemny, lekki i krycie ma całkiem całkiem, ale nie jest to podkład trwały - u mnie przy normalnej pogodzie wytrzymuje ok. 5h, później zaczyna 'znikać' z twarzy. Co prawda, nie robi przy tym placków, albo chamskich prześwitów, niemniej jednak - powoli ściera się ze strefy T.

Cytat:
Czesc! Mam problem. Musze kupic jakie podklad. Ten ktorego uztwam teraz konczy sie. Mam obecnie kryjacy Pierre Rene. Fakt jest dla mnie za pomaranczowy ale mieszam go z innym i efekt jest calkiem wporzadku. Mam cere sucha. Nawet bardzo. Suche skorki to moja zmora... zwalcze jedna pojawia sie nastepna i tak w kolko. Chcialam podklad dosc kryjacy. Lubie efekt gladkiej cery. Zakryte piegi chociaz te na skroniach ;-) Myslalam o Revlon Colorstay do cery suchej . Ma sporo kolorow wiec moze akurat. W internecie mozna kupic go duzo taniej widzialam. A drugi nad ktorym sie zastanawiam to Bourjois- Healthy Mix. Dodam ze jestem blondynka. Mam 23 lata i wygladam baaardzo mlodo niestety ale nic nie poradze. Taka moja uroda ;-)
Wg mnie Colorstay wcale nie jest jakimś bardzo kryjącym podkładem i wersja dla cery suchej i mieszanej była mniej trwała niż dla tłustej, efektu photoshopa też nie było.
Ja polecam mój ukochany Rimmel Lasting Finish - ma typowo gęstą fluidową konsystencję, zostawia 'mokre' wykończenie, zakryje wszystko. Co do Healthy Mix - nie używałam, ale słyszałam, że bardzo przyjemny, aczkolwiek krycie średnie.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 12:43   #1227
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

niegramatyczna - wake me- up to podkład rozświetlający nie jest typowo kryjący ALE jak na podkład rozświetlający uważam ze ma b.dobre krycie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 13:41   #1228
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tak i myślę że kupno takiego zestawu to niezły pomysł... Może i sama sobie taki sprawie
Clarins i Guerlain są dostępne w każdym Douglasie.
BB zamowione Moze dzis wstapie do Douglasa.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 15:08   #1229
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Faktycznie ma dobre opinie moze sie na niego skusze. Tylko pytanie odnosnie odcienia. Jestem w tym temacie zielona musze przyznac. Mam jasna bardzo buzie ale odcien ktory najbardziej mi sie spodobal ze wszystkich ktory uzywalam to bezowy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-make-up.html. Tylko podklad za slabo kryje jak dla mnie. Nie jestem blada wtedy a co myslicie o Paese Nawilzajacym? Jakos nie mam przekonania ale kusi mnie fakt ze ponoc cos tam nawilza...
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 16:12   #1230
Riven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Lekki podkład dla skóry tłustej/mieszanej z niedoskonałościami.

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ja w lato używałam 123 perfect od Bourjois i sprawdzał się najlepiej.Tylko uważaj z kolorem,bo bardzo ciemnieje.
No właśnie, a ja jestem bladzioch
Riven jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.