Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-29, 21:02   #2431
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Oo, czy kto¶ próbowa³?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Ja osobi¶cie jestem fank± cocochoco, robi³am ju¿ chyba z 5 razy. na moich w³osach dzia³a i siê sprawdza. Do encanto nigdy jako¶ siê nie przekona³am, a raczej dziewczzyny mnie nie przekona³y, bo pierwszy raz czyta³am o nim z 5 lat temu, jak zaczê³am siê przymierzaæ do keratynowego prostowania. W koñcu wybra³am zabieg u fryzjera, robi³am tak kilka razy. A teraz robiê ju¿ sama, te¿ kilka razy i cocochoco.
I najwa¿niejsza informacja, która wiele dziewczyn odstrasza, w cocochoco trzeba odczekac 3 dni z myciem w³osów (ja wprawdzie czekam tylko dwa dni, ale mimo wszystko)

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2015-03-29 o 21:13
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-29, 21:13   #2432
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Powiedzcie mi prosze czy jest roznica w trwalosci zabiegu lub ostatecznym efekcie przy robieniu encanto metoda mieszana? Bede robila pierwszy raz, zestaw juz czeka. Jutro bede miala rozjasniane wlosy i chce odzywic je pozniej encanto. Wiadomo, ze chcialabym zeby zabieg trwal jak najkrocej dlatego mysle nad metoda mieszana, ale jesli lepszy efekt uzyskam po metodzie tradycyjnej to sie przemecze. Powiedzcie mi prosze jakie macie wrazenia po zastosowaniu obu metod.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Najlepiej krotko i na temat. Encanto metoda tradycyjna czy mieszana??

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Najlepiej krotko i na temat. Encanto metoda tradycyjna czy mieszana??
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-29, 21:21   #2433
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

zalezy jakie masz naturalne w³osy. Moje s± bardzo mocno falowane i po metodzie mieszanej efekt prostych w³osów trzyma³ siê krócej ni¿ jak robi³am tradycyjnie. Jednak je¿eli zalezy Ci tylko na odzywieniu w³osów moim zdaniem nie ma ró¿nicy pomiêdzy tymi dwoma sposobami
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-29, 22:36   #2434
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Po mieszanej efekt krótko siê trzyma³ na moich w³osach. Teraz robiê ju¿ tylko tradycyjn±.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-29, 23:01   #2435
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dla mnie tez tradycyjna
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 09:55   #2436
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Robi³am 2razy-najpierw normalnie i wszystko ok, pó¼niej zmieszalam i efektu prostych w³osów po paru dniach praktycznie u mnie nie by³o,za to by³y g³adkie i przychlasniete

A w³a¶nie, ostatnio pyta³am o nakladanie parê cm od skalpu- czyli nic nie nak³adaæ ani keratyny ani od¿ywki? (Ona jest chyba tylko do zabiegu,prawda?) Prostujê siê na dniach,wole siê upewniæ

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2015-03-30 o 09:56
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 09:59   #2437
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am 2razy-najpierw normalnie i wszystko ok, pó¼niej zmieszalam i efektu prostych w³osów po paru dniach praktycznie u mnie nie by³o,za to by³y g³adkie i przychlasniete

A w³a¶nie, ostatnio pyta³am o nakladanie parê cm od skalpu- czyli nic nie nak³adaæ ani keratyny ani od¿ywki? (Ona jest chyba tylko do zabiegu,prawda?) Prostujê siê na dniach,wole siê upewniæ
nic nie nak³adaæ Nak³adasz obydwa preparaty tylko na t± czê¶æ w³osów, któr± chcesz wyprostowaæ
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 11:29   #2438
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dzieki dziewczyny. Zalezy mi i na odzywieniu i na prostych wlosach. Czyli pomecze sie kilka godzin
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 12:42   #2439
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez yolca Poka¿ wiadomo¶æ
Ja osobi¶cie jestem fank± cocochoco, robi³am ju¿ chyba z 5 razy. na moich w³osach dzia³a i siê sprawdza. Do encanto nigdy jako¶ siê nie przekona³am, a raczej dziewczzyny mnie nie przekona³y, bo pierwszy raz czyta³am o nim z 5 lat temu, jak zaczê³am siê przymierzaæ do keratynowego prostowania. W koñcu wybra³am zabieg u fryzjera, robi³am tak kilka razy. A teraz robiê ju¿ sama, te¿ kilka razy i cocochoco.
I najwa¿niejsza informacja, która wiele dziewczyn odstrasza, w cocochoco trzeba odczekac 3 dni z myciem w³osów (ja wprawdzie czekam tylko dwa dni, ale mimo wszystko)
Ja podobnie jestem fank± cocochoco. Jestem po ( 2 lub 3 encanto, 1 qod red , 1 x kativa i 11 cocochoco. ) Wszystko te¿ dziêki wiza¿owi od grudnia 2010 Ja z kolei czekam 3 dni tylko ¿e chodzê w zwi±zanych w³osach. I jeszcze nigdy nic mi siê nie odgniot³o. Tym razem zrobiê wersjê pure bo oryginal dzia³a na mnie bardzo prostuj±co czego ju¿ nie lubiê, mo¿e przez ilo¶æ zabiegów.
anulita30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 13:07   #2440
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny,przecie¿ ju¿ kilka co najmniej razy pisa³y tu o tym, ¿e wyprostowanie w³osów po tym zabiegu to niejako efekt uboczny i dodatkowy (jak komu¶ siê poszczê¶ci , a g³ownie chodzi o od¿ywienie, pohamowanie puszenia, wyg³adzenie.
Wiêc wszystko zale¿y od w³osów...

poza tym, ale to tylko moja opinia, wydaje mi siê, ¿e strasznie oszczêdzacie tê keratynê, kupujecie jej na styk, a potem dziwicie siê, ¿e nie wysz³o, albo ¿e nie do koñca. Ja robi³am kilka razy zabieg u fryzjera i pamiêtam, ¿e po na³o¿eniu keratyny, trzeba by³o odczekaæ trochê zanim zaczê³o siê suszenie, a fryzjerka w tym czasie co parê minut podchodzi³a i sprawdza³a stan w³osów i za ka¿dym podej¶ciem dok³ada³a trochê keratyny, zw³aszcza na koñcówki, bo by³y bardziej zniszczone i bardziej ch³onê³y keratynê.
Ja sama teraz te¿ tak robiê, ¿e po na³o¿eniu i odczekaniu chwili dok³adam trochê na koñcówki, i nie narzekam, bo wychodzi ³adnie i w³osy s± w super stanie, chocia¿ je¿eli chodzi o mnie to mog³yby siê nie prostowaæ w ogóle, bo mnie ten wyprost w³osów wpienia

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja podobnie jestem fank± cocochoco. Jestem po ( 2 lub 3 encanto, 1 qod red , 1 x kativa i 11 cocochoco. ) Wszystko te¿ dziêki wiza¿owi od grudnia 2010 Ja z kolei czekam 3 dni tylko ¿e chodzê w zwi±zanych w³osach. I jeszcze nigdy nic mi siê nie odgniot³o. Tym razem zrobiê wersjê pure bo oryginal dzia³a na mnie bardzo prostuj±co czego ju¿ nie lubiê, mo¿e przez ilo¶æ zabiegów.
Ja robi³am jeden raz PURE, ale nie by³am zadowolona ze stanu w³osów. By³y bardziej jakby têpê, mniej wyg³adzone mo¿e, nie mia³y te¿ po³ysku, pl±ta³y siê na koncach. Ale ja mam ciemne w³osy, a tam jest napisane ¿e raczej do jasnych jest. No i siê odbarwi³y bardziej, wiêc pure jest chyba jednak mocniejsza

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja podobnie jestem fank± cocochoco. Jestem po ( 2 lub 3 encanto, 1 qod red , 1 x kativa i 11 cocochoco. ) Wszystko te¿ dziêki wiza¿owi od grudnia 2010 Ja z kolei czekam 3 dni tylko ¿e chodzê w zwi±zanych w³osach. I jeszcze nigdy nic mi siê nie odgniot³o. Tym razem zrobiê wersjê pure bo oryginal dzia³a na mnie bardzo prostuj±co czego ju¿ nie lubiê, mo¿e przez ilo¶æ zabiegów.
To jeste¶my ju¿ we dwie ja mam tak samo jak ty, wyprost mnie wkurza, ale ostatnio robi³am du¿y odstêp (4 cm od skóry g³owy) i wg mnie jest du¿o lepiej, dla mnie oczywi¶cie, bo nie ma przylizu, w³osy s± odbite i uniesione i daje to du¿o lepszy efekt
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 13:21   #2441
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 5 576
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzcie mi prosze czy jest roznica w trwalosci zabiegu lub ostatecznym efekcie przy robieniu encanto metoda mieszana? Bede robila pierwszy raz, zestaw juz czeka. Jutro bede miala rozjasniane wlosy i chce odzywic je pozniej encanto. Wiadomo, ze chcialabym zeby zabieg trwal jak najkrocej dlatego mysle nad metoda mieszana, ale jesli lepszy efekt uzyskam po metodzie tradycyjnej to sie przemecze. Powiedzcie mi prosze jakie macie wrazenia po zastosowaniu obu metod.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Najlepiej krotko i na temat. Encanto metoda tradycyjna czy mieszana??

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Najlepiej krotko i na temat. Encanto metoda tradycyjna czy mieszana??
Ja za pierwszym razem robi³am tradycyjn±, potem tylko mieszan±- ³±cznie chyba 4 razy. Efekt podobny, bo przed Encanto mia³am bardzo pusz±ce siê w³osy, a teraz tylko co ok. 5 miesiêcy powtarzam metodê mieszan±, ¿eby utrzymaæ efekt.
Je¶li masz w³osy mocno falowane lub pusz±ce siê, to za pierwszym razem wybra³abym metodê tradycyjn±.
__________________
Nienawidzê nieo¶wieconego t³umu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 14:52   #2442
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez yolca Poka¿ wiadomo¶æ
Ja osobi¶cie jestem fank± cocochoco, robi³am ju¿ chyba z 5 razy. na moich w³osach dzia³a i siê sprawdza. Do encanto nigdy jako¶ siê nie przekona³am, a raczej dziewczzyny mnie nie przekona³y, bo pierwszy raz czyta³am o nim z 5 lat temu, jak zaczê³am siê przymierzaæ do keratynowego prostowania. W koñcu wybra³am zabieg u fryzjera, robi³am tak kilka razy. A teraz robiê ju¿ sama, te¿ kilka razy i cocochoco.
I najwa¿niejsza informacja, która wiele dziewczyn odstrasza, w cocochoco trzeba odczekac 3 dni z myciem w³osów (ja wprawdzie czekam tylko dwa dni, ale mimo wszystko)
Dziêki. Mnie chwilowo odstrasza cena...

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 14:53   #2443
Fuksio
Przyczajenie
 
Avatar Fuksio
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Blue2003, robi³am w sypialni, przy 3 oknach otwartych na o¶cie¿. Mia³am na twarzy maseczkê i gdy by³o ju¿ bardzo ¼le wysz³am na balkon. Niewiele to da³o - nadal chcia³o mi siê wymiotowaæ itp. Koszmar...

Edytowane przez Fuksio
Czas edycji: 2015-03-30 o 14:55
Fuksio jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:11   #2444
Likaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 13
Question Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny
Jestem prawie 3 miesi±ce po pierwszym zabiegu prostowania keratyn±. Chcê wam opisaæ jak zabieg zadzia³a³ na moje w³osy.
Moje naturalne w³osy to szopa, bardzo siê pusz±, wykrêcaj±. Zniszczone by³y od codziennego prostowania i suszenia gor±cym nawiewem
Je¶li chodzi o efekt pocz±tkowy to by³ super. Jedyny minus to przyklapniête w³osy przez pierwsze dwa tygodnie
Pierwszy miesi±c - w³osy wyg³adzone na maksa, piêkne, l¶ni±ce i zdrowe
Drugi miesi±c - w³osy wyg³adzone i zaczynaj± siê lekko puszyæ, ale nadal s± proste. Koñcówki do przyciêcia; widaæ, ¿e s± ju¿ dosyæ suche.
Mimo wszystko jestem zadowolona z efektu. Mia³ siê utrzymaæ na 5 miesiêcy, utrzyma siê my¶lê, ¿e na 3 miesi±ce. Jak dla mnie ok.
Stosujê ci±gle szampon dzieciêcy babydream + od¿ywka z keratyn± firmy Nivea.

Teraz pytanie do Was dziewczyny.
W jakiej kondycji s± Wasze w³osy np. po 3, 4 zabiegach prostowania keratyn±? S± zdrowsze? Czy mo¿e zabieg spowodowa³ wysuszanie siê w³osów?
W±tek ma sporo stron, wiêc pewnie gdzie¶ jest odpowied¼ na moje pytanie. Jednak proszê aby która¶ z Was siê wypowiedzia³a.

Mam ciemne w³osy, jednak bardzo podoba mi siê blond. Chcia³abym zmieniæ kolor, wiem, ¿e uzyskam efekt zniszczonych i suchych w³osów. Chcia³abym wtedy wykonaæ prostowanie keratynowe. Czy która¶ z Was przechodzi³a z ciemnego br±zu na blond a nastêpnie robi³a zabieg prostowania? Jak znosi³y to Wasze w³osy?

Pozdrawiam
Likaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:41   #2445
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Likaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Jestem prawie 3 miesi±ce po pierwszym zabiegu prostowania keratyn±. Chcê wam opisaæ jak zabieg zadzia³a³ na moje w³osy.
Moje naturalne w³osy to szopa, bardzo siê pusz±, wykrêcaj±. Zniszczone by³y od codziennego prostowania i suszenia gor±cym nawiewem
Je¶li chodzi o efekt pocz±tkowy to by³ super. Jedyny minus to przyklapniête w³osy przez pierwsze dwa tygodnie
Pierwszy miesi±c - w³osy wyg³adzone na maksa, piêkne, l¶ni±ce i zdrowe
Drugi miesi±c - w³osy wyg³adzone i zaczynaj± siê lekko puszyæ, ale nadal s± proste. Koñcówki do przyciêcia; widaæ, ¿e s± ju¿ dosyæ suche.
Mimo wszystko jestem zadowolona z efektu. Mia³ siê utrzymaæ na 5 miesiêcy, utrzyma siê my¶lê, ¿e na 3 miesi±ce. Jak dla mnie ok.
Stosujê ci±gle szampon dzieciêcy babydream + od¿ywka z keratyn± firmy Nivea.

Teraz pytanie do Was dziewczyny.
W jakiej kondycji s± Wasze w³osy np. po 3, 4 zabiegach prostowania keratyn±? S± zdrowsze? Czy mo¿e zabieg spowodowa³ wysuszanie siê w³osów?
W±tek ma sporo stron, wiêc pewnie gdzie¶ jest odpowied¼ na moje pytanie. Jednak proszê aby która¶ z Was siê wypowiedzia³a.

Mam ciemne w³osy, jednak bardzo podoba mi siê blond. Chcia³abym zmieniæ kolor, wiem, ¿e uzyskam efekt zniszczonych i suchych w³osów. Chcia³abym wtedy wykonaæ prostowanie keratynowe. Czy która¶ z Was przechodzi³a z ciemnego br±zu na blond a nastêpnie robi³a zabieg prostowania? Jak znosi³y to Wasze w³osy?

Pozdrawiam
W³osy s± zdrowsze, schodzi³am z ciemnego br±zu na bia³y blond. Robi³am encanto kilka razy, pó¼niej kerapro (tu pogorszenie stanu w³osów), pó¼niej znowu encanto pare razy (które odratowa³o w³osy) i teraz alfaparf. W³osy super w dalszym ci±gu.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:48   #2446
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, a czy ten cocochoco ¶mierdzi czy nie? Dusi przy suszeniu? Daje wyprost takich w³osów drutów? Czy bardzo po nocy s± odgniecione?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:51   #2447
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki. Mnie chwilowo odstrasza cena...

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
cena jest chyba porownywalna, bo te¿ odlewki mozna kupic, a potrzebna jest tylko keratyna
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:57   #2448
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy ten cocochoco ¶mierdzi czy nie? Dusi przy suszeniu? Daje wyprost takich w³osów drutów? Czy bardzo po nocy s± odgniecione?
nie ¶mierdzi, pachnie trochê budyniowo, jednak wydziela trochê dra¿ni±cy zapach przy suszeniu. Jak dla mnie prostuje najs³abiej Moich w³osów nie wyprostowa³ na druty i szybko siê wyp³uka³...
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:17   #2449
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomo¶ci: 1 141
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ju¿ po. I narazie mam do¶æ encanto. My¶la³am ¿e sie uduszê i zap³aczê;( nak³adaj±c keratynê nie robi³am tego starannie, zale¿a³o mi ¿eby skoñczyæ jak najszybciej, a poza tym efekt narazie rewelacja
zrobi³am zdjêcia ale w³osy po "bobie" s± tak nierówne, ze wstyd. W weekend fryzjer:/
lenor jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 21:50   #2450
kasiakreczmanska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A jak to jest z tym farbowaniem? Tydzieñ temu robi³am encanto, wiem, ¿e na pierwszej stronie jak i na ulotce od producenta jest napisane by poczekaæ 2 tygodnie, ale zaraz ¶wiêta i by siê przyda³o od¶wie¿enie kolorku
kasiakreczmanska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 21:52   #2451
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasiakreczmanska Poka¿ wiadomo¶æ
A jak to jest z tym farbowaniem? Tydzieñ temu robi³am encanto, wiem, ¿e na pierwszej stronie jak i na ulotce od producenta jest napisane by poczekaæ 2 tygodnie, ale zaraz ¶wiêta i by siê przyda³o od¶wie¿enie kolorku
kiedy¶ farbowa³am tydzieñ po encanto i nic siê nie sta³o
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 22:46   #2452
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez yolca Poka¿ wiadomo¶æ
cena jest chyba porownywalna, bo te¿ odlewki mozna kupic, a potrzebna jest tylko keratyna
Chyba sobie skocze do hurtowni u siebie zobaczyæ... A jak my¶licie, chce zrobiæ od ucha w dó³, ile ml powinnam mieæ? S± do¶æ cienkie. Na fotce jeszcze trochê mokre.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 23:05   #2453
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba sobie skocze do hurtowni u siebie zobaczyæ... A jak my¶licie, chce zrobiæ od ucha w dó³, ile ml powinnam mieæ? S± do¶æ cienkie. Na fotce jeszcze trochê mokre.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Wydaje mi siê ¿e 50-60 ml by wystarczy³o
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-30, 23:24   #2454
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

O dziêkujê. Jutro siê wybiorê do hurtowni, jak znajdê czas. Czyli potrzebuje samej keratyny, nie ca³ego zestawu, tak?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-31, 07:41   #2455
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W takim razie do rozja¶nionych, zniszczonych blondów lepsze bêdzie chcochoco PURE?
Czym rózni siê od wersji ORGINAL?
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-31, 10:08   #2456
aangellaa
Raczkowanie
 
Avatar aangellaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 350
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Bardzo chcia³abym zrobiæ keratynowe prostowanie, ale obawiam siê kupowania odlewek na allegro, nie chcê te¿ kupowaæ ca³ych opakowañ. Mo¿e jeste¶cie chêtne na jakie¶ wspólne zakupy i podzielenie opakowania, macie sprawdzone miejsca, jak±¶ hurtowniê?
__________________
Ch³opaki mówi± by¶ uwa¿a³ na serce Jego po³owa jest ju¿ w mojej torebce... <3
aangellaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:50   #2457
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy ten cocochoco ¶mierdzi czy nie? Dusi przy suszeniu? Daje wyprost takich w³osów drutów? Czy bardzo po nocy s± odgniecione?
Nie ¶mierdzi, ale trochê dra¿ni w oczy, mnie akurat najbardziej przy nak³adaniu. I ma jeszcze taki lekko kakaowy zapaszek.
Dawa³ wyprost jak inne, nie mam porównania do encanto, ale robi³am wcze¶niej inn± keratynê u fryzjera, wiêc wygl±da³y tak samo. I po nocy siê nie odgniata³y

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
O dziêkujê. Jutro siê wybiorê do hurtowni, jak znajdê czas. Czyli potrzebuje samej keratyny, nie ca³ego zestawu, tak?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Je¿eli my¶lisz o coco, to tak, tylko keratyna

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
W takim razie do rozja¶nionych, zniszczonych blondów lepsze bêdzie chcochoco PURE?
Czym rózni siê od wersji ORGINAL?
Tak na pierwszy rzut oka ró¿ni siê kolorem, zapachem. Sk³ad ma w zasadzie identyczny, Cocochoco Oryginal jest na bazie wyci±gu z kakaowca (dlatego pachnie jak kakao). Pure jest czyst± keratyn± do bardzo zniszczonych w³osów, lamliwych, mocno rozja¶nianych, tak te¿ jest napisane w ulotce.
Wg mnie jest mocniejsza, bo robi³am obie. A poniewa¿ nie mam w³osów zniszczonych wiêc dla mnie lepsza jest cocochoco.
Doczyta³am teraz, ¿e nie ma formaldehydu, i to chyba najlepsza wiadomo¶æ

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2015-03-31 o 12:12
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:02   #2458
Ruda250
Przyczajenie
 
Avatar Ruda250
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Likaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Jestem prawie 3 miesi±ce po pierwszym zabiegu prostowania keratyn±. Chcê wam opisaæ jak zabieg zadzia³a³ na moje w³osy.
Moje naturalne w³osy to szopa, bardzo siê pusz±, wykrêcaj±. Zniszczone by³y od codziennego prostowania i suszenia gor±cym nawiewem
Je¶li chodzi o efekt pocz±tkowy to by³ super. Jedyny minus to przyklapniête w³osy przez pierwsze dwa tygodnie
Pierwszy miesi±c - w³osy wyg³adzone na maksa, piêkne, l¶ni±ce i zdrowe
Drugi miesi±c - w³osy wyg³adzone i zaczynaj± siê lekko puszyæ, ale nadal s± proste. Koñcówki do przyciêcia; widaæ, ¿e s± ju¿ dosyæ suche.
Mimo wszystko jestem zadowolona z efektu. Mia³ siê utrzymaæ na 5 miesiêcy, utrzyma siê my¶lê, ¿e na 3 miesi±ce. Jak dla mnie ok.
Stosujê ci±gle szampon dzieciêcy babydream + od¿ywka z keratyn± firmy Nivea.

Teraz pytanie do Was dziewczyny.
W jakiej kondycji s± Wasze w³osy np. po 3, 4 zabiegach prostowania keratyn±? S± zdrowsze? Czy mo¿e zabieg spowodowa³ wysuszanie siê w³osów?
W±tek ma sporo stron, wiêc pewnie gdzie¶ jest odpowied¼ na moje pytanie. Jednak proszê aby która¶ z Was siê wypowiedzia³a.

Mam ciemne w³osy, jednak bardzo podoba mi siê blond. Chcia³abym zmieniæ kolor, wiem, ¿e uzyskam efekt zniszczonych i suchych w³osów. Chcia³abym wtedy wykonaæ prostowanie keratynowe. Czy która¶ z Was przechodzi³a z ciemnego br±zu na blond a nastêpnie robi³a zabieg prostowania? Jak znosi³y to Wasze w³osy?

Pozdrawiam
Je¿eli masz na my¶li od¿ywkê nivea long repair to ma ona w sk³adzie sól, której nale¿y unikaæ po keratynowym prostwaniu. Spróbuj j± zamieniæ na co¶ innego, mo¿e efekt bêdzie trzyma³ siê d³u¿ej?
__________________
Whoever said diamonds are a girl's best friend clearly never owned a DOG
Ruda250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-31, 18:39   #2459
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy ten cocochoco ¶mierdzi czy nie? Dusi przy suszeniu? Daje wyprost takich w³osów drutów? Czy bardzo po nocy s± odgniecione?
Pogniecione s±, ale wystarczy trochê wody na rêce i lekkie przeczesanie ni± w³osów.

Ale znaj±c ju¿ Twoj± historiê z w±tku, uwa¿am, ¿e nie bêdziesz zadowolona z efektów cocochoco - nie daje takich prostych w³osów jak mia³a¶ po pierwszych zabiegach.

Robi³am juz trzeci raz cocochoco, jakie¶ 2 tygodnie temu - i czasem zdarzy siê ¿e muszê przeprostowaæ, aby mieæ proste druty

Zosta³o mi keratyny jeszcze na jeden zabieg, tak¿e zrobiê jeszcze raz i wybiorê co¶ innego
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 20:02   #2460
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
Pogniecione s±, ale wystarczy trochê wody na rêce i lekkie przeczesanie ni± w³osów.

Ale znaj±c ju¿ Twoj± historiê z w±tku, uwa¿am, ¿e nie bêdziesz zadowolona z efektów cocochoco - nie daje takich prostych w³osów jak mia³a¶ po pierwszych zabiegach.

Robi³am juz trzeci raz cocochoco, jakie¶ 2 tygodnie temu - i czasem zdarzy siê ¿e muszê przeprostowaæ, aby mieæ proste druty

Zosta³o mi keratyny jeszcze na jeden zabieg, tak¿e zrobiê jeszcze raz i wybiorê co¶ innego
Dziêki dziewczyny za recenzjê cocochocco
Mnie inoar siê ju¿ wyp³ukuje i w³osy zaczynaj± siê puszyæ, ale te¿ przesta³y siê tak odgniataæ po nocy, czyli ewidentnie inoar na w³osach siê gniecie. W³osy mam ca³y czas proste, to chyba sprawka tej kativy.... mo¿e pomóg³ te¿ inoar. Jakbym Wam fotkê pu¶ci³a, to zastanawia³yby¶cie siê po co chcê zrobiæ zabieg... Takiego puszenia jak mam teraz nie widaæ na zdjêciach.
Tak naprawdê szukam produktu, który nie bêdzie gniót³ w³osów, faktycznie wyprost nie jest taki wa¿ny, bo w³osy mam proste. hmmm mo¿e skuszê siê na cocochocco... czyli pure jest mocniejszy i dra¿ni przy nak³adaniu i ewentualnie suszeniu, ale napewno nie jak encanto? A czy dymek przy prostowaniu dusi, dra¿ni??
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.