przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-01, 16:19   #3601
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Cool Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
w sumie to rzeczywiscie nie jest to jakas strasznie trudna metoda ale ja osobiscie balabym sie powierzyc swoja glowe osobie ktora jeszcze nigdy nie przedluzala wlosow ta metoda. moze wynika to z tego ze mam slabe zaufanie do wewnetrznych nieodkrytych talentow coz na pewno jest to najtanszy sposob przedluzenia wlosow ale czy nie warto wydac troche wiecej i miec pewnosc ze bedzie to zrobione porzadnie bo tak to masz jakies szanse na to ale pewnosci nie masz.
zaryzykuje
czekam wciaz na materialy
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 16:21   #3602
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja tam niewiem ... szczerze to szkoda kasy mi troche na robocizne... wole sma kupowac i zeby mi ktos to robil w domku ze znajomych... a mikro ringi to najprostsza metoda
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 17:13   #3603
anija1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja od dwoch tygodni mam przedluzone wlosy metoda taśmy przyszytej do warkocza i jestem z wlosow bardzo zadowolona. Nie wyczesuja sie podczas czesania, czy mycia, nie placza. Mam naturalne wlosy, 52 cm. Sa tak dobrane i dokladnie zrobione ze znajomi i fryzjerki z Matrixa stwierzdzily ze jakby nie wiedzialy ze mialam krotkie wlosy to by pomyslaly ze to moje naturalne. Jedynym minusem tej metody byla pierwsza nie przespana noc, poniewaz warkoczyki zostaly bardzo mocno doczepione do moich naturalnych wlosow. Ale na drugi dzien wszystko bylo juz ok. A teraz jestem szczesliwa posiadaczka wlosow do pasa i juz siebie nie wyobrazam w innych.
anija1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 18:14   #3604
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jak moze byc zielona plama?
skoro mikroringi sa wjasnym kolorze i do tego pokryte specjalnym lakierem?
metoda na zgrzewy,nie jest wcale bezpieczna a napewno nie bezpieczniejsza od kazdej metody na zimno
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 18:38   #3605
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny jak zdjac zgrzewy bo mam wlosy doczepione na zgrzew i chce je zdjac tylko nie wiem jak sie to robi by nie powyrywac sobie wlosow
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 18:44   #3606
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
jak moze byc zielona plama?
skoro mikroringi sa wjasnym kolorze i do tego pokryte specjalnym lakierem?
metoda na zgrzewy,nie jest wcale bezpieczna a napewno nie bezpieczniejsza od kazdej metody na zimno
no własnie..ja tez nie spotkałam sie jeszcze z zielonym nalotem pod mikroringiem. pod tulejka i owszem ale tylko kiedy włosy były farbowane i żle spłukane..ale pod ringiem NIGDY!
i niestety zgadzam sie z gaga ze metody na ciepło sa bardziej szkodliwe niż na zimno. okropnie się sciąga zgrzewy keartynowe , kera waxowe .w miare ładnie schodzi racoon jako jedyny. .niektórzy mówia ze tulejki, ringi łamią włos..ale sciąganie np. keratny w znacznie większym stponiu uszkada włosy. sa poszarpane , pourywane nawet przy delikatnym sciąganiu , nie na "chamca".
osobiscie zdejmowanie keratyny i kerawaxu zajmuje mi ok 4 godzin, racoon zajmuje 2.ringi schodza w 1 godzine łącznie z rozczesaniem(jeżli nie ma kołtunów) . tuleki podobnie. warkocz z tasma zaledwie pól godziny...ech...nie ma metody idealnej..
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 18:49   #3607
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
dziewczyny jak zdjac zgrzewy bo mam wlosy doczepione na zgrzew i chce je zdjac tylko nie wiem jak sie to robi by nie powyrywac sobie wlosow
chyba bezpieczniej(choć nie do końca) pójsc do odoby , która ci je zakładała..mówie nie konieccnie bo 2 dni temu przyszła do mnie klientka , ktorej fryzjerka nie chciała(czyt. nie umiała) zdjac zgrzewów kertynowych i zgadnijcie co jej zrobiła...obcięla wszytskie powyżej łączen..tak ż edziewczyna miała tak wycharane pod włosami że masakra...i była na tyle nieświadoma tego co jej fryzjerka zrobiła ż ena moje pytanie "co to sie porobiło?" odpowiedziała pytaniem "to nie tak miało byc?"
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 19:25   #3608
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
a i tak przy okazji ! widzialam twoja strone MONIQUE jest sliczna ! wlosy sa zaj*** ! napatrzec sie nie moglam ! mam bzika :P

Dziękuję Ci bardzo
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 20:36   #3609
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Unhappy Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
chyba bezpieczniej(choć nie do końca) pójsc do odoby , która ci je zakładała..mówie nie konieccnie bo 2 dni temu przyszła do mnie klientka , ktorej fryzjerka nie chciała(czyt. nie umiała) zdjac zgrzewów kertynowych i zgadnijcie co jej zrobiła...obcięla wszytskie powyżej łączen..tak ż edziewczyna miała tak wycharane pod włosami że masakra...i była na tyle nieświadoma tego co jej fryzjerka zrobiła ż ena moje pytanie "co to sie porobiło?" odpowiedziała pytaniem "to nie tak miało byc?"
boszeee szkoda słow
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 20:42   #3610
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no kurcze wydaje mi sie ze mikro ringi sa w miare dobre.. z tego co czytalam nie niszcza wlosow jak zgrzewy ....i nie wiem czemu ale nie bylabym w wstanie brac naturalne wlosy... niewiem ale jakos mnie odzuca choc wiem ze sa lepsze bo mozna prostowac i wogole ale jak sobie tak pomysle ze mam nosic jakies wlosy martwe jakies hinduski czy innej slowianki to mnie troche obrzydza :P Dlatego biore syntetyki .Pozdrowionka ;*
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 22:37   #3611
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja jestem wierna fanka wlosow indyjskich i mam je juz po raz 3. Sa bardzo trwale a ja nie naleze do osob , ktore jakos przesadnie dbaja o wlosy.
Zdarzalo mi sie juz wlosy indyjskie farbowac i musze przyznac , ze udalo sie calkiem niezle. Platac sie placza i szczerze mowiac , nie wierze ,ze inne sie nie placza. Mialam w sumie 3 przedluzania i za kazdym razem mialam nowiuskie wlosy i wszystkie mi sie plataly, pomimo tego iz pochodzily z roznych zrodel.
Naturalnych wlosow sie nie brzydze , bo wiem , ze one przechodza przeciez jakies procesy chemiczne i do nas trafiaja juz " oczyszczone". Jednak to kwestia psychiczna i nikomu nie nalezy niczego narzucac...
Ostatnio ktos mi powiedzial : " a moze oni te wlosy w tych Indiach scinaja zmarlym kobietom ? Czy ty to wiesz , czy wszyscy sa tam tacy uczciwi ?! " ...no i teraz tak sie zastanawiam nad tymi glupotami.
Mniejsza o to .Mialam taka sytuacje ,ze znajoma wypatrzyla mi 2 bielusienkie , siwe wlosy i spytala czemu juz siwieje , no to wyszlo szydlo z worka , ze wlosy mam doczepione o czym ona nie wiedziala.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 22:40   #3612
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

cincin83, mam jedno pytanie?
piszesz ze sama sie zajmujesz pzredluzaniem, a zaraz piszesz o takiej wspanialej dziewczynie z Poznania...wiec? jak to jest?

negujesz meteode ,ktorej sama nie robisz i podajesz jakis numer... chcesz sie zareklamowac?
tylko ze nie w ten sposob moze?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 22:53   #3613
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ja jestem wierna fanka wlosow indyjskich i mam je juz po raz 3. Sa bardzo trwale a ja nie naleze do osob , ktore jakos przesadnie dbaja o wlosy.
Zdarzalo mi sie juz wlosy indyjskie farbowac i musze przyznac , ze udalo sie calkiem niezle. Platac sie placza i szczerze mowiac , nie wierze ,ze inne sie nie placza. Mialam w sumie 3 przedluzania i za kazdym razem mialam nowiuskie wlosy i wszystkie mi sie plataly, pomimo tego iz pochodzily z roznych zrodel.
Naturalnych wlosow sie nie brzydze , bo wiem , ze one przechodza przeciez jakies procesy chemiczne i do nas trafiaja juz " oczyszczone". Jednak to kwestia psychiczna i nikomu nie nalezy niczego narzucac...
Ostatnio ktos mi powiedzial : " a moze oni te wlosy w tych Indiach scinaja zmarlym kobietom ? Czy ty to wiesz , czy wszyscy sa tam tacy uczciwi ?! " ...no i teraz tak sie zastanawiam nad tymi glupotami.
Mniejsza o to .Mialam taka sytuacje ,ze znajoma wypatrzyla mi 2 bielusienkie , siwe wlosy i spytala czemu juz siwieje , no to wyszlo szydlo z worka , ze wlosy mam doczepione o czym ona nie wiedziala.
To sie przeraziłam... zmarlym kobietom... fuj... ale masz racje to kwestia psychiczna . Jedni wola syntetyki inni naturalne . A ty jaka masz metodą ?? i jesli mozna wiedziec to ile masz pasemek ?? buska
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 23:14   #3614
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: odnosnie microringow

Cytat:
Napisane przez cincin83 Pokaż wiadomość
dziewczyny jesli wybrałyscie metode microirings to sie naprawde zastanowcie szczegolnie blondynki!!!gdyz zachodzi reakcja chemiczna obraczki powoduja ze w miejscu gdzie sa doczepione włosy robi sie zielona plama!!!ja uwazam ze najlepsza jest metoda easy-on lub keratynowa(zgrzewy) i nie dlatego ze sama sie tym zajmuje!!!klientki ktore do mnie przychodza po ringach to placza!!!
Dlaczego blondynki? Nierozumiem połączenia MICRORINGI-BLONDYNKI
Jaka reakcja???? Pierwsze słyszę... chyba coś nie tak z Twoimi ringami było

Moje Klientki po ringach czy po tulejkach nie płaczą ...
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 23:19   #3615
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
chyba bezpieczniej(choć nie do końca) pójsc do odoby , która ci je zakładała..mówie nie konieccnie bo 2 dni temu przyszła do mnie klientka , ktorej fryzjerka nie chciała(czyt. nie umiała) zdjac zgrzewów kertynowych i zgadnijcie co jej zrobiła...obcięla wszytskie powyżej łączen..tak ż edziewczyna miała tak wycharane pod włosami że masakra...i była na tyle nieświadoma tego co jej fryzjerka zrobiła ż ena moje pytanie "co to sie porobiło?" odpowiedziała pytaniem "to nie tak miało byc?"
>Żartujesz??? To chyba była jakaś porażka a nie fryzjerka
Jak tak można komuś włosy powycinać ... qrde, jeśli nie umie zdjąć, niech się nie podejmuje, co za ludzie .... Ja bym taką na Kosmos wysadziła Ech


P.s. Reniu, jak tam Twoje zdrówko???
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 23:26   #3616
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
no własnie..ja tez nie spotkałam sie jeszcze z zielonym nalotem pod mikroringiem. pod tulejka i owszem ale tylko kiedy włosy były farbowane i żle spłukane..ale pod ringiem NIGDY!
i niestety zgadzam sie z gaga ze metody na ciepło sa bardziej szkodliwe niż na zimno. okropnie się sciąga zgrzewy keartynowe , kera waxowe .w miare ładnie schodzi racoon jako jedyny. .niektórzy mówia ze tulejki, ringi łamią włos..ale sciąganie np. keratny w znacznie większym stponiu uszkada włosy. sa poszarpane , pourywane nawet przy delikatnym sciąganiu , nie na "chamca".
osobiscie zdejmowanie keratyny i kerawaxu zajmuje mi ok 4 godzin, racoon zajmuje 2.ringi schodza w 1 godzine łącznie z rozczesaniem(jeżli nie ma kołtunów) . tuleki podobnie. warkocz z tasma zaledwie pól godziny...ech...nie ma metody idealnej..
Ja też się z Wami zgadzam dziewczynki, ale w przypadku gdy metody na ciepło są założone źle, niefachowo, nie czysto a potem nieodpowiednio zdjęte.
Przy metodach zgrzewalnych niezbędna jest wprawa i doświadczenie.
Ja keratynę zdejmuję bez uszkodzenia włosów, za pomocą oliwki i ...... cierpliwości - poprostu
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 23:36   #3617
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja poprostu,to wogole jestem na nie...
tak obiektywnie , to zadna z metod nie jest bezpieczna dla wlosa, ale wybor nalezy do klienta
ja sie w tej kwestii wypowiedzialam juz wielokrotnie
wiec nie bede sie powtarzac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 23:39   #3618
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ALE..jezeli zabieg wykonuja profesjonalistki, a klientki wykonuja zalecenia w pielegnacji, to minimalizuja sie uszkodzenia wlosa , a to juz cos
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 08:43   #3619
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
a ja poprostu,to wogole jestem na nie...
tak obiektywnie , to zadna z metod nie jest bezpieczna dla wlosa, ale wybor nalezy do klienta
ja sie w tej kwestii wypowiedzialam juz wielokrotnie
wiec nie bede sie powtarzac
Zgadza się, zaden ZABIEG >>> farbowanie, trwała, prostowanie ... wszystko niszczy nasze włoski także i przedłużanie ...
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 08:44   #3620
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
ALE..jezeli zabieg wykonuja profesjonalistki, a klientki wykonuja zalecenia w pielegnacji, to minimalizuja sie uszkodzenia wlosa , a to juz cos

Dokładnie kochana, dobrze mówisz
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:22   #3621
Kathena
Przyczajenie
 
Avatar Kathena
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gołdap/Białystok
Wiadomości: 6
GG do Kathena
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam!
Zamierzam pod koniec wakacji przedłużyć sobie włoski. Jeszcze nie wiem ile to będzie kosztowało u mojego fryzjera, ale jutro się dowiem. Mam kilka pytań do Was dziewczyny Czy może wiecie, czy można po przedłużaniu włosów - wszystkie na stałe wyprostować (trochę będzie to kosztowało, na taką długość), ale czy to w ogóle możliwe. No i pofarbowanie ich wszystkich Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam!
__________________
Pick your feet up off the ground!
Kathena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:23   #3622
cincin83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
dziewczyny jak zdjac zgrzewy bo mam wlosy doczepione na zgrzew i chce je zdjac tylko nie wiem jak sie to robi by nie powyrywac sobie wlosow
mozesz je zdjac sobie specjalnym płynem koszt ok 50zł poszukaj sa na allegro
cincin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:42   #3623
Kathena
Przyczajenie
 
Avatar Kathena
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gołdap/Białystok
Wiadomości: 6
GG do Kathena
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Szukam osoby, która ładnie i solidnie przedłuża włoski w Białymstoku bądź Gołdapi Z góry dziękuję za pomoc!!!
__________________
Pick your feet up off the ground!
Kathena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 12:07   #3624
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kathena Pokaż wiadomość
Szukam osoby, która ładnie i solidnie przedłuża włoski w Białymstoku bądź Gołdapi Z góry dziękuję za pomoc!!!
jak Bialystok to ja moge polecic dziewczyne ktora mi przdluzala wloski. przy czym, z tego co sie orientuje, ona przedluza tylko microringami. jesli jestes zainteresowana to dam ci namiary na nia na priva.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 17:52   #3625
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

M O N I Q U E- Tyż prowda...
chemczne zabiegi obciazaja, w mniejszym i wiekszym stopniu, przedluzanie obciaza cebulke, ale za to zeby miec np modny balejaz nawet w ektremalnych kolorach ,nie ma innego sposobu jak przedluzanie
w sumie dobrze ze mamy takie mozliwosci, szkoda jednak , ze czesto zabiegi te wykonuja "samozwancy", za tansze pieniadze i niestety potem my musimy takie zniszczenia naprawiac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 18:48   #3626
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Do dziewczyn majacych pasemka keratynowe.
Czy rowniez waszym utrapieniem sa pojedyncze wlosy ,wszedzie sie walajace (podloga ,poduszka ,umywalka itp) dajace sie bardzo latwo wyczesac (norma) i czasem nawet wyjac palcami podczas czesania? Wlosy nie pasemka.
W zasadzie mam juz 3 raz przedluzone keratyna i pamietam ,ze zawsze sie pojedyncze wlosy wyczesywaly ale nie pamietam juz czy w takich ilosciach.
Jesli Wy rowniez zaobserwowalyscie nadmierne , latwe wyczesywanie sie pojedynczych wlosow to znaczy , ze jest to wada tejze cudownej metody i trzeba to zaakceptowac. Jesli jest inaczej znaczy to , ze jest to po prostu zwiazane z robocizna.
Prosze odpiszcie bo jestem ciekawa .

Ps. A do mycia wlosow przedluzonych polecano mi najzwyklejsze ,najlagodniejsze szampony dla bobasow, bo one nie zawieraja alkoholu i zbednych ulepszaczy. Kupilam sobie taki co dodatkowo ulatwia rozczesywanie i przyznam , ze jestem zadowolona. Super tanio w porownaniu ze specjalna linia do wlosow przedluzonych.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 19:10   #3627
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
M O N I Q U E- Tyż prowda...
chemczne zabiegi obciazaja, w mniejszym i wiekszym stopniu, przedluzanie obciaza cebulke, ale za to zeby miec np modny balejaz nawet w ektremalnych kolorach ,nie ma innego sposobu jak przedluzanie
w sumie dobrze ze mamy takie mozliwosci, szkoda jednak , ze czesto zabiegi te wykonuja "samozwancy", za tansze pieniadze i niestety potem my musimy takie zniszczenia naprawiac

No i znowu dobrze godosz!!! Dać Ci wódki
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 19:34   #3628
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Wink Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Do dziewczyn majacych pasemka keratynowe.
Czy rowniez waszym utrapieniem sa pojedyncze wlosy ,wszedzie sie walajace (podloga ,poduszka ,umywalka itp) dajace sie bardzo latwo wyczesac (norma) i czasem nawet wyjac palcami podczas czesania? Wlosy nie pasemka.
W zasadzie mam juz 3 raz przedluzone keratyna i pamietam ,ze zawsze sie pojedyncze wlosy wyczesywaly ale nie pamietam juz czy w takich ilosciach.
Jesli Wy rowniez zaobserwowalyscie nadmierne , latwe wyczesywanie sie pojedynczych wlosow to znaczy , ze jest to wada tejze cudownej metody i trzeba to zaakceptowac. Jesli jest inaczej znaczy to , ze jest to po prostu zwiazane z robocizna.
Prosze odpiszcie bo jestem ciekawa .

Ps. A do mycia wlosow przedluzonych polecano mi najzwyklejsze ,najlagodniejsze szampony dla bobasow, bo one nie zawieraja alkoholu i zbednych ulepszaczy. Kupilam sobie taki co dodatkowo ulatwia rozczesywanie i przyznam , ze jestem zadowolona. Super tanio w porownaniu ze specjalna linia do wlosow przedluzonych.
no wlasnie tez sie nad tym zastanawialam wkoncu szampony dla bonasow nie maja zadnej chemi ani nic i nie powinny negatywnie wplywac na przedluzone wlosy.. co o tym myslisz M O N I Q U E ? ;* bUSKA
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 22:15   #3629
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
no wlasnie tez sie nad tym zastanawialam wkoncu szampony dla bonasow nie maja zadnej chemi ani nic i nie powinny negatywnie wplywac na przedluzone wlosy.. co o tym myslisz M O N I Q U E ? ;* bUSKA
Hmmm ... wydaje mi się że szapomy dla bobasów napewno ich nie uszkodzą, ale czy odpowiednio nawilżą???? Tak jak pisałam wcześniej, jest wiele rodzajów włosów na rynku, są z domieszką syntetyka, są chińskie, są indyjskie, pokrywane silikonem itd ... może akurat dobrze trafiła z tym szamponem, ale czy na długo jej wlosy zachowają żywotność .... ???? Trudno powiedzieć. Można spróbować, ja generalnie nie ryzykuję, ponieważ włosy to są pieniądze, moje i klientek. Staram się używać to, co poleca producent
Buska
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 22:23   #3630
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Do dziewczyn majacych pasemka keratynowe.
Czy rowniez waszym utrapieniem sa pojedyncze wlosy ,wszedzie sie walajace (podloga ,poduszka ,umywalka itp) dajace sie bardzo latwo wyczesac (norma) i czasem nawet wyjac palcami podczas czesania? Wlosy nie pasemka.
W zasadzie mam juz 3 raz przedluzone keratyna i pamietam ,ze zawsze sie pojedyncze wlosy wyczesywaly ale nie pamietam juz czy w takich ilosciach.
Jesli Wy rowniez zaobserwowalyscie nadmierne , latwe wyczesywanie sie pojedynczych wlosow to znaczy , ze jest to wada tejze cudownej metody i trzeba to zaakceptowac. Jesli jest inaczej znaczy to , ze jest to po prostu zwiazane z robocizna.
Prosze odpiszcie bo jestem ciekawa .

Ps. A do mycia wlosow przedluzonych polecano mi najzwyklejsze ,najlagodniejsze szampony dla bobasow, bo one nie zawieraja alkoholu i zbednych ulepszaczy. Kupilam sobie taki co dodatkowo ulatwia rozczesywanie i przyznam , ze jestem zadowolona. Super tanio w porownaniu ze specjalna linia do wlosow przedluzonych.
Włosy założone metodą keratynową mogą się wyczesywać ale nie nadmiernie. Jeśli wyczesują się garściami, to znaczy że łuska (zgrzew) jest źle zamknięta. Może tym razem masz mniej dokładnie zrobione łączenia.
Kiedyś (5 lat temu) też mi tak założyła jedna dziewczynka na klej ... miały byc super trwałe i wogóle ... a po tygodniu wszystkie wyczesane włosy miałam w reklamówce a na głowie pozostały tylko zgrzewy..., fuj ....
Niestety źle założyła ...
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.