Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 11:13   #3241
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja w AM byłam Golden fairest a w Amilie jestem Sesame

Ślę z fołna
Dzięki za wskazówkę jak stypendium zasili mi konto to chyba się skuszę
__________________
"So open your eyes and see
The way our horizons meet"
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 11:14   #3242
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madzia94 Pokaż wiadomość
Oferta Amilie wygląda ciekawie Tylko nie wiem jak z kolorem. W Annabelle miałam golden fairest, więc chyba w Amilie też będę celować w golden, ale pewnie zamówię próbki.
Ja mam Golden Fair i dziewczyny podpowiedziały mi Creme Brulee. Z tego co widzę, to Sesame jest jego jaśniejszym odpowiednikiem - także mógłby zastąpić Golden Fairest
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 11:23   #3243
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Ja mam Golden Fair i dziewczyny podpowiedziały mi Creme Brulee. Z tego co widzę, to Sesame jest jego jaśniejszym odpowiednikiem - także mógłby zastąpić Golden Fairest
Również bardzo dziękuję chociaż dla pewności pewnie i tak najpierw zamówię próbkę.
__________________
"So open your eyes and see
The way our horizons meet"
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 14:26   #3244
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madzia94 Pokaż wiadomość
Również bardzo dziękuję chociaż dla pewności pewnie i tak najpierw zamówię próbkę.

Ja też będę na początek zamawiała próbki, wolę nie ryzykować ;-) Choć wysyłka wyniesie więcej niż próbki
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:24   #3245
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
A w ogóle to może nie tutaj, ale na wątku Buff'd, napisałabyś które odcienie Ci wpadły w oko? Z tego co pamiętam miałaś dosyć zbliżony kolor cery do mojej, więc z chęcią zmałpuję coś od Ciebie i zasugeruję się Twoim wyborem.
Lecę pisać, ale za bardzo się nie uszukam bo moje serce chwyciły pastelowe odcienie na ostatniej stronie
Zwłaszcza, że robiąc paski na szyi i dekolcie widzę jak próbowałam oszukać przeznaczenie, lato mnie trochę przyciemniło.. ale wciąż jestem podobnie pastelowa i jasna, i ciemny-tapeciarski podkład który ukręciłam, będąc rozbielony, wciąż jest za ciemny.. o.O
ale białas ze mnie ale kocham te pastelowe więc wybaczam
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 20:04   #3246
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madzia94 Pokaż wiadomość
Oferta Amilie wygląda ciekawie Tylko nie wiem jak z kolorem. W Annabelle miałam golden fairest, więc chyba w Amilie też będę celować w golden, ale pewnie zamówię próbki.
Z tego co czytalam i ogladalam, najbardziej zbliżony do golden fairest jest cashmere. Mam tycia próbkę i faktycznie jest bardzo podobny, ale minimalnie jasniejszy
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 20:15   #3247
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez miss.didi Pokaż wiadomość
Z tego co czytalam i ogladalam, najbardziej zbliżony do golden fairest jest cashmere. Mam tycia próbkę i faktycznie jest bardzo podobny, ale minimalnie jasniejszy
Dla mnie Cashmere to odpowiednik Beige Fair. Jakby tam była żółć, to wyglądałabym w nim na ciężko chorą, a wyglądałam dość dobrze.

To ciekawe jak różnie się te odcienie dopasowują do różnych twarzy, zwłaszcza że fairest to dla mnie poziom córka młynarza, a Cashmere uważam za odpowiednik poziomu Fair.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-09-05 o 22:56
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 20:24   #3248
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja używam Golden Fairest, u Amillie najlepszy dla mnie był Pine Nut :P Tylko że Annabelle dla mnie są jednak ciut za ciemne i tamten był ideałem kolorystycznym.
Robiłam kiedyś swatche:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...9d012d8e7c9c50

Z moich wynika, że Golden Fairest najbardziej odpowiada Sesame.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:34   #3249
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A uważacie że Amilie mają lepsze podkłady niż AM? I mam ochotę zrobić jeszcze jedno podejście do Meow, tylko problemem są kolory.. Najbardziej zbliżony do Light Golden z Annabelle wydawał się Manx 3. ale wciąż nie jest idealny
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 21:28   #3250
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A uważacie że Amilie mają lepsze podkłady niż AM? I mam ochotę zrobić jeszcze jedno podejście do Meow, tylko problemem są kolory.. Najbardziej zbliżony do Light Golden z Annabelle wydawał się Manx 3. ale wciąż nie jest idealny
To zależy od danej osoby, który jest lepszy. Dla mnie Amilie wygrywa z AM.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 22:08   #3251
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A uważacie że Amilie mają lepsze podkłady niż AM? I mam ochotę zrobić jeszcze jedno podejście do Meow, tylko problemem są kolory.. Najbardziej zbliżony do Light Golden z Annabelle wydawał się Manx 3. ale wciąż nie jest idealny
Ja na przykład nie zamówiłam biorąc pod uwagę politykę amilie i obiecanki-cacanki dot. próbek, których nie było. (ale pixie minerals i tak nikt nie pobije w obiecankach, lol)
Słyszałam, że gorzej kryją jak AM to się nie pokusiłam bo potrzebuję krycia, ale jasne odcienie wydawały mi się idealne
No ale, sami sobie odstraszyli klienta
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 23:00   #3252
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A uważacie że Amilie mają lepsze podkłady niż AM?
To zależy, kto czego szuka. Bo jak ktoś jak ja ma tłustą cerę z widocznymi porami i potrzebuje zatuszowania tych defektów a nie krycia, to niekoniecznie zobaczy różnice pomiędzy markami. Dla mnie Annabelle i Amilie tak samo przetłuszczają twarz i robią efekt truskawki, jak to kiedyś zdaje się Noodle Soup określiła.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-09-06 o 22:54
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 10:13   #3253
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To zależy, kto czego szuka. Bo jak ktoś jak ja ma tłustą cerę z widocznymi porami i potrzebuje zatuszowania defektów a nie krycia, to niekoniecznie zobaczy różnice pomiędzy markami. Dla mnie Annabelle i Amilie tak samo przetłuszczają twarz i robią efekt truskawki, jak to kiedyś zdaje się Noodle Soup określiła.
To chciałam usłyszeć. Zgadza się wszystko - twarz nie wygląda po tych minerałach świeżo i zdrowo. Truskawka to trafne określenie!! Tworzy się taka mini skorupka z podkreślonymi porami, o których de facto nie wiedziałam bo żaden podkład mi tak ich nie podkreślał

Jeszcze raz napomknę - po AM cera mi się wręcz zrobiła tłusta. Nie spodziewałam się tego, co to to nie... Po Bourjois HM, po podkładzie wcale nie naturalnym i naładowanym silikonem, twarz mam ładną i bezproblemową.

Chimay, a jakich minerałów Ty używasz?

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Ja na przykład nie zamówiłam biorąc pod uwagę politykę amilie i obiecanki-cacanki dot. próbek, których nie było. (ale pixie minerals i tak nikt nie pobije w obiecankach, lol)
Słyszałam, że gorzej kryją jak AM to się nie pokusiłam bo potrzebuję krycia, ale jasne odcienie wydawały mi się idealne
No ale, sami sobie odstraszyli klienta
Pixie dali ciała i nie wiem czy odbudują sobie zaufanie, prawda. Ale.. ich formuła mi bardziej niż AM odpowiada więc ubolewam nad tym zastojem.

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
To zależy od danej osoby, który jest lepszy. Dla mnie Amilie wygrywa z AM.
Ciasteczka nie robi Ci na twarzy?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2014-09-06 o 10:15
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 12:02   #3254
MaelDreegh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

buff jest ok, przynajmniej dla mnie
__________________
biuro rachunkowe Warszawa
MaelDreegh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 13:21   #3255
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To zależy, kto czego szuka. Bo jak ktoś jak ja ma tłustą cerę z widocznymi porami i potrzebuje zatuszowania defektów a nie krycia, to niekoniecznie zobaczy różnice pomiędzy markami. Dla mnie Annabelle i Amilie tak samo przetłuszczają twarz i robią efekt truskawki, jak to kiedyś zdaje się Noodle Soup określiła.
czego uzywasz z drogeryjnych i czego z mineralow ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 16:42   #3256
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość

Ciasteczka nie robi Ci na twarzy?
Zależy od pogody, ale generalnie trzyma się dobrze i jako jedyny z podkładów wytrzymuje ponad 6h bez przypudrowania.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 19:39   #3257
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A uważacie że Amilie mają lepsze podkłady niż AM? I mam ochotę zrobić jeszcze jedno podejście do Meow, tylko problemem są kolory.. Najbardziej zbliżony do Light Golden z Annabelle wydawał się Manx 3. ale wciąż nie jest idealny
Ja nie uważam, żeby Amilie były lepsze. Kupiłam jakiś czas temu opakowanie podkładu, korektora, pudru i różu. Podkłady są mniej kryjące, ale nadal robią mi ciasto na twarzy i przesuszają, dodatkowym minusem jest właśnie ten brak krycia - musiałam ich sporo nawalić na twarz, żeby cokolwiek tam poukrywać. Przez to też pewnie mniej widać, że podkład się ciastoli, ale nadal się ciastoli :P Ogólnie wypadają pod względem trwałości według mnie tak samo.
Korektor jest mniej kryjący niż podkład z AM, puder może być, jedynie róże bardzo mi się spodobały, ciekawszy wybór niż w AM

Ja na razie się maluje anabelkami, ale może na zimę zrobię znów próbę z Meow, bo Golden Fairest pewnie będzie już za ciemny :|
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 23:18   #3258
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To chciałam usłyszeć. Zgadza się wszystko - twarz nie wygląda po tych minerałach świeżo i zdrowo. Truskawka to trafne określenie!! Tworzy się taka mini skorupka z podkreślonymi porami, o których de facto nie wiedziałam bo żaden podkład mi tak ich nie podkreślał

Jeszcze raz napomknę - po AM cera mi się wręcz zrobiła tłusta. Nie spodziewałam się tego, co to to nie... Po Bourjois HM, po podkładzie wcale nie naturalnym i naładowanym silikonem, twarz mam ładną i bezproblemową.

Chimay, a jakich minerałów Ty używasz?
Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czego uzywasz z drogeryjnych i czego z mineralow ?
Niestety nie napiszę nic pocieszającego. Wszystkie testowane przeze mnie minerały zachowują się właściwie tak samo w kwestii podkreślania przetłuszczania i porów (miałam też EDM, LL oraz krótką styczność z Blusche i BareFaced). Chociaż bardzo dużo zależy tu też od pielęgnacji twarzy - im większe błędy robimy na tym polu, tym minerały leżą gorzej.

Podkładów niemineralnych nie używam. Nie chciałabym nikogo urazić, ale to chyba najbardziej odda moje odczucie względem nich - są dla mnie po prostu obrzydliwe. Ta konsystencja farby olejnej, te zacieki na kołnierzykach i szalikach, te palce upaćkane po aplikacji - dla mnie to nie do przejścia

Obecnie od maja nie używam podkładów w ogóle, z kolorówki mam róż, tusz i puder matujący.

W pewnym sensie czuję się trochę oszukana jeśli chodzi o podkłady mineralne. Oszukana przez wszędzie powtarzane obietnice makijażu naturalnego, który jest jak druga skóra, którego nie powinno być widać, jeśli jest dobrze dobrany. Niestety u mnie minerały są widoczne na twarzy i bynajmniej nie wygląda to naturalniej niż wyglądało przy fluidach. Mam po prostu tapetę, a co to za różnica czy naturalną czy silikonową?

Nie wiem też, czy proszki potęgują przetłuszczanie, czy tylko podbijają widoczność sebum, ale bez podkładów łatwiej mi utrzymać matową twarz na dłużej. Obecnie matuję się nałożeniu filtra + drugi raz po kilku godzinach. Przy minerałach najlepiej byłoby to robić co 2 - 3 godziny. Tłusty filtr (ponad 1 ml na raz) okazuje się lepiej wyglądać z biegiem dnia niż pozornie lekki proszek - to było chyba moje największe zaskoczenie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 14:25   #3259
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Na tym wątku proszę o to samo co na wątku Lily Lolo, chcę zakupić podklady kilku innych firm, po wycofaniu tych z ktorych do tej pory korzystalam, proszę o dopasowanie mi zamienników z Annabelle Minerals bo się już strasznie gubię


Możecie mi doradzić odpowiednik koloru Aubrey 2 lub Ellette 2 z pixie cosmetics

Lub ewentualnie coś odrobine mniej żołtego lub odpowiednik Light Medium Warm z Lumiere ?
W co powinnam celowac?


Będę wdzięczna !
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 21:27   #3260
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, ja mam pytanie z innej beczki. Koleżanka otworzyła salon i chce być dystrybutorem minerałów Annabelle. Myślicie, że w Krakowie byłby popyt na to? wiadomo, że fajnie jak można sobie obejrzeć i sprawdzić kolory, zwłaszcza, że cena byłaby ta sama, a koszta przesyłki odpadają. Co o tym sądzicie?
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:14   #3261
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie z innej beczki. Koleżanka otworzyła salon i chce być dystrybutorem minerałów Annabelle. Myślicie, że w Krakowie byłby popyt na to? wiadomo, że fajnie jak można sobie obejrzeć i sprawdzić kolory, zwłaszcza, że cena byłaby ta sama, a koszta przesyłki odpadają. Co o tym sądzicie?
Ja akurat mieszkam w Warszawie, ale gdyby miała stacjonarnie, to wolałabym nawet przejechać pół stolicy... Także myślę, że to całkiem dobry pomysł
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:21   #3262
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie z innej beczki. Koleżanka otworzyła salon i chce być dystrybutorem minerałów Annabelle. Myślicie, że w Krakowie byłby popyt na to? wiadomo, że fajnie jak można sobie obejrzeć i sprawdzić kolory, zwłaszcza, że cena byłaby ta sama, a koszta przesyłki odpadają. Co o tym sądzicie?
Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Ja akurat mieszkam w Warszawie, ale gdyby miała stacjonarnie, to wolałabym nawet przejechać pół stolicy... Także myślę, że to całkiem dobry pomysł
Też myślę, że to dobry pomysł. Pomimo całej wygody zakupów internetowych, też wolę zrobić sobie wycieczkę i obejrzeć produkt na miejscu, zamiast zamawiać raz próbki a potem jeszcze raz to, co mi pasuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:44   #3263
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też myślę, że to dobry pomysł. Pomimo całej wygody zakupów internetowych, też wolę zrobić sobie wycieczkę i obejrzeć produkt na miejscu, zamiast zamawiać raz próbki a potem jeszcze raz to, co mi pasuje.
I ja się zgadzam! Gdyby tylko w Lublinie były stacjonarnie minerały

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niestety nie napiszę nic pocieszającego. Wszystkie testowane przeze mnie minerały zachowują się właściwie tak samo w kwestii podkreślania przetłuszczania i porów (miałam też EDM, LL oraz krótką styczność z Blusche i BareFaced). Chociaż bardzo dużo zależy tu też od pielęgnacji twarzy - im większe błędy robimy na tym polu, tym minerały leżą gorzej.

Podkładów niemineralnych nie używam. Nie chciałabym nikogo urazić, ale to chyba najbardziej odda moje odczucie względem nich - są dla mnie po prostu obrzydliwe. Ta konsystencja farby olejnej, te zacieki na kołnierzykach i szalikach, te palce upaćkane po aplikacji - dla mnie to nie do przejścia

Obecnie od maja nie używam podkładów w ogóle, z kolorówki mam róż, tusz i puder matujący.

W pewnym sensie czuję się trochę oszukana jeśli chodzi o podkłady mineralne. Oszukana przez wszędzie powtarzane obietnice makijażu naturalnego, który jest jak druga skóra, którego nie powinno być widać, jeśli jest dobrze dobrany. Niestety u mnie minerały są widoczne na twarzy i bynajmniej nie wygląda to naturalniej niż wyglądało przy fluidach. Mam po prostu tapetę, a co to za różnica czy naturalną czy silikonową?

Nie wiem też, czy proszki potęgują przetłuszczanie, czy tylko podbijają widoczność sebum, ale bez podkładów łatwiej mi utrzymać matową twarz na dłużej. Obecnie matuję się nałożeniu filtra + drugi raz po kilku godzinach. Przy minerałach najlepiej byłoby to robić co 2 - 3 godziny. Tłusty filtr (ponad 1 ml na raz) okazuje się lepiej wyglądać z biegiem dnia niż pozornie lekki proszek - to było chyba moje największe zaskoczenie.
Cholera, to muszę dotrzeć do wątku gdzie dziewczyny systematycznie stosujące mineralne podkłady opisują swoją pielęgnację... Może przy właściwym dbaniu o to (solidne oczyszczanie, walka z porami, dotlenianie) da radę uniknąć tych wszystkich minusów, o których piszemy... ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:59   #3264
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Cholera, to muszę dotrzeć do wątku gdzie dziewczyny systematycznie stosujące mineralne podkłady opisują swoją pielęgnację... Może przy właściwym dbaniu o to (solidne oczyszczanie, walka z porami, dotlenianie) da radę uniknąć tych wszystkich minusów, o których piszemy... ?
Być może da się osiągnąć taki stan, przynajmniej na jakiś czas

Ale oczyszczanie i walka z porami miewa skutki uboczne w postaci suchych skórek, które normalnie nie są widoczne, ale makijaż potrafi je pięknie podkreślić. Poza tym dla mnie właściwe dbanie o skórę potrafi ją na tyle ulepszyć, że stosowanie makijażu mija się z celem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:14   #3265
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Takie moje odczucia: jak nakladam am f.kryjaca na filtr vichy matujacy spf 50 to podklad sie duzo lepiej trzyma. Nakladam krem nawilzajacy,filtr i 2 warstwy am nakladane pedzlem ecotools do pudru(szybciej i lepiej mi sie nim naklada nim flatem) i nie robi sie ciasto,wszystko sie ladnie trzyma i kryje ze hoho! Nakladajac bez filtra (na sam krem) robi ciasto.dodam ze filtr nakladam zaraz po kremie nie czekajac az sie poprzedni calkiem wchlonie wiec filtr nie robi mi calkowitego matu

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

I dodam ze tak nakladany nie robi truskawki. Sprawdzilam na gorącu biegajac w poludnie po miescie
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:34   #3266
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Takie moje odczucia: jak nakladam am f.kryjaca na filtr vichy matujacy spf 50 to podklad sie duzo lepiej trzyma. Nakladam krem nawilzajacy,filtr i 2 warstwy am nakladane pedzlem ecotools do pudru(szybciej i lepiej mi sie nim naklada nim flatem) i nie robi sie ciasto,wszystko sie ladnie trzyma i kryje ze hoho! Nakladajac bez filtra (na sam krem) robi ciasto.dodam ze filtr nakladam zaraz po kremie nie czekajac az sie poprzedni calkiem wchlonie wiec filtr nie robi mi calkowitego matu

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

I dodam ze tak nakladany nie robi truskawki. Sprawdzilam na gorącu biegajac w poludnie po miescie
Zawsze mnie dziwiło, że sporo osób jest w stanie nałożyć podkład na filtr, bo u mnie to jest nierealne, od razu robi się straszna tapeta, nieważne jakiej marki jest filtr i podkład. Kiedyś nawet prosiłam dziewczyny o wrzucenie zdjęć kawałka skóry makijażu na filtrze i byłam naprawdę zdziwiona naturalnym efektem. Zazdroszczę, bo u mnie to nie do osiągnięcia
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 16:26   #3267
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie na filtrze z Vichy też się lepiej trzyma, a ostatnio zaczęłam nakładać na mokro i też fajnie daje radę, nie widać suchych skórek
__________________
"So open your eyes and see
The way our horizons meet"
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 18:02   #3268
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie z innej beczki. Koleżanka otworzyła salon i chce być dystrybutorem minerałów Annabelle. Myślicie, że w Krakowie byłby popyt na to? wiadomo, że fajnie jak można sobie obejrzeć i sprawdzić kolory, zwłaszcza, że cena byłaby ta sama, a koszta przesyłki odpadają. Co o tym sądzicie?
Jak najbardziej, w większych miastach to może się sprawdzić. Jak już koleżanka będzie mieć te minerały u siebie, koniecznie daj znać, ja już niestety się wyprowadziłam ale przy okazji pobytu w Krakowie i zakupów na pewno skorzystam
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 18:18   #3269
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madzia94 Pokaż wiadomość
U mnie na filtrze z Vichy też się lepiej trzyma, a ostatnio zaczęłam nakładać na mokro i też fajnie daje radę, nie widać suchych skórek
U mnie to samo. Ponadto róż nałożony na taką zaprawę trzyma się pięknie do wieczora (natomiast bez filtra wymaga poprawek).
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 18:20   #3270
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Ponadto róż nałożony na taką zaprawę trzyma się pięknie do wieczora (natomiast bez filtra wymaga poprawek).
Dokładnie! To samo zauważyłam
__________________
"So open your eyes and see
The way our horizons meet"
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.