przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 176 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-27, 19:54   #5251
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wiesz co, z tego co mi wiadomo (bo moja sasiadka miala sztuczne wlosy doczepiane), to nie mozna ich ani za bardzo suszyc suszarka ani krecic ani tym bardziej prostowac!! Ta wlasnie znajoma podsumowala doczepianie sztucznych wlosow jako totalna porazke ;( Teraz ma naturalne wlosy doczepiane i jest baaaaaaaaardzo zadowolona. Doczepila je blond a za kilka dni przefarbowala sie na czarno
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 20:14   #5252
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zdecydowalam sie na syntetyczne proste wiec prostowac ich nich nie musze jesli nawet by sie dalo, krecic tez nie mam potrzeby bo nie lubie kreconych wlosow, farbowac raczej tez bym nie farbowala, no i nie susze oczywiscie wiem ze nie mozna tego robic, ale ja mowie jesli by byla taka mozliwosc. Ja mysle ze syntetyki sa w sam raz dla mnie, sa lekkie a ja mam cienkie i slabe wlosy.
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 20:14   #5253
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
Rani mam jeszcze pytanko, nie chcialam juz dzwonic
Czy syntetyki te tzw. żylety wygladają naturalnie, jesli prostowalabym swoje i tez bym miala idealnie proste? Jesli to mozliwe to prosilabym o fotki dziewczyn z tymi wloskami, bede wdzieczna Aha i czy rowniez te wlosy wytrzymaja 4 miesiace jesli bede oczywiscie o nie dbac? bo to chyba juz slabsza jakosc...
wyglądaja ale trzeba je dociac.wytyrzymaja 4 miesiace , zwłaszcza blondyfotke dodaje jedna , bo jakos wiecej nie moge odnaleźć. ukradli cy jak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syntetyk 230.jpg (9,5 KB, 331 załadowań)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 20:23   #5254
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jestem zdecydowana jesli chodzi przedluzanie, tylko teraz zalezy wszystko od tego jak bede stac z pieniazkami, mam strasznie duzo wydatkow bo studniowka sie zbliza. Odezwe sie w listopadzie jak bede wiedziec ile mam
Mam nadzieje ze przy moich zniszczonych wlosach nie beda sie tak tragicznie odznaczac te polamane od blyszczacych sztucznych... chyba dobrze by bylo scieniowac wloski syntetyczne. Jak by sie znalazly jeszcze jakies fotki szczegolnie z blondzikiem to poprosze
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 21:15   #5255
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez iliaaa22 Pokaż wiadomość
No wlasnie o to chodzi, ze te pasemka sa troche grubsze. Wiem o tym, ze roznia sie od innych bo sama mam kilka sztuk doczepionych. Mam jasne wlosy blond i doczepione 5 pasemek czerwonych. Gdy ta fryzjerka je zobaczyla, powiedziala, ze one sa standardowe- cieniutkie. Pokazala swoje, fakt... doczepia 3 razy grubszymi. Tak wiec stad chyba te 70
W takim razie powodzenia zyczę. I czekam na fotki
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 21:16   #5256
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair dziekuje za wspaniala atmosfere i oczywiscie profesjonalne wykonastwo .
Pamietaj prosze o mnie w listopadzie i w grudniu
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 21:23   #5257
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ania-lizaczek Pokaż wiadomość
hej dziewuchy

ja przedłuzyłam sobie z kuzynka na wzajem kupiłysmy włosy od Arkadia_style na allegro. smiechowy sprzedajacy wszystko mi wytlumaczyli i dali rady a nawet dostałam instrukcje.przedluzyłysmy sobie na micoringi efekt superancki. co prawda nameczylysmy sie ale bylo warto.wlosy tez rewela, newet kuzynka farbowała bo miała troche inny blad i szok ale sie udało. i za mala kase mam extra czuprynke!
To miałaś niesamowite szczęście. Ja z tym allegrowiczem miałam same problemy. Sprzedano mi włosy sztuczne w cenie prawdziwych. Do tej pory nie mogę się doczekać na jakikolwiek odzew.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 22:43   #5258
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
Rani mam jeszcze pytanko, nie chcialam juz dzwonic
Czy syntetyki te tzw. żylety wygladają naturalnie, jesli prostowalabym swoje i tez bym miala idealnie proste? Jesli to mozliwe to prosilabym o fotki dziewczyn z tymi wloskami, bede wdzieczna Aha i czy rowniez te wlosy wytrzymaja 4 miesiace jesli bede oczywiscie o nie dbac? bo to chyba juz slabsza jakosc...
czy te syntetyki o ktorych piszesz to jakas inna nazwa monofibrow czy to sa zupelnie inne wloski syntetyczne bo ja wiem ze sa profibry i monofibry a o zyletach poerwsze slysze
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 23:40   #5259
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

To okreslenie Reni rozmawialysmy przez telefon o wloskach syntetycznych, i tak wlasnie je nazwala, zdjecie jest powyzej.
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 07:35   #5260
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A moze ktoras z was posiada fotki przedluzonych wlosow wlosami naturalnymi blond????????????????? Dzieki
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:24   #5261
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tak piszecie o tych syntetykach i zastanawiam się czy następnym razem sobie ich nie założyć. Teraz mam włosy europejskie, ale z nieułożonymi nie da się wyjść z domu. Czy syntetyczne włosy są zawsze idealnie proste? Nawet po umyciu? Poza tym czas jaki mozna je nosić jest podobny, więc może lepiej spróbować z syntetykami? Co o tym sądzicie? Czy profibre są lepsze od monofibre? Jaka jest różnica w cenie?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 08:25   #5262
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Question Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Haloooo?! Jest tam kto?! Wiem, że to ciężko tak się wcinać między wódkę a zakąskę, ale dalej próbuję - co mi tam!
Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc.

Nawiązałam kontakt z babeczką, która przedłuża ultradźwiękami w Ciechanowie. Bardzo sympatyczna, ma na imię Patrycja. Używa włosów słowiańskich. Bardzo zachwalała metodę.
Kontakt jest z allegro - postaram się zaraz wkleić linka.

Czy któraś z Was zna tę osobę albo coś o niej słyszała??!!
Pomóżcie plizzzzzzz!!!!!!!
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:38   #5263
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Renihair dziekuje za wspaniala atmosfere i oczywiscie profesjonalne wykonastwo .
Pamietaj prosze o mnie w listopadzie i w grudniu
ja również dziękuje. zawsze miło mi ie z toba spotkać. pamietam..pamietam..
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:39   #5264
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
czy te syntetyki o ktorych piszesz to jakas inna nazwa monofibrow czy to sa zupelnie inne wloski syntetyczne bo ja wiem ze sa profibry i monofibry a o zyletach poerwsze slysze
hiii..mówię na nie żyleta bo sa takie proste. monofibre i profibre układaja sie a te sa prosciutkie idealnie czyli"żylety".ot i cala tajemnica
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:43   #5265
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych syntetykach i zastanawiam się czy następnym razem sobie ich nie założyć. Teraz mam włosy europejskie, ale z nieułożonymi nie da się wyjść z domu. Czy syntetyczne włosy są zawsze idealnie proste? Nawet po umyciu? Poza tym czas jaki mozna je nosić jest podobny, więc może lepiej spróbować z syntetykami? Co o tym sądzicie? Czy profibre są lepsze od monofibre? Jaka jest różnica w cenie?
wlosy synettyczne nie wymagaja nakładu z naszej strony jeśli chodzi o modelowanie. poprostu zawsze sa ładne. profibre i monofibre układaja sie naturalnie, a monobride sa prosciutkie cały czas, czyli nie wywijaja im sie końce. mercedesem wśród włosó synetteycznych sa monofibre. porównywalne sa profibre jedank monofibre sa jednak o klase wyzej. tez cena jest wyzsza bo sa duzo droższe.ale w dotyku deliktaniejsze. no poprostu świetne.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:43   #5266
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Lightbulb Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

To jest link z allegro do babeczki z Ciechanowa:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=259769731

Czekam niecierpliwie na Wasze opinie, rady...
Z tego, co wyczytałam na forum dwie Panie (Renihair i Moniqe) profesjonalnie zajmują się przedłużaniem.
I to sądząc po opiniach uzytkowniczek i klientek - z dobrym skutkiem.

Może któraś z Pań byłaby skłonna wykonać pracę na moich włosach?
Interesują mnie tylko naturalne - słowiańskie...metoda...no właśnie - jeżeli nie ultradźwięki, to coś jak najmniej szkodliwego. Moje włosy nie wypadają (dużo witamin ), ale są rozjaśniane i przez to dosyć delikatne. Nie ma mowy o żadnym szarpaniu przy ściąganiu (vide: wyczesywanie zgrzewów itp).

Czekam na propozycje
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:51   #5267
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
Haloooo?! Jest tam kto?! Wiem, że to ciężko tak się wcinać między wódkę a zakąskę, ale dalej próbuję - co mi tam!
Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc.

Nawiązałam kontakt z babeczką, która przedłuża ultradźwiękami w Ciechanowie. Bardzo sympatyczna, ma na imię Patrycja. Używa włosów słowiańskich. Bardzo zachwalała metodę.
Kontakt jest z allegro - postaram się zaraz wkleić linka.

Czy któraś z Was zna tę osobę albo coś o niej słyszała??!!
Pomóżcie plizzzzzzz!!!!!!!
hmmm...wiesz tak naprawde tylko jedna firma pracuje na ultradzwiekach i jest greatleanght.jedank ceny dosc wysokie ma. cale te ultradzwieki to taki pic na wode i bazowanie na niewiedzy klientek. ja tez mam te pseudo ultradzwieki ale wierz mi..malo ma to wspolnego z czyms dobrym i nowoczesnym.to praca na tradycyjnej keratynie tyle ze normanie zamyka sie ja przy pomocy zgrzewarki a w tym przypadku keratyna rozgrzewa sie za pomoca własnie ultrdzawieków. włosy wyczesuja sie tak samo, nosi sie tak samo, zdejmuje sie tak samo jak w przypadku kertyny założnej przy pomocy tradycyjnej zgrzewarki. można zrobic paskie zgrzewy ale nietstey robione palcami pozostawiaja wiele do życzenia jeśli chodzi o estetyke. poproś pania niech ci zrobi kilka na próbe, zobacz jak sie nosi jak robi łączenia..poprostu zrób testa zanim założysz na cała głowe.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:54   #5268
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
To jest link z allegro do babeczki z Ciechanowa:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=259769731

Czekam niecierpliwie na Wasze opinie, rady...
Z tego, co wyczytałam na forum dwie Panie (Renihair i Moniqe) profesjonalnie zajmują się przedłużaniem.
I to sądząc po opiniach uzytkowniczek i klientek - z dobrym skutkiem.

Może któraś z Pań byłaby skłonna wykonać pracę na moich włosach?
Interesują mnie tylko naturalne - słowiańskie...metoda...no właśnie - jeżeli nie ultradźwięki, to coś jak najmniej szkodliwego. Moje włosy nie wypadają (dużo witamin ), ale są rozjaśniane i przez to dosyć delikatne. Nie ma mowy o żadnym szarpaniu przy ściąganiu (vide: wyczesywanie zgrzewów itp).

Czekam na propozycje
nie ma napisane ze pracuje na włosach słowiańskich.i wierz mi ze włosy słowianskie kosztuja wiecej niz 600 zl. spytaj kogo chcesz.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 09:12   #5269
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
wlosy synettyczne nie wymagaja nakładu z naszej strony jeśli chodzi o modelowanie. poprostu zawsze sa ładne. profibre i monofibre układaja sie naturalnie, a monobride sa prosciutkie cały czas, czyli nie wywijaja im sie końce. mercedesem wśród włosó synetteycznych sa monofibre. porównywalne sa profibre jedank monofibre sa jednak o klase wyzej. tez cena jest wyzsza bo sa duzo droższe.ale w dotyku deliktaniejsze. no poprostu świetne.
dziękuje ślicznie za odpowiedź. W takim razie następnym razem się chyba skusze na syntetyki.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 09:21   #5270
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
nie ma napisane ze pracuje na włosach słowiańskich.i wierz mi ze włosy słowianskie kosztuja wiecej niz 600 zl. spytaj kogo chcesz.
Heh...no właśnie - tego się obawiałam. Mnie też cena wydała się cokolwiek za niska jak na słowiany.
A co Ty byś poleciła??
I ile to by kosztowało??
Moje priorytety: - nie zniszczyć włosów
- ma "nie być widać"
Syntetyki - mimo, że zachwalane - jakoś mnie nie przekonują. chcę słowiańskie!!! wiem, że drogo ale - kurczę - raz się żyje!

Zechcesz zająć się moimi "herami"?!
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 09:56   #5271
kasiakrak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez iliaaa22 Pokaż wiadomość
czesc kobitki jestem tu nowym uzytkownikiem i bardzo ciesze sie, ze taka strona istnieje. Ja mam taki sam problem jak i wy mianowicie marze o dlugich, pieknych wlosach od zawsze wlosy mam do ramion (czasem troszke za ramie), poniewaz dluzszej dlugosci miec nie moge. Nie mam gestych wlosow niestety ;( Dlatego zdecydowalam sie na przedluzenie. Jak na razie to czekam...

Bylam juz u fryzjerki, ktora to robi. Wszystkiego sie wypytalam, wybrala mi kolor pasemek a ja ide pojutrze, tj. w poniedzialek je zamowic.
Bedzie to metoda na kreatyne czy cos takiego fryzjerka powiedziala, ze wystarczy mi 70 pasemek (nie ma az takich cieniutkich). Calosc wyniesie mnie 1050 zł. Wlosy naturalne- jasny blond. Zapisalam sie 30 pazdziernika

Poki co siedze, czytam posty i rozmyslam Raz sie zyje
Byc moze po doczepeniu wkleje kilka tu fotek dla zainteresowanych
pasemka doczepiane nie mogą być grube, gdyż osłabiają cebulki wlosów naturalnych, standardowo doczepia się pasemka 0,5-0,7 g.-zasada jest taka: pasemko doczepiane musi być takiej samej grubości jak pasemko wlosów swoich do których są doczepiane. 70 pasemek na całą głowę(zachowując oczywiście zasady o których powyzej) to zdecydowanie za mało, na całą głowę ażeby miało to efekt powinno doczepić się 100-150 pasemek w zależności od gęstości swoich włosów. proponuję jednak zastanowić się nad zabiegiem poki nie jest jeszcze za pozno i skonsultować sprawę w innych salonach.Moze byc taki efekt że poprostu wytargasz sobie swoje wlosy podczas czesania.
kasiakrak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 10:24   #5272
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tylko, ze ja nie mam gestych wlosow niestety ;(((( kiedys mialam ale teraz... od farbowania, suszenia, prostowania bardzo sie zniszczyly.
Moja sasiadka ma doczepionych 60 sztuk-robila u tej samej, do ktorej ja sie wybieram (calosc wyglada naturalnie, bardzo ladnie i nie widac roznicy). Moze troche przesadzilam, ze sa one az tak grube ale sa na pewno grubsze od tych, ktore teraz mam (5 sztuk). Z drugiej strony... nie chce miec zbyt duzo tych pasemek, poniewaz to tez zbyt ladnie nie wyglada, gdy ma sie az taka szope
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 10:27   #5273
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez _nadia_ Pokaż wiadomość
a nie wiesz czy te włoski można kręcić? nie wiem chociażby wałkami bo pewnie lokówka by im tylko zaszkodziła. i czy sie nie rozprostuja juz po lokowaniu, bo ja chce sobie takie dopiąć i zalokowac


kochana mozna to sa wloski naturalne tak,ze mozna je farbowac,suszyc i prostowac..... ale mozesz tez kupic odrazu wloski lokowane i sama te spineczki przyszyc
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 11:42   #5274
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
Heh...no właśnie - tego się obawiałam. Mnie też cena wydała się cokolwiek za niska jak na słowiany.
A co Ty byś poleciła??
I ile to by kosztowało??
Moje priorytety: - nie zniszczyć włosów
- ma "nie być widać"
Syntetyki - mimo, że zachwalane - jakoś mnie nie przekonują. chcę słowiańskie!!! wiem, że drogo ale - kurczę - raz się żyje!

Zechcesz zająć się moimi "herami"?!
chętnie.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 13:03   #5275
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair mam pytanko, czy te 'zylety' o ktorych mowilysmy beda wygladac dobrze jesli moje wlosy sa zniszczone a tamte idealne, lsniace... czy bedzie bardzo widac roznice?
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 13:09   #5276
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
chętnie.
Konkretna odpowiedź.

Wiem, że bywasz w Wawie. Jestem z Trójmiasta, ale myślę, że raz na 2-3 miechy dam radę dojechać. Panicznie boję się eksperymentów na włosach. To, czego doświadczyłam wystarczy w zupełnosci. Myślę, że po tych wszystkich rekomendacjach spokojnie oddam się w Twoje ręce.

Co według Ciebie spełniłoby moje oczekiwania? Czy wogóle możliwe jest takie rozwiązanie, żeby włosy nie spadały, ale żeby zdejmowanie nie było horrorem?
Podobały mi się shrinkies - były mało widoczne, nie gniotły tak jak ringi, ale to ściąganie...
To musi być łatwe do zdjęcia!!
Może Racoon?? Albo latex (coś o tym słyszałam, ale od fryzjera, który robi tylko ta metodą, więc należy to uznać za niezbyt obiektywne).

Proszę, jak znajdziesz chwilę, pomyśl, co byłoby najlepsze (chciałabym znać wszystkie za i przeciw) i ile to będzie kosztowało.
Aha - zależy mi nie tyle na długości (włosy do połowy łopatki w zupełności wystarczą), a na objętości (co pewnie oznacza więcej pasemek). No i oczywiscie chciałabym wiedzieć ile to będzie kosztowało i kiedy mogłybyśmy umówić się na wykonanie.
Pozdrawiam cieplutko
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 13:48   #5277
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
Renihair mam pytanko, czy te 'zylety' o ktorych mowilysmy beda wygladac dobrze jesli moje wlosy sa zniszczone a tamte idealne, lsniace... czy bedzie bardzo widac roznice?
no wlasnie ..zylety ładnie wyglądaja przy włoskch zdrowych. kiedys robilam jednak wlosy puszyste i powiem ze po cieniowaniu jakos różnica sie zgubila. jednak osobiscie uwazam ze przy wlosach zniszczonych prostowanie jest ostatnia rzecza jaka polecam. lepiej nasze wlosy przełamac. zafalowac anizeli robic druty( o matko ale zabrzmialo). nie nalezy sie upierac przy prostych włosach.mozna zrobic śliczne fale a;la Bujakiewicz prostwnica i wygląda sie slicznie niz proste włosy ktore do niczego nie sa podobne.troche zaufania ...a obiecuje ze dobrze
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:00   #5278
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Anastazjo

Widzę ,że jesteśmy z tego samego miasta .Czy kupowałaś może w tym sklepie włosy naturalne na taśmie?Byłam tam kilka dni temu i włoski wyglądały bardzo fajnie ,no ale wiem ,że po myciu może być z nimi różnie . Nie chciałam się wypytywać ekspedientki bo faktycznie nie była zbyt miła.

raz kupowałam naturalne, ale to sa włosy azjatyckie. Po 2gim myciu już były sztywne. Wprzedwczoraj SAMA przedłuużyłam sobie włosy na klej i włosy syntetyczne. Narazie jestem z syntetyków zadowolona, bo nie trzeba ich czesać same sie ukłądają. Lece ne 2 tygodnie na wakacje, więc po 2 tygodniach napisze, jak sie włosy sprawowały w morskiej wodzie i temperaturze 30 C.
Na wszelki wypadek biore "rozpuszczalnik" do tego kleju.

Aha, synetyki sa świetne, bo są leciutkie i nie ciągną tak, jak naturalne
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:00   #5279
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
Konkretna odpowiedź.

Wiem, że bywasz w Wawie. Jestem z Trójmiasta, ale myślę, że raz na 2-3 miechy dam radę dojechać. Panicznie boję się eksperymentów na włosach. To, czego doświadczyłam wystarczy w zupełnosci. Myślę, że po tych wszystkich rekomendacjach spokojnie oddam się w Twoje ręce.

Co według Ciebie spełniłoby moje oczekiwania? Czy wogóle możliwe jest takie rozwiązanie, żeby włosy nie spadały, ale żeby zdejmowanie nie było horrorem?
Podobały mi się shrinkies - były mało widoczne, nie gniotły tak jak ringi, ale to ściąganie...
To musi być łatwe do zdjęcia!!
Może Racoon?? Albo latex (coś o tym słyszałam, ale od fryzjera, który robi tylko ta metodą, więc należy to uznać za niezbyt obiektywne).

Proszę, jak znajdziesz chwilę, pomyśl, co byłoby najlepsze (chciałabym znać wszystkie za i przeciw) i ile to będzie kosztowało.
Aha - zależy mi nie tyle na długości (włosy do połowy łopatki w zupełności wystarczą), a na objętości (co pewnie oznacza więcej pasemek). No i oczywiscie chciałabym wiedzieć ile to będzie kosztowało i kiedy mogłybyśmy umówić się na wykonanie.
Pozdrawiam cieplutko
z metod jakie znam najładniej wygląda racoon. moge go założyc i natychmiast sciągnąc bez kłopotu zebys mogła zobaczyc ze nie kłamie.. teraz wybieram sie na szkolenie o ktorym pisalam dużo wczesniej i jesli chwile zaczekasz to moze sie juz zapalpiesz na nowa metode. mowie tutaj o greatlentghs.o tej metodzie pisalo tu kilka dziewczyn mozesz poczytac, a za 2 tyg. na targach doswiadcze jej osobiscie wiec wtedy bede cos wiedziala bliżej. wracajac do tematu co i za ile..to jak juz wspomnialam racoon jest estetyczny i ładny , moga sie wyczesywc włosy ale w ilosciach normalnych. mozna go farbowac, jesli masz wlosy ciemne nakladasz na niego farbe i masz zgrzewy w kolorze farby. nosi sie ok 3-4 miesiecy , potem robimy korekte.twoje włosy nie cierpia, sa w stanie jakim byly przed zalozeniem.shrinkies sama wiesz jest ok ale sciaganie..hmm...chyba ze przezroczysty masz to sam spadnie. tulejki i ringi gniota, a keratyna?? nie polecałam nigdy i nadal nie polecam.tasma na warkoczyk daje najładniejszy efekt ale nie jest na długo..mysle ze albo racoon jednak albo....ale to z 2 tyg
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:22   #5280
malgorzata66a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Red face Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

cześc wszystkim ,tydzien temu też sobie przedłużyłam włosy ,metodą Easy Hair na jakies tulejki,mam założone włosy europejskie , 48 cm, jestem zachwycona nimi ,nigdy nie miałam takich długich,zawsze tylko do szyi, a normalnie nie mogę od lustra odejćś, polecam wszystkim przedłużanie włosów super sprawa.robiła mi je dziewczyna z warszawy ,przyjechała do mnie do domu,i w dwie godziny mi je założyła.jakby co podam namiary na tą babeczke,jakby ktoś chciał.bo naprawde jestem zadowolona............... .buziaki
malgorzata66a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.